• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdańsk, szpital wojewodzki Dodaj do ulubionych

• 29.04.06, 11:58
    Urodziłam córeczkę w styczniu tego roku. Rodziłam w szpitalu wojewódzkim i
    polecam położna p.Ewę Zarach. Ciepła, kontaktowa, kompetentna.
    Zaawansowany formularz
    • 30.04.06, 22:26
      myślę, że plusem wojewódzkiego jest właśnie porodówka i tamtejsze położne.
      niestety nikt tam nie nosi identyfikatorów, więc nie wiem z kim rodziłam sad(( i
      nie mogę jak ty kalklim podziękować imiennie.... ale również jestem bardzo
      wdzięczna za pomoc w czasie porodu w nocy z 10 na 11 marca b.r. smile
      --
      Kasia
    • 11.08.06, 23:31
      W pełni popieram!!! Pani Ewa Zarach przyjęła na świat dwoje moich dzieci. To
      WSPANIAŁA położna. Lepszej nie mozna sobie wymarzyć! DZIĘKUJĘ Pani Ewo!
      • 13.08.06, 14:45
        ja też rodziłam w szpitalu w gdańsku niestety mój poród był tak długi że
        trafiłam na dwie zmiany i przyznam szczerze że na tej pierwszej był tak niemiły
        persoel że gdybym nie była z moją mamą(mąż nie dał rady cały poród czekał na
        poczekalni) to nie wiem jakbym dała radę ale na dugą zmiaę zjawiła się inna
        połżna (dosyć niska pani, starsza w krótkich ciemnych włosach i tak bardzo miła
        tak ciepło się do mnie zwracała) i chyba tylko dzięki niej urodziłam naturalnie
        bo już zastanawiano się nad cc. lekarze też byli przyjaźnie nastawieni szkoda
        tylko że nie było akurat pana dr. klimaszewskiego. jedyną wadą którą bardzo
        zapamiętałam to zepsuty aparat do ktg(podczas tej pierwsej zmiany) który
        śmiełysz panią położną. ale mimo tego jestem zdecydowana na dzień dzisiejszy po
        raz drugi rodzić w tym szpitalu. pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.