• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Przedszkole - Mokotów, Służew, Służewiec...? Dodaj do ulubionych

• 11.03.11, 01:30
    Czy mógłby ktoś polecić dobre przedszkola w tej części Mokotowa?
    Znany jest mi oczywiście "Służewiaczek"..., ale które jeszcze jest godne uwagi w tej okolicy?
    Zaawansowany formularz
    • 03.04.11, 01:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 04.04.11, 14:19
        No, tylko, że mnie chodziło o przedszkole państwowe...
        • 04.04.11, 19:56
          Do państwowego to za rok smile Już po zapisach.
          • 04.04.11, 21:13
            Niekoniecznie. Zawsze można w maju polować na wolne miejsca.
            • 08.04.11, 01:39
              E, landri 83, ja pytanie zadałam 11.03. a to było jeszcze przed rekrutacją. wink Wpisałam kilka przedszkoli mokotowskich, o których coś dobrego słyszałam. Z okolic mojego Mokotowa oprócz Służewiaczka nic nie znalazłam, żadnych dobrych opinii słyszałam.
              I tak jak dziub_dziubasek pisze - miejsca gdzieś na pewno będą, nie trzeba czekać rok. wink
        • 08.04.11, 13:45
          To ja mogę Ci polecic Smyczki ze Smyczkowej - przedszkole spoleczne, czynsz jak w publicznym. Szczegóły na gg: 3641565
          --
          • 08.04.11, 16:17
            hm..., ciekawe... bo i o okrok od miejsca pracy, a i profilowo jesteśmy z tym przedszkolem/punktem przedszkolnym powiązani. wink
            Tylko, że to punkt przedszkolny - jest tu jakaś róznica? Muszę poszperać w tym temacie.
            Nie mam już gg (odinstalowałam) pozwolę sobie zatem popytać na maila.smile
            • 11.04.11, 09:38
              z tego co wiem, to juz uzyskano dla tej jednostki status przedszkola.
              Moja corka tam chodzi 2gi rok i jestem baardzo zadowolona, w szczeg. z kadry nauczycielskiej.

• 03.02.12, 22:54
        Czy ktoś zna przedszkole Happy Kids Academy na Służewcu?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.