Poznań, Polna 33 Dodaj do ulubionych

Kochane Mamusie! Chciałabym, żeby odezwały się te, które rodziły na Polnej w Poznaniu - bez "dania w łapę" - i powiedziały jak było. Ja mam straszne doświadczenia, przez "życzliwość" personelu nie karmię córeczki piersią, choć bardzo chciałam. Polna to "masówka", położne wcale się mną nie interesowały, były nieuprzejme, nie podawały dziecka choć po cesarce płakałam z bólu, gdy musiałam się ruszyć a co dopiero wstać. Jedna wręcz oznajmiła:-"Proszę dziś nie używać dzwonka, bo jest nas tylko dwie na oddziale i proszę sobie do nas przyjść jakby co"-. Ryczałam non-stop i nie miałam siły się przeciwstawić. Do karmienia dwa razy przyszła jakaś nieprzyjemna pańcia, rzekła że nie powinno być problemów, bo brodawki są łatwe do złapania i wyszła po przystawieniu Entuni do piersi. Mała puściła pierś, ale jej już nie było, no i jazda na nowo... Może znacie inny szpital w Poznaniu, gdzie jest lepiej?! Sunna
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.