• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wrocław TOP 10 Dodaj do ulubionych

• 11.08.06, 09:57
      Interesuje mnie dlaczego odradzasz posłanie dziecka do ochronki prowadzonej
      przez siostry na ul. Monte Cassino? Czy masz jakieś negatywne doświadczenia?
      Interesuję się tym przedszkolem i chciałam posłać tam synka, więc będę
      wdzięczna za wszelkie infomracje.

Agnieszka
      • 21.08.06, 07:36
        Witaj! Powody rezygnacji opisałam powyżej a Mała trafiła do chwalonego tutaj
        przedszkola na Braci Gierymskich.
      • 03.09.07, 18:24
        Moja sasiadka posylala tam swojego syna w zeszlym roku i byla bardzo niezadowolona. Ile razy weszla do przedszkola,to zawsze bylwlaczony telewizor. Kiedy w koncu udalo sie uprosic siostry zeby wylaczaly go to robil sie straszny rozgardiasz i siostry nie umialy sobie poradzic z dziecmi. Malo siostr do opieki nad dziecmi i byl tez jakis problem z utrzymaniem porzadku. Poza tym sistry chyba nie bardzo wiedza co nalezy robic z dziecmi. Przyklad jaselka byly odgrywane 4 razy w roku bo dzieci nic innego nie umialy. W koncu przeniosla swojego syna do innego przedszkola i jej maly zmienil sie na korzysc. Stal sie bardziej kontaktowy, przestal sie jakac i bardzo chetnie chodzi do przedszkola. No i ma mnostwo roznych zajec w przedszkolu i nabywa nowych umiejetnosci.
    • 24.08.06, 11:14
      Witam! Ja też mam pytanie dotyczące przedszkoli wrocławskich:czy możecie dać
      znać, co myślicie o przedszkolu na placu kościuszki>I o tych z
      nowowiejskiej?pozdrawiam!
    • 29.08.06, 09:56
      Czy ktoś mógłby napisać cokolwiek o przedszkolu na Łąkowej lub na pl. Muzealnym.

Pozdrawiam!
    • 05.09.06, 15:03
      Jakie przedszkole polecacie na Psim Polu??
      • 11.09.06, 18:10
        zdecydowanie odradzam przedszkole na ul. Sycowskiej mój syn i córka szwagra tam
        chodzili - tragedia
        1. pani daję klapsy
        2. dzieci zbierają szkła na placu zabaw tudzież bawią się deskami z wbitymi
        gwoździami (syn przyszedł pewnego dnia z dziurą w bucie)
        3. dzieci nic się nie uczą 2 piosenki przez cały rok
        4. jeśli dziecko skarży się że go biją panie każą oddać
        5. spacery od listopada do kwietnia pozostają w sferze marzeń nawet przy ładnej
        pogodzie żeby być do końca sprawiedliwym zdarzały się wyjścia na pocztę itp max
        1 raz w tygodniu
        6. 4 - latki nie mają logopedy (ma za mało godzin i jest dla 5 i 6 - cio latków)
        7. żadnej informacji które zajęcia się nie odbywają (dziecko któregoś dnia
        przypadkiem powiedziało że nie było gimnastyki ale nigdzie żadnej informacji na
        ten temat) a poza tym panie przez cały rok nie dały ani razu stroju do
        gimnastyki do prania

jednym słowem mój syn nauczył się agresji i niewiele poza tym

• 11.09.06, 19:52
      CZy do porzedszkola na Tramwajowej przyjmuja dwulatki czy dopiero od trzech lat?
      • 17.09.06, 20:41
        chyba w miarę wolnych miejsc 2,5 latka przyjmą, co z 2 latkiem to nie wiem

K
        --
        -------------------
        jadą jadą misie
        hop siup tralala
    • 23.09.06, 00:02
      Witam!
      Czy może macie jakieś informacje o rpzedszkolu Zielona Dolinka we Wrocławiu? (
      nr 80) Mój mały chodzi tam od dwóch tygodni a ja już widzę że tio cyba jednak
      był zły wybór- jakoś tak mam dziwne przeczucia- po prostu ufam mojemu dziecku a
      on po prostu tam chyba nie lubi chodzić- no i przyznał sie że juz pani nie
      lubi, bo "krzyczy". Co o ty myśleć? Dajcie namiary na jakies fajne przedszkole
      w okolicach Powstańców Sląskich.
      Dzięki z góry za wszelkie info!
      • 28.09.06, 15:16
        Polećcie proszę jakieś fajne przedszkole na Gaju smilesmile
        • 29.09.06, 23:04
          No właśnie: na Gaju, albo w ogóle więcej na Krzykach.Ja na razie wybieram się na
          Januszowicką, bo słyszałam świetną opinię (jedną..), ale widzę, że może nie jest
          to najlepszy wybór. Na pewno Krzyki, bo i tak muszę dojechać spod Wrocławia,
          odpada więc dalsza droga w kierunku miasta. Będę wdzięczna za jakieś wskazówkismile
          • 22.11.06, 12:48
            Ponawiam pytanie o przedszkole w okolicy ul. Gajowej. Będe bardzo wdzięczna za
            opinie/sugestie.
            • 27.11.06, 11:08
              Czy ktoś ma jakąś opinię na temat przedszkola BAJKA? na ul. Kłodnickiej?
              • 01.03.07, 20:37
                Szukam informacji czy jest jakieś domowe przedszkole we Wrocku. Mój synek ma w
                tej chwili ma 2 latka, ale chciałam go dać do przedszkola od września. W
                większości przedszkoli jest taki tłok, że raczej go nie przyjmą do tego
                dochodzi brak meldunku wrocławskiego. Próbowałam w prywatnych placówkach i też
                nie ma wolnych miejsc na wrzesień 2007, więc może ktoś słyszał o kameralnych
                domowych przedszkolach.
                • 01.03.07, 21:06
                  Wpisz w wyszukiwarkę Puchatkowa załoga, kluby dla dzieci, jeśli chodzi o brak miejsc w prywatnych to
                  nie do końca prawda. Wielu rodziców rezerwuje miejsce płacąc nawet jakieś pieniądze i czeka czy dziecko
                  zostanie przyjęte do państwowego. Jestem prawie pewna że w sierpniu a na pewno we wrześniu,
                  październiku będzie wiele miejsc w prywatnych szczególnie w najmłodszych grupach. Rzeczywiście jeśli
                  nie masz meldunku wrocławskiego to właściwie bardziej opłaca się przedszkole prywatne. Pozdrawiam
                  • 04.03.07, 12:30
                    W Klubie Krasnoludka jesteśmy na liście rezerwowych na 19 miejscu, mimo tego że
                    chodzimy do nich na zajęcia w soboty to mamy i tak marne szanse żeby się
                    dostać.Będę próbowała jeszcze w innych, masz 100 % racji w takiej sytuacji
                    lepiej opłaca się zapisać dziecko do prywatnego przedszkola bo gmina nie chce
                    dopłacać, a oferty prywatnych jednostek za te pięniadze są bogatsze.
                    Pozdrawiam
        • 25.06.07, 23:52
          Niestety odradzam przedszkole na Gaju ul. Bardzka. Panie zajmują się tam sobą a
          nie dziećmi, odnoszę wrażenie że dzieci im przeszkadzają. Byłam świdkiem jak
          zapłakana dziewczynka pobiegła z podwórka do przedszkola bo pani na nią
          nakrzyczała a pani nawet się nie odwróciła z nią. Moje dziecko dostało w nos aż
          mu krew poleciała a pani dowiedziała się o tym ode mnie i była baaardzo
          zdziwiona bo nic nie zauważyła!!! Dodam że na koszulce były plamy z krwi!
          Tera mam jeszcze poważniejszy problem i zobaczymy co się da zrobić ale jak na
          razie Pani nie wykazuje dobrej woli aby coś zmienić.
          • 26.06.07, 08:30
            przyłączam się, przedszkole tragedia!!! Uciekać!!! Jedyny plus, to to, że jest nowe i nic poza tym.
          • 26.08.07, 08:11
            a w której grupie jest Twoje dziecko (które panie?). Mój synek tam chodzi i odniosłam zgoła odmienne wrażenie....
            • 10.09.07, 09:41
              Teraz mały jest w 2 grupie z Panią Jolą. Rozmowiąjąc z P. Jolą
              odnosi się miłe wrażenie ale po rozmowie z p. kierownik odnosi się
              wrażenie, że nie wie co dzieje się w jej przedszkolu. Zresztą Pani
              Jola tez jest zdziwiona kiedy mówię jej co się dzieje. Niestety
              jedna Pani wiosny nie czyni. Dziecko jest nerwowe, płacze jak ma iść
              do przedszkola (chodził przecież do złobka i było dobrze), ma
              zanizoną samoocennę, cały czas powtarza że nic nie potrafi i ciężko
              mi go przekonać że jeest zupełnie odwrotnie. Mam porównanie ze
              żłobkiem w którym rozwijał się normalnie przynosił do domu wierszyki
              i piosenki a poza tym był wesołym i uśmiechnietym chłopcem. Teraz
              jak śpiewa to tylko piosenki z religii a i to żadko o wierszykach
              nie wspomnę, farbami maluje tylko w domu itd.
              Zazdroszczę Ci innego wrażenia.
              • 26.09.07, 19:05
                to znów ja, nie dawajcie swego dziecka do tego przedszkola, bo "zniszczy" go psychicznie. Mój też nie chciał tam chodzić, nic nie opowiadał, ciągle powtarzał, że nie umie tego lub tamtego, a wcześniej chodził do żłobka 2 lata i do innego przedszkola, więc nie był oderwany od mamy i rzucony na głęboką wodę. Taka to polityka w tym przedszkolu - każde dziecko musi być idealnie na kresce wg książki pokazującej rozwój dziecka, jak któreś jest poniżej, to debil i niech się lepiej bawi, bo nie umie malować, itp, a jak powyżej to trzeba go uspokoić, bo trzeba będzie zająć się rozwojem zainteresowań, a nie można się przemęcząć.
    • 23.11.06, 23:38
      Poniżej przedstawiam ofertę prywatnego przedszkola sportowego skierowaną do
      dzieci od 3 roku życia. Nie sposób opisać wszystkiego więc jeśli będziecie
      Państwo zainteresowani naszą propozycją zapraszam na spotkanie w większym
      gronie w siedzibie przedszkola w celu przedstawienia szczegółów.

Zajmujemy się edukacją, twórczym rozwojem i aktywnym wypoczynkiem maluchów.
      Oferujemy opiekę nad dziećmi od 3 lat, od poniedziałku do piątku w godzinach od
      8:00 do 18:00 (istnieje mozliwość wcześniejszego przyprowadzania dzieci i
      późniejszego odbierania). W tygodniowym planie zajęć dzieci uczestniczą w
      następujących zajęciach :

nauka pływania; nauka gry w tenisa ziemnego; nauka jazdy konnej; nauka judo ;
      nauka jazdy na nartach i łyżwach (w sezonie zimowym); nauka jazdy na rowerze i
      rolkach (w sezonie letnim); mini koszykówka i mini piłka nożna; dziecięcy
      aerobik; zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej; zajęcia plastyczne,
      teatralne, muzyczne i taneczne; język angielski; zabawy z psami; oraz wiele
      innych atrakcji... a do tego pyszne kolorowe śniadania, obiady i kolacje.

Zajęcia, dostosowane do wieku i możliwości psychomotorycznych dzieci,
      prowadzone są pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz
      wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów poszczególnych dyscyplin na
      nowoczesnych obiektach sportowych.

Głównym celem i zadaniem przedszkola jest kształtowanie osobowości i dobre
      wychowanie przez sport oraz dbałość o prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy
      dzieci.

Przedszkole dysponuje własnym busem, który dowozi dzieci do obiektów
      sportowych. Istnieje również możliwość zabierania grupy dzieci z jednego
      miejsca i odwożenia ich z powrotem.

W zależności od wieku dziecka i wyboru zajęć sportowych opłata miesięczna
      wynosi od 450.00 do 800.00 zł miesięcznie, bez żadnych dodatkowych opłat w
      trakcie trwania roku szkolnego.

Proponujemy także zajęcia popołudniowe : zanim pójdę do przedszkola (kurs z
      udziałem rodziców przygotowujący malucha do uczęszczania do przedszkola),
      sztuka dla najmłodszych (rzeżba, rysunek, malarstwo), zajęcia taneczne (pląsamy
      z rodzicami lub bez), zajęcia muzyczne (poznajemy instrumenty i próbujemy
      własnych sił), język angielski (nauka z udziałem psa ! dzieci zaczynają od
      wydawania komend w języku angielskim), szachy (odkrywamy mozliwości umysłowe
      dzieciaków), czytanie bajek na dobranoc (czyta sam Pan Prezes...)

Na dniach uruchomimy również Pogotowie Przedszkolne, które zajmie się Twoim
      dzieckiem, kiedy niebo zwali Ci się na głowę...

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy !

WRÓBEL & WRÓBLEWSKI Sp. z o.o., 52-429 Wrocław ul. M. Morelowskiego 30 (boczna
      ulicy Karmelkowej), tel. 071-355 11 84, 0508 315 272 od Pn do Pt w godzinach
      10:00 - 16:00, www.wrobel-wroblewski.pl
      • 14.02.07, 20:29
        podciagam watek.
        Szukam info nt przedszkola na Nowym Dworze, chyba sa dwa, nie znam numerow.Albo
        Muchoborze.
        --
        Nasze Szczęście Mateusz Aleksander, ur 30.01.2005, godz.14.00
        Matus ma...
        • 15.02.07, 15:09
          Zauważyłam, ze Twoje dziecko urodziło sie w styczniu 2005 roku. Ja mam dziecko
          z marca 2005 i zastanawiam się jakie szanse mamy na przyjęcie do przdszkola?
          Dzwoniłam do przedszkola, które mnie interesuje i Pani dyrektor poinformowała
          mnie, że moje dziecko nie może brać udziału w rekrutacji. Gdyby urodziło się 31
          grudnia 2004 to mogłoby. Powiedziała mi, że mogę zgłosić sie po rekrutacji i
          jak będą wolne miejsca to przyjmą dziecko. Czy te informacje są naprawdę
          prawdziwe i mam probować ze żłobkiem?
          • 26.02.07, 18:39
            Ja sprawdzałam w 3 przedszkolach bo mój mały jest z 30 stycznia 2005 i wszędzie
            usłyszałam to samo : rekrutacja dotyczy dzieci z rocznika 2004 więc jeśli byłyby
            miejsca to przyjmiemy ale to raczej nie możliwe. Natomiast wniosek można złożyć
            to nic nie kosztuje.Pozdrawiam. My też szukamy żłobkasad
            • 28.02.07, 11:09
              Marlena, to mamy rowiesnikowsmilemoj syn od wrzesnia chodzi do zlobka na Nowym
              Dworze, wiec z opieka do wrzesnia 2008 nie mam problemu ale chcialam tak na
              wszelki wypadek zapisac go do przedszkola.Z tego co widze, to jest z tym
              problem.Podzwonie po tych co mnie interesuja i zapytam.Ja bym wolala od styczna
              2008 niz od wrzesnia 2007, bo nie dam glowy, ze Mateusz do tej pory zaprzyjazni
              sie z nocnikiem...
              --
              Nasze Szczęście Mateusz Aleksander, ur 30.01.2005, godz.14.00
              Matus ma...
              • 04.03.07, 22:37
                Faktycznie smile tylko mój z 12:10.Nie miałaś problemów z miejscem w żłobku w
                tamtym roku? Ja rozważam w tej chwili taką opcje ,że od września do żłobka.
                Nadzieja w tym,że prawdopodobnie otworzy się na Muchoborze prywatny już od maja
                to może się uda bo w publicznym na Dokerskiej dyrektorka powiedziała,że marne
                szanse.Pozdrawiam
        • 05.03.07, 08:56
          W sprawie przedszkoli na Nowym Dworze napisz do Pade, natomiast do przedszkola
          przy Stanisławowskiej na Muchoborze chodziła córka mojej znajomej - była
          zdowolona, mała placówka, może nie jakaś super nowoczesna, ale wszystko było ok.
    • 19.02.07, 18:03
      Ja mam synka na Orlej, ale w Alis - prywatne. Jest super,
      dużo zajęć sportowych(mają salę gimnastyczną), angielski codziennie w formie
      zabawy,rytmiki itp.
      dzieciaki są często nawet 2x dziennie na placu zabaw,
      Pani Kasia bardzo się przykłada do zajęć i uczy reguł postępowania.
      Po prostu wiem, ze tam się z dziećmi pracuje, choc one to odbieraja jako zabawe.
    • 28.02.07, 16:35
      Chcialam sie zapytac, czy ktos cos wie o przedszkolu nr 36 we Wroclawiu przy
      ul. Witelona?
      Pozdrawiam,
      Kasia
      • 08.03.07, 22:49
        Witelona jest super! Moje dziecko chodzi tu drugi rok. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Bogata ofera zajęć dodatkowych, dużo zajęć umuzykalniających, koncerty, festyny i mnóstwo innych imprez. Poza tym jest pięknie położone, posiłki są domowe i smaczne, no i co najważniejsze - doskonała opieka. Tu czuje się indywidualne podejście do dziecka. Panie są sympatyczne i pełne ciepła. Mój mały skarb wracając do domu jest poprostu szczęśliwy! Czego chcieć więcej??? Polecam Witelona!

• 08.03.07, 23:01
      Polecam przedszkole na Witelona. Ja i moja pociecha jesteśmy z niego bardzo zadowolone. Tutaj czuje się indywidualne podejście do dzieci, prawdziwą troskę i ciepłą, życzliwą dzieciom atmosferę. Bogata oferta zajęć, pyszne posiłki, piękne położenie. Bardzo dużo plusów!
    • 09.05.07, 14:42
      Podnoszę wątek smile
      Interesuje mnie opinia na temat przedszkola przy ul. Bartla.
      Właśnie tam przed chwilką udało mi się znaleźć miejsce dla mojego trzylatka smile
    • 05.06.07, 10:46
      Czy któraś z mam posłała może swoją pociechę do przedszkola na Nowym Dworze np
      Nr 123 czy 148? Czy są tam fajne przedszkola?

Ola
      • 12.06.07, 12:49
        Gorąco polecam przedszkole 148 na ul. Rogowskiej. Super pod każdym względem:
        super panie, cudowna Pani Dyrektor, jestem bardzo zadowolona - polecamsmile
    • 18.06.07, 15:44
      Drogie Mamy,
      Czy wiecie coś na temat przedszkola na Ołtaszynie ?
      pozdrawiam
      Marta
      • 24.07.07, 10:05
        up
        może któraś mama jeszcze opisze jakieś przedszkole?

Ola
        • 27.07.07, 08:32
          Witam. Zapraszam na www.centrumbajka.pl !
          • 23.08.07, 21:23
            Drogie mamy.Bardzo proszę o opinie na temat przedszkoli na Psim-
            Polu.
            • 10.09.07, 10:51
              My znaleźliśmy miejsce na Sycowskiej, choć zamierzałam posłac synka
              na Kiełczowską.

I mimo niepochlebnej opini w tym wątku na temat przedszkola
              106 ja odbieram je bardzo pozytywnie.
              Przedszkole jest całkiem ładne, jasne, przestronne, z dobrą opieką.
              I gdy jedna Pani pociesza te płaczące maluszki, druga zajmuje się
              tymi które już się zaklimatyzowały.
              Zawsze otacza ją grupka dzieci, coś malują, bawią się.
              Moje dziecko po 4 dniach spędzonych w tym przedszkolu jest bardzo
              zadowolone smile
              Aktualnie opuścił dwa dni z powodu kaszlu, ale już tęskni i się
              dopytuje kiedy pójdzie znowu do dzieci smile

Mój brat uczęszczał do tego przedszkola 14 lat temu i moja Mama też
              była zadowolona.

Pozdr. J.

Odpowiadasz na:
              madzara napisała:

> Drogie mamy.Bardzo proszę o opinie na temat przedszkoli na Psim-
              > Polu
    • 24.08.07, 10:10
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat przedszkola przy ul.
      Koszykarskiej na Pilczycach? Bardzo proszę o opinie i uwagi. Synek zaczyna tam
      od 3.09. Pozdrawiam!
      Dorota i Dawidek
      • 26.09.07, 12:42
        podnoszę wątek.
        Proszę napiszcie coś o przedszkolach na Nowym Dworze, Kuźnikach i w
        okolicy Astry.

Ola
      • 14.01.08, 21:02
        Bardzo proszę o jakieś opinie o przedszkolu Nr 55 na Nowowiejskiej, a także o
        przedszkolu na Krętej.
        Czy to prawda, że do niektórych przedszkoli (publicznych) można przynosić
        formularze już teraz?
    • 27.09.07, 13:53
      moja córa chodziła do przedszkola przy ul. Łączności na Krzykach.
      Prowadzony jest tam program autorski, dzieci uczą się czytać juz w 3-
      latkach, obowiązkowy też jest angielski, są zajęcia muzyczne dużo
      plastyki. Trafiła tam przypadkiem, tylko do zerówki, ale miałam
      mozliwość poobserwowania pracy w tym przedszkolu. Panie są wyjątkowo
      dobrze nastawione do dzieci. Mała nauczyła się czytać "od zera" w
      ciagu 3 miesięcy (panie indywidualnie nad nią pracowały, zeby
      nadgoniła inne dzieci). Co do angielskiego, trochę moim zdaniem był
      niewypał (coś na wzór met. Helen Dorn), ale tylko to był po prostu
      ni trafiony nauczyciel. Jedyna wada to że wśród natłoku różnych
      zajęć nie było czasu na spacery. żadko wychodzili na podwórko.. ale
      mała nie narzekał. Nadrabialiśmy hasaniem po południu.. dzieci po
      tym przedszkolu poszły do szkoły bez bólu i płaczu (prawie wszystkie
      dzieci z grupu zerówkowej trafiły do tej samej klasy), na luzie
      świetnie przygotowane, otwarte na świat, mądre i rozgadane i chętne
      do wspólnej pracy. To nie jest moja opinia, choć sie z nią zgadzam.
      Taką mniej więcej laurkę wystawiła im ich nauczycielka ze szkoły
      podst. (nauczanie podstawowe). Kiedyś podobno trudno było się tam
      dostać, teraz przyznam nie wiem jak jest (córa niedługo kończy
      gimmnazjum)
      • 27.09.07, 19:29
        teraz tam są zawsze wolne miejsca. Właśnie koleżanka weszła z ulicy 3 dni temu i jej córka została przyjęta od zaraz. Co o niczym nie świadczy, bo na Bardzkiej było 1-2 miejsca w grupie, a przedszkole do d...
    • 20.10.07, 23:55
      Czy ktos może wypowiedziec sie na temat tego przedszkola? Będę
      wdzięczna.
      --
      Everybody should believe in sth,
      I believe
      I'll have another drink.
    • 11.12.07, 14:01
      A co powiecie na temat zespołu żłobkowo-przedszkolnego przy Kwidzyńskiej? Mój skarb będzie miał niecałe 2 lata we wrzesniu i zamierzam go posłać do tego przedszkola.
      • 14.01.08, 21:04
        Bardzo proszę o jakieś opinie o przedszkolu Nr 55 na Nowowiejskiej, a także o
        przedszkolu na Krętej.
        Czy to prawda, że do niektórych przedszkoli (publicznych) można przynosić
        formularze już teraz?
    • 16.01.08, 22:06
      a Księżem Małym... a dokładnie o:

- nr 12 na ul. Zgodnej
      - nr 35 na Pułaskiego
      - nr 146 na Haukego-Bosaka
      - nr 57 - na Chorzowskiej
      - nr 65 na Nożowniczej

Dziękuję za wszelkie informacje
      • 17.01.08, 16:20
        niezbyt chwalona. Panie bardziej zajmują się sobą niż dziećmi. Sposób na zajęcie dzieci, to bajki video.

I krótko jest otwarte.
        • 18.01.08, 11:20
          Dzięki. To przedszkole i tak bralam pod uwagę na ostatnim miejscu,
          czyli chyba raczej je wykreślę. A o pozostałych cosik wiecie??
    • 02.02.08, 13:49
      Czy ktos zna to przedszkole? Zamierzam posłać tam swoją córcię. Jest
      to jedno z 5 przedszkoli we Wrocławiu, gdzie przyjmują dwulatki, a
      ona we wrześniu będzie miała 2 lata i 7 m-cy. Przejrzałam ich stronę
      internetową, ale interesują mnie opinie rodziców. Jak z opieką,
      spacerami, jedzeniem. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
      --
      Patusia ma juz
      • 02.02.08, 19:48
        SUPER PRZEDSZKOLE!!! POLECAM
        • 10.02.08, 11:16
          dzięki, a coś więcej?
          --
          Patusia ma juz
          • 10.02.08, 11:44
            ale co konktretnie?smile Napisz na maila gazetowego pytania, postaram się odpowiedzieć
            • 11.02.08, 14:06
              yoka1 napisałam, jeśli możesz sprawdź pocztę
              --
              Patusia ma juz
      • 26.02.08, 21:58
        Syn chodzi teraz do tej najmłodszej grupy - w marcu skończy 3 lata.Panie w
        grupie są dwie - obydwie lubi i one zostają - nie przechodzą z dziećmi do
        starszej grupy. Teraz pod koniec tygodnia są otwarte dni i można zobaczyć
        zajęcia. Ja jestem bardzo zadowolona (mam już córkę w wieku szkolnym, która
        chodziła do innego przedszkola).Dzieci uczą się dużo piosenek (rytmika 2 razy w
        tygodniu) wierszyków, rymowanek, robią duża ilość prac plastycznych, a na dzień
        Babci był pierwszy występ. Wyżywienie dobre, dzieci śpią , teraz już jedzą
        samodzielnie a na początku jeśli dziecko sobie nie radziło to było dokarmiane.W
        starszych grupach można zapisać na wiele zajęć dodatkowych (dwie szkoły językowe
        na terenie jednego przedszkola, możliwość nauki gry na instrumencie).W zimie nie
        wychodzą z dziećmi na dwór bo za duża grupa do ubrania. Ja jestem bardzo zadowolona.
    • 04.02.08, 09:12
      Chcialabym oddac swojego synka do tego przedszkola. Bede wdzieczna
      za wszystkie opinie.
      Pozdrawiam
    • 06.02.08, 22:17
      Może coś na temat przedszkola na Glinianej i Łódzkiej ,będę bardzo
      wdzięczna za jakiekolwiek info.Dzięki
    • 12.02.08, 14:52
      Witam,
      przejrzałam archiwum ale nie znalazłam opinii na temat przedszkola na Lwowskiej. Może jednak jakaś mama mogłaby polecić lub odradzić to przedszkole? Wszelkie opinie mile widziane.
      • 25.02.08, 16:13
        Hej, ja też jestem bardzo zainteresowana opiniami na temat
        przedszkola na Lwowskiej (również na Szczęśliwej i na Stysia).
        Dzięki.
        • 25.02.08, 18:58
          Hej!
        • 25.02.08, 19:02
          Hej!
          Mój starszy synek chodził na Lwowską 3 lata temu. Przedszkole jak
          dla mnie super. Panie rewelacyjne, organizowane wyjazdy na zielone
          przedszkola, pani Dyrektor otwarta i przemiła a na dodatek wiem że
          to przedszkole jest teraz po remoncie. Ja polecamsmile
          • 04.03.08, 00:33
            a do której godziny było otwarte? tak jak jest napisane oficjalnie, czy dało się
            jakoś umówić, żeby było otwarte dłużej?
            • 10.03.08, 19:13
              zapisałam dzisiaj mojego synka do tego przedszkola. Czy ktoś posyłał
              tam swoje dziecko, czy dobrze zrobiłam, mieszkamy na Muchoborze, ale
              ze względu na pracę przy Legnickiej zapisałam go na Kłodnicką
    • 03.04.08, 15:50
      Witam, proszę o informację o przedszkolu nr 91 ul. Zaporowska.
      Składałam wnosek do przedszkola na Drukarskiej, ale niestety moje
      dziecko się tam nie dostało. I nic nie wiem na temat tego
      przedszkola z zaporowskiej smile Proszę napiszcie smile
      • 08.04.08, 13:12
        Bardzo proszę o informacje i opinie o przedszkolu nr 141 przy ul. Hallera.
        Pozdrawiam
    • 09.04.08, 09:38

hej
      nie znalazłam nic na temat tej placówki. Bedę wdzięczna za wszystkie
      opinie - posyłam tam dziecko od wrzesnia. macie jakies doświadczenia?

Pozdr
      • 09.04.08, 13:53
        Bardzo proszę o opinie o przedszkolu 141 przy ul. Hallera 77a.
        Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.