Dodaj do ulubionych

Przedszkole Kraków

27.02.18, 10:06
Witam,
szukam godnego polecenia przedszkola z oddziałami integracyjnymi w Krakowie. Lokalizacja dowolna, również może być prywatne. Czy ktoś zna opinie o Wesołym Zakątku (ul. Pod Fortem)?
Edytor zaawansowany
  • agnieszka.sii 20.04.18, 13:33
    Słyszałam bardzo dobre opinie o przedszkolu integracyjnym Chatka Puchatka na ul. Różyckiego, ale nie mam z nimi jeszcze prywatnych doświadczeń.

--
    www.spoko-motyw.pl/
  • anna9 18.01.19, 00:16
    Bardzo polecam prywatne przedszkole Eko-Park jest kawałek obok Krakowa a jest na prawdę świetne! Wykwalifikowana kadra pedagogiczna robi co może aby dzieciaki czuły się jak w domu. Bardzo mnie cieszy fakt, gdy widzę że córka chodzi z radością do przedszkola, wręcz nie chce z niego wracać. Polecam
  • elizak.edu.pl 11.02.19, 09:44
    Polecamy system do zarządzania żłobkami lub przedszkolami.Więcej informacji można znaleźć na elizak.edu.pl
  • marwit03 23.02.19, 00:21
    Polecam Fair Play. W Krakowie jest kilka przedszkoli i ma się nowe na Łokietka otwierać, także z każdego miejsca w Krakowie łatwy dojazd
  • wikin86 24.03.19, 18:56
    W Tarnowie też niedawno zaczęła się rekrutacja do Fair Play. Moja córka uczęszcza w Krakowie i jak do tej pory to jestem zadowolona przede wszystkim ze względu na program, ale też pasujące mi godziny i możliwość dodatkowych w razie potrzeby
  • maczuu 01.04.19, 21:20
    Polecam Fair Play w Tarnowie, może tam będziesz miała bliżej, bo obecnie jest nabór do nowego przedszkola na Klimeckiego
  • jooolaaa 16.08.19, 12:43
    Spokojnie mogę polecić to przedszkole www.malutkowo.pl/. Moje dziecko tam chodzi i jest ok. Panie są kreatywne i miłe. Mają fajne pomysły na oryginalne zabawy dla dzieciaków, przy których się świetnie rozwijają. Duże kolorowe sale także dzieciaki mają miejsce do zabaw. Mój synek jest zafascynowany tym przedszkolem i ciesze się że tam trafiliśmy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka