Dodaj do ulubionych

jesteś niesprawiedliwy harcmistrzu

IP: *.82.16.194.ionic.pl 05.03.11, 20:32
(HKP) napisałeś tak :
Lecz najgorsze jest to, że otwierasz na Forum GW K-ce... jeden wątek za drugim, a w tych wątkach jeszcze... prawie co drugi lub co trzeci post jest Twojego autorstwa, "gościu".
Ten brak PO'wściagliwości i przesadna s'PO'ntaniczność Twoich wypowiedzi dodatkowo wku...rza co PO'niektórych i prowokuje agresywne oraz złośliwe kontr-reakcje

A wystarczy przejrzec forum aby zauważyć ,że na 50 istniejących wątkow na pierwszej stronie
Moich wątków jest kilka i to dawno założonych wyliczam : ten o organizacji 10 kwietnia w Warszwie ,następny o organizowaniu się 10 marca w Katowicach ,trzeci o wyborach ,czwarty o Pospieszalskim ,piaty o tym co pisze Nasz dziennik. I dzisiaj pozwoliłam otworzyć sobie dwa wątki jeden o smutnej rocznicy zwiazanej z dekretem stalina o zbrodni katyńskiej i drugi o braku mąki ziemniaczanej i wysokich cenach wielu artykułów spożywczych.
A to ,że ordynarny cham bartoszcze ukrywający się (ale już zdemaskowany) pod nickiem niepis reaguje zawsze jak komuch na wątki choćby dotyczyły nawet wysokiej ceny wody
w sposób nie do przyjęcia to nic na to nie poradze .A że na mnie jako komuch ma uczulenie ,bo prawdopodobnie wie trochę o moim pochodzeniu i staje na wyżynach swego
chamstwa jak np. tu cytuję jedno z ordynarnych wypowiedzi :inteligenta"" ( chama) bartoszcze :

EEE .."dyrektor " ma sztywne łącze zapewne ,jak to wśród sutann bywa -z młodym,
krzepkim parafianinem ,tudzież zakonnikiem albo młodym księżulkiem ;)
Nie poleci na sztywne łącze z wariatką obcy , natomiast chętnie przyjmie
obfity datek -przyda się jako składkowe na nowego luksusowego merca :)
Obcy ,jak ci niedługo zabiorą mieszkanie ,co z czego będziesz płacić rydzolowi ?

To ,że kanalie stalinowski rządzą na tym forum ,to przecież nie ulękne sie kanali ,bo mój Dziadek i Ojciec przewrócili by się w grobie .
Dołączył do kanali niepisa - barotoszcze jeszcze jeden o IPc201...,który mu wtóruje i dla którego ten cham jest guru .
przepraszam ,za troche przydługi ten wywód i oczywiście założony w innym wątku .
Edytor zaawansowany
  • Gość: harc mistrz =----> IP: *.1000lecie.pl 05.03.11, 20:54
    Forum internetowe powinno być wolne i dostępne dla wszystkich.
    Nie znoszę cenzury, cenzurowania i... namawiania do banowania.

Ten mój O POWŚCIĄGLIWOŚCI POST, być może wynikał z okresowego natłoku wpisów Twojego autorstwa na Forum Katowice i... natychmiastowych złośliwych na to reakcji innych.
    Czasami dobrze jest wziąć coś na wstrzymanie, odwiedzić inne wątki, poczekać aż się wpisy (stwarzające wrażenie natrętności) bardziej rozproszą, albo PO PROSTU... iść na herbatkę lub piwo, czy na spacer z pieskami...
    (HKP -
    hiba kropnę piwko!?)
    ...
    CZUWAJ, GOŚCIU!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka