Przedszkole na godziny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Na zachodzie Europy np. we Francji b. popularne są małe kameralne mini
    przedszkola, które oferują opiekę na kilka gozin dziennie dla maluszków nawet
    1,5 roku.Korzystają matki niepracujące, a nawet te, które na codzień mająDzi
    nianie.Opieka jest fachowa, dzieci uczą się samodzielności,można korzystać
    stale lub okazjonalnie.Staram sie zainteresować tym pomysłem mamy z
    Warszawy.Co o tym sądzicie? B. mi zależy na Waszych opiniach, pomysłach
    itp.Dzięki,pozdrawiam M.
    • Jest takie jedno mini przedszkole na Ursynowie a dokładniej na Imielinie, moja
      córcia tam chodziła od września zeszłego roku , a mój synek idzie terazsmile
      Jest to dokładnie Osiedlowy ośrodek przedszkolno-wychowawczy , są tam bardzo
      miłe 4-ry panie, czynne jest od 10-15 , dzieci mają zajęcia plastyczne
      muzyczne, uczą się piosenek wierszyków, jest gimnastyka, praktycznie to samo co
      w przedszkolusmile
      Ja jestem bardzo zadowolona z tego "Klubiku", bo tak wszyscy na to mówiąsmile
      A moja Oliwka uwielbiała tam chodzić(bo teraz idzie do przedszkola) , za to
      Dawidek już się nie może doczekać , kiedy tam pójdzie.
      Wiem tylko , że przyjmują dzieci które już nie korzystają z pampersów (moja
      córcia miała 2,6l jak tam zaczęła chodzić)
      Koszt w zeszłym roku wynosił 50 zł ubezpieczenie jednorazowo i 70 zł m-nie, a
      dla dzieci z poza Ursynowa 100 zł m-nie
      Zainteresowanym podam adres i nr.tel.
      Pozdrawiam Ewa
    • Bardzo proszę o namiary
    • W Krakowie działa takie przedszkole - Klub dla Dzieci Montessori.
      Zapraszamy do odwiedzenia (na miejscu lub www.psmontessori.pl)
    • a po prawej stornie IWsły coś takeigo by się znalazło??????
      --
      Warszawa PrPd
      pisz na mokasaw@wp.pl GG 2690128
      • Tym, którzy jeszcze nic nie znalazeźli, mogę polecić bardzo miłe maleńkie
        przedszkole, dla 6-8 dzieci w wieku od 4 lat, czynne od godz. 9 do 12.30, na
        Saskiej Kępie przy ulicy Nobla, między Walecznych a Zwycięzców. Bezpłatne!!!
        Moja córka Nastusia (4 latka 9 mies.) czuje się tam świetnie i zaprzyjaźniła
        się już na wieki z Marysią (4 latka 3 mies.). Z tym, że to przedszkole polecamy
        przede wszystkim matkom, które nie pracują zawodowo i nie posyłają dziecka
        do „regularnego” przedszkola, a chciałyby zapewnić mu codzienny kontakt z grupą
        rówieśniczą, niezbędny dla prawidłowego rozwoju. Dziećmi opiekuje się
        kwalifikowana wychowywczyni pani Agnieszka, jeśli ktoś byłby zainteresowany,
        można do niej zatelefonować pod 617-59-62.
    • Witam,
      na Tarchominie tez jest przedszkole ,które prócz normalnej działalności
      prowadzi taka formę przyjęć dzieci na godziny.Można wykupić karnet lub wybrać
      jeden z trzech wariantów czesnego. www.akademiamaluchow.pl
    • W warszawie, na Mokotowie, na Idzikowskiego, tez jest przedszkole, gdzie mozna
      zostawic dziecko na godziny.
      Ilona

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.