• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

mdlosci Dodaj do ulubionych

• 29.03.07, 11:20
    Witam Was
    5 tydzien ciazy a ja mam mdlosc. Nie poranne, oj nie kochane, lecz
    popoludniowe. Rano malo jem, a wrecz prawie nigdy nie jem. Wstaje o 7.00 a
    sniadanko jadam gdzies o 12.00 dopiero. Wracam do domciu okolo 16.00 i
    dopiero w tedy robie obiadek. Najem sie i mnie mdli do momentu az nie zasne.
    Jakie macie rady by sie tego pozbyc. Te mdlosci ograniczaja mnie. Nie moge
    nic robic po jedzeniu, pilnuje kibelka uncertain
    Edytor zaawansowany
    • 29.03.07, 11:29
      Na mdlosci lekarz kazal do wszystkiego dodawac swiezy, starty imbir. Dal mi
      witaminy PRENATAL, po ktorych mdlosci przeszly.
      --
      tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20723;28/st/20070930/k/4095/preg.png[/img]
      • 29.03.07, 12:35
        Prenatal faktycznie pomaga przy mdlościach - ale jego zażywanie powinno się
        skonsultować z lekarzem. Moja lekarka jest zdania, żeby nieprzyjmowac
        niepotrzebnie witamin przed 12 tygodniem ciąży
        • 30.03.07, 19:35
          Mdłości to też jest indywidualna sprawa każdej ciąży. u mnie w pierwszej ciąży nie miałam mdłości, w drugiej- całe 9 miesięcy, nawet jeszcze przed porodem i to nie tylko rano ( nic nie pomagało), a teraz jestem w trzeciej ciąży ( obecnie 22 tyd.) i mdłości miałam do 3 miesiąca i też nie tyko poranne a teraz czuje sie super- dla odmiany czasami zgaga sie trafi smile zycze powodzenia w walce z mdłościami smile
          --
          "Dziecko to źdźbło trawy, które możesz rozdeptać lub pozwolić mu rosnąć zgodnie z prawem natury."
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.