Dodaj do ulubionych

NOVA Centrum Edukacyjne Technik żywienia i ug

15.03.15, 14:58
Czy może ktoś się teraz w marcu 2015 zapisuje na technika żywienia i usług gastronomicznych w szkole NOVA Centrum Edukacyjne? Albo macie jakieś opinie na temat tej szkoły ??
Edytor zaawansowany
  • radoszj 22.09.16, 10:10
    Szkoła jest świetna, naprawdę polecam!
    Chodziłam tam na kierunek Kucharza, 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolona.
    Bardzo ciekawe zajęcia i profesjonalni wykładowcy. Cała grupa egzaminy zdała bez najmniejszego problemu z wysokim wynikiem!
    Mają też fajne promocje bo za polecenie znajomego można sobie anulować raty, a co najważniejsze wpisowe jest za 0 zł!
    Po ukończeniu jako absolwentka mam teraz -50% na inny płatny kierunek, więc zastanawiam się teraz nad wybraniem Cukiernika! :D
    Szkoła godna uwagi.
  • oluss13 28.12.17, 12:25
    Polecam ten kierunek zrobić we Wrocławiu. Bardzo fajne mają pracownie i nauczycieli. Jestem obecnie na 3 semestrze i mam zamiar po tym kierunku zapisać się i nich na kolejny. Bardzo dużo się nauczyłam w tej szkole
  • alealicja9999 07.10.19, 15:03
    Wiem że post jest dość stary ale chciałam napisać ze polecam bardzo serdecznie ta szkołę, nauczyciele prowadza zajęcia tak aby nas czegoś nauczyć a nie tylko odklepać. Polecam serdecznie!
  • Gość: AleAlicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.19, 16:15
    Bardzo fajna szkoła polecam wszystkim bardzo serdecznie, fajne i ciekawe kierunki które uczą nas na prawdę fajnych i przydatnych rzeczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka