• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

SUPER-POŁOŻNE- TOP LISTA :) Dodaj do ulubionych

• 26.05.06, 13:39
      takiej, która nie jest zwolenniczką nacicnania krocza. Będę wdzięczna za
      kontakt na mail gazetowy rogusia2@gazeta.pl. Czekam też na odpowiedzi na forum.
    • 26.05.06, 17:55
      kto poleci dobra położną i szpital w bydgoszczy
    • 26.05.06, 20:29
      czy ma zelaznej jeśli się zarezerwuje położną , trzeba wynająć też sale
      pojedyńcza ? bo gdzięś tak przeczytałam , ze jest to warunek ,chociaż większość
      dzieczyn nie wspomina o tym w swoich opisach
    • 28.05.06, 10:50
      rodził ktoś z nią? szukam opinii, również o jej szkole rodzenia i domu narodzin

joaśka
      --
      -----------
      małe rośnie!!
      • 01.06.06, 12:46
        zapytaj o nią w fundacji rodzić po ludzku smile
        --
        src="<a
        href="oneintheoven.net/preg/ticker.41101.png""
        target="_blank">oneintheoven.net/preg/ticker.41101.png"</a>
    • 28.05.06, 22:56
      Mój typ polożnej to pani Madzia Wyżykowska-Kochanek, wspaniała kobieta. Bardzo
      pomocna, troskliwa, matczyna. Gorąco polecam rodzenie właśnie z nią.
      --
      Nasza Fasolka:
      bd.lilypie.com/TpNzp1.png
    • 29.05.06, 18:17
      Super Super Super, bez niej to mój poród by jeszcze trwał ze dwa dni jak nie
      więcej. Ona była ze mną od samego początku do końca. Każdej życzę takiej położnej.
      • 07.04.07, 18:23
        Zgadzam się. Rodziłam z Panią Magdaleną Kot i było wspaniale i krotko. Cudowna
        kobieta.
        • 25.06.09, 11:32
          Czy ktoś może przesłać namiary na połozną KOT z Raciborskiej.Byłabym
          wdzięczna szykuję się do porodu w tamtym szpitalu. Dziękuję z góry
    • 31.05.06, 10:25
      KTO Zna Położną Jolę Kuleszę?jeszcze w zeszłym roku pracowała w szpitalu w
      Policach, wiem, że już tam nie pracuje!JEST super Fachowcem w swojej dziedzinie-
      to ona od początku do końca była ze mną i profesjonalnie przeprowadziła mój
      poród, jest po prostu the best! i wcale jej nic nie płaciłam, bo była położną z
      dyżuru. DZIĘKUJĘ PANI JOLU!
    • 01.06.06, 11:31
      Cześć! Proszę-polećcie połozną z gdańskiej Zaspy!!! Będę wdzięczna!
      • 02.06.06, 21:46
        Polecam - Ewa Filipska. Znakomita, rzeczowa , konkretna i bardzo sympatyczna.
      • 02.06.06, 21:52
        Polecam - Ewa Filipska. Rzeczowa, konkretna i bardzo sympatyczna!
        • 05.06.06, 09:46
          Rozumiem ze piszesz o Zaspie..? Masz jakis namiar na ta polozna? Dzieki tak
          wogolewink
    • 01.06.06, 13:39
      Czy ktoś może mi podać namiary na tę położną, może być na priv. Niestety nie ma
      jej na stronie szpitala.
      Z góry dziękuję.
      • 02.06.06, 11:15
        Witam, ja polecam bardzo gorąco panią Jolantę Łaszczyk ze szpitala gin-poł-
        Ujastek! Jest to kobieta bardzo ciepła,miła i serdeczna. Przedewszystkim ma
        odpowiednie bardzo ciepłe nastawienie do pacjentek i każdą traktuje jakby była
        jedyna. Dlatego też polecam tą panią. Dodam,że rodziłam z nia na Ujastek dwa
        tygodnie temu. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania. Pozdrawiam.
        --
        <a
        href="tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;31/st/20060531/dt/6/k/1bef/
        preg.png"</Czekamy na Julka...>
      • 06.06.06, 22:45
        I co nikt nie chce mi pomóc ? A były takie piękne opinie o tej położnej. Niech
        się ktoś odezwie, proszę...................
        • 04.07.06, 09:52
          pani Kacalak nie jest położną, dopiero się przyucza. Sama pisłała o tym w
          poście nieco wcześniej -....
          --
          Moja mała Rybka
          • 27.06.08, 09:12
            .... to ciekawe.... na stronie szkoły rodzenia Jannette pisze o sobie że pracuje
            jako położna od 10 lat:

"racuję 10 lat w zawodzie położnej. Zaczynałam w Instytucie Centrum Zdrowia
            Matki Polki w Łodzi w oddziale intensywnej opieki neonatologicznej, gdzie
            przepracowałam 8 lat. Następnie 2 lata temu podjęłam pracę w szpitalu
            specjalistycznym św. Zofii w Warszawie w oddziale ginekologicznym. Od września
            2006 r. pracuję w sali porodowej."

myślę że to jedynie nieporozumienie, że ona nie jest położna - przecież tyle MAM
            pisało że rodziły z nią - prawda? smile))
    • 02.06.06, 12:03
      Polecam położną ze szpitala w Ustce - Panią Anetę Jaworską.
      Cudowna, ciepła kobieta,wie co robi,jednym słowem "człowiek - anioł".
      Życzę każdej mamie takiej połoznej przy porodzie!!
    • 03.06.06, 01:11
      Profesjonalizm przy porodzie. Byłem z żoną, a połozna i cała obsługa super -
      mieli rękę na pulsie. Na Inflandzkiej później jest troszkę kiepsko, bo kobieta
      pozostawiona sama sobie z dzieckiem, ale poród pełen profesjonalizm
    • 05.06.06, 12:18
      Prawdopodobnie będę rodzić w Rudzie Śl. Czy mogłybyście poradzić mi czy to
      dobry wybór, właśnie ze względu na położne. Jakie są? Czego sie spodziewać?
      Które są najlepsze? Jaki mają stosunek do rodzącej?
      Czy opłacałyście tam położną, lub dawałyście jej "kopertę"?
      Bardzo proszę krótkie opisanie swoich doświadczeń z personelem tego szpitala.
    • 06.06.06, 19:11
      28 maja urodziłam Zosieńkę z pomocą Moniki. Monika jest bardzo opanowana, co
      jednak wcale nie znaczy zimna czy obojętna. W odpowiednich momentach jest
      wspierająca, a kiedy trzeba zdecydowana. Dała mi ogromne poczucie
      bezpieczeństwa i oparcia. Naprawdę cały czas czułam, że jestem w dobrych
      rękach. Monika proponowała różne rozwiązania, żeby było mi lżej rodzić, ale też
      słuchała tego jak ja się czuję w danej pozycji i jeżeli okazywało się, że nie
      jest dla mnie dobra szukała innego rozwiązania. Jestem przekonana, że bez jej
      pomocy poród byłby dużo dłuższy i cięższy. A tak obyło się nawet bez nacinania
      krocza. Mogłam też rodzić w kucki, co akurat w moim przypadku świetnie się
      sprawdziło. Jestem Monice naprawdę ogromnie wdzięczna za jej pomoc przy
      porodzie i z czystym sumieniem polecam ją każdej kobiecie, której zależy na
      fachowej, życzliwej pomocy i szacunku.
      • 01.07.06, 14:06
        A ja rok temu rodziłam z Marysią i też ją chcę wychwalić, miła, fachowa, ludzka
        dziewczyna, pozwoliła mi rodzić w wodzie i ochroniła krocze. Jednym zdaniem
        dodała mi tyle sił, że mogłam urodzić trojaczki wtedy. W lutym będę rodzić
        drugi raz i też chciałabym trafić do niej.
      • 27.10.06, 12:05
        Podpisuję się pod każdym słowem sara.kaley - Monika Byczek to wspaniała
        położna, bardzo kompetentna. Dzięki niej poród wspominam bardzo dobrze.
    • 07.06.06, 11:48
      Ja polecam P.Anne Podobinska z Zeromskiego prawdziwa połozna z powołaniasmile przy
      niej nie mozna nie urodzic!!!!!!!!!!!!!
    • 18.06.06, 13:57
      • 08.01.07, 10:34
        urodzilam 7 czerwca 2006. porod trwal 4 h i 45 minut. dzieki pani Ewie wszystko
        przebieglo sprawnie, naturalnie (sn bez zzo), wspierala mnie rowniez gdy bylam
        juz na poloznicwtei, maly mial ifekcje i antybiotyk, umieralam z nerwow-ona
        przyszla, uspokoila mnie, wyjasnila. Pani Ewo, jeszcze raz dziekuje, byla pani
        dla mnie aniolem w tamtych chwilach big_grin
        --
        Vini the Tiggerrrrrr
    • 21.06.06, 16:27
      rodziłam z nia w maju tego i goraco polecam, co prawda moj porod po 13 godzinach
      zakonczyl sie cesarskim cieciem, ale byla ze mna do konca, pojechala takze na
      sale operacyjna. Bardzo sympatyczna i mila,a co najwazniejsze podpowiadala
      trafnie co robic, zeby bylo lepiej. Dzieki nie ten porod jest dla mnie dosc
      milym przezyciem i co najwazniejsze pamietam tylko, ze pokazano mi syna zaraz po
      wtciagnieciu z brzuchasmile
      • 04.06.07, 22:05

Poszukuję numeru telefonu do tej położnej. Z góry bardzo dziękuję.
    • 24.06.06, 06:36
      Super położna w Żeromskim pani Bogumiła Chmiel!! Gorąco polecam, bardzo miła,
      fachowa i uśmiechnięta!!
    • 24.06.06, 12:24
      Czy ktoś mógłby polecić dobrą położną pracującą w szpitalu wojewódzkim w
      Olsztynie? Spodziewm się bliźniat, które przyjdą na świat za 12 tygodni, prosze
      o pomoc.
    • 24.06.06, 18:08
      Rodziłam z nią 14.06 tego roku. Świetna położna, kompetentna i pomocna.
      Trafiłam na nią zupełnie przez przypadek. Na porodówkę przywieziono mnie z
      rozwarciem 10 cm, od razu zaczął się drugi okres porodu. Moje dziecko urodziło
      się 23 minuty później. Rodziłam bez znieczulenia, bo nie zdążono mi go podać. Z
      bólu i zmęczenia nie byłam w stanie współpracować z położną, darłam się
      wniebogłosy, że nie dam rady.Niemalże cały pierwszy okres porodu przecierpiałam
      w domu, ponieważ o drugiej z minutami w nocy odesłano mnie z Izby Przyjęć
      stwierdzając, że za wcześnie przyjechałam. W domu zwijałam się z bólu, ale nie
      miałam pewności, że to już i że znowu mnie nie odeśląsmileMarzyłam o znieczuleniu,
      a na porodówce- o 8:55 rano- okazało się, że za chwilę urodzę i nie bardzo
      opłaca się i jest sens znieczulać. Pani Ania była bardzo cierpliwa. Przemawiała
      do mnie stanowczo i robiła swoje. Instruowała mojego męża jak ma mnie trzymać w
      czasie skurczu/parcia. Naprawdę myślałam, że nie dam rady. Dałam tylko dzięki
      jej profesjonalizmowi (i silesmile). Po porodzie pomagała mi przystawić małą do
      piersi. W ogóle jest bardzo jasnym punktem na dosyć bolesnej mapie mojego
      porodu. Mimo że trwał on tak krótko, długo nie mogłam psychicznie dojść po nim
      do siebie. Ona i mój mąż, dzięki nim mam jakieś miłe wspomnienie tego
      wydarzenia.
      Serdecznie ją polecam rodzącym w szpitalu na Madalińskiego. W ogóle cały
      personel szpitala, z którym miałam do czynienia podczas pobytu wspominam bardzo
      miło.
    • 30.06.06, 01:03
      Rodziłam na Madalińskiego. Jedyna naprawdę sympatyczną i kompetentną osobą była
      położna. Z wielkim poczuciem humoru, pozdrawiam i polecam p. Wioletę Gwiazdę.
    • 02.07.06, 15:38
      Swietna polozna, bardzo pomocna, dzieki niej moj porod byl szybki i przebiegl w
      milej atmosferze.
      • 16.01.07, 12:51
        POLECAM NAPRAWDE Z CZYSTYM SERCEM - SUPER BABKA, ROBI WSZYSTKO ZEBY POROB BYL
        SZYBKI I PRAWIE ZE BEZBOLESNY smile
        KOBIETA DOSWIADCZONA, WLASNIE ROBI BODAJZE MGR Z POLOZNICTWA.
        ZAWSZE POD TELEFONEM, POMAGA, RADZI I CO NAJWAZNIEJSZE INTERESUJE SIE PACJENTKA

PD.PANI ELA ODBIERALA POROB ANITY LIPNICKIEJ ORAZ BYLA GOSCIEM DZIEN DOBRY TVN

WARTO WARTO WARTO !!!!!!!!!!
        • 16.01.07, 22:03
          Może i dobra, ale nie powinna ujawniać takich rzeczy innym pacjentkom. Nie
          wiadomo, czy Pani Anita Lipnicka życzy sobie, żeby ktoś reklamował się używając
          jej nazwiska.
        • 10.06.07, 19:59
          Zgadzam się, szczerze zachęcam do korzystania z jej usług. Fajna babka, bardzo
          pomaga podczas porodu, jest bardzo doświadczona. Jest zwolenniczką porodów
          aktywnych, ja rodziłam na kucki i przyznam, ze jestem bardzo zadowolona z
          takiej pozycji. Zależy jej, aby pacjentka była zadowolona, a nie na jej
          wygodzie. Troszczy sie o pacjentki i zawsze mozna do niej dzownić z jakims
          problemem. Polecam!
      • 24.11.13, 19:06
        Mialam nieprzyjemnosc na nia trafic. I nie zycze nikomu spotkania jej na porodowce. Jest po pierwsze niedelikatna, po drugie w ogole nie slucha co sie do niej mowi, nie pyta o pozwolenie przed wykonywaniem czynnosci, generalnie traktuje pacjentke przedmiotowo. Szkoda gadac.
        • 24.11.13, 21:49
          arancha1 napisał(a):

> Mialam nieprzyjemnosc na nia trafic. I nie zycze nikomu spotkania jej na porodo
          > wce. Jest po pierwsze niedelikatna, po drugie w ogole nie slucha co sie do niej
          > mowi, nie pyta o pozwolenie przed wykonywaniem czynnosci, generalnie traktuje
          > pacjentke przedmiotowo. Szkoda gadac.

Strasznie Ci współczuję, bo ja mam świetne doświadczenia z tą położną. Dzięki niej mój poród był wspaniałym przeżyciem. Słuchała czego oczekuje, mogłam rodzić w wybranej przez siebie pozycji. Dla mnie super.
    • 10.07.06, 17:47
      IWONA MAJKA ze Szpitala Miejskiego przy ul.Strzelcow Bytomskich w Chorzowie,to
      najlepsza polozna na swiecie calym!!!!!!!!! Gdyby nie ona,rodzilabym 100 lat,a
      moze i 200.Super kobita z duzym poczuciem humoru,ktore rozladuje stres,a do
      tego bardzo ciepla.Kiedy pojawila sie przy mnie od razu poczulam sie
      bezpiecznie.Przy mnie wystepowala w duecie z super lekarzem - ROMANEM
      SPYRA.Byli doskonali!!!!!!!!Pokochalismy ich cala rodzina - ja,moj maz i
      coreczka Agatka.Dodatkowym atutem tej pary jest to,ze spotkalismy sie
      przypadkowo.Nie bylismy umowieni,nie byli OPLACENI.To nie sztuka byc milym i
      kompetentnym za kase /a czytam tu o duuuuzej kasie/.
    • 13.07.06, 14:05
      Szczerze polecam polozna Monike Drozdziel ze szpitala sw.Zofii w Warszawie.Moj
      porod trwal 3.5h od wejscia na sale porodowa,a zobaczeniem syna(pierwsze
      dziecko).Monika byla bardzo pomocna i motywujaca.Jej cieply glos sprawil,ze
      rodzilam zrelaksowana i spokojna.
    • 22.07.06, 13:17
      Polecam Ewę Piechotę z poznańskiej Kliniki Św. Rodziny; odbierała oba moje
      porody, w tym drugi sama (wszystko działo się w takim tempie, że nawet lekarz
      nie zdążył przyjść); jest miła, fachowa, wie kiedy się uśmiechnąć, a kiedy
      przypomnieć o prawidłowym oddychaniu; zwraca uwagę na oczekiwania rodzącej i
      stara się im sprostać (w miarę możliwości); jestem i będę jej bardzo wdzięczna;
    • 25.07.06, 20:14
      Cały oddział ginekologiczny w Inowrocławiu jest na bardzo wysokim poziomie. Te
      panie śą po prostu ludźmi i każdego tak ptaktują. Zawsze uśmiechnięte i do
      dyspozycji. Przecudna opieka ze strony pań, czego nie można powiedzieć o
      pracujących tam lekarzach
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.