Dodaj do ulubionych

Ginekolog w medicover w Warszawie

23.01.07, 00:12
witam mam ogromna prosbe o poleceni mi dobrego ginekologa z medicover w
Warszawie. W pierwszej ciazy odwiedzalam dr Karwacka ale ona niestety
zmienila prace. Obecnie planuje drugie dziecko wiec namiary na dobrego
lekarza bardzo sie przydadza.
Obserwuj wątek
    • agnieszkamilczarska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 23.01.07, 01:24
      Witam,
      pierwszą ciąże prowadziłam u lekarza,którego nazwiska nie pamiętam, ale on
      niestety już tam nie pracuje. Teraz chodze do dr Maciejewskiego i jestem bardzo
      zadowolona. On pracuje również w IMiDZ i jak leżałam na patologii to się mną
      opiekował. Rozmawiałam z dziewczyną, która pracuje w Med na Bitwy i ona bardzo
      go zachwalała. Jest ok. Z wyglądu taki sobie, ale bardzo sympatyczny i
      dokładny. Pilnuje terminów badań i nie ma problemu z dodatkowymi wizytami.
      Zawsze jest uśmiechnięty i delikatny. Nie pamiętam na którym forum była rozmowa
      o ginekologach Medi jak znajdę to prześlę jeszcze jakieś nazwiska lekarzy.
      Pozdr Aga
    • agnieszkamilczarska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 23.01.07, 01:34
      dr. Strojecką Anitę, dr. Basię Lubaszewską (choć na pierwszy rzut oka można się
      jej przestraszyć, ale jest po prostu niesamowita) no i Elę Świeściak. Wszystkie
      są z Bitwy.
      dr Ewę Świątek (przyjmuje w Atrium i na Domaniewskiej) Cytuj Odpowiedz
      Usg robię u dr Pietrasika i też jestem bardzo zadowolona, tzn. jest to z
      pewnością świetny specjalistą.
      Dzięki, niestety do dr Strojeckiej są straszne kolejki... Ja zdecydowałam się
      na dr Irynę Kozicką, choć czasem jest dla mnie zbyt nowoczesna (jeśli chodzi o
      różne nowinki i ogólnie podejście do ciąży), ale w porząku kobitka. A dr
      Pietrasika też polecam
      Co do Doktor Lubaszewskiej - może i nie wygląda milutko, ale spodziewałam się
      fachowej pomocy przy prowadzeniu ciąży i jestem zachwycona. W dodatku przy
      bliższym poznaniu Doktor okazała się sympatyczną kobietą z poczuciem humoru.
      • beezer Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 24.01.07, 10:06
        mam pytanko odnośnie dr Iryny Kozickiej - co masz na myśli mówiąc nowoczesne
        podejście do ciąży?? smile ja byłam u niej raz i ogólnie zrobiła na mnie pozytywne
        wrażenie ale tak sie zastanawiam czy nie zacząć do niej chodzić - prowadzenie
        ciąży, teraz chodzę do dr Rajtara i ogólnie nie czuję porozumienia z nim w
        ogóle, a ostatnio dał mi taki wykład, że spóźniłam sie 10 min na wizytę
        (pomijam fak że za każdym razem to ja czekałam ok.20 min.) i nawet mnie nie
        badał, bo zostało "tylko 10 mim" i wypisał skierowanie na morfologię krwi...
        jestem w 4 m-cu,mogę zmienić lekarza prowadzącego ciążę??
      • agusiak27 Re: agnieszkamilczarska 22.12.07, 17:19
        Ta baba wstrętna dr.Lubaszewska...ona jest dobra??Chyba dla zwierząt i tam powinna leczyć...!!Pierwszą ciąże poroniłam,krwawienie i ordynator mi powiedział przy wypisie ,ze przy nastepnej tylko zwolnienie mnie ratuje-nie moge pracować.Dałam tej "kobiecie"papiery,mówiłam co i jak a ona,ze nie da mi zwolnienia bo nikt na cała ciąże nie daje...A ja poprostu wiedziałam,ze jak pujde do pracy(stojąca)to będzie żle.Byłam u niej w 8tc i dopiero po interwencji kierownictwa u mnie w firmie z ledwościa dała 2tygodniesadPoszłam do lekarza u mnie w Ożarowie Maz.do przychodni bo zaczełam krwawić i tam odrazu z miejsca zwolnienie.do tej pory jestem na zwolnieniu i juz 35/36tc.Jestem szczęścliwa ,ze trafiłam do tej kobiety w przychodni a nie tej"Pani ginekolog"Nigdy do niej nie pujde już,wstrętna,niemiła "kobieta".Mogła doprowadzić do poronienia znów,ale jak to ona powiedziała KIEDYŚ kobiety do konca ciąży w polu robiły i pracowały---ale czasy się zmieniły,to było kiedyś,każda ciąża jest inna...!! ja pragnełam tego dziecka i ciesze sie,ze nie brnełam dalej u tego "weterynarza"!Aż sie zdenerwowałamsmile
        A z tych miłych kobiet ginekologów to dziś byłam u Barbara Radosiewicz-Marczew i spokosmileWiem,ze kazdy ma inne zdanie,ale ja tego zdania o "pani"Lubaszewskiej nigdy nie zmienie
    • newmamisio Unikajcie jak ognia 24.01.07, 09:43
      Z Medicover Dr Rajtar, po zwykłym badaniu i wynikach bety stwierdził
      a) zaśniad groniasty
      b) ciąże pozamaciczną
      c) dał do zrozumienia że na pewno nie jestem w normalnej ciąży'
      d) powinien badać krowy a nie kobiety, tak był niedelikatny.
      Ile się przez tego konowała nadenerwowałam to moje, a póki co wszystko jest ok.
    • peeska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 01.02.07, 16:01
      Odradzam Jacka Mirakowskiego. Byłam u niego raz, tuz po poronieniu. W ogóle się
      tym nie przejął, był gburowaty i prawie w ogóle sie nie odzywał. Teraz jestem
      znowu w ciąży, niesttey zagrożonej - chodzę do dr Kubiszyna. jak na razie jest
      ok. Bez zbędnych emocji, rzeczowo, grzecznie i delikatnie. Polecam.
      • bulinka78 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 01.02.07, 16:59
        Ja polecam Ci dr. Czempińskiego z Domaniewskiej. Prowadziłam u niego ciążę i
        jestem bardzo zadowolona. Nie trzeba go ciągnąć za język, o wielu rzeczach
        informuje sam. Przyjmuje w Praskim i ja tam rodziłam. Dodatkowy plus dla niego
        za to, że to pierwszy lekarz, który podczas badania jest tak delikatny, że
        wcale nie czuję, że mnie bada. Polecam!

• peeska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 01.02.07, 20:04
        A czy jest w medicover jakiś lekarz, który pracuje również w szpitalu św. Zofii?
        Bardzo mi zależy, żeby tam rodzić. Jeśli w medicover nie znajdę, będę musiała
        poszukać prywatnie, gdzie za wizytę będę płacić 100-200 zł. W mojej zagrożonej
        ciąży z wizytami co tydzień/dwa to troszkę sporo...
        • aga415 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 01.02.07, 21:35
          ja chodzę do Renaty Łęckiej pracuje w Instytucie Matki i Dziecka.
          Jest bardzo miła, troszkę staroświecka, kazała mi się myć szarym mydłem jak
          miałam delikatne zapalenie w 2 miesiącu, byłam zdziwiona, ale pomogło.
          Wizyty są jak najbardziej pozytywne, jest naprawdę super babką, choć bardzo
          trudno się niestety do niej dostać.
          Odradzam stanowczo Babelska Grażynę jest okropna !!! bardzo nie miła
          Szukam gina ze szpitala na Solcu ale chyba nikt taki nie pracuje w Medicover?
          pozdro
        • k.solska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 30.05.07, 20:28
          No niestety chyba takiego nie ma sad
          Lecząc się w Medicover możesz rodzić w Św. Zofii, ale tylko pod warunkiem, że
          masz złotą kartę...
          Nie wiem czy aby rodzić w św. Zofii trzeba od razu chodzić do lekarza
          prywatnie. Wiem, że przy szpitalu działa normalna przychodnia, gdzie lekarze
          przyjmują w ramach kontraktu z NFZ. Skontaktuj się w tej sprawie ze szpitalem.
          Poza tym jeśli tak bardzo ci zależy na tym szpitalu, to możesz też chodzić do
          lekarza w medicover a w szpitalu podpisać kontrakt z położną (ok. 1000zł).
          Zawsze to chyba taniej wyjdzie niż 100/200zł co 2 tygodnie?
          Mnie mimo wszystko udało się bez kombinacji i urodziłam w św. Zofii bez
          kontraktu z położną i bez lekarza szpitalnego - koszt mojego tam porodu = 0zł.
          Po prostu przyjęli mnie bo akcja porodowa już się zaczęła i mieli wolne miejsca.
          Rozumiem jednak, że bardziej komfortowo jest mieć pewność smile))
      • sun713 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 02.02.07, 11:59
        A ja polecam dr Sołowieja.. prowadził dwie ciąże moich koleżanek z pracy
        (maluszki są zdrowe) a teraz moją (14 tydzień) , zalecił wszystkie niezbędne
        badania, łącznie z toksoplazmozą (u innego lekarza w medicover nie mogłam się
        doprosić). Usg również robię u niego - jestem bardzo zadowolona. Polecam
    • mama_julci2 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 02.02.07, 12:41
      Zdecydowanie dr Czempiński. Prowadzi własnie moja drugą ciąże, jestem w 10tc.
      Pierwsza ciąże poprowadził idealnie, zleca bez proszenia się wszystkie badania,
      jest przezorny i delikatny. Ciężarnej nie pozwala praktycznie na nic, nawet na
      basen ale to chyba tylko dlatego aby potem nie mieć do niego pretencji ze
      pozwolił a coś sie stało. Jak ja sie go zapytałam o jakąś aktywnośc sportową,
      to odpowiedział: "Jedyny sport jaki możesz teraz uprawiać do szachy" wink
      naprawde jest przesympatyczy. GORACO POLECAM
    • cayenne78 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 10.05.07, 14:16
      odświeżam wątek, byłam 2 razy u doktor radosiwicz - marczewskiej, ale niestety
      nie spełnia moich oczekiwań - owszem jest miła, ale otwarcie przyznaje, że nie
      bardzo zna się np, na leczeniu hiperprolaktynemii i rzeczywiście widać, że się
      boi smile, doktor nie jest w stanie mi pomóc. Zastanawiam się nad dr Kozicką,
      piszecie że jest zbyt nowoczesna - jak dla mnie to super, lubię wszelkie
      nowości farmaceutyczne i chciałabym, żeby mój lekarz był na czasie (dr
      radosiewicz na pewno nie jest), możecie mi może coś więcej o niej powiedzieć?
      • pakkaka Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 13.05.07, 23:21
        Byłam raz u Kozickiej, ale nie zrobiła dobrego wrażenia. Dość oschła w obyciu i
        nie zna się na USG, więc nie rozumiem skąd posty na temat jej nowoczesności.
        Nie potrafiła mi odpowiedzieć na niektóre pytania dotyczące właśnie USG. To
        wprawdzie było dość dawno, ponieważ szybko zmieniłam lekarza. Polecam dr
        Cieplickiego
      • tzka Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 14.05.07, 12:22
        Też polecam dra Sołowieja. Prowadził nasze 2 ciąże. Bardzo kompetentny, świetny
        fachowiec, cierpliwy, z poczuciem humoru, miły. Dokładny - nam b. długo robił
        USG, żeby się dopatrzyć czegoś ważnego, czego nie był pewien, a syn akurat nie
        chciał się odpowiednio ułożyć. Nie straszy, nie gada głupot, jak nie jest
        czegoś pewien, np. płci, to nie mówi.
        Mamy teraz abonament w Enel-medzie (kiedyś w Medicover), ale i tak 'wizytuję
        się' u niego w CM Bemowo.
        --
        Pozdrawiam!
        Iwona
    • nika_grudzien Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 23.05.07, 08:52
      Dwa lata temu chodziłam do Medicover, potem firma zmieniła klinikę na enel
      Med . W Medicoverze chodziłam do Pani Stradomskiej i byłam nią zachwycona. Nie
      wiem czy jeszcze pracuje, wydaje mi się, że widziałam ją na liście lekary. Jest
      prze, prze, przemiła, jak spóźniał mi się okres i do niej przyszłam, to razem
      zrobiłyśmy test ciążowy, zrobiła mi wszystkie badania! Godna polecenia.
    • olcia1 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 23.05.07, 09:54
      Ja juz druga ciaze prowadze u dr. Lubaszewskiej - szczerze polecam, chociaz
      faktycznie po pierwszym spotkaniu w pierwszej ciazy bylam lekko przerazona.
      Natomiast usg w drugiej ciazy robilam w wiekoszosci u dr. Solowieja i tez
      polecam (pewnie gdybym o nim slyszala w pierwszej to i w pierwszej tez bym do
      niego chodzila). Tak jak dziewczyny pisza - bardzo dokladny. Chociaz jesli
      chodzi o usg to akurat jestem zdania, ze warto tez zrobic przynajmniej jedno u
      kogos innego na innym sprzecie; tak dla porownania.
    • malgosiek2 Re: Ginekolog z Medicover 25.05.07, 18:44
      • GINekolog z Medicover
      monis44 22.05.07, 17:25 + odpowiedz

Czy któraś z was chodziła lub chodzi do dr Sołowieja z Medicover. Od niedawna
      mieszkam w Warszawie i nie znam żadnego ginekologa. Zależy mi na czasie a ten
      lekarz miał najszybciej wolny termin. Proszę o opinię i ewentualnie polecenie
      innego ginekologa z Medicover (bo tam należę). Pozdrawiam

• Re: GINekolog z Medicover
      carol1977 22.05.07, 18:32 + odpowiedz

polecam Czempinskiego z Domaniewskiej.
      --
      pozdrawiam,
      Carol

beti_1975 22.05.07, 21:18 + odpowiedz

Ja tę ciążę prowadzę u Sołowieja w Atrium. Jestem zadowolona.
      W poprzendiej chodziłam do niego na USG i byłam zadowolona - fakt, kiedy robi
      badanie niewiele mówi, wyraźnei jest skupiony, ale potem powiedział mi i
      wyjaśnił wszystko co potrzeba.
      B.

tzka 23.05.07, 15:13 + odpowiedz

Prowadził obydwie moje ciąże. Znakomity gość! Polecam z całą odpowiedzialnością.
      --
      Pozdrawiam!
      Iwona

monis44 24.05.07, 14:22 + odpowiedz

Cześć, wczoraj bylam u dr Sołowieja i jestem zadowolona, miły, delikatny zlecił
      wszystkie badania (planuje ciążę).Dzięki
      --
      Maksio ma
      "Ceń swoje dzieci za to,czym są,nie za to,
      czym byś chciał,żeby były?
      • dominigag1 Dr Kozicka i żadna inna, w Medicover czy poza. 27.05.07, 21:52
        Re-we-la-cja. Równie profesjonalnego lekarza, perfekcyjnego aż do granic
        nieprzyzwoitości dzisiaj ze świeczką szukać. Prowadziła mi kawałek
        przedostatniej ciąży, ostatnią od samego początku do końca (przyjmowała poród 2
        tyg. temu)i jestem zachwycona nią jako lekarzem i człowiekiem, bo jest to
        wyjątkowo odpowiedzialna i fachowa osoba. No i na co dzień pracuje w szpitalu
        Inflancka, więc cenna sprawa dla tych, co chcą mieć swojego lekarza w szpitalu.
        Polecam wszystkich tę super panią doktór, a wiem co mówię...
    • malgosiek2 Re: dr.Sołowiej z Medicover 25.05.07, 18:46
      • dr Sołowiej z Medicover
      smolm 22.05.07, 16:17 + odpowiedz

Czy któraś z was chodziła lub chodzi do dr Sołowieja z Medicover. Od niedawna
      mieszkam w Warszawie i nie znam żadnego ginekologa. Zależy mi na czasie a ten
      lekarz miał najszybciej wolny termin. Proszę o opinię i ewentualnie polecenie
      innego ginekologa z Medicover (bo tam należę). Pozdrawiam
      --

• Re: dr Sołowiej z Medicover
      coggitto 24.05.07, 19:10 + odpowiedz

smolm napisała:

> Czy któraś z was chodziła lub chodzi do dr Sołowieja z Medicover.

Bywam u niego w Luxmedzie (na wizytę czeka się ok. 2,5 m-ca, bo przyjmuje raz w
      tygodniu 2 godziny) i generalnie muszę
      powiedzieć, że jest spokojny, sympatyczny, rzeczowy, odpowiada na wszystkie
      pytania. Natomiast IMHO za bardzo polega na
      zeznaniach pacjentki i wynikach badań. Przyznam, że chyba ani razu podczas
      pierwszych tygodni ciąży mnie nie zbadał. Inni
      lekarze badają za każdym razem, a on nie. Może dlatego, że się spieszy, bo
      zawsze ma ponadnormatywną liczbę pacjentek.

Ostatnio byłam zarówno u niego, jak i u innego lekarza. Sołowiej skierował mnie
      na standardowe badania krwi i moczu, a ten
      drugi wymyślił jeszcze mnóstwo innych (miałam problemy). No i nie wiem, co
      sądzić. Czy Sołowiej zanadto polega na swojej
      intuicji, czy też dobrze wie, co robi, czy moze ten drugi lekarz jest bardziej
      godny zaufania, bo bardziej zapobiegliwy?

Generalnie Sołowiej jest dość polecany. Sama trafiłam do niego z polecenia.
      --
      Maksio ma
      "Ceń swoje dzieci za to,czym są,nie za to,
      czym byś chciał,żeby były?
    • swiderek8 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 28.05.07, 18:27
      A ja zdecydowanie nie polecam dr Pasiak-Owczarek. Obojetna, pomimo, ze kazala mi
      przyjsc na wizyte w danym terminie (ostatnia wizyta przed porodem, m.in.
      interpretacja wynikow, usg; prowadzila moja ciaze), to teoretycznie z powodu
      braku m-c w tym dniu, chociaz personel nie robil problemu z dopisaniem mnie na
      wizyte dodatkowa, odmowila mojego przyjecia niemalze zamykajac drzwi przed nosem.
    • cayenne78 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 30.05.07, 13:41
      zdecydowałam się spróbować do dr Narojczyk - Świeściak, niestety nie mogę jej
      polecić, ze względu na obojętność wobec pacjenta oraz także niestety małą chęć
      do udzielania wyjaśnień i rozmawiania o chorobie. Jedyne co mogę dobrego
      powiedzieć to to, że jest miła, ale to akurat dla mnie nie jest ważne.
    • k.solska Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 30.05.07, 20:20
      Ja zdecydowanie wolę kobiety jako ginekologów i od początku chodzę do dr.
      Wodowskiej i u niej też prowadziłam swoją ciążę. Naprawdę bardzo dobry lekarz!
      Niestety są do niej bardzo duże kolejki. Trzeba umawiać się przynajmniej z 3
      tygodniowym wyprzedzeniem...
      Na USG chodziłam do dr. Młynarczyk, która przyjmuje także jako ginekolog-
      położnik. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Obie przyjmują w Atrium.
      Wiem też od koleżanki, że godna polecenia jest też dr. Świątek (Atrium i
      Domaniewska).
      • k_z Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 22.12.07, 16:55
        A wg mnie Wodowska jest miła i delikatna ale nic ponadto, ma mało
        doświadczenia, stweirdziła u mnie hipeprolaktynemię i rozłożyła ręce
        mówiąc ze bede się musiała leczyć zeby zajść w ciąże.

Zmieniałam lekarza oraz medicover, który upewnił mnie że ona nie ma
        racji i dzięki temu jestem właśnie w 33 tc.
        --
        nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..
    • sylka3 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 02.07.07, 11:17
      Odradzam polecanego tutaj przez chyba 2 osoby dr Czempinskiego. Fakt: przemily,
      zaangazowwany w sprawy "ciazowe" swojej pacjentki (co objawia sie glowie
      uprzejmym zainteresowaniem jak tam nasze samopoczucie) ale smiem twierdzic, ze
      radzi sobie glownie z ciazami bezproblemowymi (ot poglaskac po glowce i dac
      skierowanie na usg, morfologie i mocz). Jestem po kilku poronieniach, z
      powaznymi problemami immunologicznymi a jedyna rada pana dr bylo: nie robic
      zadnych badan i modlic sie. Nie robic tez badan na chlamydie bo rzadko badania
      sa miarodajne, lepiej wziac na wszelki wypadek serie antybiotykow. Ginekolog i
      immunolog ktorzy prowadza teraz jednoczesnie moja ciaze, za glowy sie zlapali
      slyszac to...
    • cacharel Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 12.07.07, 21:25
      Byłam we wtorek na pierwszej wizycie w Medicover Ochota u dr Maciejewskiego
      lekarz bardzo kontaktowy i jestem z wizyty zadowolona zlecone mam wszystkie
      badania łącznie z usg piersi zobaczymy jak będzie dalej następna wizyta za 4
      tygodnie
      --
      MONIKA
      • renna100 Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 20.12.07, 19:52
        Witam,
        chciałabym powrócić do wątku dotyczącego dr Jacka Maciejewskiego.
        Możecie napisać o nim coś więcej? Czy oprócz Medicover przyjmuje
        gdzieś jeszcze?
        Jestem w 13 tyg. ciąży, byłam u niego kilka dni temu na pierwszej
        wizycie. Zrobił na mnie wrażenie dobrego specjalisty (robi też usg)
        i miłego człowieka. Ale to tylko jedna wizyta stąd moje pytanie.
        Przed dr Maciejewskiem trafiłam do dr Wawrzyniaka. Wielka pomyłka!
        Straszny gbur, zostałam potraktowana jak zło konieczne, szybko
        zbadać i pozbyć się z gabinetu. W dodatku bardzo niedelikatny.
        Dlatego była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u niego.
        Ogólnie jestem bardzo zadowolona z dr Jacka Maciejewskiego ale jak
        pewnie większość przyszłych mam trochę na zapas się martwię i
        zastanawiam. A że jest to dopiero początek to w razie czego mam
        jeszcze czas na zmianę lekarza, prawda?
        Bedę wdzięczna za odpowiedź.
      • agneshrg Re: Ginekolog w medicover w Warszawie 03.08.07, 10:47
        polecam Ci dr Anne Halame, pracuje rowniez w klinice leczenia nieplodnosci
        Novum, niestety ciezko sie do niej dostac, przyjmuje na Domaniewskiej we wtorki
        i piatki. Bardzo kompetentna babka, chociaz na pierwszy rzut oka moze sie wydac
        troszke gburowata, ale to tylko pozory.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka