Dodaj do ulubionych

przetłumaczyć dokumenty samochodowe

17.07.17, 14:29
witam, kto mi podpowie gdzie mogę szybko i w miarę tanio przetłumaczyć dokumenty ściągniętego ze słowacji samochodu?
Edytor zaawansowany
  • 18.07.17, 14:46
    A w skrivanku próbowałaś? Wejdź do nich na stronę www i wtedy zobaczysz listę dostępnych języków. Spory wybór więc jestem niemal pewny że i słowacki się znajdzie. Usługa na czas, cenowo w porządku. Trzy razy korzystałem i zero zatrzeżeń.
  • 13.09.17, 09:51
    można tam się zgłosić z dnia na dzień? czy będzie trzeba mocno długo czekać?
  • 14.09.17, 13:17
    ja się tak zgłaszałem więc pewnie nie ma żadnych przeciwskazań. taśmowo wszystko sie załatwia w dobrym tego słowa znaczeniu.
  • 07.09.17, 10:36
    Wydaje mi się, że będziesz raczej potrzebował tłumacza przysięgłego. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości jest lista wszystkich tłumaczy przysiegłych. No i tłumacznia przysięgłe mają raczej sztywne stawki, bo są narzucane z góry tłumaczom. Tylko zwykłe tłumaczenia mają większą możliwość co do negocjacji cen.
  • 21.09.17, 17:51
    Jak sprawa jest aktualna, to proszę o kontakt SMS na numer 00420608524970.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.