Dodaj do ulubionych

Przedszkole Nr 105 albo Nr 108 w Krakowie

01.07.13, 17:49
Syn dostał się do 105 - tki na os. Spoldzielczym. Po rozmowie z p. dyrektor, głownie nt zywienia syna (ma alergie na mleko) mam jednak mieszane uczucia. W połaczeniu z opiniami w internecie - mysle o przeniesieniu go do innego przedszkola.
Mozecie napisac opinie o 105 -tce ? Rozwazam przedszkole nr 108 Kraina Tęczy na os. Handowym.
Prosze o opinie
Edytor zaawansowany
  • kukulat 20.08.13, 12:26
    Nie spodziewaj się specjalnego traktowania dziecka w tym przedszkolu. Panie wszystko wiedzą najlepiej i ciężko z nimi uzgodnić indywidualne traktowanie dziecka w jakimkolwiek aspekcie. Nie biorą też odpowiedzialności za to co się dzieje z dziećmi - wszelkie urazy i wypadki to wina dzieci. Cokolwiek się stanie to zawsze usłyszysz, że panie nie mogą pilnować wszystkich dzieci cały czas. Po za tym chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że to co mówią do dzieci jest przekazywane później rodzicom i pozwalają sobie na bardzo dziwne metody wychowawcze (różne formy straszenia, ciekawe groźby) oraz teksty do dzieci (czasem na temat rodziców!). Niektóre Panie są w porządku, niestety są w mniejszości i nigdy nie wiesz do której z nich trafi Twoje dziecko.
    To przedszkole ma dla mnie jedną zaletę - jest blisko. Reszta to wady, niektóre bardzo poważne kwalifikujące do zawiadomienia Kuratorium Oświaty. Potrafią wypuścić dziecko z osobą, która nie jest do tego upoważniona, innym razem dziecko w trakcie zabawy na podwórku wyszło po za teren przedszkola i nikt tego nie zauważył.
    Popytaj starsze panie siedzące na ławkach w parku za przedszkolem co one zaobserwowały - możesz być w szoku.
    Przedszkole 108 znam z dyżuru wakacyjnego (1 miesiąc), funkcjonuje zupełnie inaczej, powiedziałbym - normalniej. Zauważyłem, że rzeczy których 105-ce "niedasię" w 108-ce po prostu funkcjonują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka