• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Badanie okulistyczne G.Śląsk - gdzie? Dodaj do ulubionych

• 17.05.07, 11:23
    Dziewczyny

mam wskazanie do zrobienia badania dna oka przed porodem. Znacie jakieś sensowne miejsce gdzie to zrobić?

Mogłabym pójść do pierwszego lepszego okulisty, ale nie chcę żeby gościu nie był obeznany w temacie i wpisał mi wskazanie do cc ze strachu przed odpowiedzialnością.
    Edytor zaawansowany
    • 17.05.07, 11:50
      Polecam wojewódzki szpital specjalistyczny nr.5 w Sosnowcu. Okuliści moim
      zdaniem najlepsi w kraju, leczylam się tak dlugi czas. Zrobią wszystkie badania.
      Szczególnie polecam dr. Klimek, przyjmuje również w Katowicach, i prof.
      Romaniuk, ale do niej niestety nie tak latwo się dostać, kolejki straszne, nawet
      w prywatnym gabinecie czeka się ponad miesiąc.Sama się wybieram do Sosnowca
      przed porodem, jestem po czterech zabiegach na oczy i nie wiem czy moge rodzic sn.
      • 17.05.07, 12:27
        Dzięki wielkie Issy.
        Możesz mi podpowiedzieć jak się dostać do tego szpitala? Nie w znaczeniu dojechania tylko załatwienia żeby mnie ktoś tam przyjął?
        Masz jakieś skierowanie? Będziesz się specjalnie umawiać? Przyjmą mnie tam z ulicy?
        • 17.05.07, 16:57
          Ja jestem właśnie z Sosnowca i też się zastanawiam, gdzie pójść na badanie
          okulistyczne (mam wadę wzroku, noszę soczewki). Nie chcę iść byle gdzie, bo jak
          się okaże, że na przykład w danym gabinecie nie ma możliwości zrobienia tego
          badania, to pójdę i wyczekam się na darmo, a nie czuję się na siłach. Myślę, że
          Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 to jest dobry pomysł, tam chyba wszystko
          jest na wysokim poziomie. Co do skierowania i zapisów: do okulisty skierowania
          nie potrzeba, a zapisy zależą od tego, czy dany lekarz ma duże obłożenie.
          Ostatnio zapisywałam telefonicznie męża właśnie tam do ortopedy, dostał termin
          na koniec czerwca. Myślę, że trzeba po prostu zadzwonić i się zapisać. Ja zrobię
          to jutro. Pozdrawiam smile
          --
          Zostanę mamą za...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.