• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Była fenomenem. Nawet Hitlera doprowadziła do p... Dodaj do ulubionych

• 21.09.12, 23:38
    co mogę dodać...?

Nigdy nie zapomnę powrotów z domu mamy mojego taty. ZAWSZE gdy mijaliśmy dom, w którym mieszkała Pola, tata wypowiadał kwestie: tu mieszkała Pola Negri.

pozdrawiam,
    cypis
    Zaawansowany formularz
    • Gość: fffff IP: *.internetia.net.pl 22.09.12, 04:53
      "doszukano się u Negri rzekomo żydowskiego pochodzenia"
      a moze po prostu stwierdzono romskie pochodzenie?
      • 22.09.12, 09:01
        TA była dobro ta Pola Negri, prawie jak ta drugo, tysz Polka i "na chama córa" cara - Anastazja.
        Niy ufej kobiycie - Polce, prawie nigdy
        --
        Istnieje broń straszniyjszo od oszczerstw. Tom broniom jes prowda
        • 22.09.12, 09:32
          Zirankiewitchz. Przy twoim wiekowym stanie tego dwudziestego pierwszego palca, to raczej ty nie budzisz zaufania kobiet. Hitler z tego samego powodu musiał płakać.
        • Gość: sgdhagdhfdf IP: 213.139.155.* 22.09.12, 11:23
          Ja, genau, mosz recht, byla typowawyrafinowana Polka (jakich cala masa i dzisiaj), "chcaca sie poprawic". A co do zydowskiego pochodzenia, to bardzo prawdopodobne, bo Lubitsch parktycznie ino samych swoich angazowol, podobnie jak Reinhardt.
    • 22.09.12, 11:30
      Nie wiem, czy wiecie, ze "powstaniec slaski" Jan Kiepura, polski Zyd (zona Martha Eggert, wegierska Zydówka - duzo bardziej znana, nie tylko w USA i nie tylko z powodu osiadnietego sedziwego wieku, ale tez co do talentu i pilnosci) jeszcze w 1938 roku spiewal sobie wesolo w Rajchu np. "Ob blond, ob braun - ich liebe alle Fraun" i m.in. w srodku Berlina otwieral akademie muzyczna (nota bene: absurdalnie.... imienia jakiegos innego Zyda(!)) razem z Goeringiem i Goebbelsem - podczas gdy naokolo jego zydowscy bracia, no powiedzmy: kuzyni, cierpieli, musieli sie kryc, emigrowali itd., o czym wtedy wiedziala juz cala Europa.

W jego zyciu jest wiele przynajmniej swinstewek, m.in. tzw.powstania tzw.slaskie, kolaboracja z sanacja (m.in. w ramach agresywnego polskiego kulturkampfu na G.Slasku), drastyczna niesolidarnosc ze swoja "etnia", branie kasy za kolaboracje z nazistami itp. itd.
      • 22.09.12, 11:52
        News z Kormelowitchzecajtung!
        • 22.09.12, 19:52
          wszystko prawda, potwierdzam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.