Dodaj do ulubionych

Implanty zębowe - katowice i okolice

23.04.18, 13:44
Witajcie, szukam dobrego implantologa na Śląsku. Obdzwoniłam chyba "cały internet" wg rankingów, wszędzie są koszty ukryte, 7tyś lekko za ząb, okazuje się do tego, że trzeba chodzić potem co pół roku na kontrole za 300zł. Paranoja. Czy ktoś z Was to przeżył i może polecić jakąś przychodnie która kasuje jednorazowo i zachowuje się w miarę uczciwie wobec pacjenta? Dzięki.
Edytor zaawansowany
  • piotr44nablo 18.08.18, 22:05
    Borczyk może jest dobry ale ceny mają z kosmosu. Z własnego doświadczenia mogę polecić dr Dłucika, szybko, profesjonalnie i w uczciwych cenach. Do tego ponad 30 letnie doświadczenie. Podaję link - dlucik.pl/aktualnosci-pl/protezy-zebowe/
  • polos2a 06.12.18, 11:56
    osobiście to mam przekonanie jedynie do Dental-medu w Katowicach, przekonałem się na własnej skórze( znaczy się szczęce)
    link do ich strony dentalmed.katowice.pl/
  • emiliiis 25.07.19, 17:31
    Polecam dr Bigasa, przyjmuje w Katowicach w Astra Dent na Roździeńskiego. Nowoczesna klinika, pan dr bardzo uprzejmy, super podejście do pacjenta no i przepięknie implanty robi./ Te "trzecie zeby" to już na resztę dni pozostaną , ważne by były estetyczne i dobrze wykonane www.astra-dent.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka