• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Bilet Miesieczny PKP cena?

• IP: *.chello.pl 13.07.10, 11:16
    czy ktos wie ile kosztuje bilet miesieczny pkp bez znizki na przejazd pomiedzy
    miastami w odległosci 25 km ??
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gosx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.10, 12:03
      104,60 dla 24 km
      • Gość: anonimka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 11:25
        podpinam się pod pytanie ale na odległość 37km - miesięczny normalny na trasie katowice-leszczyny (ewentualnie Rybnik, na Leszczyny będzie trochę taniej).
        wie ktoś?
        • Gość: ???? IP: *.c201.msk.pl 01.11.10, 09:46
          Czy umiesz odróżnić forum dyskusyjne od kasy kolejowej? Jeśli nie, to skorzystaj z googli. Sprawdź też cenę biletu na odległość 37km i 486m. www.skm.pkp.pl/fileadmin/pdf/ogloszenia/bilety_miesieczne.pdf
          • Gość: anonimka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 18:59
            ktoś zadał pytanie i dostał odpowiedź to się po nie podpięłam
            a jak nie umiesz odróżnić PKP od SKM to skorzystaj z googli i nie odpowiadaj
            • Gość: ?????? IP: *.c201.msk.pl 03.11.10, 10:06
              Chciałem pomóc. Nawet nie zwróciłem uwagi, że w linku jest tam jakieś skm. Ale zawsze możesz skontaktować się z osobami kompetentnymi, które rządzą tym kiedyś państwem w państwie a obecnie burdelem (nie ujawniają informacji w internecie bo lubią kontakt osobisty) maps.google.pl/maps/place?hl=pl&um=1&ie=UTF-8&q=przewozy+regionalne+katowice&fb=1&gl=pl&hq=przewozy+regionalne&hnear=Katowice&cid=1070611479153403666
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.