Dodaj do ulubionych

Wybieramy najlepszą dzielnicę Katowic. Dzielnic...

IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.12, 07:27
Całkowicie się zgadzam z opinią na temat południowych dzielnic miasta - zwłaszcza Kostuchy i Podlesia - dzielnice te budują się na potęgę!!!! Wcześniej było cicho i zielono a teraz - zieleni coraz mniej, a na drogach korki! Mieszkam od urodzenia na Kostuchnie i nie podoba mi się, że "moja" dzielnica tak sie zmienia - powoli przestaje być "moja".... Myślę, że dzielnice te już są wystarczająco zabudowane, zapchane willami "nowobogackich" i przez to zdecydowanie tracą swój urok. Szkoda...
Edytor zaawansowany
  • Gość: quryj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.12, 09:15
    Szkoda że redakcja jak przedstawiła Dąb, który głównie składa się z familoków - daje zdjęcie "Dębowych Tarasów"
  • Gość: Ragno IP: 80.50.133.* 17.02.12, 12:24
    Cóż za dyskryminacja... Ligota to nie jest południowa dzielnica Katowic tak?
  • Gość: a. IP: *.dynamic.chello.pl 17.02.12, 13:49
    A co z Brynowem? Same plusy żadnych minusów!
  • zolza1983 17.02.12, 17:45
    nie wiadomo co gorsze: dyrektorski Brynów czy wsiowe bażantowo dla nowobogacki.
  • Gość: hmmm IP: *.3s.pl 17.02.12, 14:28
    Osoba pisząca o Manhattanie chyba nigdy tam nie była. Pisząc, ze niema na osiedlu zieleni. Kompletne nieporozumienie. Wpierw człowieku jedź zobacz, potem dopiero sie wypowaidaj w temacie...
  • masz1308 17.02.12, 15:05
    pani Anna Malinowska powinna dostac tytuł DEBILA ROKU może nie za artykuł ale za te fotki danych dzielnic.
    Fota dzielnicy Ochojec-Piotrowice to prawdziwe mistrzostwo świata ,nie ma się co dziwić potem że uwazają Ślązaków za idiotów jak mamy tak debilnych dziennikarzy.
  • Gość: Podlesianka IP: *.katowice.multimetro.pl 19.02.12, 11:25
    Szanowni Redaktorzy Gazety Wyborczej proszę nie tworzyć fikcji i przedstawiać własne koncepcje dzielnic Katowic. Jak odczytałam to jednym kryterium są okręgi wyborcze. Jednak wyznaczenie okręgów wyborczych nie jest ostatecznym kryterium. Dla mnie dzielnice południowe, jeżeli przyjmujemy Państwa kryterium to 6 dzielnic. Trzeba pamiętać, że każda ma swoją historię i różnice nawet kulturowe. Dlatego proszę nie manipulować społeczeństwem Katowic, szczególnie nowymi mieszkańcami tych dzielnic. Proponuję trochę poczytać, jeżeli nie książek to poszukać w internecie.
    Moje Podlesie Śląskie do którego przyłączyło się Katowice ma historię sięgającą XIII wieku i gdyby nie nowe budownictwo w wielu wypadkach tragiczne byłoby dalej piękną zieloną dzielnicą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka