Dodaj do ulubionych

Medicover Wrocław - jaki ginekolog?

• merche Re: Medicover Wrocław - jaki ginekolog? 11.02.08, 12:19
      szczerze? Żadensad nikogo nie mogę polecić, choć byłam chyba u wszystkich.
      Gizler jest przereklamowany, poza tym straszny buc - chodziłam do niego do 6 mc
      i w tym czasie nic mi nie powiedział nt mojej ciąży, domyślałam się tylko, że
      jak nie mówi, że źle, to jest dobrze. W końcu się wkurzyłam i poszłam do Saczko
      - kolejne pudło. Niby super miły i rozmowny, ale zapomniał mnie poinformować, że
      pod koniec mojej ciąży będzie miał miesięczny urlop (chyba coś takiego planuje
      się trochę wcześniej niż tydzień przed...), w związku z czym w ostatnim miesiącu
      poznałam cały tabun lekarzy na jego zastępstwo. Hitem był dr Skowronek (chyba
      tak - nie do końca pamiętam nazwisko), pracuje z Saczko na Brochowie, który nie
      umiał uruchomić KTG... Samo mówi za siebie. Gdybym teraz miała byc w ciąży,
      poszłabym do gina, który ma swoją prywatną praktykę, i szerokim łukiem
      omijałabym Medicover.
    • neudora Re: Medicover Wrocław - jaki ginekolog? 11.02.08, 22:27
      Jestem w 26 tygodniu ciąży prowadzonej przez lekarza z Medicover. Jestem bardzo
      zadowolona. Jak idzie na urlop uprzedza mnie o tym i wskazuje lekarza do którego
      mam się zgłosić w razie potrzeby. USG robił na każdej wizycie a jak mówił że nie
      ma takiej konieczności to i tak na moją prośbę wykonywał. Nie ma problemów z
      dodatkowymi wizytami jeżeli coś cię nie pokoi nawet co tydzień możesz mieć
      wizytę jeżeli masz taką potrzebę i nawet jeżeli nie ma miejsca. Faktycznie są
      opóźnienia ale to zrozumiałe skoro oprócz zaplanowanych wizyt przychodzą po
      poradę dziewczyny które są zakłopotane. Sama musisz się przekonać, muszę
      uprzedzić że dr Mydłowski o którym pisze nie pracuje w szpitalu ale też doradza
      który wybrać. Jestem zadowolona reaguje odpowiednio i na czas na wszystkie
      problemy. Polecam !!
    • ela.zet Re: Medicover Wrocław - jaki ginekolog? 15.02.08, 22:42
      dr.Mydłowski jest godny polecenia owszem tylko nie pracuje w żadnym
      szpitalu- chodziłam do Niego ale NAJLEPSZY we wrocławskim Medicover
      jest dr.Z.Saczko i Pani która narzekała,że nie uprzedził jej o swoim
      urlopie współczuję-ale mogła Pani się spytać Doktora kiedy będzie na
      urlopie skoro były wakacje,usg robił mi na każdej wizycie widocznie
      jak nie trzeba było to Pani nie robił,to kompetentny wysokiej klasy
      spejalista ,zresztą dr.nauk med.pracuje w szpitalu na Brochowie;
      prowadził dwie moje ciąże obie z wielkim trudem donoszone,odbierał
      porody w tym podczas drugiego porodu gdyby nie Jego doświadczenie i
      wyczucie mojej córeczki pewnie by nie udało się uratować a może mnie
      również więc POLECAM Go z pełną odpowiedzialnością ,poza tym ma
      zawsze czas dla swoich pacjentek,można do Niego dzwonić i pytać co
      jest bardzo ważne będąc w ciąży itd.potrafi również pocieszyć i
      zrozumieć gdy jest ciężko,prawdziwy lekarz z powołania
    • ciekawa_andzia Re: Medicover Wrocław - jaki ginekolog? 03.09.19, 15:59
      Witam, ponawiam pytanie. Którego z ginekologów w Medicover Wrocław polecacie? Do wyboru są Aboul Hassan Mohamed, Barwiński Ignacy, Domańska-Burczy Lucyna, Kos-Położyńska Aneta, Kubisiak Grzegorz, Malik Bogusław, Oliszewski Michał, Papież Jarosław, Pawęzowski Maurycy, Sikora Remigiusz, Strauchold Maria, Zajdel Tomasz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka