• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sauna w zabytku. Przyjdź tu nawet z dzieckiem [... Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 02.11.10, 13:11
    Pokażcie zdjęcie wspaniałego baraku Biedronki na przeciw pałacu...
    Zaawansowany formularz
    • Gość: huh? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 15:08
      Jeżeli już, to naprzeciw.
      Śmiem twierdzić, że barak Biedronki nie będzie widoczny z podziemi widoczny.
      • Gość: Mr. Normalny IP: *.chello.pl 02.11.10, 16:18
        Prawdopodobnie masz rację, że z podziemi nie będzie widoczny.

Tak jak ewentualny barak Biedronki w ogrodach Luwru, nie byłby widoczny z podziemi Luwru.
        • Gość: gość IP: *.n4u.abpl.pl 02.11.10, 17:53
          Żeby dzeicko dostało udaru cieplnego? Lepiej zafundować mu wakacje w Norwegii (tam udaru słonecznego się nie dostanie).
      • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 18:56
        witam często tam bywasz?
    • Gość: greg0,75 IP: *.ceramika.agh.edu.pl 02.11.10, 19:26
      wpisuję, bo na stronie z takstem gdzieś się zgubiło...

(z małym dzieckiem do sauny??? - jakoś nie leży mi ten pomysł)
      • 05.12.10, 19:12
        > (z małym dzieckiem do sauny??? - jakoś nie leży mi ten pomysł)

zważywszy na to, że pewna część noworodkw w krajach dalekiej północy - nawet rodzi sie w saunie i ma się całkiem dobrze -nie ma w tym pomyśle nic dziwnego...

moje dzieci były starsze gdy zaczęły saunować, miały po kilka lat. Chadzają regularnie, preferują suchą nawilżoną, a nie typowo parową...
        Mam wrażenie, że mniej chorowali, zarówno w przedszkolu, jak i później, szkole, od swoich rwieśników...
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:02
          często tam bywasz?
    • 02.11.10, 19:59
      Ja to się cieszę byle czym! Na głównej stronie Gazety, mieszkając daleko od "hajmatu", mogę przeczytać i obejrzeć, co się dzieje nieopodal miejsca mojego urodzenia:)
      A Wy byście tylko narzekali na jakieś Biedronki i dzieci z Azji... To są drobiazgi ;-)
    • Gość: DUGI IP: *.ssp.fi 02.11.10, 20:41
      To co tu pokazujecie, nie ma nic wspolnego z sauna finska.
    • Gość: wert IP: 178.73.49.* 02.11.10, 21:26
      proponuje wejsc na strone tego pałacu saturna i w ofertach obejrzec sobie apartamenty. juz po wystroju lazni widac bylo, ze wlasciciel z gustem minal sie w drzwiach, ale jak zobaczycie pokoje , pokojowe lazienki, oswietlenie i ekstra meble to odpadniecie. nie wiem ile kosztowalo to kasy, ale zatrudnienie kogos innego niz wlasna malzonka do zrobienia wystroju wnetrz na dluzsza mete przyniosloby wiecej korzysci - no chyba ze wlasciciel liczynawycieczki glodnych obejrzenia kiczu w najlepszym wydaniu :)))
      • Gość: krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 20:33
        podobno o guście się nie dyskutuje. Wybuduj sam i zobaczysz jak cię inni ocenią.
    • Gość: Marcin IP: *.chello.pl 02.11.10, 21:28
      Są różne sauny nie we wszystkich panuje temp. 100 st. C, wygląda to świetnie brakuje czegoś takiego w Warszawie. A przede wszystkim brakuje kultury korzystania z takich miejsc.
      • Gość: igloopol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 12:15
        Tak, przede wszystkim włażenie w majtach do kompleksu saun jest mniej więcej takim nietaktem jak wejście w czapce do kościoła (faceci). Ale w PL 90% użytkowników wstydzi się, że są stworzeni na podobieństwo Boga (zabawne - prawie tyle samo mamy katolików w PL - wstydzą się szefa :)? ). Prawdziwa sauna nie jest niestety dla ludzi z kompleksami i jakimiś obyczajowymi zahamowaniami.

Byłem w termach i polecam seansy parowe (z niemiecka aufgussy - może to coś więcej wam powie)
        • Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 20:51
          masz 100% racji !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: XXXXX IP: 213.139.155.* 03.11.10, 12:27
      Tu zniknelo przynajmniej 5 wpisów z ostatnich 2 dni ! Wstydzcie sie ! Czy to Bialorus ?????
      • 03.11.10, 13:07
        Mój znajomy Fin mawia, że każdy może chodzić do sauny, o ile może do niej sam dojść. Postępując zgodnie z tą zasadą, moje dziecko zaczęłam zabierać do sauny odkąd skończyło rok. Jest zdrowy jak ryba.
        Chciałabym zwrócić uwagę na nieścisłość w artykule. Otóż autor pisze "Rodzice z dziećmi w saunie to codzienny widok, ale w Finlandii. Polacy niezbyt chętnie korzystają z uroków kąpieli parowej". Typowa sauna fińska to sauna sucha, a nie parowa. Sauna sucha i kąpiel parowa to dwa zupełnie różne zabiegi. Np. w saunie suchej spokojnie można wytrzymać temperaturę do 100 stopni, choć dla dziecka niższa byłaby pewnie bardziej komfortowa. W łaźni parowej temperaturę 40 stopni odbiera się już jako bardzo wysoką.

• 05.12.10, 19:16
          > Chciałabym zwrócić uwagę na nieścisłość w artykule. Otóż autor pisze "Rodzice
          > z dziećmi w saunie to codzienny widok, ale w Finlandii. Polacy niezbyt chętnie
          > korzystają z uroków kąpieli parowej".
          dokładnie na ten sam błąd zwróciłam uwagę przy lekturze...

moje dzieci preferują saunę suchą, z temperaturą ok. 80-85 stopni, dodatkowo nawilżoną odrobiną wody z aromatami. Ja sama kocham wszystkie i mogę krszyastać, zarówno z parowych, jak i suchych i na podczerwień.
          Ciekawy kompleks niedawno prywatnie sobie odkryłam w Szczecinie, blisko radisona i galaxy. Chyba z 6 czy 7 saun, w tym parowe w stylu oreintalnym o różnych zapachach...
      • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:11
        Często bywasz w saunie?
    • Gość: jeden taki IP: *.dyn.optonline.net 03.11.10, 14:29
      takie cos(spa) widzialem w usa i w hiszpanii wspanialy relax !!! polecam
      • Gość: anett IP: *.pikonet.pl 22.09.11, 20:07
        Witam!
        Mam do odsprzedania dwa bony upoważniające na całodniowe wejście do Term Rzymskich (baseny, sauny) + masaż Haman. Koszt: 178.00 zł/ szt.
        Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: anetas_17@interia.pl
        • Gość: Naturist IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.13, 12:37
          Witam, mam do odsprzedania kupon 4-godzinny za 79 zł do Term Rzymskich w Czeladzi dla 2 osób - wejście do 14.10.
          Zainteresowanych proszę o kontakt myzwroclawia@interia.pl
          Pozdrawiam
    • 10.11.10, 21:37
      Witamy

parka trzydziestolatków jutro będzie miała swój pierwszy raz.. :) Fajnie a zarazem dziwnie to brzmi - nieprawdaż? :)

otóż jutro tj 11.11 wybieramy sie po raz pierwszy do TR :) myślę ze na cały dzień :) tak sie zastanawiamy czy będzie dużo ludzi.. Czy jest tam jakieś miejsce, które pozwala być sam na sam z ta drugą bliską (pod wieloma względami) osobą? Nas niemal zawsze nagość, ciepło miła atmosfera, otoczenie i gorący klimat nastrajały do tego by być bliżej siebie.. Sadze ze nie jesteśmy w tym odczuciu odosobnieni..
      Miło będzie poznać osoby, które czują to samo i myślą podobnie:) Wszak spotkanie w dwie lub trzy parki w takim miejscu też może być ciekawe.:)

Pozdrawiamy

i

DO ZOBACZENIA
      • Gość: zorro IP: *.insat.net.pl 19.11.10, 23:04
        wal sie zboczku
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:16
          Często bywasz saunie?
      • Gość: Bernadeta IP: *.dip.t-dialin.net 20.11.10, 19:27
        O co Ci (reklamo-róbco) chodzi ?

Tak sie podniecasz normalna wizyta w normalnej saunie ?
        Ze niby "koedukacyjna" ? A co w tym takiego szczególnego ??
        Najnormalniejsze na swiecie.

A jesli chodzi o cos wiecej, to tez znam lepsze adresy.
        Sama nie wchodzilam, z powodów "higienicznych", ale sa tacy/takie, co lubia i tez ok.
        Tylko chyba o tym ten (sponsorowany) artykul nie jest.

Szkoda czasu. Orgazm, bo mieszana sauna, co za prowincja, ojej.
    • Gość: KATARZYNA IP: 109.95.202.* 21.04.11, 22:46

Witam

Chciałam się ze wszystkimi podzielić moją opinią na temat świadczonych usług podczas pobytu w Termach Rzymskich – Świątyni Zdrowia i Energii w Czeladzi mam nadzieję, że poniżej przedstawiona opinia spowoduje chwilę zastanowienia czy warto odwiedzić tzw. Termy Rzymskie w Czeladzi.

18 04 2011
      Opinia dotyczy wprowadzonych Poniedziałków z możliwością korzystania ze strojów kąpielowych

Jeżeli chodzi o tekstylne poniedziałki to nic innego jak tylko zakłamanie wszędzie obowiązuje strefa nagości poza basenami. Jeżeli ktokolwiek chce wejść do saun musi natychmiast zrzucić ręcznik gdyż jak jest napisane na stronie internetowej załoga term Rzymskich,a w szczególności Pan Mikołaj opiekun saun (o czym dowiedziałam się przy wyjściu że jest pracownikiem) starannie zrobi wszystko ażeby uprzykrzyć relaks w saunach. Na każdym kroku czuć wzrok załogi na tyle iż człowiek czuje strach czy oby na pewno korzysta prawidłowo z usług wg regulaminu.

Pan Mikołaj na pewno nie jest osobą do dyspozycji celem pomocy, edukacji i przybliżenia zdrowego i higienicznego korzystania w saunach i łaźniach . W sposób bezczelny wchodzi do saun i mówi że należy zejść z górnych ław gdyż on będzie musiał potem sprzątać. Należy się zastanowić czy właśnie takiej pomocy oczekujemy?

Panie Mikołaju „kto ma szkołę ten ma lżej” skoro tak bardzo Pan jest nie zadowolony ze swojej pracy proponuję zmienić pracę.

Skoro całemu personelowi zależy na wspieraniu i edukowaniu prawidłowej kultury saunowania i przekonaniu klientów do tego, że strefa nagości jest czymś naturalnym dlaczego tak doskonały personel posiada okrycia wierzchnie w postaci bluzek i spodenek skoro nagość jest czymś naturalnym.

Ideę tekstylnych poniedziałków należy przemyśleć i wprowadzić nowe zasady, takie dzięki którym będzie można korzystać ze wszystkich atrakcji z należytym szacunkiem do osób którym te poniedziałki są udostępnione a więc do osób korzystających ze strojów kąpielowych/kąpielówek oraz ograniczyć straż w postaci załogi.

Osobiście uważam iż obsługa powoduje taki klimat iż człowiek zamiast się relaksować spędza tak nerwowo czas iż jedyne o czym myśli to wystawienie opinii dla innych osób które jeszcze nie korzystały z Term Rzymskich w Czeladzi gdyż może zanim skorzystają z Term zastanowią się czy warto, osobiście NIE POLECAM!!!

Proszę się również zastanowić czy oglądanie ciał nagich 50-70 latków jest czymś co powinniśmy wspierać, edukować i uważać za coś normalnego.

Dowartościowanie się poprzez takie krzewienie dziwnych idei nie spowoduje natłoku klientów wręcz przeciwnie.

Mam nadzieję iż moja opinia będzie przydatna. Osobiście mogę tylko jeszcze dodać iż wielu znajomych dziękuje mi za wyrażenie takiej opinii gdyż sami na własne oczy nie będą musieli korzystać z pomocy Pana Mikołaja.

Z poważaniem
      Katarzyna
      • Gość: harrold IP: *.telpol.net.pl 03.07.11, 22:42
        typowa babska nienawiść zahamowanej polki. Właśnie za takie osoby za granicą wstyd sie przyznawać że jest sie polakiem. A coraz częściej w polsce również. Szkoda że takie panny są na świecie...
      • Gość: KRISTOF IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.11, 13:40
        Droga Pani Katarzyno.
        Z przykrością muszę stwierdzić , że trafiła Pani w miejsce nie odpowiednie na Pani ego.
        Idea poniedziałków jest chora ponieważ korzystanie z sauny w ubraniach(strojach)mija się z celem.(można o tym poczytać).
        nie wiem dlaczego tak bardzo Pani się uparła by zrobić złą opinie Termą oraz Mikołajowi którego znam juz długo i nie widziałem by komuś zwrócił uwagę nie kulturalnie.Jeżeli wchodzi Pani do miejsca gdzie są takie a nie inne zasady ,należy się dostosować. Proszę jechać do Niemiec czy Czech itd. zobaczy Pani,że saunowanie jest zawsze nagie.
        Podobno nasze społeczeństwo to europa więc....
        pozdrawiam Panią
        • Gość: bolek IP: *.66.11.100.tmi.telenormobil.no 19.03.14, 12:23
          Pani kasia ma racje jest drogo i nie mílo
      • Gość: mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.11, 19:28
        miła Pani Katarzyno
        myślę,że sauna naprawdę nie jest miejscem stworzonym dla osób takich jak Pani ....... proponuję inne formy relaksu .... a jeżeli chodzi o Pana Mikałaja , to jest on jedną z najsympatyczniejszych osób w termach ...
        miłego dnia ... niekoniecznie w Termach
      • Gość: egon IP: *.static.sitel.net.pl 09.08.11, 09:49
        Pani Katarzyno, współczuję pani, skoro pani uważa, że należy wspierać jedynie oglądanie ciał poniżej 50 roku życia i że te 50-70 letnie nie mieszczą się w pani kategoriach naturalności.
        Są takie strony internetowe, gdzie będzie pani mogła podziwiać ciała 20 letnie, może się pani wtedy zaopatrzyć w ręcznik, strój kąpielowy i nikt nie powinien pani przeszkadzać w seansie. Radzę spróbować! Powodzenia! :-)
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.09.13, 05:44
          Witam bywa Pan Czesto w termach?
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:19
          Witam często pan bywa w termach?
      • Gość: ollka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.11, 08:54
        Witam Pania i innych zainteresowanych termami...
        Na pierwszy rzut oka widac ze jest Pani malo obyta i przykro nie tylko mnie z pewnoscia z tego powodu iz ma Pani takie zdanie o ludziach starszych korzystajacych z term...Korzystalam z urokow tego typu miejsc za granica i powiem szczerze ze takiego problemu jak Pani widzi tam nie ma...termy sa dla wszystkich ludzi w kazdym wieku,mam nadzieje nie spotkac tam jedynie dzieci-co jest kompletnym nieporozumieniem-to miejsce jest wylacznie dla ludzi dojrzalych zakaz wstepu wpuszczania dzieci powinien byc niezwlocznie wdrazony w regulamin! Skoro nie ma Pani ochoty ogladac ludzi w podeszlym wieku i wstydzi sie swej nagosci-polecam by wynajela sobie Pani saune prywatnie...pozdrawiam normalnych :)
        P.S.Wybieram sie do tych term w polsce pierwszy raz i nieomieszkam podzielic sie swoja opinia wkrotce ;)
      • Gość: oxoplast IP: *.adsl.inetia.pl 14.08.11, 19:10
        Pani Kasiu

Proponuje Sanktuarium na Jasnej Gorze

Tam wszyscy sa ubrani i rozśpiewani do granic możliwości:)
      • Gość: Pola IP: *.toya.net.pl 16.08.11, 12:30
        Zacofana Polska, Ciemnogród. Saunować się powinno po nagu jak Pani tego nie wie zapraszam do Szkoły której Pani na pewno nie ukończyła. Proszę nie obrażać miejsca które jest naprawdę cudowne. A Pan Mikołaj przemiły chłopak bardzo pomocny i wiele uczy innych bardzo polecam. Ale ludzie z Polski coż wiele wymagać - wiele nam brakuje do innych krajów. Jest Pani bardzo głupiutka
        • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 22:07
          Oj, do szkoły to się chyba niezbyt długo chodziło, a jak już - to tylko co jakiś czas?
          Sformułowanie "po nagu" mówi wiele o autorze - każdy, kto skończył przynajmniej podstawówkę wie, o co chodzi.
          A wszystkim reklamującym nudystyczne termy czeladzkie proponuję faktyczne i jawnie określone miejsca dla nudystów. Żałosnie brzmi ten fałszywy ton, próbujący ośmieszać normalność czyli ludzi, którzy nagość zachowują dla siebie i najbliższych...
          • Gość: pola IP: *.toya.net.pl 13.09.11, 22:59
            anna wracaj do szkoły tyle ci powiem. Nie podoba ci się prawidłowa kultura saunowania to siedź w domu i nie wypowiadaj się o miejscach gdzie ludzie lubią spędzać czas. Ty nie lubisz lub ci to nie odpowiada to się nie wypowiadaj. Termy Rzymskie i ta strona nie są dla ciebie.
            • Gość: Rox IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.13, 11:18
              Nie możesz nikomu zabraniać wypowiadać własne zdanie w końcu jest wolność słowa, prawda? Myślisz, że tylko ty masz rację bo korzystasz z przybytku erotyzmu i czujesz się tam dobrze nikt tobie nie broni pokazywać swoje nagie ciało śliniącym się facetom ale droga pani trochę skromności i obiektywizmu musisz się nauczyć i to może ty wrócisz do szkoły!!! najlepiej katolickiej abyś miała szanse wynieść co dobrego bo w państwowych SLD orgie, narkotyki i są dozwolone.
        • Gość: Gorąco POLECAM! IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.12, 14:52
          Jak gorąco w saunach Saturna tak gorąco polecam TERMY RZYMSKIE CZELADŹ! Wspaniała atmosfera, sauny na najwyższym poziomie. Ludzie chodzący tam wiedzą po co idą, po RELAKS! nie po to by się pokazać bądź pooglądać nagie ciała. Gorąco polecam!
          • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:23
            Witaj często tam bywasz zgadzam sie
      • Gość: Wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.11, 08:58
        Pani Kasiu i bardzo dobrze niech Pani nie przychodzi . Tacy co w gaciach wchodzą do sauny pozniej płukają je z potu w basenie nie potrzeba w saunach . Wszędzie do saun i pod prysznic chodzi się nago a że Mikołaj przypomina o ręczniku pod całe ciało to też bardzo dobrze bo niektórym bardzo brakuje kultury saunowania . Co do ciał 50-70 latków to wogóle brak komentarza Pani jest pewnie zbudowana jak modelka a przy pierwszej zmarszce się zastrzeli zeby innym oszczedzic wrażeń estetycznych . My chodzimy do sauny nago pod dupę podkładamy ręcznik i nie rozglądamy się jak inni wyglądają Mikołaj na nas nie zwraca uwgi . W Termach jest super oczywiscie dlu tych co lubią saunę :Polecamy gorąco .
      • Gość: Wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.11, 17:27
        Pani Kasiu i bardzo dobrze niech Pani więcej nie przychodzi . Wszyscy prawidłowo korzystający z saun i natrysków czyli nago jak przyjęte jest w europejskiej tgraducji , mamy dośc postaci w saunach gdzie siedzą w przepoconych o niezbyt miłym zapachu strojach następnie płukają je w basenach . Co do nagich 50-70 latków to pozostawiam bez komentarza mam tylko nadzieję że Pani ma wygląd modelki i jak będzie miała pierwszą zmarszczkę to się zastrzeli aby innym nie odbierac wrażeń estetycznych . My siedzimy w saunie nagolasa z ręcznikiem pod całym ciałem i nie rozglądamy się jak wyglądają inni i nikt z obsługi nie zwraca nam uwagi . Dziękujemy wlaścicielowi za wspaniały obiekt. Wiesiek
      • Gość: amelia IP: *.play-internet.pl 22.08.11, 09:18
        To dziwne co piszesz. Byłam tam kilka razy i jeszcze nie zdarzyło się, żeby była tam niemiła atmosfera. Pan Mikołaj jest miły, interesuje się czy uczestnicy dobrze się czują po wyjściu z sauny. To, że zwrócił uwagę na siedzenie na ręcznikach na górnych półkach jest rzeczą normalną. Personel, owszem jest ubrany - ale jest na korytarzach, na których gości obowiazują ręczniki lub szlafroki. Ja osobiście uważam, że jest to świetny sposób na relaks. Jeżeli masz problem z nagością, to po prostu nie korzystaj z tego typu miejsc. A osoby w wieku 50-70 lat też mają prawo do przebywania w takich miejscach. Ponadto nie sądzę żeby wpatrywanie się w ciała innych osób było na miejscu. Radzę zmienić "lokal" zamiast wyżywać się w internecie.
      • Gość: Justyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 00:18
        witam ja chcialam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z term rzymskich w czeladzi i z obsłógi i nie wiem co p.Kasi sie nie podobalo jak wiekszosci znajomych jest bardzo zadowolonych i twierdza jak ja ze jest tam bajecznie i polecam wszystkim by sie o tym przekonali sami a wiekowo to sa tam młodzi i atrakcyjni a nie dziadkowie tylko.Pozdrawiam Justyna
      • Gość: anett IP: *.pikonet.pl 22.09.11, 20:05
        Witam!
        Mam do odsprzedania dwa bony upoważniające na całodniowe wejście do Term Rzymskich (baseny, sauny) + masaż Haman. Koszt: 178.00 zł/ szt.
        Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: anetas_17@interia.pl
      • Gość: szarif2 IP: 91.201.89.* 23.09.11, 23:35
        a ja polecam. Byłem!jest odlotowo. Odstresowałem się i spałem do 10 rana.
        • Gość: polka IP: *.2-0.pl 14.12.11, 23:41
          Uważam, że Pani Kasia ma rację. Jest widać inteligentną osobą (w przeciwieństwie do reszty "europejskiego" plebsu który się wypowiada) skoro wskazuje na związek przyczynowo-skutkowy jakim jest wprowadzenie tekstylnych poniedziałków i korzystanie w spokoju z saun w stroju. Jeżeli ktoś chce się przełamać to potrzebuje pozytywnych doświadczeń, a nie nachalnych zachowań ze strony obsługi TR. Każdy ma subiektywne odczucia i nie rozumiem czemu naskakujecie na Panią Kasię skoro czuła się źle w termach tylko dla tego, że zgodnie z regulaminem korzystała w stroju z saun. Pan Mikołaj nie powinien używać takich zwrotów do klienta, bo klient "to jego Pan" i zapłacił by móc skorzystać W UBRANIU podczas tekstylnego poniedziałku. Jego zakichanym obowiązkiem jest uśmiechać się i patrzeć na ubraną Panią Kasię. Z resztą pewnie chciał zobaczyć ją nago, a ona się nie dała i stąd te chamskie uwagi :) bo na co dzień jest znudzony widokiem staruchów !!! Przez 6 dni w tygodniu możecie chodzić nago to skąd takie nerwy i wyzwiska o jeden tekstylny dzień. Chyba za dużo tej "kultury" z Europy nie wynieśliście. Dla tych co chcieli odwiedzić termy po raz pierwszy w tekstylny sposób by się przełamać NIE POLECAM, bo natkniecie się na towarzystwo z tego forum (a widać jacy to są ludzie po wypowiedziach) i niezadowoloną ze swojej pracy obsługę.
          • Gość: Wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.11, 09:15
            Droga Pani nie będę ubliżał choc jestem z tego europejskiego plebsu co dobrze wie ze z sauny korzysta się nago . Zwrócę jedynie uwagą że Pani odpowiada na wpis nie rozumiejąc co czyta . W poniedziałki można przebywac w stroju jedynie w części basenowej i restauracji w saunach wyłącznie nago . Jeśli ktoś jest wstydliwy to może w saunie przebywac owininięty ręcznikiem nikt go nie każe ściągac i o tym informuje obsługa /bardzo miła/ Zanim zacznie się kogoś obrażac należy czytac ze zrozumieniem . Obiektów z pseudosaunami jest wiele i jeśli chce ktoś przebywac w jednoczęściowym stroju z plastiku to może się tam udac bo dla nich żeczywiście Term Rzymskich nie polecam . Pozdrawiam wszystkich prawidłowo korzystających z sauny i Panią też
          • Gość: owieczka IP: *.czeladz.vectranet.pl 22.12.12, 20:25
            Coś okropnego dlaczego "plebs" W termach jest strefa nagości i tyle. Regulamin wyraźnie o tym mówi Pani Kasia nie musiała eksponować swojego jak mniemam cudownego ciała. Mogła poruszać się owinięta ręcznikiem,to po pierwsze, następnie wchodząc do saun suchych też można mieć na sobie ręcznik , są też prysznice w "świątyni wody" które zapewniają intymność Co do saun parowych to oczywiste że ręcznik się nie sprawdza i myślę że Pani Kasia jakby mogła także w grocie solnej chciałaby mieć na sobie ręcznik - nie realne. Kostium w takich miejscach jak sauny jest nie wskazany ze względów zdrowotnych ( np. podrażnienia miejsc intymnych ) Pani Kasiu zanim Pani udała się do term mogła zapoznać się z opiniami innych ludzi . Ja też wybrałam się w tekstylny poniedziałek i nie mam do nikogo pretensji. Pan z obsługi szybko i sprawnie opowiedział nam o zasadach obowiązujących w tym miejscu. A wracając do Pani opinii co do starszych osób to jestem zbulwersowana. Pani też będzie w tym wieku i życzę aby starość spędziła Pani w domu, w ciepłych kapciach,wałkami na głowie , robiąc na drutach skarpety dla dzieci............nuda .
            • Gość: Rox IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.13, 11:01
              Nie podoba mi się Pani wizja nudy w kapciach i robienia na drutach, akurat robótki ręczne są twórcze i fascynujące oraz pożyteczne, równie dobrze można by powiedzieć, że siedzeniu na tyłku i moczenie stref intymnych nie zawsze zdrowych jest mega nudne i niebezpieczne (grzybice drożdżaki itp tam i na nogach). Uważam, że tego typu rozrywki bawią tylko tych którzy nie wiedzą już co zrobić ze swoim nudnym życiem erotycznym i intelektualnym, co będzie następne? orgie na placach zabaw czy seks ze zwierzętami. Kasa i brak relacji emocjonalnych z kobitą lub mężczyzną popycha was do tego typu zachowań nuda w łóżku lub impotencja lub nieokiełznany seksizm. Pozdrawiam i życzę aby woda nie wyżłobiła zbyt wielu bruzd w ciele.
      • Gość: saunamajster IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.11, 11:26
        PANI KASIU , USTALMY PEWNE FAKTY , TO ZE POWINIEN PANI TOWARZYSZYC NON STOP PSYCHIATRA , NIEPODLEGA DYSKUSJI A ZAMIAST TERMRZYMSKICH POLECAM SEX-SHOP , ZAKUP KILKU GADZETOW I ZNOW POCZUJE SIE PANI KOBIETĄ
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:30
          Często bywasz w termach?
      • Gość: ela IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.12, 19:23
        Bzdury!!!
        Może zakompleksione i małostkowe osoby nie powinny rzeczywiście odwiedzać takich miejsc, w których zwrócenie uwagi jest zawsze obraźliwe.
        Jestem stalą bywalczynią term i nie spotkałam się z niestosownym zachowaniem ze strony obsługi, a moja opinia na temat Pana Mikołaja i jego pracy jest zgoła odmienna. Jest niezwykle miłym i uczynnym człowiekiem, ale jednocześnie stanowczym.
        A swoją drogą... rozumiem, że dyskryminacja osób srtarszych jest wyrazem kultury,a samemu sobie nie ma co zarzucić... tylko pozazdrościć.
        Niestety gościom można zarzucić brak kultury... Eh...

Pozdrawiam
      • Gość: Tomek IP: *.torun.mm.pl 06.03.12, 21:07
        Pani Katarzyno!!!
        Byłem tam kilkakrotnie jest wspaniała atmosfera a obsługa robi to co do niej należy. Jeśli nie lubi się oliwek to nie obrzydza się ich innym tak robią ci z PIS.
        • Gość: Marek IP: *.play-internet.pl 07.05.13, 18:06
          Czubku wolé PIS od PO
      • Gość: Rycho IP: *.205.110.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.12, 11:38
        No to chyba już pan Mikołaj nie pracuje, bo obsługa term była całkowicie OK.
      • Gość: Andrzej IP: *.mirasoft.pl 18.09.12, 22:19
        Pani Kasiu,
        niestety szlachetności Pani serca przeczy zdanie o 50-70 latkach.
        Bardzo nie na miejscu, bardzo.
        Radzę się z niego wycofać.

Natomiast co do poniedziałków, to ma Pani oczywistą rację.
        Niestety ci którzy tę rację podważają też mają rację, bo w momencie zakupu
        biletu dowiadujemy się o strefach nagości i możemy się wycofać.
        Ale nie wycofujemy się bo całą wyprawę diabli by wzięli.

Całemu zamieszaniu winien jest oczywiście niepoważny Właściciel.
        Hasło poniedziałki tekstylne jest typową ściemą reklamową,
        która mogłaby spokojnie skutkować żądaniem zwrotu pieniędzy
        za bilet, koszty dojazdu, stracony czas etc.

Właścicielu Drogi proszę się więc zdecydować:
        albo rezygnuje Pan z poniedziałków tekstylnych,
        albo dopisuje Pan na stronie www czego to rzeczywiście dotyczy,
        albo umożliwia Pan tekstylnym pełne korzystanie z obiektu.
        Przecież nikt normalny nie wyda takich pieniędzy
        na pobyt w dwóch maleńkich basenach z aneksem restauracyjnym
        i plażą w centrum przemysłowego miasta
        (w otoczeniu wielokondygnacyjnych bloków mieszkalnych).

Na koniec wszystkich proszę o zachowanie kultury psia krew!!!
      • Gość: patka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 08:07
        Niestety zgadzam się z komentarzem autorki, ponieważ jeśli chodzi o tekstylne poniedziałki to chodzą ludzie którzy nie mają ochoty ani pokazywać się nago przed innymi ani tym bardziej oglądać ich. rozumiem, że do sauny należy wchodzi bez stroju ze względów bezpieczeństwa (bo można dostać odparzeń) ale należałoby przynajmniej w poniedziałek owinąć się ręcznikiem, nie jest przyjemną sytuacją kiedy przyrodzenie 70latka dyndało mi koło głowy. Ludzie trochę taktu i kultury w pozostałe 6 dni należy chodzić nago więc dlaczego uprzykrzacie pobyt jeszcze w poniedziałki ? Każdy jest inny i ma inną sferę intymną ja po wizycie w termach czuję się upokorzona i żałuje, że nie wiedziałam wcześniej jak to wygląda bo z pewnością nie wybrałabym się na "TAKI" relaks, moja noga więcej tam nie postanie.
        Pozdrawiam wszystkich którym pokazywanie swoich intymnych części ciała i oglądanie innych się podoba.
      • Gość: Luki IP: *.adsl.inetia.pl 25.12.12, 09:55
        Witam.
        Ło matko i córka, ileż się Pani napisała.
        Skąd takie niezadowolenie.
        Łatwo odczytac , ze może ma Pani problem z samą sobą.
        Może była Pani w trudnym okresie.
        W tedy to nawet zupa nie smakuje, bo albo za mało słona, albo za gorąca.
        Głowa do góry Pani Katarzyno, trzeba tam isc z dobrym nastawieniem.
        Bo kazdy jak gdzies idzie i ma muchy w nosie, to nawet złoto i marcepany nie pasują
        Zresztą dzisiaj świat naprawdę zwariował, same roszczenia.
        A ja wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z Term, a co obsługi nie mam naprawdę
        żadnych zastrzeżeń.
        Tak trzymac.
      • Gość: Klientka 25 lat IP: *.play-internet.pl 01.04.13, 13:59
        A ja gorąco polecam. A pan i tak kiedyś będzie miał 60-70 lat i siedział w domu i pierdział w fotel :) a ci ludzie odwiedzają sauny i żyją
      • Gość: Iga IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.13, 17:24
        Pani Katarzyno!
        Sądzę, że nie powinna Pani korzystać z tych łaźni, ponieważ swoim jadem zatruje każdy centymetr tego miejsca. Pani wygląd z pewnością poraził Pana Mikołaja i widać nie znalazł odpowiedniego sposobu na uwielbienie takiej bogini! Poczuła się Pani urażona!
        Ja mam właśnie 50 lat i dla mnie i dla moich znajomych, Pan Mikołaj jest uprzejmym, pełnym poczucia humoru człowiekiem. Nikogo nie wystraszyłam swoim wyglądem i nie spotkałam nikogo strasznego. Dobrze,że Pani tam wtedy nie było, może poczułabym się zażenowana.To bardzo fajne miejsce na relaks i odpoczynek! Polecam.
      • Gość: Robert IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.14, 23:37
        coż za dyskryminacja ludzi starszych, sama Pani będzie 50-70 latką, nie uważa Pani że ma wtedy Pani takie same prawo jak teraz? ja mam 57 i czuję się młodo a ciało mam daj Boże, pozdrawiam
      • Gość: krystyna Gut IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.03.14, 21:54
        Kochani każdy kto decyduje się korzystać z sauny, to znaczy pełny relax psychiczny i fizyczny. Obojętne jest to w jakim wieku są ludzie i jak wyglądają. Nie powinno się zwracać na to uwagi. Pierwszym założycielem takich tem rzymskich byli Rzymianie. Mam tego przykłedy na terenie Niemiec. Badenweiler są tu wspaniałe wykopaliska archeologiczne łażni rzymskich. Były to miejsca psychicznego relaksu. Polacy powinni zacząć akceptować nagość ludzką. Jestem zachwycona co oferuje Czeladż. Każdy co z tym problemy ma powinien udać się do psychiatry.
    • Gość: KATARZYNA IP: 109.95.202.* 21.04.11, 22:49

Witam

Chciałam się ze wszystkimi podzielić moją opinią na temat świadczonych usług podczas pobytu w Termach Rzymskich – Świątyni Zdrowia i Energii w Czeladzi mam nadzieję, że poniżej przedstawiona opinia spowoduje chwilę zastanowienia czy warto odwiedzić tzw. Termy Rzymskie w Czeladzi.

18 04 2011
      Opinia dotyczy wprowadzonych Poniedziałków z możliwością korzystania ze strojów kąpielowych

Jeżeli chodzi o tekstylne poniedziałki to nic innego jak tylko zakłamanie wszędzie obowiązuje strefa nagości poza basenami. Jeżeli ktokolwiek chce wejść do saun musi natychmiast zrzucić ręcznik gdyż jak jest napisane na stronie internetowej załoga term Rzymskich,a w szczególności Pan Mikołaj opiekun saun (o czym dowiedziałam się przy wyjściu że jest pracownikiem) starannie zrobi wszystko ażeby uprzykrzyć relaks w saunach. Na każdym kroku czuć wzrok załogi na tyle iż człowiek czuje strach czy oby na pewno korzysta prawidłowo z usług wg regulaminu.

Pan Mikołaj na pewno nie jest osobą do dyspozycji celem pomocy, edukacji i przybliżenia zdrowego i higienicznego korzystania w saunach i łaźniach . W sposób bezczelny wchodzi do saun i mówi że należy zejść z górnych ław gdyż on będzie musiał potem sprzątać. Należy się zastanowić czy właśnie takiej pomocy oczekujemy?

Panie Mikołaju „kto ma szkołę ten ma lżej” skoro tak bardzo Pan jest nie zadowolony ze swojej pracy proponuję zmienić pracę.

Skoro całemu personelowi zależy na wspieraniu i edukowaniu prawidłowej kultury saunowania i przekonaniu klientów do tego, że strefa nagości jest czymś naturalnym dlaczego tak doskonały personel posiada okrycia wierzchnie w postaci bluzek i spodenek skoro nagość jest czymś naturalnym.

Ideę tekstylnych poniedziałków należy przemyśleć i wprowadzić nowe zasady, takie dzięki którym będzie można korzystać ze wszystkich atrakcji z należytym szacunkiem do osób którym te poniedziałki są udostępnione a więc do osób korzystających ze strojów kąpielowych/kąpielówek oraz ograniczyć straż w postaci załogi.

Osobiście uważam iż obsługa powoduje taki klimat iż człowiek zamiast się relaksować spędza tak nerwowo czas iż jedyne o czym myśli to wystawienie opinii dla innych osób które jeszcze nie korzystały z Term Rzymskich w Czeladzi gdyż może zanim skorzystają z Term zastanowią się czy warto, osobiście NIE POLECAM!!!

Proszę się również zastanowić czy oglądanie ciał nagich 50-70 latków jest czymś co powinniśmy wspierać, edukować i uważać za coś normalnego.

Dowartościowanie się poprzez takie krzewienie dziwnych idei nie spowoduje natłoku klientów wręcz przeciwnie.

Mam nadzieję iż moja opinia będzie przydatna. Osobiście mogę tylko jeszcze dodać iż wielu znajomych dziękuje mi za wyrażenie takiej opinii gdyż sami na własne oczy nie będą musieli korzystać z pomocy Pana Mikołaja.

Z poważaniem
      Katarzyna
      • Gość: Martinez IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.11, 22:54
        Pani Katarzyno.
        Polecam wybrać się do Term we wtorek, majtki w saunie naprawdę parzą i uwierają. Pan Mikołaj, natomiast "odwala" kawał dobrej roboty. Proszę się wybrać choćby do Parku Tropikana we Wiśle, który jest w hotelu Gołębiewski i zobaczyć, jak nie powinny wyglądać sauny suche. Każdy siada w majciorach, mało tego, bez ręcznika. W Termach obowiązuje nagość i bardzo słusznie, zawsze można się owinąć ręcznikiem,tylko po co? Polecam seans saunowy prowadzony przez Mikołaja, zrozumie pani istotę saunowania.
      • Gość: saunowicz IP: *.play-internet.pl 23.12.11, 19:23
        Katarzyna - pewnie brzydka nie tolerująca siebie chciała posiedzieć w lycra-owym stroju w saunie a ty jej nie pozwolili :-(
        Co za wsióra!!!!!

Ludzie gdzie my żyjemy, nigdzie na świecie nie wchodzi się do sauny czy jacuzzi w stroju !

Mikołaj z Term jest sympatyczny i miły, a że czasem upomina tych co robią syf i kładą nogi na wyższych ławach to brawo dla niego!

Wsióro w stroju lycrowym, o szkole to takie teksty przeznacz sobie, gdybyś miała szkołę to nie pisała byś tutaj takich bredni.
        • Gość: tigerchen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 00:42
          po stylu wypowiedzi mozna poznac czlowieka......ech..... Polacy...brak klasy totalny....bez komentarza
    • Gość: Robertka IP: *.dip.t-dialin.net 22.04.11, 16:04
      Sluchajcie, naprawde nie wiem, o czym jest artykul i dyskusja. Sauna to w 2011 nic egzotycznego, niewazne czy mieszana czy nie i czy "tekstylna" czy nie. Smiechu warte.

Gdzie indziej wszyscy ludzie, wszystkie rasy, "gatunki", plcie i "wieki" se chodza do.
      I nie ma ani sensacji ani problemu. Nie osmieszajsie sie.

No i nie róbcie - latwo rozpoznawalnej - kryptoreklamy, obrzydliwe.
    • Gość: Robertka IP: *.dip.t-dialin.net 22.04.11, 16:06
      A i jeszcze cos: jesli tutaj znikaja wpisy, to moze znaczy to tez,
      ze w tej Czeladzi znikaja klamoty ? :) (Redaktorku, zapytaj kuzyna.)
    • Gość: hanys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 23:11
      ty tez bedziesz miałe 50
      • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 30.08.13, 21:36
        Fajnie jest
      • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:46
        witaj często bywasz w termach?
    • Gość: mariola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.11, 08:32
      Myślę, że rozwiązanie jest proste - wystarczy chodzić do pseudo-saun gdzie nie obowiązuje strefa nagości, dla ludzi z kompleksami jest to jakaś możliwość, pozdrawiam serdecznie
    • Gość: ollka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.11, 20:42
      Witam... Bylam w Czeladzi i krotko napisze o swoich wrazeniach...Miejsce super...Pan Mikolej przesympatyczny slyszac jak pod nosem zadaje pytania zaproponowal w 3 minutki strescic owe miejsce...Zdal egzamin ;) Powiem szczerze ze jak dla mnie to stanowczo za ciemno w srodku-ale to plus dla ludzi z kompleksami-niech bedzie ;) ,a drugi minus to-powtarzam-przeszkadza obecnosc dzieci-blagam-zrobcie cos z tym-przeciez dzieciaki i tak z saun nie korzystaja tylko z basenow z woda-zaobserwowalam to wiem :) Rodzice pojdzcie sobie z pociechami na basen kryty...To fajne intymne miejsce niech zostanie jako jedyne(chyba)dla doroslych ich intymnosci i relaksu... Jest poniedzialek tekstylny-niech bedzie np wtorek dla dzieci... Zakochalam sie w tym miejscu i mam zamiar tam wypoczywac czesciej :) pozdrawiam saunowiczow :)
      P.S. moze nastepnym razem poznam tam jakiegos...Pana ;)
      • Gość: polak IP: *.dsi-sieci.pl 16.02.14, 15:07
        Hej...moze posaunujemy razem.
    • Gość: DAWID IP: *.protonet.pl 30.08.11, 12:59
      WITAM!!
      TEKSTYLNE PONIEDZIAŁKI W TERMACH DZIAŁAJĄ PRAWIDŁOWO MOGĘ TO STWIERDZIĆ PO WŁASNYM POBYCIE DNIA 29.08.2011.r JEŻELI POSIADA SIĘ DWA RĘCZNIKI TO JEDEN MOŻE NAM POSŁUŻYĆ DO PORUSZANIA SIĘ W SAUNACH PAROWYCH A DRUGI W SAUNACH SUCHYCH WAŻNE TYLKO ŻEBY POD RĘCZNIKIEM NIE BYŁO STROJU BO MOŻE NAM SIĘ W WYSOKIEJ TEMP. PRZYKLEIĆ DO CIAŁA NATOMIAST SAMYM RĘCZNIKIEM MOŻEMY OKRYĆ INTYMNE MIEJSCA CIAŁA!!!!NIE SPOTKAŁEM SIĘ W PONIEDZIAŁEK ŻEBY KTOŚ Z OBSŁUGI NAM TEGO ZABRONIŁ!!!!WIĘC POLECAM TEKSTYLNE PONIEDZIAŁKI W TERMACH!!DAWID
      • 01.09.11, 18:42
        > POSŁUŻYĆ DO PORUSZANIA SIĘ W SAUNACH PAROWYCH A DRUGI W SAUNACH SUCHYCH WAŻNE
        > TYLKO ŻEBY POD RĘCZNIKIEM NIE BYŁO STROJU BO MOŻE NAM SIĘ W WYSOKIEJ TEMP. PRZY
        > KLEIĆ DO CIAŁA

jak nam się do ciała przyklei, to nasza sprawa, nikomu nic do tego.
        Gorzej, jeżeli przytulimy się do kogoś w tej saunie i ten nasz strój przyklei się do tego kogoś... ;-)

Nie zetknęłam się nigdy ze strojem przyklejonym do ciała od temperatury, a ty?
        • Gość: slawo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.13, 19:45
          Lubisz przytulanki?
    • Gość: Jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.11, 19:02
      Byłem beznadziejnie bez kultury towarzystwo beznadziejne brak intymności jeden na drugiego spogląda nie warto
    • Gość: gitka IP: *.stk.vectranet.pl 30.09.11, 16:59
      Wybieram się tam dzisiaj. Mam 50 lat i nieco nadwagi, nie należę również do zwolenników nudyzmu ale też nie mam kompleksów niższości, w końcu to zawody piękności. W saunach ważna jest kultura i zasady saunowania. Mam nadzieję przekonać się na własnej skórze czy dorośliśmy do zachodniej cywilizacji. O tym, później.
    • Gość: gitka IP: *.stk.vectranet.pl 30.09.11, 17:02
      Wybieram się tam dzisiaj. Mam 50 lat i nieco nadwagi, nie należę również do zwolenników nudyzmu ale też nie mam kompleksów niższości, w końcu to nie konkurs piękności. W saunach ważna jest kultura i zasady saunowania. Mam nadzieję przekonać się na własnej skórze czy dorośliśmy do zachodniej cywilizacji. O tym, później.
    • 28.11.11, 11:55
      Odwiedzilam to niesamowite miejsce 24/25 listopada i mam jak najbardziej pozytywne wrazenia z pobytu w TERMACH jak rowniez w PALACU . Obsluga tego obiektu jest mila i nie spotkalam sie z jakas niezyczliwoscia . Masaz w wykonaniu jednego z pracownikow (Piotr) to cos niesamowitego . Napewno wroce tam jeszcze pomimo tego ,iz bede tam jechac z drugiego konca Polski , bo naprawde warto .
    • Gość: jan IP: *.150.148.211.internetia.net.pl 13.12.11, 18:28
      nie za bardzo rozumiem tych kart klubowicza -zostały wprowadzone (najpierw trzeba za nie zapłacić żeby mieć póżniej taniej)
      to chyba powinno być inaczej takie karty sie dostaje zbiera punkty a potem ma sie taniej
      no ale pan prezes stawia na bogaczy brawo
      • Gość: GT65TR4 IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.11, 11:35
        O CO CI CHODZI ? POLICZ ILE KOSZTUJE NAJTANSZA KARTA , A ILE ZAOSZCZEDZISZ WCHODZAC DO SAUN NP. 8 RAZY W MIESIACU . A TY CO , 2 RAZY DO ROKU I JESZCZE CHCIALBYS TANIEJ , NIEMA GOSCIU !
    • Gość: andrzej IP: *.pl 26.12.11, 15:11
      Nie sądze że dzieci w saunie to dobry pomysł, byłem w termach w niedziele była jakaś parka (prawdopodobnie znajomi właściciela) z dzieckiem które biegało i robiło niezły hałas choć i matka dziecka nie była zbyt wyciszona. Jak to ze znajomymi bywa niektórym nie można zwrócić uwagi żeby zachowywali sie jak w saunie a nie na targu.
      • 05.02.12, 09:18
        po pierwsze, sauna to nie kościół i nabozna cisza nie musi wcale tam panować. Po drugie, dzieci w saunie to wcale nie jest zły pomysł. Dla tych dzieci. Hartuje, uodparnia, uczy jak korzystać z sauny. Kiedy należy twoim zdaniem zaczynać? Po 18-tce? Miałam okazję widywać panów robiących w saunie gorszy hałas niż dzieci. Owszem, powinno się pamiętać o współsaunowiczach, nadmiernie nie drzeć się, nie hałasować, ale jednak bez tej nabożnej ciszy i rozmodlenia. Sauna służy ciału i duszy, jej początki były głośne i pełne radości zycia...
        • Gość: zet IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 15.02.12, 01:26
          sauna w zabytku, można wynająć saunę w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach. Zorganizować przyjaciół i mieć miły wieczór w strefie relaksu.
    • 01.08.12, 15:02
      W ostatni weekend z mężem byliśmy w termach rzymskich. Oboje lubimy sauny więc nie mogę powiedzieć złego słowa. Fantastyczny seans saunowy co godzinę jest dodatkową atrakcją, zwłaszcza prowadzony przez młodą delikatną kobietkę. Mężczyźni troszeczkę robią popisówki z dodaniem powera i nawet sam nie dał rady dokończyć seansu.
      Wystrój wnętrz apartamentów jest OK, natomiast sauny są zaprojektowane naprawdę rewelacyjnie.
      Młode dziewczyny wykonują zabiegi z uśmiechem, sympatią i są dobrymi wskazówkami w wyborze zabiegu.
      Co do nagości, która tak bardzo przeszkadza wielu ludziom. Dla mnie to proste-wstydzisz się rozebrać - to nie przyjeżdżaj. Ale pomijając uwagi to naprawdę nikt nie paraduje po korytarzach nago ani nikt nie afiszuje swojej nagości. W każdej saunie w Polsce i za granicą obowiązują jakieś zasady i nie rozumiem tych komentarzy.
      Na pewno jeszcze tam pojedziemy, to nie ulega wątpliwości.
      Pozdrawiamy
      • Gość: Leona IP: *.system2000.3s.pl 21.05.13, 16:46
        Witam
        Mam do odsprzedania dwa kupony dla 2 osób (razem dla 4 osób) na 3-godzinny relaks w całym kompleksie Term Rzymskich.
        Zainteresowane osoby proszę o kontakt na: kukipl@o2.pl
        • Gość: Naturist IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.13, 12:35
          Witam, mam do odsprzedania groupon 4-godzinny do term dla 2 osób - wejście do 14.10.
          Zainteresowanych proszę o kontakt myzwroclawia@interia.pl
          Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.