• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dr Ewa Kozierowska -Jędrzejowska Dodaj do ulubionych

• 16.05.05, 11:04
    Może mogłybyście coś bliżej powiedzieć o tej Pani?
    Wiem, że pracuje na Madalińskiego, ale może wiecie gdzie przyjmuje prywatnie?
    Pozdrawiam serdecznie smile

Zaawansowany formularz
    • 16.05.05, 15:15
      ja do niej chodze, Lecznica Kabaty
      648 81 41, 42
      bardzo mila i pomocna lekarka nie naciaga na kase

--
      tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;30/st/20051231/dt/7/k/40f4/preg.png
      • 17.05.05, 19:58
        prywatnie miła - tez do niej chodziłam przed ciązą
        państwowo podobno - wredna
        iza
        --
        lilypie.com/days/050715/4/9/1/+1/.png[/img][/url]
        • 18.05.05, 09:45
          jesli wiesz ze podobno to nie pisz
          --
          Bombel
          • 20.05.05, 22:05
            Byłam w lecznicy na Kabatach.
            Pozdrowionka smile
        • 20.05.05, 10:10
          Jeśli nie chodziłaś i nie wiesz to nie pisz!!!
          Większość ciąży prowadziłam prywatnie u lekraki z Żelaznej. Niestety
          przekonałam się,że KASA-KASA-KASA liczy się dla niej ponad wszystko...od
          początku ciąży rozmawiałam z nią o moich obawach odnośnie porodu sn, byłam
          zdecdowana na cc bez wskazań medycznych, co oczywiście wiązało się z kopertą
          dla lekarki. Ok. 30 tc nastąpił u mnie nawrót infekcji wirusowej, z której
          leczyłam się już przed ciążą. Wiedziałam, że ta infekcja jest wskazaniem do
          cesarskiego cięcia...niestety nie dla mojej lekarki...stwierdziła, że kiedyś
          owszem, teraz już nie. Zwyczajnie poczułA, że koperta odpływa i chciała
          naciągnąć mnie na kasę. Dałam się jeszcze namówić na kosztowny zabieg (jak się
          później dowiedziałam zbędny i wręcz mogący zaszkodzić ciąży)
          Dzwoniłam do gabinetów lekarskich i pytałam o opinię, większość lekarzy uznała,
          że ciążę należy rozwiązać przez cc. Dla potwierdzenia poszłam jeszcze do
          przychodni rejonowej...zupełnie przez przypadek trafiłam do dr. Kozierowskiej-
          Jędrzejewskiej. O porodzie sn nie ma mowy absolutnie, tylko cc. Do lekarki z
          Żelaznej juz nie wróciłam, ciąże do końca prowadziłam już u dr. Kozierowskiej i
          szczerze Wam polecam tą Panią. O żadnej wredności nie ma mowy!! Jest przemiłą,
          uśmiechniętą osobą, wspaniałym lekarzem, pamięta o badaniach i pamięta swoje
          pacjentki. Niestety nie ona robiła mi cc, bo była na urlopie . Wiem, że przed
          pójściem na urlop rozmawiała o mnie z ordynatorem, któy ostatecznie podejmuje
          decyzje o planowych cc, więc nie było żadnych niespodzianek a zaraz po powrocie
          przyszła dowiedzieć się, jak się czujemy.
          --
          Pozdrawiam,
          Nivea
    • 20.05.05, 10:48
      Ja jestem po pierwszej wizycie u pani Jędrzejowskiej a jestem w 30tyg. Jestem
      bardzo zadowolona. Bardzo miła pani, chętnie udziela wszelkich informacji, i
      rzeczywiście dba o badania.
      Pozdrawiam smile
      • 20.05.05, 13:44
        a gdzie u niej bylas na Kabatach ?
        --
        Bombel
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.