Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU... Dodaj do ulubionych

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
 • IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 11:43
  Cytuj Odpowiedz
  nie ma to jak wkleić się z zabudową w park kościuszki...normalnie SZACUN PSIA MAĆ..
  ps. ciekawe ze wszystkie nowo projektowane osiedla wpierdzielają się dokładnie w miejsca, które są uznanymi terenami zielonymi, rekreacyjnymi i nie mającymi nic wspólnego z ZABUDOWĄ KUBATUROWĄ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!
  Ps. Oczywiście miasto i konserwator pozwolił na wyburzenie bardzo dobrego budynku epoki modernizmu zajmującego dokladnie tą dzialke???? co z tego, że ma powybijane okna i jest tam syf...pardon w kato takie obiekty sie burzy - vide dworzec.
  Dlaczego pozwala się na budowanie takich koszmarnych neobunkrów w takiej okolicy??? tylko błagam nie piszcie ze to dobry przykład minimalizmu czy też czerpania z modernizmu bo nikt przy zdrowych zmysłach estetycznych w to nie uwierzy :)
  Przejdź do zaawansowanego formularza Odpowiedz
  • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: abc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 11:48
   okolica piękna ale te domy nie podobają mi sie.z zewnątzr sa paskudne
   • Pytanie kto daje pozwolenia bo domy sie budują ...

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: gość IP: *.ngm.net.pl 14.11.12, 22:21
    ktoś to w ogole nadzoruje - czy znowu jak ktos ze swity notabli postawi "klocka" wkatowicach to pozwolenia sa w jeden dzien a nie rok
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   23.09.11, 11:52
   Rzeczywiście... secesyjne perły architektury hehehe :D
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: szok IP: 89.77.26.* 23.09.11, 11:53
   ciekawe w którym miejscu mają stanąc te domy dla bogatych?
   a po drugie jak tak dalej pójdzie to za 10-20 lat nie bedzie już parku Kościuszki, WPKiW, lasu na Kokocincu i innych zielonych miejsc bo wszystko zostanie wyprzedane developerom
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: xyz IP: *.c193.msk.pl 23.09.11, 15:50
    Na jednej z wizualizacji dołączonych do artykułu, widać, że te bloki mają stanąć obok kościoła - jednej strony hałas z Mikołowskiej, z drugiej strony cegielnia i ogródki działkowe.

    Tutaj widać, o jaką działkę chodzi:
    g.co/maps/35pwy
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: hihi IP: *.dip.t-dialin.net 23.09.11, 11:58
   ogrodza te tych bogatych w tym szkaradnych klockach?
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: lajt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 12:04
   szok, staną zaraz obok kościoła...wejdz na strone GC Investment i zobacz...dokladnie w miejscu budynku modernistycznego który mimo strasznego zaniedbania jest klasykiem modernizmu i leje na głowe te klocki....konior zachowuje sie tak jakby mu sie wydawało ze poprzez zastosowanie klinkieru czy tez płytek klinkierowych w swoich wszystkich projektach robi dobrą architekture ze zwykłej szmiry...niezły bulszit :) ...
   swoją drogą to mieszkancy będą mieli tam chyba z 3 stacje drogi krzyżowej jak dobrze pójdzie :)
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   23.09.11, 12:11
   Koniorowice z miasta robią, psia mać...

   A, przepraszam, te bloczyska na Trzech Stawach już zaczęli stawiać, jak się sugeruje w artykule?   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: Hann-a IP: *.centertel.pl 23.09.11, 12:17
    oszuk tam wysiedli ludzi z Mariackiej
  • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

   Cytuj Odpowiedz
   23.09.11, 12:18
   niczym z PRL-u!!!!!!
   --
   jan paszek
   tnij.org/d892
   pol-ska-to dziwy kraj,dziwni ludzie,historia tez dziwna,potrzeba tu ładu,porzątku-a nie-BURDELU.
   ORMO+ PORNO = DWA KRZYWE CYCE !!!!!!!!!!!!!!!!
   • Konior realizuje swoje koszmary senne?

    Cytuj Odpowiedz
    23.09.11, 12:36
    Kto temu facetowi zleca te roboty ?.
    Przecież to koszmar, podobnie jak wszystkie mi znane projekty tego gościa. i niech nie zwala tego na "ogromną willę Gierka".
  • Duet Uszok-Koniotr - nasze dobro narodowe...

   Cytuj Odpowiedz
   23.09.11, 12:33
   "Ruszenie" parku Kosciuszki to była kwestia czasu. Zabudowali już okolice WPKiW, Dolina Trzech stawów za chwilę będzie przypominała bajorko na osiedlu, bo zabudowuje je KSM i do tego prywatny inwestor stawia domy na samej "plaży", powycinali ponad setkę starodrzewów na 1000-leciu pod McDonalds i cztery wieżowce...., czyli Uszok daje zezwolenie na zabudowę najatrakcyjniejszych terenów rekreacyjnych, bo tacy to inwestorzy, ze lokalizacją za zwykłe blokowiska chcą zdzierać kasę, nazywając je apartamentowcami w dolinie, Dębowymi tarasami, czy teraz willami parkowymi. No cóż blok, to blok, położenie na pewno z niego willi nie zrobi, a wysoka cena nie doda mu luksusu. Słynne swego czasu Dębowe Tarasy "apartamenty" mają tylko z nazwy i ceny zakupu (średnio ok 400-500 tys), bo to jedynie zwykłe mieszkania blokowe z jednoosobowymi klitkami zamiast kuchni i "tarasami" obsianymi talerzami, bo deweloper, mimo umów, nigdy nie założył telewizji kablowej – ot, katowicki luksus na miarę XXI wieku. W Europie mieszkania między marketem, gigant-parkingiem a autostradą należą do najtańszych i często sa to budynki socjalne, u nas mamy luksus. Ale jak sa naiwniacy, którym taki wystarczy i chcą za niego płacić grubą kasę, to czemu nie, prawda? Tylko, jak widać, nawet ci się wykruszyli, bo połowa mieszkań wciąż stoi pusta, mimo „głodu” na nie.

   Katowice, jak rzadko które miasto mają ogrom terenów do zagospodarowania prawie przy samym centrum i w najbliższych okolicach, ale zrobić z niego inwestycyjną perełkę trzeba pomysłu, wyobraźni i talentu architektonicznego, a nie duetu Uszok-Konior. Niestety mówienie o Koniorze, ze jest utalentowanym architektem, to wyjątkowe nadużycie. Nie dosć, ze nie ma kregosłupa, o jajach nie wspomnę przez litosć i jeszcze swoimi klockami przyczynia sie do dewastacji terenów parkowych i rekreacyjnych - szkoda, ze nikt nie wspomina o tym, że niektóre biura odmówiły pracy nad zabudową doliny czy 1000-lecia - to jeszcze jest architektem, co niemiłosierną sztampą, wiec nie wiem nad czym tu sie pochylać.
   Kierunek, w jakim idzie rozwój, a raczej niedorozwój Katowic, pokazuje tylko jedno, ze teraz przy głosie sa ludzie bez polotu, bez odpowiedzialności społecznej i bez zaplecza kulturowego, za to nastawieni na szybką kasę i manipulację "naiwniakami".
   Mamy w kraju i regionie wielu wartosciowych, utalentowanych ludzi, którzy zostali zepchnięci na margines, bo myślenie nie jest mocną stroną obecnych "elit" politycznych i tych przy kasie, bo niby o czym mieliby wspólnie rozmawiać, o tym, jak ukraść 100 mln przy malwersacjach gruntami przy Ceglanej, czy jak zrobić z ludzi idiotów i zabudować im kolejne tereny zielone, i jeszcze im wmawiać, że to dla ich dobra.

   Wyburzono kielichy pod supermarket, modernistyczny pałac Ślubów i przyzwoita kamienicę na Mariackiej pod parking, wycina się ponad stuletnie drzewa żeby zrobić ściezkę rowerową, robi sie inwestycje drogowe ścinajac koparkami połowę ukorzenienia ogromnych drzew, co nie dosć, ze jest ich powolnym uśmiercaniem, to jeszcze stanowią ogromne zagrożenie dla ludzi, bo przy pierwszej wichurze po prostu nie ustoją.
   Który gospodarz na swoim terenie w talki sposób marnuje środki, dewastuje teren i inwestuje w pałac z tektury? Nawet Uszok, jak chodzi o jego prywatne, to potrafi podjąć lepsze decyzje, chyba, ze od myślenia w tej rodzinie jest jego żona:)
   • Re: Duet Uszok-Koniotr - nasze dobro narodowe...

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: blu IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 16:57
    No i co z tego, ze pokrzyczymy, jak nic nie robimy z tymi nadużyciami? W Katowicach korupcja i handel działkami przyjęły już taką skalę, ze nikt sie nie pieprzy nawet z zabytkami, terenami zielonymi - na naszych oczach, prawie jawnie, grupka osób, radnych z prezydentem i wice siejną na czele, rozkradają majątek miejski, dewastują zabudowę i zamiast soiedziec w pierdlu, dostają od mieszkańców kolejną kadencję. Chociaż nawet nie wiadomo, czy od mieszkańców, bo jesli liczenie głosów wyglądało tak, jak głosowanie nad zmianą charakteru gruntów [przy Ceglanej, to Uszok posade sam mógł sobie wziaść, oczywiscie z pomocą najbliższych jego sercu przydupasów
   • Re: Duet Uszok-Koniotr - nasze dobro narodowe...

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: Jestemzkatowic IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.12, 04:45
    art_102 - popieram !
    Niektórzy z was są zachwyceni. Ja mieszkałam na Pięknej i chodziłam do przedszkola które mieściło się w zburzonym już obecnie ,pięknym budynku. Co ważne - w drugiej jego części była przychodnia dziecięca. Mieszkańcy długo walczyli o pozostawienie tam i przedszkola (bliskość parku, świeże powietrze, opieka lekarska tuż obok) i przychodni. Nie udało się. To prawdziwy skandal. Działka wcale nie jest taka duża , więc aby postawić tam planowane osiedle , może coś trzeba będzie uszczknąć. Zapewne część "miasta ogrodów" czyli Parku Kościuszki. Nie zazdroszczę przyszłym mieszkańcom. Dzwony kościoła słychać aż na dole ul.Pięknej, w pobliżu COiG-u ...
    Obecnie mieszkam w okolicach ul. Rolnej. Kiedy tu zamieszkaliśmy , ulicą przejeżdżało kilka aut na godzinę. Teraz to prawie Marszałkowska ... Dobudowano 3 osiedla. Można tu było zrobić wspaniały ośrodek sportowo rekreacyjny i połączyć istniejący jeszcze basen przy końcu Nasypowej z boiskiem na tyłach ówczesnego technikum a obecnie WST . Były też tam kiedyś korty ... Cóż , buduje się Orliki , a całkiem niezłe boisko zamiast je odnowić i zagospodarować - zniszczono i wybudowano osiedle Ligota Park (a gdzie tu park?).
    Inne dzielnice mają Domy Kultury , kwitnie życie kulturalne. Nasza młodzież nie ma gdzie pograć w piłkę. Za sprawą WST ubył spory pas zieleni z nie tak dawno posadzonymi lipami i dębami (znikły) i znikł też ogromny trawnik dookoła szkoły , bo "biedni zmotoryzowani studenci" muszą gdzieś parkować.
    Ta część Katowic obrasta za to w markety , ostatnio dodano nam Aldi , Biedronki , a od drugiej strony, przy Ligockiej ponoć powstaje kolejny w okolicy Lidl. No i w "uszokowym mieście ogrodów" znów ubyło drzew. Moje osiedle już prawie łyse, za to wypuzzlowane ...
    Przedszkole na Pięknej znikło ale dzieci mogą chodzić do "wspaniale" zlokalizownego przedszkola na Hetmańskiej. Spójrzcie na satelitarna mapę .Między dwoma ulicami, bez ani jednego źdźbła trawki , krzaczka, czy drzewka. Ołowica pewna. Ale za to przy parku zamieszkają sobie co zamożniejsi , a ich dzieci będą mieć opiekunki , lub trafią do ładnych prywatnych placówek ....
    Takie czasy ...
    Świat jeździ oglądac secesję do Pragi. My mamy piekne kamienice w centrum. Zamiast dworzec rozbudowywać w inną stronę (ponoć były takie projekty) zadusi się centrum, zasłoni piękne kamieniczki. Najbardziej zastanawia mnie jednak fakt, że spora grupa architektów protestowała przeciwko temu projektowi wskazując na jego słabe punkty i proponując inne rozwiązania. Broniono kielichów starego dworca . Z panoramy miasta znikło sporo ciekawych obiektów. Jak to jest możliwe ??? Dlaczego niszczeje taka perełka jak budynek starego dworca ??????????? Niszczeje i znika nasze dziedzictwo ... Bezpowrotnie ... A co się szykuje ? Co na to Architekci ? :vlodo.blox.pl/2011/08/Dworzec-PKP-w-Katowicach-jak-targowisko.html , odkrywajacslask.wordpress.com/2011/01/09/brutal-z-katowic-jedyny-taki-dworzec-2/ bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301,9625900,Dworzec_w_Katowicach_mozna_bylo_uratowac__teraz_jest.html ,
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: pandzik IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 12:35
   koszmarne są te klocki. do tego w bezpośredniej bliskości kosciola... co kto lubi.

   i ta symetria, lustrzane odbicie... przeciez tego kazdy arch powinien unikać jak ognia.
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: bera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 12:36
   To chyba najlepszy projekt tego architekta. Obserwuję od jakiegoś czasu jego poczynania i muszę stwierdzić, że Pan Tomasz zdecydowanie pokazuje tendencję zwyżkową jeżeli chodzi o jakość projektowanych budynków ale tutaj chyba wskoczył na kolejny poziom. Moje najszczersze gratulacje! Tylko tak dalej! Powstanie fajne osiedle, na którym ludziom będzie się fantastycznie żyło ( a o to przecież chodzi ). Otaczająca zieleń wytwarza bardzo przyjemny klimat. Architektura bardzo powściągliwa, ale dzięki temu dostojna i nowoczesna. Ciekawość mnie zżera ile będzie kosztował metr kwadratowy.
   • Naćpałeś sie,

    Cytuj Odpowiedz
    23.09.11, 12:43
    czy ktos ci za to płaci, a może masz posadkę przy Uszoku? jest jeszcze możliwość, ze twoja mama w ciaży za dużo wina piła.....
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: pandzik IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 13:25
    Gość portalu: bera napisał(a):

    > To chyba najlepszy projekt tego architekta. Obserwuję od jakiegoś czasu jego p
    > oczynania i muszę stwierdzić, że Pan Tomasz zdecydowanie pokazuje tendencję zwy
    > żkową jeżeli chodzi o jakość projektowanych budynków ale tutaj chyba wskoczył n
    > a kolejny poziom. Moje najszczersze gratulacje! Tylko tak dalej! Powstanie fajn
    > e osiedle, na którym ludziom będzie się fantastycznie żyło ( a o to przecież ch
    > odzi ). Otaczająca zieleń wytwarza bardzo przyjemny klimat. Architektura bardzo
    > powściągliwa, ale dzięki temu dostojna i nowoczesna. Ciekawość mnie zżera ile
    > będzie kosztował metr kwadratowy.


    Nie mogłem sie pozbierać przez kwadrans...
    o_O
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    23.09.11, 14:57
    No to już wiemy, kto będzie prowadził fejsbukowy i prasowy pijar przyszłego osiedla o jakiejś fikuśnej zapewne nazwie ;)
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: el_fuego IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 16:11
    Proszę, niech to będzie sarkazm...
    • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: blu IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 17:00
     Ona nie wie co to znaczy, heheheh, no i rozpisała sie pid innymi nickami - patrz iza:)
  • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: Albin Siwak IP: 62.29.174.* 23.09.11, 12:37
   60m to wnęki na szafy a nie "duże mieszkania". A dwupoziomowe apartamenty to też nieporozumienie. I czy będzie tam winda? 4 piętra bez windy to kolejna pomyłka.
  • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: Hann-a IP: *.centertel.pl 23.09.11, 12:50
   kto dal pozwolenie na budowę. Jawna korupcja.
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 12:52
   Nie rozumiem tego oburzenia związanego z przedstawianym projektem. Przecież nie mógłby powstać projekt osiedla na terenie gdzie w planie miejscowym byłoby napisane, że to tereny parkowe czy rekreacyjne. Miejcie pretensje do władz miasta a nie do Koniora czy dewelopera. Oni chcą zrobić dobre osiedle, dobrą architekturę i przy tym zarobić trochę kasy, a nie ukraść kolejny skrawek parku. Uważam, że budynki prezentują się bardzo dobrze i są na poziomie światowym. W Holandii, gdzie mieszkam, tak właśnie się buduje i takie budynki powstają : proste i eleganckie. Koniorowi jak najbardziej udało się wytworzyć świetną przestrzeń do mieszkania.
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: Hann-a IP: *.centertel.pl 23.09.11, 12:58
    a tu właśnie kradną kawałek Parku, a w Katowicach nie ma Planu Zagospodarowania
    • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: swoboda_t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 17:17
     Działka nie leży w parku, a pośród innej zabudowy, a MPZP w Katowicach jest, choć oczywiście nie obejmuje całej powierzchni miasta i to jeden z poważnych zarzutów wobec ekipy Uszoka (i wcale nie umniejsza go fakt, że to w polskich miastach standard).
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: lolek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 13:07
    Iza, przepraszam cie bardzo ale nie wiesz ze w katowicach nie robi sie planow miejscowych??????????? uszok postanowił wydawac WZ na podstawie wlasnego widzimisie...
    nie porownuj holenderskich klasyków do tego barachła bo to co zaprojektował konior to kloc obłożony klinkierem i gdyby nie luksusowa okładzina elewacyjna to te budynki byłyby jak wyjete rodem z żurnala koszmarnej polskiej prefabrykacji betonowej lat '70 ....a ci ktorzy ślimaczą sie na jego tłumaczenie : ze jest to wpisane w genius loci katowic...zasługują na kurs edukacji architektonicznej dla poczatkujących.
    • Nie gadaj z izą, bo to

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: blu IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 16:14
     jakaś totumfacka Koniora. Jedyne hymny na jego czesć są tu od niej, tylko nicki zmienia. olasć laske....., nie dyskutuj z taką....
   • Bera, iza i jeszcze jakie imiona wpiszesz w nick?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: blu IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 16:11
    Masz ludzi za idiotów, czy naprawdę twoja matka sie nachlała w ciąży:))))
  • Dlaczego do cholery buduje się bloki w parku???

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: krycha_73 IP: *.jurasoft.pl 23.09.11, 12:56
   Nie ma innych miejsc???!!! To samo na Trzech Stawach i w Parku Chorzowskim! Czy na obrzeżach Katowic nie ma już żadnych działek? Przeciez jak się je obsadzi drzewami, za parę lat będzie jak w parku! Tylko się wpieprzają w cenne zielone miejsca w mieście! No do cholery, kto o tym decyduje? Czy kasa wszystkim już odebrała rozum?
   • Re: Dlaczego do cholery buduje się bloki w parku?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: swoboda_t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.11, 17:19
    W jakim kurna parku? Przecież ta działka nie jestr nawet w pierwszej linii zabudowy od krawędzi Parku Kościuszki! Dzielą je kościół i ogródki działkowe, a grunt jest zabudowany kilkudziesięcioletnim budynkiem.
   • to nie jest w parku

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: to nie jest w park IP: *.204.3.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.09.11, 19:13
    ano dlatego że to nie jest w parku :)
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: GOŚĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 13:47
   Znowu Konior włazi z park.
   Przy Parku Chorzowskim Plantami Śląskimi wlazł w park, w Dolinie Trzech Stawów wlazł w park, teraz w Parku Kościuszki włazi znowu w park.
   A może by tak w końcu ktoś inny coś lepszego zaprojektował, są przecież w Katowicach jeszcze inni i chyba lepsi architekci.
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: magala IP: *.dynamic.chello.pl 23.09.11, 14:17
   tzn. konkretnie gdzie ma stanąć to nowe osiedle?? czyżby zamiast parku, bo obok parku Kościuszki to ja miejsca nie widzę! Mieszkam w okolicy parku, gdzie wcisnęli już osiedle Ligota Park, blok koło mostu kolejowego, market Aldi i rozbudowują WST. Gdy się tutaj wprowadzałam było fajnie i spokojnie, teraz jest tyle samochodów, że mam wrażenie, że mieszkam przy głównej ulicy w centrum miasta! Trzeba zagospodarować każdy cm2 powierzchni wciskając na siłę bloki w tak chodliwej lokalizacji? Nie można zostawić zielonych terenów i uszanować istniejącej starokatowickiej koncepcji architektonicznej?
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: xyz IP: *.c193.msk.pl 23.09.11, 15:56
    Tutaj widać, o jaką działkę chodzi:
    g.co/maps/35pwy
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: ja IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:19
   abstrahując od geopolitycznego posadowienia budynków, według mnie są one conjamniej poprawne. jak dla mnie im więcej takiej architektury, prostej bez zbędnych krzyczących ozdobników tym lepiej. tego w Polsce brakuje. Konior idzie w dobrym kierunku. Gratuluje !
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: joolka IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:25
   Ja nie obraziłabym się gdybym tam mogła zamieszkać. Wydaje się fajne i ciche osiedle. Podoba mi się taka wersja "blokowiska".
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: colazero IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:28
   zwykle kostki, calkiem spoko.
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: czoko IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:31
   Co do takich lokalizacji to ten czy inny deweloper i tak tam coś postawi. Jak na Konior Studio to w porównaniu do innych projektów, m.in. osiedle na 3 stawach, skala i architektura jest dla mnie ok. Ciekawe osiedle w dobrym stylu.
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: Ghery IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:42
   w sumie nie wiem dlaczego bo nie lubię prac Konior Studio ale wyjątkowo ten projekt mi się podoba! O dziwo ! A nawet nie wiem dlaczego... chyba przez fajną skalę , elegancką i powściągliwą architekturę w klimacie samego miejsca i samych Katowic. Koniec końców daje rade.
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: Robco IP: *.play-internet.pl 23.09.11, 14:56
    Czyżby Pan Tomasz w końcu wyszedł ze stylistyki przełomu lat 80/90- tych i powoli wkraczał w XXI wiek ?? Nie może być ! Oby tak dalej bo kierunek jak najbardziej słuszny. Mam nadzieje, że wizualizacje odpowiadają stanowi faktycznemu i że na etapie wykonania nie pojawi się tam polski "siemięrżny" detal.
    • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 20:30
     co za obciach wysyłać podobne komentarze podszywająć się pod różne osoby ! zwłaszcza, że wszyscy widzą to samo IP przy każdym wpisie :)))
     przykro mi panie konior (czy jak wam tam) NIKT na tym forum nie pochwala zabudowy terenów zielonych, a już na pewno nikt nie podziwia zaproponowanej architektury (bez względu fachowiec czy laik)
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: haha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.11, 15:44
   no prosze...jakis pojedynczy troll internetowy rodem z PLAY szasta superlatywami pod różnymi nickami :)...tonący brzytwy blablabla? :)
   • Re: Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WI

    Cytuj Odpowiedz
    23.09.11, 23:44
    to chyba deweloper wypisuje te pierdoły "nie obraziłabym się tam mieszkać".
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: xyz IP: *.c193.msk.pl 23.09.11, 15:46
   Najpierw zakusy na zabudowanie blokami (teraz to się nazywa apartamentowiec ;-) ) WPKiW, potem Muchowca i Trzech Stawów, a teraz Park Kościuszki...
  • Obok parku Kościuszki stanie nowe osiedle [WIZU...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: er IP: 88.220.79.* 23.09.11, 16:15
   a ostatnie pozytywne komentarze dot. tego osiedla hahahaha z tego samego ip wyslane :)
   albo developer albo pracownia koniora tak sie skompromitowała.
   ludzie!!! myslcie...przeciez widac, nie tylko po IP ale po slownictwie, ze to jedna osoba napisala serie ostatnich pozytywnych komentarzy.
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.