po這積a - W這c豉wek Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy kto mo瞠 poleci mi dobr po這積 we W這c豉wku, prosz o namiary i
    opinie, dzi瘯i
    • podci庵am w徠ek, mo瞠 kto pomo瞠?
      • Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale we W這c豉wku nie mo積a mie swojej um闚ionej
        po這積ej. Por鏚 b璠zie odbiera豉 ta po這積a na kt鏎 si trafi akurat w
        szpitalu. Ale m鎩 lekarz ginekolog zapewnia mnie 瞠 wszystkie po這積e s
        naprawd bardzo dobre i min窸y ju dawno czasy w kt鏎ych po這積a krzycza豉 i
        nie pomaga豉 podczas porodu.
        Teraz podobno jest zupe軟ie inaczej.
        Pozdrawiam.
        P.S. Na kiedy macie termin porodu, ja spodziewam si przyj軼ia na 鈍iat mojej
        c鏎eczki 18 kwietnia.
    • Mi這 mi, 瞠 si odezwa豉. Szczerze m闚i帷 te s造sza豉m, 瞠 nie mo積a umawia
      po這積ej u nas w szpitalu. Ja mam termin na 18.06. ale ca造 czas nie wiem
      jeszcze, czy rodzi we W-ku (lecz si w υdzi). Czy korzysta豉 z zaj耩 w
      szkole rodzenia? Jak wra瞠nia?
      • Tak bra豉m udzia w zaj璚iach u Pani Ewy Sobczak - bardzo fajna po這積a.
        Og鏊nie musz przyzna , 瞠 wyk豉dy i takie spotkania du穎 pomagaj. Zawsze
        mo積a wyja郾i wszystkie w徠pliwo軼i. Ja jestem zdecydowana na por鏚 we
        W這c豉wku, b璠 rodzi豉 do wody. Na pocz徠ku ci捫y te mia豉m w徠pliwo軼i co do
        W這c豉wka, nawet jaki czas je寮zi豉m do prywatnej kliniki w Lipnie ale jednak
        zdecydowa豉m si rodzi tutaj ze wzgl璠u na bdb opiek nad dzie熤i. P騧niej jak
        zapisa豉m si do szko造 rodzenia i tym bardziej utwierdzi豉m si w swojej
        decyzji. Poza tym mam bardzo dobrego lekarza z W這c豉wka kt鏎y prowadzi moj
        ci捫. Pozdrawiam.
        Kasia W.
    • Hej, czy mog豉by zdradzi do jakiego lekarza chodzisz, ja niedawno
      zdecydowa豉m si na wizyt u dr Tomczewskiej, nie wiem jeszcze co o niej
      s康zi, na razie wra瞠nia dobre. Pozdrawiam
      • Ja chodz do dr Macieja Krajewskiego i jestem bardzo zadowolona. O dr
        Tomczewskiej s造sza豉m r闚nie bardzo dobre opinie. W szkole rodzenia mia豉m
        nawet z ni wyk豉d na temat porodu. Tak wi璚 my郵 瞠 trafi豉 w dobre r璚e, ja
        ju nie mog si doczeka porodu, brzuszek mam ju naprawd nisko wi璚 mo瞠
        nied逝go.....
        Pozdrawiam
        Kasia i 38tyg Ola
        • Kasiu, to chyba wybra豉 najprzystojniejszego z w這c豉wskich ginekolog闚 smile

Dziewczyny! W ubieg造m roku mia豉m por鏚 rodzinny we W這c豉wku i by豉m BARDZO
          zadowolana z opieki, trafi豉m na super po這積! Dziewczyna, z kt鏎 le瘸豉m na
          sali poporodowej rodzi豉 z inn po這積 i r闚niez by豉 ni zachwycona, wi璚
          my郵, ze generalnie opieka w naszym szpitalu jest OK!
          • Hej! Dziewczyny, postanowilam sie do Was podlaczyc bo jestem z W這clawka, juz
            urodzilam (mam cudowna 4 tyg coreczke Kasie!!!)i mam swoja opinie na poruszane
            przez Was tematy.Mialam miec super porod rodzinny z kochanym mezusiem i
            dodatkowo wodny, jednak skonczylo sie na cesarce, gdyz bylo juz 12 dni po
            terminie, testy oksytocynowe nie dawaly rezultatow, a mojej kochanej Kasi
            grozila zamartwica(mialam szczescie, ze w momencie, gdy zaczelo jej spadac
            tetno robiono mi akurat ktg), ktora byla reakcja na oksytocyne(tak sie niestety
            zdarza). Szybka decyzja, szok, przerazenie, placz o wielki strach o zycie
            dziecka- jednym slowem trauma! Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze,
            pozostalo tylko rozczarowanie i zal, bo nie tak mialo byc, ale twarzyczka mojej
            Kasienki rekompensuje bol fizyczny i psychiczny, ktorych wtedy doznalam.
            Wracajac do tematu... Bedac na oddziale, przed porodem chprowalam na
            obrzydliwie bolesna kolke nerkowa, przez 3 dni nie pomagaly zadne leki. Bylam
            zrozpaczona i cala obolala. Faktycznie wiekszosc poloznych w naszym szpitalu
            jest baro mila,min. pani Ewa Sobczak ze szkoly rodzenia, ale jest jedna pani,
            Pani Joanna Jasinska, ktora przez caly czas dodawala mi otuchy i pomagala jak
            mogla w trudnych chwilach, np. robiac mi w nocy oklady na nerke i masujac
            plecy, gdy leki nie pomagaly. W dodatku jest to osoba bardzo mila, sympatyczna,
            komunikatywna i zyczliwa, a przy tym o nietuzinkowej urodzie, co dla nas moze
            nie ma znaczenia, ale moj maz zamyslil sie i po chwili stwierdzil: "to sie
            prawie nie zdarza, taka dobra i taka ladna"smile)) I faktycznie tak jest- Aniol
            nie czlowiek. Marzylam, zeby wlasnie ta Pani bykla przy moim porodzie, ale
            skonczylo sie inaczej , niestety. Wam jednak zycze zebyscie trafily na nia.
            A propos dr Krajewskiego- faktycznie bardzo przystojny facet, sympatyczny i mam
            wrazenie, ze na prawde kompetentny.Jestem ciekawa gdzie przyjmuje i ile
            kosztuje wizyta? Dr Tomczewska- super ginekolog, na pewno dobry wybor- sama
            zaluje, ze nie bylam wlasnie jej pacjentka, a do tego energiczna babka z
            charyzma.Opieke po porodzie wspominam tez niezle. Polozne o.k. i pielegniarki
            od noworodkow w wiekszosci mile i kompetentne, ale jest jeden wstretny,
            obrzydliwy babsztyl, ktory zajmuje sie dziecmi! Nie znam niestety nazwiska, ale
            sprobuje ja Wam opisac. Okolo 55 lat, czarne, tapirowane, rozwichrzone wlosy,
            strasznie chuda, wysoka, okulary, wyraz twarzy, szkoda gadac, dlugie pazury, a
            za nimi zaloba. Czemu jestem taka krytyczna? Pani ta zajmuje sie noworodkami, a
            robi to w taki sposob, ze nie powinna w ogole zostac dopuszczona do dzieci, a
            szczegolnie tak malych, ktore nie moga sie poskarzyc. Biorac nasze dzieciaczki
            na rece, robila to tak, ze glowka mojej coreczki cala latala, w przod, tyl i na
            boki (a teoria o podtrzymywaniu glowki noworodkow?), dzieci kapala kilkanascie
            sekund (w sumie dobrze, ze tak krotko, bo strasznie plakaly). Moja coreczka
            miala podrapane cale cialko przez jej brudne pazury! Ale najgorsze bylo to, ze
            baba ta karmila nasze dzieci i wedlug opinni niektorych mam, robila to w taki
            sposob, ze dzieci zachlystywaly sie mlekiem(dziecko mojej kolezanki musialo
            przez to spedzic o tydzien dluzej w szpitalu, a nawet po wyjsciu bralo serie
            zastrzykow). Nie chce siac zametu, ale kobieta ta jest na prawde koszmarna!
            Powinni ja zwolnic!PO NIEJ WRECZ WIDAC, ZE NIE CIERPI DZIECI I ROBI TO Z
            KONIECZNOSCI! Po porodzie miala pokazac mi moja coreczke, a rzucila ja na mnie
            jak worek kartofli. Minely juz 3 tyg od wyjscia ze szpitala a ja nie moge o
            niej zapomniec i mysle, ze teraz inne, biedne dzieci bedzie tak traktowac. W
            szpitalu jest ankieta na temat oddzialu, personelu itd. i razem z paroma
            dziewczynami o niej napisalysmy, ale nie wiem czy to cos pomoze...
            Jesli jeszcze cos mi sie przypomni- napisze, a na razie zycze porodow bez bolu
            i komplikacji i zdrowych dzieciaczkow.
            Pozdrawiam - Asia
            p.s. walczcie o karmienie piersia i sie nie zrazajcie niepowodzeniami. Mnie
            nikt nie zmotywowal odpowiednio gdy na poczatku nie mialam prawie wcale pokarmu
            i potem mialam same problemy- nawal, zastoj, zapalenie piersi, antybiotyki...
            Final jest taki, ze musze Kasie dokarmiac bo pokarmu jest za malo sad(
        • Gdzie przyjmuje dr Krajewski i ile kosztuje wizyta? Ma usg w gabinecie? Wiesz
          moze, czy zaklada spiralki?
          Pozdrawiam - Asia
          • Witam
            Ja r闚nie jestem z w這c豉wka i chodze do dr. Krajewskiego. Przyjmuje na
            kaliskiej, w budynku gdzie jest "Berti" tylko wchodzi si z boku. Wizyta
            kosztuje 50 z i ma w gabinecie usg. Nie wiem czy zak豉da spirale.
            Pozdrawiam
            • Bardzo dziekuje za info
              pozdrawiam
            • Co mozesz powiedziec o tym lekarzu? Chodzi mi o to, co sadzisz o nim jako o
              specjaliscie?
              • Asiu, mia豉m Ci napisa, gdzie przyjmuje Krajewski, ale widz, ze juz mnie
                wyprzedzono smile Ja chodz do Nowaka, kt鏎y dzieli gabinet z Krajewskim w豉郾ie.
                • Hej!Dzieki za dobre checi.Powiedz mi, jaki jest ten Nowak, bo przyznam
                  szczerze, ze o nim nie slyszalam. Pracuje w szpitalu, czy ma praktyke tylko w
                  przychodni?Przyjmuje na NFZ czy chodzisz prywatnie? Wolalabym teraz, po
                  porodzie isc na NFZ, po pierwsze- juz nie potrzebuje takiej opieki, po drugie-
                  chce odciazyc troche nasz nadwatlony mocno budzet, a po trzecie- w koncu
                  placimy podatki, do jasnej cholery smile)!
                  Pozdrawiam i dzieki za info- Asia
                  • Nowak闚 w og鏊e jest dw鏂h, ja od 8 lat chodz do Krzysztofa Nowaka, z kt鏎ego
                    jestem bardzo zadowolana. Doskona造 specjalista, a ponadto wyj徠kowo mi造 i
                    uprzejmy. Kiedy zasz豉m w ci捫 nie mia豉m w徠pliwo軼i, 瞠 to w豉郾ie on
                    powinien j poprowadzi. I nie zawiod豉m si.
                    Chodz prywatnie (na Kalisk), wizyta kosztuje 60 z, ale Nowak jest tak瞠
                    prezesem Profmedu (przy Anwilu) i tam pewnie przyjmuje w ramach NFZ.
    • Mam i do Ciebie pytanko-czy s造sza豉 o pani dr od USG-Greli? Jak u niej z
      rozpoznawalno軼i p販i? Tylko ta kwestia mnie jeszcze intresuje, bo ma這 nas tu
      W這c豉wianek
      Ps-Pani Grela przyjmuje na sw. Antoniego
      Prosz o opinie. Pozdrawiam-Majka

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze w徠ki
  • Wi璚ej for闚
  • Wi璚ej w徠k闚 na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.