Dodaj do ulubionych

Plastuś-Białołęka, Przedszkolaki, czy akadero ?

27.01.12, 14:46
Witam, od września chcę posłać mojego synka do przedszkola, obejrzałam kilka na białołęce i zastanawiam się nad Platusiem, Przedszkolaki na Świderskiej lub Akadero na Strumykowej.
Proszę rodziców którzy mieli bądź maja tam swoje dzieci o opinie.
Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
  • martekle 13.02.12, 17:00
    dokladnie tez mysle o tych 3 przedszkolach
    bylas juz moze na rozmowach?
    jak wrazenia?
    --
    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/k/k7hb3z1l0.png http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/7w9skypga.png
  • czerwone_winko 21.02.12, 10:19
    Akadero nie znam, w Małym Plastusiu byłam ale zniechęcił mnie mały plac zabaw, więc zapisałam moje dziecko do Przedszkolaków.
    W sumie przedszkole mogę polecić. Oczywiście jak każda placówka ma swoje plusy i minusy, ale idelanych przedszkoli chyba nie ma (a przynajmniej ja na takie nie trafiłamwink).
    Plusy to duże, czyste ładne i przestronne kolorowe sale, plac zabaw sporych rozmiarów. Dużo zajęć dla dzieci i różnych atrakcji. Często coś się dziele i dzieci się nie nudzą. W porządku jest też dyrektorka przedszkola, otwarta, elastyczna, współpracująca z rodzicami. Widać, że bardzo jej zależy i się stara.
    Minusy - klimatyzacja w salach. Szczególnie gdy dziecko ma problemy oskrzelowo-alergiczne, może to przeszkadzać. Zimą w salach było zbyt gorąco, a w stołówce na parterze za zimno. Duża różnica temperatur, więc o przeziębienie łatwo. Ale to w sumie drobiazgi. jedzenie o.k. Chyba najsłabszym ogniwem w Przedszkolakach są ciocie. Oczywiście nie wszystkie. Niektóre ciocie przytulają płaczące maluchy, biorą na kolana, pocieszają inne nie reagują wcale. Wszystko zależy od tego do kogo się trafi.
    Zdarzały się sytuacje, gdy mieliśmy jakieś zastrzeżenia odnośnie przedszkola, wystarczyło zgłosić i pani dyrektor szybko reagowała.
    Ogólne przedszkole jest w porządku. Warunki lokalowe mają bardzo dobre, gotują smacznie, pomagają dzieciom w jedzeniu i ubieraniu się. Nie wiem co jeszcze was interesuje. Mam nadzieję że trochę pomogłam wink
  • abcabc123123 09.03.12, 14:39
    Dwójka moich dzieci chodziła do Akadero. Ta jak MAMA MAI pisze, z poczatku wiele przedszkoli jest super a póxniej kasa, kasa, kasa. Akadero pod wieloma względami jest super. Panie - ciocie wspaniałe (przynajmniej moje dzieci je lubiły), zajęcia w ramach czesnego: rytmika, korekcyjna, plastyka, codziennie ang (krótkie zajęcia, więc dzieci nie są zmęczone). Placyk zabaw lubiany przez dzieci, ale niestety mogą wyjeżdżać samochody z bliźniaczego domu za przedszkolem. Jedzenie robione na miejscu i bardzo smaczne, dzieciaki jedzą i są zadowolone. Szatnie ciasne. Ze względu na dużą liczbę dzieci posiłki w trybie zmianowym - na dwie tury. Sale na parterze "przechodnie" - rano i popołudniami dzieci z róznych grup się spotykają. Nie ma obecnie nikogo na stanowisku dyrektora, ma być nowy zatrudniony. W razie pytań prosze pisać, może będę mogła pomóc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka