Dodaj do ulubionych

Mieszkanie w katowicach - kolby

IP: 31.60.160.* 09.03.11, 00:13
Witam :) chcialbym sie Was poradzic mieszkancy Katowic (a glownie to chyba mieszkancy osiedla 1000 lecia...) jestem zainteresowany oferta kupna mieszkania wlasnie na osiedlu 1000 lecia w "kolbach" ... mam dwie oferty i zastanawiam sie nad nimi... mieszkania praktycznie takie same (metraż ten sam), bez mebli, nie potrzeba remontu itp... jedno mieszkanie jest na pietrze 25, drugie na pietrze 24 (w tym samym bloku)... z tym, ze to na pietrze ostatnim, 25-m jest w cenie nizszej o prawie 20'000 zl.... i zastanawiam sie czy aby mieszkanie w na ostatnim pietrze nie ma jakichs niedogodnosci... z czego sie dowiedzialem ten blok ma strych, wiec pod wzgledem izolacyjnym nie powinno byc problemow, ale tak sie zastanawiam czy to tylko kaprys cenowy sprzedajacych czy po prostu "cos w tym jest"... co o tym myslicie? (swoje pytanie w sumie kieruje glownie do mieszkancow tych "kolb") ... pozdrawiam, Adam :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: d IP: *.welnowiec.net 12.03.11, 16:01
    taki kaprys, że bez sąsiadów nad głową. Jakbym miała kasę, wzięłabym droższe, jak nie to nie.
  • olga070 12.05.19, 16:50
    Ja osobiście polecam Franciszkańskie - nowe osiedle w Katowicach (www.franciszkanskie.p). Moja siostra kupiła tam mieszkanie i jest bardzo zadowolona - doskonała infrastruktura i jednocześnie dużo zieleni, spokój, cisza - żyć nie umierać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka