• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Patio Park Katowice Sylwester Dodaj do ulubionych

• IP: *.static.3s.pl 01.01.12, 12:20
    Dno Dno Dno Jeszcze raz dno . Za cenę 850 zł nie było co jeść ani pić . Oszuści menu które było w karcie nie zgadzało się z tym co podano Jeśli chodzi o napoje 0.5 l wódki na parę oraz 1 l soku żadnej coli jedna przydziałowa kawa za resztę trzeba było płacić . Porcje głodowe i nie smaczne brak w zimnej płycie sera żółtego żadnych śledzi żadnych grzybków ,ogórków wędliny 3 plastry . Nie wiem kto w tej knajpie jest odpowiedzialny za jedzenie ale chyba powinien zmienić zawód np na mechanika samochodowego .Skandal omijajcie z daleka oszutów
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Rychu IP: *.static.3s.pl 01.01.12, 12:27
      Potwierdzam, nam natomiast wiało po nerach, od drzwi, jednym słowem brak słów, stracona kasa.
      • Gość: .,,...) IP: *.c201.msk.pl 01.01.12, 18:00
        pierwsza z brzegu oferta sylwesterslowacjalookoftravel.sk/first-minute-sylwester-slowacja-hotel-sobota-slowacja-na-sylwestra-wolne-miejsca,t14992-340764.html
    • Gość: Aneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 18:34
      dla mnie jedzenia było az za duzo, z zimnej płyty zjdałam pysznego tatara, koktajl z krewetek i wiele ciekawych zakasek. Menu było dostepne na stronie internetowej i w pełni odpowiadało temu co było podane. Wedliny i grzybki mozna zjesc codziennie wieczorem. Towarzystwo bawiło sie swietnie co było widac na parkiecie. Po zimnej płycie były dwa kolejne posiłki. Kelnerzy dodatkowo chodzili z keilszkami wodki i rozdawali klientom. Kaw wypiłam trzy i za zadna nie płaciłam...
      • Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 04.01.12, 19:22
        Chyba byliśmyn na różnych sylwestrach albo jesteś właścicielką ( też byłbym zadowolony z ilości zarobionych pieniędzy ) dzięki orżnięciu ludzi, zimna płyta o 12 w nocy i nie można to nazwać zimną płytą parę kawałków wędliny trzy kawałki serów pleśniowych . Jeśli chodzi o różnicę w menu to były znaczne poza tym pisanie zimna płyta o tym co było to oszustwo . Koktajl z 1 krewetki również nie można nazwac koktajlem z krewetek , dwa dania powiadasz ( to maleństwo wielkości dna od literatki we francuskim cieście śmiesz daniem nazywać ) . No cóż zabawa była bo cóż tym biednym ludziom pozostałom jak nic na stołach nie było
        • Gość: grzes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:03
          Ciekawe że trzy osoby podpisujące się trzema różnymi nikami piszą z tego samego adresu (static.3s.pl) ... czyżby ta sama osoba? :) może warto by zadbać o internet ze zmiennym IP :)
          miłej zabawy w przyszłym roku...
          • Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 04.01.12, 22:00
            Czyżby się współwłaściciel cwaniak odezwał .
            • Gość: grzes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 22:30
              Ze współwłaścicielem akurat nie trafiłeś. Po prostu zdarzyło mi się kilka razy tam jeść i zawsze jestem zachwycony tym co dostaję ... i mimo tego że akurat nie byłem tam na sylwestrze to jakoś mi się nie chce wierzyć w Twoją opinię, bo wiem że bardzo dbają o to aby wszystko było na poziomie... no bo jak wiadomo towarzystwo też jest na poziomie. No cóż, czasami - jak wszędzie - trafi się ktoś komu nawet złotymi klamkami nie dogodzisz. Zresztą, jak jestem z czegoś niezadowolony to po prostu idę i mówię wprost i nie muszę się ukrywać pod trzema różnymi twarzami - co powyżej uczyniłeś.
              • Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 04.01.12, 22:39
                No to może jakbyś tam był na sylwestra to zdanie zmieniłbyś . Bardzo długo nie byłem w danym lokalu , a jak kiedyś bywałem to było ok ,dlatego dałem się namówić na sylwestra no i niestety , i wyrażam swoją opinię popartą konkretami . Pozdrawiam
    • Gość: biz IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.12, 17:05
      chyba pomysliłeś faktycznie lokal skoro od tej restauracji oczekiwałeś menu jak w remizie strażackiej na przyszość podpowiadam najpierw zwizytować lokal do którego się udajesz i uwierz ze możesz tam zostawić większe pieniądze niż 850 zł. pewnie zaraz się oburzysz że jestem właścicielem otóż jestem stałym klientem i bardzo żałuję że w tym roku bawiłem się gdzie indziej znajomi byli i są zachwyceni.
      Burakom mówimy stanowcze NIE !!!!

• Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 06.01.12, 17:30
        Buraka to w rodzinie poszukaj pewnie nie jednego znajdziesz może całe pole
    • Gość: Dziwny IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.12, 21:44
      A co z muzyka?i towarzystwem?bo w angello dramat..a drogo tak samo
      • Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 08.01.12, 09:32
        No i tu nie mam żadnych zastrzeżeń . Muzyka doskonała toważystwo też na poziomie zabawa trwała do rana bez zakłóceń . Sam bawiłem się do 5 rano jedyny cień to niestety jedzenie . Szkoda bo zabawa faktycznie przednia była ,ale ja i moi znajomi jak i znajomi moich znajomych niestety już nie przyjdziemy ponieważ czujemy się oszukani , muzyka nie załatwia wszystkiego . Szkoda bo widać że lokal ma swoich stałych bywalców niestety jak włąściciele będą tak postępować to mogą stracić więcej osób no i poczta pantoflowa najlepszą reklamą a my takowj pozytywnej nie wystawimy (jeśli chodzi o jedzenie) i jesteśmy obiektywni przy tym
        • Gość: Marek IP: 194.150.167.* 18.01.12, 12:31
          Przyjacielu poszukaj w słowniku ortograficznym zasad pisowni słów z "ż" i "rz". OK? Bawisz się w tak znamienitym lokalu, a pisać po polsku nie umiesz.
        • Gość: Katowic IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.12, 01:56
          Witam. Dołączam się do dyskusji na temat sylwestra i imprez w restauracji Patio-Park.
          Uważam że sylwester był za drogi jak na menu które podawano , jedzenie było bardzo dobre ale strasznie mało...
          Co do innych imprez na których byłem w w/w restauracji oceniam na 4/10.
          Bywałem na lepszych u konkurencji w Willa ........
          Oczywiście standard jeść niema co , pić też a jak się chce coś więcej to PŁAĆ.
          Jednak nie skreślam tej "Restauracji" ponieważ ludzie uczą się na swoich błędach i może menażer zauważy niezadowolonych gości i coś zmieni.
          Pozdrawiam mieszkaniec Katowic.
      • Gość: teżbyłem IP: *.static.3s.pl 08.01.12, 09:36
        Jako ciekawostkę powiem że jako drugą alternatywę mieliśmy sylwester w hotelu Angelo i wybraliśmy byłe zielone oczko . Pozdrawiam
        • Gość: cc IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.12, 10:12
          fajnie jest pisac sam ze soba?
          to sie leczy;)
          • Gość: Janosik IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.12, 22:57
            Zauważyłem że każdy ma tutaj takie samo ip.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.