• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Łódź Rekrutacja do przedszkola 2012/2013

• 02.03.12, 13:05
    Zastanawiam się nad jedną rzeczą...córka dostała się do przedszkola w tamtym roku do 3-latków i oczywiście do niego chodziła i chodzi, teraz ponownie trzeba składać te wnioski.
    Czy może być taka sytuacja, że nie dostanie się teraz do 4-latków ??? Bo np. będzie dużo 5-6latków... i co wtedy ma przesiedzieć cały rok w domu...to by była porażka dla dziecka, bo ma koleżanki i fajne panie...
    I jeszcze jedno, czy przy wpisywaniu placówek wpisać tylko ta do której obecnie uczęszcza czy tak jak rok temu wpisać trzy ???
    Edytor zaawansowany
    • 02.03.12, 16:16
      W zasadzie wszystko jest tak samo, różnica jaka może wynikać to taka że za zadeklarowaną liczbę godzin trzeba bedzie płacić czy dziecko chodzi czy nie. Ma wejść jakiś nowy system i pierwszeństwo mają mieć dzieci z zadeklarowanymi godzinami powyżej pieciu bezpłatnych. U mnie na zebraniu dyrektor powiedziała, że może się zdarzyć że dziecko zadeklarowane na podstawę a mające już obowiązek przedszkolny może być przesunięte do innego pobliskiego przedszola z oddziałem pięciogodzinnym, a mogą przyjąć czterolatka zadeklarowanego na 8 godzin. W Łodzi na razie jest burdel, i na zebraniach jest mowa by czekać do końca z deklaracjami ze wględu na nowe formy odpłatności.
      • 02.03.12, 16:38
        córkę będę deklarowała tak od 8:00 do 15:00, to chyba będzie dobrze ??
        bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że dziecko które idzie do I grupy (3-latków) miałoby pierwszeństwo przed moim, które już rok było w danym przedszkolu bo np. będzie od 8:00 do 16:00...
        • 15.03.12, 07:49
          Martwi mnie ta sama sprawa, synek kontynuuje naukę w przedszkolu jako 4-latek i tez zadeklarowałam pobyt dziecka 8-15. I tak zastanawiamy się z mężem na zmianę godz. do 16 ;/
          --
          suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2006070100400430
          Szymon - 20.07.2008
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.