Dodaj do ulubionych

przedszkole nr 15 lublin

30.05.15, 19:07
Witam! Nie znalazłam żadnej opinii o tym przedszkolu. Więc chciałabym przestrzec przed tym przedszkolem. Kadra jest owszem doświadczona ale też zmęczona czy też wypalona zawodowo. Akceptowane są tam dzieci nie sprawiające problemów, czyli spokojne powiedziałabym ze flegmatyczne. Jeśli trafi się nie pokorny egzemplarz to panie doradzają,,używanie pasa" lub rodzic musi wpisać się do zeszytu w którym jest opisane co dziecko zrobiło ,,złego,,. Jestem ciekawa czy pedagog która karze używać ,,pasa" nie powinien mieć takiego ,,zeszytu" w kuratorium?
Najchętniej jak prace na konkursy robią rodzice. A panie wywieszą dyplomy na tablicy,chcąc pokazać jak to są aktywne i w ilu to konkursach biorą udział.
W tym roku moje dziecko kończy przedszkole.UFFF Mam jeszcze jedno którego na pewno już nie skarze na to przedszkole!!! jeśli ktoś ma takie samo lub inne zdanie to proszę piszcie. Ja skazałam swoje dziecko ponieważ nie znalazłam żadnych wpisów na temat tego przedszkola.
POZDRAWIAM!!!!!!
Obserwuj wątek
    • nutellalbn Re: przedszkole nr 15 lublin 27.01.18, 21:27
      Potwierdzam najgorsze przedszkole. Cała kadra z dyrektorka na czele! Jedna zwolniona przez aferę.. dzieci zamykane w kantorku "za karę"(Sama dyrektorka potwierdziła i wychowawczyni) i wiele innych.
      Panie stare i nie nadające się już do pracy z dziećmi!
      Dzieci są zestresowane. Płaczą zaprowadzane do tego miejsca.
    • med21wp Re: przedszkole nr 15 lublin 07.03.19, 10:56
      Przedszkole nr 15 w Lublinie
      wspaniałe przedszkole do którego aktualnie chodzi mój syn...codziennie rano idzie z uśmiechem na ustach , do przedszkola które jak mów "bardzo kocha"... Panie są bardzo miłe, mające wspaniałe podejście i cierpliwość do dziecka a jednocześnie wygajające , dzięki temu syn bardzo rozwija się i uczy się samodzielności czy sprzątana po po sobie. posiłki są przygotowywane na miejscu - zawsze smaczne i świeże i co dla mnie jest bardzo ważne dzieci codziennie wychodzą na dwór czy to na spacery czy na własny plac zabaw. polecam z całego serca to przedszkole...
      Mama Piotrusia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka