• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego

Lekarzy brak, a siedziba NFZ pięknieje Dodaj do ulubionych

 • IP: *.comparex.pl 31.01.11, 11:56
  Czy to nie zasługuje na protest jak w Egipcie czy Tunezji??
  Zaawansowany formularz
  • 31.01.11, 12:08
   dzieici karmiac operatorow telefoniiki i dajac zielone swiatlo na trwonienie ksiory na gadzety przez urzednikow..
   buddha.blog.onet.pl/
   • Gość: NFZzlodzieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 05:42
    k u r w y złodzieje z NFZ
    • 01.02.11, 06:42
     Wańkowicz wszedł do ministra czegoś tam we Francji i zdumiony patrzył na siermiężne wyposażenie. Usłyszał od ministra - nas nie stać na wyposażenie jak w Polsce, my musimy oszczędzać pieniądze podatników.
    • Gość: Edek IP: 80.54.33.* 01.02.11, 07:38
     Byłaby prywatna służba zdrowia to każdy płaciłby lekarzowi pieniądze do ręki (ile razy jesteś u lekarza 2 razy do roku z przeziębieniem?). Teraz bulisz miesiąc w miesiąc, w miesiąc i każdego kolejnego miesiąca do NFZ, ci pobierają sobie pensyjki, budują pałace i to co zostanie rzucają do szpitali, a jak chcesz z nich skorzystać to owszem np. u dentysty tylko (2 przednie zęby?), u innego tylko 8 miesięcy czekania po znajomości itd.
  • Gość: zenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 12:09
   Strategia gospodarcza fachowców ekipy pana Tuska i Kopaczowej. Szlag niech trafi taki rząd!!
   • Gość: zibi IP: *.3s.pl 31.01.11, 13:28
    Zenek, weź się za jakąś robotę zamiast jakies ku..a kaczyzmy pociskać
    • Gość: Grzech Śmiertelny IP: *.globalconnect.pl 31.01.11, 22:53
     Jakie "kaczyzmy"? Facet dobrze pisze. Tusk to jakaś kpina a nie premier. Ten rząd powinien stanąć pod ścianą i dziwię się tym, którzy jeszcze bronią tej złodziejskiej mafii. Zastanów się na spokojnie i powiedz, co dobrego zrobił Tuskomatoł dla Polski? Zamknął sklepy z dopalaczami, podwyższył podatki i akcyzę? To są sukcesy? Przestańcie mnie dobijać. Tusk zasługuje na kulę w łeb za takie rządy. Co z tymi reformami, które rzekomo Kaczyński im vetował? Wydymali wyborców, a ci jeszcze im tyłki liżą... żenada.
     • 01.02.11, 06:44
      nie wspomnę o Ziobrze przez którego ludzie tracili życie z powodu braku przeszczepów.
  • Gość: badziewiak66 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 12:13
   Każdy z was może założyć sobie swoją grupę z żołnierzami , służbami i organem medialnym. Siedzicie i nic nie robicie to o co te pretensje ?
   • 31.01.11, 13:36
    no macie chamów i qrestwo u władzy
    • 31.01.11, 19:24
     Szanowni pacjenci boleśnie przekonają się na czym będzie polegała refundacja leków na nowych zasadach. Pomijając wszelkie aspekty związane z firmami farmaceutycznymi, dość ciekawe jest w nowej ustawie nakładanie kar dla lekarzy za wystawianie takich recept. Można sobie pomysleć - fajnie jak w końcu dowalą tym konowałom... Ale...
     1) lekarz, który wypisze pacjentowi refundowaną receptę, a później okaże się, że pacjent nie jest ubezpieczony, lub w tym samym dniu odwiedził kilku innych lekarzy, zostanie obciążony kwotą refundacji. Jeżeli pacjent nakłamie, że jest chory na określoną chorobę to zapłaci za to lekarz. Pacjenci oszuści są bezkarni - kwoty sciąga się od lekarzy. Kwoty są niemałe, zważywszy na to, że leki za które pacjent płaci np. 3,50 pln mogą kosztować w rzeczywistości nawet kilkaset pln...
     2) w przypadku gdy: "lekarz w celu osiągnięcia korzyści majątkowej celowo wprowadza Fundusz w błąd wystawiając recepty na leki refundowana dla osób nieuprawnionych i doprowadza w ten sposób do niekorzystnego rozporządzenia przez NFZ środkami publicznymi" lekarz może być skazany na karę więzienia od 6 mcy do 8 lat (kara dokładnie taka sama jak za gwałt, ciężkie pobicie itp.)
     3) Nie zostały ustalone żadne instytucje odwoławcze - wszelkie decyzje czy lekarza obciążyć kosztami czy nie, oraz czy wsadzić doktora do pudła za "niekorzystne roporządzanie środkami NFZ" należą do urzędników.
     4) A ponieważ lekarz lecząc pacjenta NFZtowskiego za każdym razem "niekorzystnie rozporządza środkami" bo leczenie zawsze kosztuje, można od razu wsadzić do więzienia każdego lekarza.

     W takiej sytuacji tylko lekarz idiota (tacy niestety też się zdarzają - jak w całej populacji zresztą) będzie wystawiał recepty refundowane. Żaden z lekarzy, który będzie miał odrobinę oleju w głowie nie wystawi recepty na P. Wydaje się, że własnie o to pani minister chodzi.

     A gdy pacjenci się trochę zdenerwują że za lek za który płacili dotychczas 3,5 pln muszą zabulić 400 pani minister powie, że to przez tych niedobrych lekarzy, którzy nie chcą wystawiać właściwych recept.

     Taka to jest perfidia władzy.

     Protest lekarzy w tej sprawie (do 31.01.2011 petycję podpisało 6,5 tys lekarzy - ponad 10% aktywnie pracujących lekarzy w PL) nie jest inspirowany przez firmy farmaceutyczne, jak usiłuje wmówić ciemnym masom Kopacz. Jest podyktowany troską o pacjentów i o własne 4 litery, których dobrowolnie nikt nie będzie nadstawiał wystawiając recepty z refundacją.


     ---------------------------------------
     "sprawiedliwość ma się tak do sprawiedliwości społecznej, jak demokracja do demokracji socjalistycznej"
    • 01.02.11, 06:47
     stworzyła komuna a emerytom mówią że nie będą dokładać do ich emerytur.
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 12:14
   Ludzie w koncu przejrzyjcie na oczy trzeba wyjsc na ulice tak jak w Egipcie i zrobic porzadek w tym zlodziejskim i bezprawnym panstwie
   • Gość: rutimal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 18:31
    Popieram ludzie dlaczego się godzicie na takie rządy
   • 31.01.11, 19:00
    Tylko drugiej laski nie zapomnij wziąść !!!!
   • Gość: Grzech Śmiertelny IP: *.globalconnect.pl 31.01.11, 22:57
    Popieram. Jeśli tylko ten zasrany, leniwy naród w końcu ruszy dupę i będzie chciał zmienić sytuację raz na zawsze w sposób ekstremalnie krwawy, jeśli zjednoczy się przeciwko garstce rządzących - to znów nazwę się Polakiem i pójdę z wami. Na razie jednak, to, jak dajecie się dymać jest żenujące i nie chcę mieć z tym nic wspólnego.
  • Gość: dyskietka nfz IP: *.toya.net.pl 31.01.11, 12:14
   Rozgonic na cztery wiatry.A adonisa "z"ecznka do rejestracji w przychodni.Niech zobaczy jak wyglada praca w morzu papierkow.
  • Gość: bbb IP: *.welnowiec.net 31.01.11, 12:16
   można by napisać inny tendencyjny artykuł w którym redaktor grzmiałby nad niebezpieczeństwem na śliskich i stromych schodach do budynku NFZ (poparte słowami pana Józka który złamał sobie nogę i przez to zwolnili go z pracy, żona odeszła, córka się prostytuuje a on się, biedaczek rozpił), oraz nad tym że panuje w budynku skandaliczny tłok i można by przystosować do tego celu dodatkowy budynek. potrzebni są i lekarze i remonty, nie dajmy się zwariować...
   • Gość: Spoxman IP: 194.114.62.* 31.01.11, 12:33
    Remont 105,5 m2 schodów za 429 tysięcy złotych? Bez przesady...
    • 31.01.11, 12:40
     Gość portalu: Spoxman napisał(a):

     > Remont 105,5 m2 schodów za 429 tysięcy złotych? Bez przesady...

     No i jeszcze oddzielny budynek, żeby pan Józek miał mniejszą kolejkę.
     • Gość: Spoxman IP: 194.114.62.* 31.01.11, 12:55
      Budynek biura obsługi nie był przedmiotem zamówienia. Polecam lekturę materiałów przetargowych. Koszt jego budowy oceniam na minimum 1,5-2 mln.
     • 31.01.11, 13:18
      Powiedz,że dla petentów barak, a dla urzędników pałac.
      • 31.01.11, 14:09
       Nie będe powtatrzał debilizmów z artykułu.
      • Gość: agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 23:25
       Nie chodzi tylko o komfort pracy prostytutek i złodziei zwanych urzędnikami. Oni dostają grube tysiące łapówek za przyznanie przetargu.
   • 31.01.11, 13:14
    i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Jeśli schody w NFZ były śliskie, to można było przymocować do nich gumowe stopnie, a nie wydawać majątek z pieniędzy publicznych. Jeśli panował ciągle tłok, to można było zwiększyć ilość stanowisk do obsługi społeczeństwa kosztem np. zmniejszenia liczby pokoi dla biurokracji, która rozrosła się do granic możliwości. Naród ma już dość utrzymywania bandy darmozjadów, którzy chcieliby mieć królewskie warunki do "pracy" ze szkodą dla normalnych ludzi. Z leczeniem społeczeństwa jest coraz gorzej, coraz trudniej jest dopchać się do specjalistów, ale we wszystkich miastach mamy pałace dla biurokracji zwanej NFZ i nie tylko. Większość społeczeństwa mieszka gorzej niż bydło w ciasnych mieszkankach wielkich molochów byle jak zbydowanych i od lat nie remontowanych i to jest w porządku? Nikt mi nie wmówi, że przy takiej biedzie jaka panuje wśród społeczeństwa potrzebne są luksusy i marmury w urzędach.
   • 31.01.11, 15:10
    Gość portalu: bbb napisał(a):

    > można by napisać inny tendencyjny artykuł w którym redaktor grzmiałby nad niebe
    > zpieczeństwem na śliskich i stromych schodach do budynku NFZ (poparte słowami p
    > ana Józka który złamał sobie nogę i przez to zwolnili go z pracy, żona odeszła,
    > córka się prostytuuje a on się, biedaczek rozpił), oraz nad tym że panuje w bu
    > dynku skandaliczny tłok i można by przystosować do tego celu dodatkowy budynek.
    > potrzebni są i lekarze i remonty, nie dajmy się zwariować...

    Problem w tym że cały NFZ jako instytucja jest po prostu zbędny. A już najlepszym rozwiazaniem byłoby likwidacja państwowych ubezpieczeń i zastąpienie ich prywatnymi, bo teraz z naszych skłądek głównie utrzymujemy NFZ, a i tak trzeba się iśc leczyć prywatnie
    --
    Mój_blog
    • Gość: hobo IP: *.dhcp.embarqhsd.net 31.01.11, 21:37
     >>A już najlepszym rozwiazaniem byłoby likwidacja państwowych ubezpieczeń i zastąpienie ich prywatnymi<< a jeszcze lepiej takimi jak w USA .Malo ze jak jestes chorowity to cie nie przyjma a jak juz latami im slono placisz i w koncu zaplaca wiekszy rachunek za np pobyt w szpitalu to wyrzuca cie na zbity pysk.Tego chcesz dla wszystkich rodakow???
     • Gość: Grzech Śmiertelny IP: *.globalconnect.pl 31.01.11, 23:00
      A teraz to inaczej jest? Weź tu przyjedź i chwal Tuskogłupka, a nie siedzisz w pizdu daleko i pie...sz farmazony. Kurwa! Kiedy wreszcie ruszycie te leniwe dupska! Zróbmy to co się robi na świecie - wyjebmy tych szmaciarzy na bruk i pokażmy jak głęboka jest ziemia!
  • Gość: Bartek IP: *.mofnet.gov.pl 31.01.11, 12:30
   Juz dawno pisałem/mówiłem, iż najwyższa pora odkurzyć "Aurorę" i zacząć w kraju robić porządek!!!
   • 31.01.11, 21:40
    Ty się do roboty urzędasie z min.finansów weź, o Tobie ten artykuł jest, cholera!
    A.
    • Gość: wwww IP: 222.128.41.* 01.02.11, 07:09
     Dokladnie!!! Siedzi debil za nasza kase na internetowym forum z gov.pl w adresie i jeszcze mordka mu sie cieszy!!!!

     Wez sie do roboty ! Zrob jakies ulatwienia w placeniu podatkow czy cos, bo na razie do zenada jest....
  • 31.01.11, 12:38
   Łojej ale skandal, schody wyremontowali żeby różne pany Józki się nie przewracały.
   • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 01.02.11, 08:19
    Debilny komentarz!!
  • Gość: gosc IP: *.upc-e.chello.nl 31.01.11, 13:00
   to jest wlasnie monopol NFZ tu!
   Urzednicy dysponuja naszymi pieniedzmi na zdrowie...
   A potem Jurek Owsiak musi pieniadze zbierac i chwala Mu za to bo dzieci umieraja na serce nerki i inne choroby a tlusci urzednicy tlumacza w tv ze nie maja pieniedzy budzet im sie skonczyl i temu podobne bzdury!
   Dopuki nie bedzie konkurencji w ubezpieczalniach dopoty bedzie taki balagan i pozorna bezsilnosc...Tylko tak naprawde ne tym nikimu nie zalezy a juz na pewno nie tym w rzadzie...Im jest dobrze wiec dlaczego mieli by cos zmieniac zeby Kowalskiemu bylo lepiej...???
  • Gość: Qba IP: *.krakow.skk.com.pl 31.01.11, 13:07
   No tak 100m2 schodów za pół miliona.. a ja dom za 300tys postawiłem dom 110m + garaż 60m
  • 31.01.11, 13:18
   bo służby zdrowia juz nie ma!!
   • Gość: sw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 14:09
    była taka przysięga, lecz to dawno było
  • Gość: kukułka IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 13:18
   na wszystko jest sposób,po remoncie przenieść NFZ do jakiejś opuszczonej szkoły a budynek przeznaczyć na wynajem pod biura czy hotel,tylko trzeba chęci Prezydenta by to uczynić,prezesowi odechce sie remontówe gdy dotrze że nie na takie cele idą składki,zapomina się widocznie co to standard zwłaszcza w resorcie zapaści,przy następnej próbie okradania podatnnika ma świadomość że opuści pomieszczenia,jest granica nieprzyzwoitości i jest łamana nagminnie
  • Gość: Wujek IP: 213.227.87.* 31.01.11, 13:20
   Jaśnie Urzędnikom w piciu kawy.
  • Gość: Mikke IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.11, 13:53
   niż ZOMO w stanie wojennym. Tak tak OPERETKOWY panie Kopocz , pan i ta pana troska .... o ubezpieczonych śmiechu warte . Facet wyjdzie 2 razy w miesiącu do TV Silesia i za to ma minimum 10 tys zł. (chyba , że siię mylę), a ile w tym gmaszysku NFZ OPERETKOWYCH stanowisk : np. komórka d/s komunikacji społecznej - sidzi w takiej komórce kilka dam i czym sie tam zajmują - nie wiem.
   ALE NA LECZENIE NIE MA.
  • 31.01.11, 13:57
   Futbol.pl pomaga Antosiowi!
   W życiu, tak jak w sporcie, nie zawsze wszystko układa się idealnie. Mały Antek ma poważną wadę serca – on dobrze wie, co to znaczy, gdy sprawy układają się nie po naszej myśli. Mimo kilku operacji wciąż nie może grać w piłkę z kolegami z podwórka. W tej chwili największym problemem Antosia i jego rodziców jest zebranie pieniędzy niezbędnych do przeprowadzenia operacji w klinice w Monachium. Pomóżmy mu w tym razem!
   Już niedługo wystawimy na licytację koszulki przekazane przez Pawła Nastulę i Łukasza Załuskę - ci sportowcy wiedzą, jak ważne jest wyciągnięcie ręki do tych, którzy szczególnie potrzebują pomocy.
   Polski bramkarz oddał koszulkę pomocnika Celticu Glasgow Ryana Conroya. Na trykocie podpisało się kilku zawodników The Bhoys - m.in. Scott Brown, Georgios Samaras, Emilio Izaguirre. JUŻ NIEDŁUGO DO WYLICYTOWANIA NA ALLEGRO!
   Paweł Nastula, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata, podarował koszulkę ze swoim autografem.
   JUŻ NIEDŁUGO DO WYLICYTOWANIA NA ALLEGRO!
   Futbol jednoczy, trudne sytuacje również - pomóżmy wspólnie Antosiowi.
   Chcecie pomóc w inny sposób? Oto apel o pomoc dla Antosia, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły.
   "POMÓŻCIE NAM URATOWAĆ SERDUSZKO ANTOSIA!!!
   Mój synek Antoś urodził się z bardzo poważną wadą serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewej komory (HLHS). Potocznie mówiąc, ma tylko połowę serduszka. Jest to najcięższa wada wymagająca co najmniej trzech operacji kardiochirurgicznych. Mimo swoich 2,5 roku przeszedł w życiu więcej, niż niejeden dorosły. Antoś przeszedł pierwszą operację w trzecim tygodniu życia. Dwa tygodnie później był operowany ponownie. Niestety, w wieku 8 miesięcy przy okazji rutynowego badania okazało się, że synek ma tętniaka na jedynej komorze. Dlatego Antoś przeszedł przedostatni etap leczenia operacyjnego, poprzedzony cewnikowaniem serca, przy okazji którego zamknięto wrota tętniaka. Operacja była niezwykle trudna i ryzykowna. Trwała dziewięć godzin. Dokładnie rok temu kolejnym cewnikowaniem poszerzono mu światło znacznie przewężonej już lewej tętnicy płucnej.

   W chwili obecnej stan Antosia znacznie się pogorszył i synek został zakwalifikowany w trybie pilnym do kolejnej operacji, która ma się odbyć na początku 2011 r. w Klinice Großhadern Uniwersytetu Ludwiga Maximilliana w Monachium. Niestety operacja jest niezwykle kosztowna (20 100 euro) i nie stać nas na sfinansowanie zabiegu z własnej kieszeni. Ponadto, mamy niewiele czasu na zebranie takiej kwoty. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe.

   Antoś jest cudownym, radosnym dzieckiem z niewiarygodnym poczuciem humoru. Dla nas jest całym światem!
   Lidia Zbudniewek
   Darowizny na leczenie Antosia można wpłacać na adres:
   Fundacja 'Dziecięcy Uśmiech'
   ul. Jagiellońska 34
   96-100 Skierniewice
   Numer rachunku bankowego:
   eKONTO 22 1140 2004 0000 3102 4185 3898, koniecznie z dopiskiem dla Antosia Franasa"
  • Gość: xxx IP: *.Red-83-52-218.dynamicIP.rima-tde.net 31.01.11, 14:05
   niemartwcie sie jusz niedlugo koniec zlodziejstwa bedzie co palic plondrowac teraz EGYPT JUTRO POLSKA I UPADNIE TEN ZGNILY SKROMPOWANY SYSTEM
  • Gość: Halgac+1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.11, 14:17
   Tylko pogratulować. NFZ buduje marmury.czyli jesteśmy bogaci, bo to kasa podatników, tylko jakość dziwnie dystrybuowana, nie?!!!
  • Gość: pracownik NFZ IP: *.elpos.net 31.01.11, 14:38
   A co, matoly? Nie stac was? Mordy w kubel i tyrac !Jak zabraknie w budzecie to sie w usluznych mediach wykreuje winnego, wysmieje go, a kase przetransferuje do rostowskiego. Tak jak z ofe, czy nowym vatem. Nowi urzednicy kosztuja rocznie tyle, ze akurat z podwyzki podatkow na nich starcza :)
   • Gość: Spoxman IP: 194.114.62.* 31.01.11, 15:06
    Szkoda, że tylko na forum jesteś taki wyszczekany.
    • Gość: NFZ IP: *.elpos.net 31.01.11, 16:13
     wlasnie ze nie. od dawna glosuje na donka i to nie jest moj ostatni glos! a ty morda i do roboty!
  • 31.01.11, 14:45
   Dla administracji i mundurowych oraz emerytowanych ubeków musi wystarczyć bo oni tworzą i popierają rządy a reszta ?
   Cięcia i oszczędności "genialne" plany i "wolny" rynek ofe i wydłużenie wieku emerytalnego.
   Czy nasze państwo może zapewnić obywatelowi coś więcej niż gigantyczne podatki na utrzymywanie armii pasożytów ?
   --
   Ale jeżeli jest tylko za friko, to to pieprzę ...
   Jestem dowodem na to, że Polska jest w dalszym ciągu dzikim krajem ...
   • Gość: Elo IP: 109.197.42.* 31.01.11, 15:49
    Zapraszam do wojska pasożycie.
    • 01.02.11, 08:09
     Gość portalu: Elo napisał(a):

     > Zapraszam do wojska pasożycie.
     Ja niestety jestem już za stary ale mam kilku kandydatów znajomych którym chętnie bym takie zaproszenie sprzedał jak byś miał takie możliwości to ślij na priva mogą też być "wejścia" do służby celnej, straży granicznej lub pożarnej, policji itp. każdą ilość "zaproszeń" jestem w stanie "rozdystrybuować" ...

     --
     Ale jeżeli jest tylko za friko, to to pieprzę ...
     Jestem dowodem na to, że Polska jest w dalszym ciągu dzikim krajem ...
     • 01.02.11, 08:13
      Oczywiście posadkami w agencjach, funduszach itp. też jestem zainteresowany pewno jako zasłużony budowniczy socjalizmu masz i takie możliwości to się podziel ;-)
      --
      Ale jeżeli jest tylko za friko, to to pieprzę ...
      Jestem dowodem na to, że Polska jest w dalszym ciągu dzikim krajem ...
   • 31.01.11, 20:38
    Narodowy Fundusz Zdrowia zbyt eiele kosztuje ubezpieczonych. Trzeba go skasować, a administację naszymi składkami powierzyć znacznie oszc zedniejszej instytucji. Nie może być tak, zeby ubezpieczeni przacowali na rozbudowaną, kosztowną administrację nic w zamian nie otrzymując. Trzeba zmienic system na taki, który zaspakajałby potrzeby pacjentów a nie żerował na nich. Dlaczego Ministerstwo Zdrowia nie pracuje z Izbą Lekarską.
  • 31.01.11, 15:24
   jak zwykle sobie budują z marmuru, a nam się domy rozpadają, przeczytajcie sami

   www.eioba.pl/a139977/smole_sk_nr_2_katastrofa_budowlana_wisi_w_powietrzu?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+eioba-pl-recent+(eioba+-+N
  • Gość: mazi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.01.11, 15:45
   no przeciez im sie nalezy:)przeciez wyjada do angli bo tu za 10 tysiecy lekarz nie bedzie pracowal bo w angli ma dwa razy tyle,powiem tylko tyle "macie co chcecie":)
  • Gość: apollo IP: *.in.net.pl 31.01.11, 15:57
   A gdzie rząd ????tego nie widzi ?co robi NFZ czekają na Egipt??
   • Gość: gosc, jo IP: 83.238.118.* 31.01.11, 16:01
    Tosz to typowe dla przysłowiowej już "poskiej gospodarki" i jej "sprawiedliwych" podziałów.
    Za dużo ludzie znów widzą, bo za wolno umierają
  • 31.01.11, 16:16
   Jak powstawały Kasy Chorych to też intensywnie zabrali się "za odtwarzanie majątku",a moja sąsiadka na wizytę u Endokrynologa ma czekać do września,ciekawe czy NFZ z takim zapałem weźmie się za "odtwarzabnie" jej zdrowia gdy to oczekiwanie spowoduje jego pogorszenie się.Oj biedny ty nasz kraju,w około pełno sk..........wa,kradną jak mogą i ile mogą,wszędzie tylko kolesiostwo,a biedny szary człowiek zdycha bo nie doczekał wizyty u specjalisty.
  • Gość: mar IP: *.multimo.pl 31.01.11, 16:32
   Jestem ciekawy po co tylko ta coroczna zbiórka na WOŚP i wiele innych np TVN -nie jestes sam skoro NFZ na pieniadze na marmury ,kraty przed petentami etc .Ludzie sa sami sobie winni. Był czas gdy kazda budowa dla urzedników doprowadzała dzisiejszych wielmoży do szalenstwa i gdakania ze ludziom potrzebne sa szpitale ,przychodnie ,przedszkola,żłobki a nie urzedy . No ale wtedy to MY nie siedzieli na stołkach
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.