Krwawienie podczas brania luteiny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czesc! Od 14 dc biore luteine 2 razy dziennie doustnie. Mam
    przepisane brac ja 10 dni. Dzisiaj - 22 dc- zaczełam krwawic. Juto
    skontaktuje sie z lekarzem, ale do jutra bede sie strasznie
    denerwowac co jest. Okres mial wystapic kilka dni po odstawieniu
    luteiny. Jestem toche przerazona zaistniałą sytuacja wiec bede
    bardzo wdzieczna za jakiekolwiek wiadomości od kogos kto mial
    podobniejak ja. Zrobilam test ciazowy i jest negatywny. Od półtora
    tygodnia mialam bóle brzucha tak jak na @ i bolesne piersi. Kurcze
    co sie moglo stacsadsad
    • mam podobną sytuację,i też nie wiem,co jest grane!
      tzn 8dni temu mialam owu,moglam zajsc w ciąze (nieprzewidywane
      przesunięcie cyklu, owu w 30dc),zaczelam plamic,wiec wzielam sobie
      luteinę(jestem po 2poronieniach,stad mam w domu jej zapas)!i dzisiaj
      pojawilo się plamienie (wczor żółte) jasnobrązowe, trochę krwi!być
      moze u mnie to @...ale piersi bolą,temp wysoka...
    • aha, i od owu mam bóle brzucha jak na @...na test za szybko!jak się
      @ nie rozkreci w ciągu 4dni,to zrobię...
      • Dzieki za odpowiadzsmile Czy myslisz ze podczas brania luteiny mozna
        dostac @ wczesniej? Ja zawsze mialam długie cykle , ok. 35 dni, a
        tutaj 22 dzien .. nie wiem co mam o tym myslecsad
        • hej, może to krwawienie owulacyjne, skoro masz tak długie cykle.
          Pamiętaj, że 2 faza cyklu trwa ok. 12-16 dni, więc nawet by się
          zgadzało. Swoją droga przy tak długich cyklach owu jest późno i nie
          powinnaś brać luteiny zanim będzie pewnosć, ze owu była (a może
          miałaś monitoring i wiesz, że nastapiła?), w przeciwnym razie lek
          może zahamować owulację. I wogóle namieszać. Czego Ci nie życzę.
          Może rzeczywiście cykl Ci się skrócił, i może właśnie dlatego, że
          brałaś luteinę zbyt wcześnie, zanim doszło do owulacji.
          • ale lekarz mi powiedzial, ze @ dostane kilka dni po odstawieniu
            luteiny i dlatego tak mnie to zaniepokoiło
            • Ja dostaję okresu, mimo że biorę luteinę, tyle że zaczynam po owu.
              Może lekarz chciał ci skrócić cykle, no i skrócił, tyle że trochę
              za bardzo. Nie denerwuj się, to nic strasznego. Idz do lekarza i
              pogadaj z nim. Popytaj jaki ma luteina wpływ w zależności od tego, w
              którym momencie cyklu się ją stosuje (przed i po owu) i dlaczego
              tobie tak bardzo cykl skróciła. Będzie dobrze smile
              • u mnie pierwszy raz luteina namieszała (tylko tak moge sobie
                wytumaczyc wydłużenie cyklu)! zawsze bralam 18-25 (cykle 35dni, owu
                ok. 21-23dc)!a teraz mi owu sie zatrzymala,i dopiero po jej
                odstawieniu, w 31dc temp mi skoczyla,wiec domyslam się,że doszlo do
                owu!dlatego cykl 38dni!
                • no bo luteina zatrzymuje owulacje. Nie wiem, co to za lekarz każe
                  brać, zanim nie ma pewności, że już po owu. Nie rozumiem tego.
                  Dziewczyny, jeśli mogę spytać, a w jakim celu wy tę luteinę
                  bierzecie? Po co? Z czym macie problemy?
                  • wiesz co, teraz mnie zmartwiłaś. ja właśnie zaczęłam brać luteinę,
                    tj. w sobotę wieczorem. miałam zacząc brać 3 dni po pozytywnym
                    teście owu.pozytywny był we wtorek więc czy ja nie zachamowałam ową
                    luteinką mojej owulki?
                  • ja mialam za krótką II faze, dlugie cykle,krwawienia w międzyczasie
                    nie wiadomo skąd!
                    • Cześć dziewczyny. Ja jestem po pierwszym cyklu brania luteiny. Mam ją przepisaną
                      na plamienia przed miesiączką a co za tym idzie, najprawdopodobniej za mało
                      progesteronu. Cykle mam 29 dniowe. Ostatni po Luteinie był 32 dniowy. Wiem, że
                      owulację mam w okolicach 16-17 dc, w ostatnim nawet około 20. Branie Luteiny mam
                      przepisane od 15 dc przez 10 dni. Pytałam ginekolog dwukrotnie czy zbyt wczesne
                      przyjmowanie Luteiny nie wstrzyma mi owulacji. Powiedziała mi, że nie i że za
                      dużo się naczytałam. Ale prawda jest taka, że czytałam na forach opinie lekarzy
                      i wielu ma podzielone zdanie na ten temat. I teraz sama jestem w kropce bo nie
                      wiem co mam robić. No ale skoro ten progesteron ma być brany po to aby polepszyć
                      drugą fazę cyklu, a więc tą po owulacji to chyba logiczne jest jej branie po
                      owulce. W tym miesiącu jeszcze nie wiem jak ułoży się sytuacja i w którym dniu
                      zacznę ją przyjmować. Dodatkowo badam temperaturę oraz wspomagam się testami
                      owulacyjnymi. No i najważniejsze, że niestety w poprzednim cyklu mimo brania tej
                      luteiny plamienia nadal występowały sad Jeśli w tym miesiącu nie będzie poprawy
                      w tej kwestii to będę miała dużyy problem sad

• Czesc Dziewczynki! U mnie to jednak miesiączka przyszlasad Troche
                        jestem rozcazrowana, bo myslalam ze moze sie uda. Moze zainwestuje w
                        testy owulacyjne. Macie namiar na jakies w miare tanie?? Bo u mnie
                        tez sporo ich pójdzie na proby... Ja zobacze jak to bedzie w
                        nastepnym cyklu i moze tez zastanowie sie nad ta luteina, tzn. czy
                        brac ja tak wczesnie. To co piszecie jest sensowne. Jak ktos ma
                        nieregularne cykle to faktycznie moze ona narozrabiac.
                        • mammuska ja kupuję testy na allegro. Podaję linka do tych co ja nabyłam:

allegro.pl/item255882795_testy_owulacyjne_20_sztuk_wysylka_w_24h_.html
                          Ja akurat wzięłam sobie 20 ale są różne opcje u tego sprzedającego. Narazie
                          jeden cykl je używałam, ale chyba działają bo pozytywne pokrywały mi się z
                          temperaturą. Zobaczymy jak będzie w tym miesiącu. Ostatnie dwa cykle owulkę
                          miałam ok 17 dc a drugą ok. 20 dc więc teraz chyba zamiast od 11dc będę używać
                          testów od 14 dc. Sprzedajacy jest ok. W poniedziałek wpłaciłam kasę a wczoraj
                          już paczka była u mnie.
                          • anula, jeśli Twój problem to plamienia w lutealnej, to ja
                            odradzałabym branie Ci luteiny przed owu. Mój lekarz - bardzo dobry
                            specjalista od niepłodności zawsze podkreśla, że by pomóc w II fazie
                            i uniknąć plamień mam brac te leki tylko po owu. Najpierw potwierdza
                            mi owu na usg a od nastepnego dnia mogę brac. Może spróbuj, w końcu
                            to tylko progesteron.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.