Dodaj do ulubionych

W pięciu skatowali przechodnia dla sześciu papi...

11.09.12, 09:10
A dostaną, jeśli w ogóle, coś w zawieszeniu. Pora, by skatowali paru sędziów!
Obserwuj wątek
  • Gość: Paweł Re: W pięciu skatowali przechodnia dla sześciu pa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 09:21
   Pier... bandytów ze straży miejskiej oczywiście nie było akurat, byli zajęci gnębieniem babć sprzedających koper / emerytów parkujących na prywatnym klepisku / frajerów zaparkowanych tak, że pieszym pozostało 1,48 m zamiast kodeksowych 1,50 m.

   ZRÓBMY REFERENDUM, ŻEBY ROZGONIĆ TYCH PASOŻYTÓW I BANDYTÓW !!!!

   Innym miastom się już udało, na skutek inicjatywy obywatelskiej rozwiązano niejedną bandycką straż miejską, a pieniądze przekazano policji.
  • Gość: Paweł Re: W pięciu skatowali przechodnia dla sześciu pa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 10:50
   Patologia tej instytucji polega na tym, że oni dostają "cele" z urzędu miasta, zupełnie jak w kororacyjnej instytucji biznesowej. Przy czym, w niezgodzie z ideą powołania tej formacji, "celem" nie jest np zapewnienie bezpieczeństwa na ulicy Koziej Wólki 11, ale realizacja celów czysto biznesowych typu osiągnąć karalność 100k PLN dziennie. Oczywiście 100k PLN ściągalne a nie wirtualne od lumpów. I z tego są ci nieszczęśnicy pracujący w tej godnej pożałowania bandycko mafijnej instytucji rozliczani. W przypadku kATOWIC, trzeba skądś wziąć kasę na kolejne konkursy wizualizacji. Ponieważ inwestorów w mieście brak, postanowiono wyrwać tę kasę od frajerów.

   Nie będzie się karać babć z koprem / pijaków / itp, ponieważ to wirtualne i nieściągalne pieniądze.

   Najlepsi do golenia są kierowcy, bo mają auto, to pewnie też mają na benzynę, więc mandacik 100- 200 zł przełykają łatwo. Zresztą z blokadką teoretycznie przynajmniej nie odjadą.

   Wniosek: sprzedający koper po 2 zł na ulicy są gorszym celem biznesowym niż kierowcy. Nie skupiamy się na nich więc, nieważne, że przepisy są łamane, bo ściągalność kasy = 0.

   W efekcie strażnicy poszukują coraz to nowszych lokalizacji, gdzie można kosić frajerów.

   Przykładowe jedno z ostatnich "odkryć" tych bandytów to miniparking na 5 samochodów przed biedonką na Uniwersyteckiej. Dla przypomnienia, od czasów Pewexu tam, bezproblemowo parkowały tam samochody i, dzięki bardzo szerokiemu tam dwupoziomowemu chodnkowi, nikomu to nie przeszkadzało.

   Jakiś rok temu, któryś z geniuszy ze straży miejskiej, odkrył, że do schodka nie pozostaje 1,5 m dla przechodniów. ZGROZA. Nieważne, że za schodkiem jest trotuar z 5 metrami przejścia.

   Prawnie to oczywiście wygląda tak, jakby zamiast schodka, była pionowa ściana i faktyczne ocierałoby się o zderzaki samochodów.

   Logika mówi nie, prawo (naginane w tym momencie przez to strażomiejskie bydło) mówi tak.

   W efekcie to miejsce stało się nieustannym polem łowów bandytów, dniami i nocami. Bo kto, zdrowo rozumujący, uzna, ze piesi nie mają gdzie przechodzić....

   Równie fajna okazja przychodzi w zimie. Łatwo karac włascicieli posesji, za to, że np o 4 w nocy nieodśnieżony był chodnik przed ich posesją, nieważne, że nieg pada ciągle. Prawo oczywiście nie precyzuje, kiedy przepis ma działać, zdając się na logikę. Ale w straży mafijno bandyckiej nie chodzi o logikę, a o kasę na kolejne wizualizacje uszoka.

   Reasumując, ta bandycka mafia na usługach urzędu miasta, wyszukuje każde, najmniejsze nawet prawne uchybienia dla frajerów, zawsze można rwać kasę.

   Równocześnie dla ssynów, którzy w sądzie przegrali sprawę z bezbronnym emerytem stającym na PRYWATNYM klepisku, chciałbym przywołać przykład Pizza Hut i porozjeżdżanego trawnika wokół - też teren prywatny. Dlaczego tam "bohaterowie" z renault pełnego blokad się nie wykażą ? Czyzby bali się dostac po mordzie od pracujących tam bysiów :P

   ŻENADA, ROZGOŃMY TO TAŁATAJSTWO - ogłośmy referendum dla likwidacji mafijno - bandyckiej straży miejskiej w katowicach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Na czele z hipokrytą rzecznikiem Królem :/

   Jak zacząć proces referendum dla odwołania i likwidacji instytucji tych drani ?
   • Gość: kolo Re: W pięciu skatowali przechodnia dla sześciu pa IP: *.ip.netia.com.pl 11.09.12, 11:23
    nie żebym bronił straż miejską, ale przesada z tym czepianiem się
    parkowałem ostatnio przy pup, wracam i blokada

    oczywiście był tam znak, ale podjechałem z drugiej strony to go nie widziałem, a że przede mną były auta to zaparkowałem. tamte auta też z blokadami

    przyjechała straż miejska i skończyło sie na upomnieniu, a na start było 300 zeta, za zlekceważenie znaku, blokowanie jezdni i jakieś inne pierdoły  • amoremio Brawo Policja ! 11.09.12, 17:13
   Brawa dla Policjantów-Cywilów, w koncu niy kozdymu sie chce ryzykowac, a 2 na 5, to nigdy niywiadomo, pra. Niby potoscie som, ale i tak: BRAWO Hopy !
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka