Dodaj do ulubionych

29tc i silny ból góry brzucha???????

03.01.09, 20:56
Jestem w 29tc i strasznie boli mnie góra brzucha, zaczyna się od ok 3cm nad
pępkiem i rozchodzi na boki i tak od 2 godz, w święta też tak miałam i
trzymało mnie 4 dni ledwo się ruszałam, teraz jeszcze jak by było mało to
jestem przeziębiona. W środę byłam na usg i lekarz powiedział że wszystko jest
ok. Strasznie mnie martwi ten ból, może któraś z Was też tak miała. Proszę o
pomoc.
Edytor zaawansowany
  • han-ka4 03.01.09, 21:55
    witam, tak miałam to samo, okropnie mnie bolało w nadbrzuszu, myślałam, że to
    żołądek, do tego jeszcze doszły wymioty. Byłam w 37 tygodniu ciąży. W nocy - w
    przeddzień porodu pojechałam na oddział, bo ból był wręcz nie do wytrzymania.
    Tam niestety lekarz mnie zlekceważył i odesłał z kwitkiem i kazał wziąć no-spę
    czy coś. Nad ranem byłam już w takim stanie, że nie mogłam dojść do łazienki,
    miałam zaburzenia równowagi, wszystko widziałam jakby podwójnie, w końcu
    trafiłam na porodówkę, a tam dalej lekceważono mój stan, w końcu podczas porodu
    dostałam rzucawkę porodową, miałam ciśnienie 190/120 i w moczu ogromne ilości
    białka. Cudem uszłyśmy z tego z życiem - ja i moja córeczka. Co się potem
    okazało: było to zatrucie ciążowe (gestoza) a ból w nadbrzuszu był oznaką stanu
    przedrzucawkowego. Więc proszę Cię, nie lekceważ tego. Badaj ciśnienie i mocz na
    obecność białka, bo możesz trafić na takich niekompetentnych lekarzy jak ja.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.