Dodaj do ulubionych

Przedszkole nr 140, ul. Kaukaska/Warszawa

13.04.11, 22:23
Witam,
czy ktoś może coś powiedzieć o powyższym przedszkolu. Moje dziecko się tam zakwalifikowało, a nie było przedszkole 1 wyboru. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie opinie.
Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • karusia29 13.01.12, 11:09
    podbijam wątek. Czy ktoś coś wie na temat tego przedszkola Drogie Mamy i Tatusiowie ? smile
    warto tam posłac szkraba?
  • kasia79a 17.01.12, 17:47
    Mój syn chodzi do tego przedszkola już drugi rok. Miłe i kreatywne nauczycielki, bardzo życzliwa pani dyrektor. Moim zdaniem wszystko w porządku, nie mam na co narzekać.
  • paloma39 23.05.12, 20:06
    Witam serdecznie,
    Przedszkole nr 140 na Stegnach: podobno najbardziej fatalne przedszkole w okolicy!
    W sumie niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Typowa przechowalnia, nic się nie dzieje (jakiekolwiek wyjścia to jedno na Dzień Dziecka i może raz w danym roku do kina pójdą, ale to starsze grupy). Kreatywność, fajne podejście do dziecka i zadowolenie ze swojej pracy: to raczej nie w tym przedszkolu. Większość Pań wyglądają na bardzo nieszczęśliwe i strasznie zmęczone, że muszą tam pracować, poza tym w tym przedszkolu obowiązują już raczej niestosowane zasady w stosunku do dzieci: KRZYK!.

Ps. Jeśli już tak się zdarzy Drodzy Rodzice, że nie będziecie mieli wyjścia i będziecie skazani na to przedszkole, to polecam dwie Panie (doprawdy marnują się w tej placówce, Panie mają świetne podejście do dziecka, kreatywne, ciepłe i wyglądające na zadowolone ze swojej pracy): Pani Monika Sojka (teraz nazwisko po mężu, niestety nie wiem jakie) oraz Pani Ania Stani.

Pozdrawiam serdecznie
  • graz.ka 24.05.12, 06:52
    Oczywiście nauczycielki wyraziły zgodę na ujawnienie ich personaliów?
    --
    Forum ORIGAMI
  • bj32 24.05.12, 11:00
    A od kiedy jest to wiedza tajemna? Niekoniecznie moralne jest publikowanie czyichś danych, ale jeśli publikuje je prywatna osoba i w dodatku wyraża się o właścicielkach owych danych pozytywnie, to nie wiem nic o tym, żeby było to niezgodne z prawem. Tylko nie wyskocz mi tu z GIODO...
    --
    Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961
    Przepraszam wszystkich userów, których nie lubię. Przepraszam.
  • graz.ka 24.05.12, 17:37
    Wyskoczę raczej z hipokryzją - "niekoniecznie moralne".

To bardzo ciekawe stwierdzenie.
    --
    Forum ORIGAMI
  • bj32 24.05.12, 21:35
    A co ma piernik do wiatraka? Za zdecydowanie niemoralne uznałabym napisanie "Pani Wiesia Malinowska z przedszkola w Pcimiu to to durna pipa i jej jedzie z gęby".
    Nie mam takich powodów w przypadku uroczej pani Jadzi Kwiatkowskiej z Koziej Wólki, chociaż *ja* bym nie podawała nazwiska bez zgody owej Kwiatkowskiej. Ale to ja i moja moralność. Zwróć uwagę, ze nie wszyscy ę absolutnie jednakowymi wytycznymi w tym względzie. Są ludzie, dla których seks przedmałżeński jest niemoralny. I tacy, dla których nie jest. Gdybym napisała, że dla mnie jest niekoniecznie moralny - również oskarżyłabyś mnie o hipokryzję? Wyłącznie dlatego, ze dopuszczam inny punkt widzenia? Gratuluję.

Przy tym nie odpowiedziałaś na pytanie: dlaczego *Twoim* zdaniem panie *powinny* zgodę wyrazić. Coś mi mówi, że miałaś w rzeczy samej na myśli GIODO, a tu rozczarowanie...
    --
    Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961
  • graz.ka 25.05.12, 18:29
    Absolutnie nie miałam na myśli GIODO.
    Raczej uczucia i emocje wymienionych z nazwiska nauczycielek - fakt, założyłam, że raczej tej zgody autorka postu nie ma i spontanicznie o fajnych paniach napisała. A nie każdy chciałaby być tak wymieniony publicznie - wiem, mam za sobą podobne doświadczenia. Osobiście odebrałbym to jako brak szacunku i spore utrudnienie w pracy (tak bywa, niestety).

Ale oczywiście Ty wiesz lepiej wink co ja mam na myśli. Coś Ci to mówi...
    smile

--
    Forum ORIGAMI
  • bj32 25.05.12, 19:10
    Nie tyle ja wiem lepiej, co Ty przypisujesz innym swoje emocje. I doświadczenia.
    Panie były wymienione w pozytywnym kontekście, natomiast wracamy do punktu wyjścia, czyli "czy było to moralne". Ja odniosłam wrażenie z pierwszego Twojego postu, że chodzi Ci o aspekt prawny raczej. Bo zadałaś pytanie w taki sposób, że samo się cisnęło. Po czym uznałaś za słuszne drążyć moją hipokryzję. Ja nie muszę być hipokrytką. Ja mam w nosie ludzką opinię. I jeśli ktoś mnie wymieni z nazwiska, to niezależnie od tego, czy pozytywnie, czy też nie - jest mi to najdokładniej obojętne. Niezależnie od tego, czy Tobie taka sytuacja utrudniła pracę, czy też nie.

Myślę, że na tym możemy zakończyć tę bezproduktywną dyskusję.
    Pozdrawiam.
    --
  • mamcia07 19.06.12, 21:00
    ta "durna pipa" mnie powaliłasmile
  • 5kim 29.08.12, 17:50
    Ciekawa jestem ktora nauczycieleczka tak sie msci opisujac w tak okrutny sposob dobre przedszkole. Widać przez internet jest sie bardzo odwaznym i wymienia sie swoje ulubione kolezanki na forum. I ciekawe czy inne przedszkola sa takie cudowne, bo w wiekszosci jest podobnie i nie ma nigdzie super, kazdemu cos nie bedzie pasować. A przedszkole ma duże ładne sale, dzieci sie do niczego nie zmusza, a krzyczenie na dzieci jest wymysłem przewrazliwionych mamusiek, ktore wychowuja bezstresowo swoje pociechy.Pozdrawiam i serdecznie przedszkole polecamwink
  • bj32 29.08.12, 21:50
    Ciekawe, skąd założenie, ze któraś nauczycieleczka? Ciżby dyrektoreczka placóweczki nauczycieleczki masowo wywalała na zbite pyszczki? I mają powody się mścić?
    --
    Moderacja to firma, zajmująca się zawodowo usuwaniem wpisów niewygodnych, szkodzących właścicielom niewydarzonych placówek, zatrudniona przez owych właścicieli. Przodownikiem jest zarabiająca na tym krocie bj32.
    Napisz w tej sprawie na forum@gazeta.pl
  • mzb123 30.08.17, 05:20
    Czy mogę uzyskać opinie o tym przedszkolu? Może ktoś miał lub na dziecko w tym przedszkolu? Jak to dziś wyglada?
  • anna_gk 17.09.17, 15:10
    podbijam wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka