• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

szpital orzepowice!!!!rybnik!!!!

• 13.11.06, 13:22
    czesc wam co sadzicie o tym szpitalu ja obecnie chodze do dr. grudniasmile) 38
    tydzien mojej ciazysmile) slyszalam rozne opinie o tym szpitalu ale wiecej
    negatywów niz pozytywow.. juz nie wspomne o porodzie jak to mi dziewczyny
    opowiadaja ze to atkie straszne~!!!! a ja szczerze mowiac jestem tego zdania
    ze kazda kobieta inaczej przechodzi porod i nie musi on byc az tak straszny
    PRZECIEZ TO JEST CUD!!! urodzic wlasne malenstwosmile)) a co wy sadzicie?suspicious za
    tydzien wlasnie ide do szpitalasmile) bo skierowanie dostalam od dr. grudniasmile)
    pozdrawiam was mamusie i brzusiesmile))
    Edytor zaawansowany
    • 13.11.06, 15:53
      Tyle ile osób, tyle opinii. Moja koleżanka rodziła w wakacje, wprawdzie miała
      cc, ale to tez poród. Chwaliła sobie szpital i mówiła, ze nie ma słuchać
      wszystkich tych opowieści.
      Ja chodzę do Szmita, nie zamierzam kombinowac z innymi szpitalami, bo wydaje mi
      się, że wszędzie powinni nas potraktować tak samo.
      Jedynie wiem, że po porodzie jeśli sie będzie miało problemy z karmieniem albo
      inne, to trzeba powiedzieć pielęgniarkom, bo one na pewno pomogą, a
      niekoniecznie muszą być "domyślne" i same oferować się przy kłopotach.
      Będzie dobrze, życzę ci "miłego" porodu i daj znać jak będzie po wszystkim.
      --
      Emilka lub Pawełek
      • 13.11.06, 17:01
        a w którym ty tygodniu jesteś gochasmile ?to jest moj gg wiec zapraszamsmile 9855062
        • 13.11.06, 17:10
          Ja jestem daleko za tobąsad dopiero 28tc3dz. czyli jeszcze całe 2 i pół miesiąca
          jak nie lepiej. Moje gg 9225446
          --
          Emilka lub Pawełek
          • 13.11.06, 17:12
            Widzę, że jesteś z Chwałowicsmile mamy wspólne korzenie. ja dopiero od 3 lat
            siedzę w Kamieniu, a przedtem cały czas w chwałowicach
            --
            Emilka lub Pawełek
            • 14.11.06, 15:53
              taksmile) z chwalowic jak co to pisz na ggsmile) pozdrawiam mamuskismile))
      • 13.11.06, 17:04
        Witam!!! Mnie też czeka niebawem poród w tym szpitalu, no i jestem ciekawa jak
        to będzie. To mój 37 tc a chodze do Michalika. No cóż zobaczymy, mam nadzieję
        że wszystko będzie ok, nie ma co się zbędnie nakręcac bo i tak musimy to
        przejśc. A po co się na zapas stresowac? pozdrawiam i życzę szczęśliwego porodu
        i zdrowego dzieciątkasmile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.