Dodaj do ulubionych

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe kontra lekarze ...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.06, 08:42
Szanowni decycenci w NFZ o/Katowice.
Mam nadzieję że ,ktoś czyta te maile i sprawdzi jak to się dzieje ,że erka w WPR Katowice też jeżdzi w 3 osobowym składzie!!!!!Byłem świadkiem jak ,przyjechała do szpitala i na zapytanie lekarza dlaczego ??? odpowiedż była jedna ,tak zadecydował dyr.Leki czy jakoś tam .
Edytor zaawansowany
  • Gość: Pogotowiarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 18:50
    Były wczesne lata 70, jedyni w Polsce uznalismy za konieczne opracowanie
    prawidłowego transportu "zagrożonych" noworodków do Ośrodków
    Specjalistycznych.Powstał Zespół "N" w Zabrzu. Nie wiem czy ktoś policzył ile
    dzieci na Ślasku i nie tylko, zawdzięcza swoje zycie cieżkiej pracy
    Zespołu "N". Jest to praca w cieniu innych Pracowników, ale niemniej wkład w
    ich sukces. Zespół ten podobnie jak i Zespoły "R" potrzebują swietnie
    wyszkolonych wszystkich Pracowników, jesli maja nam pomagać i ratować zycie.
    Środków finansowych moze warto poszukać gdzie indziej, niekoniecznie
    na "obcinaniu" składu osobowego Zespołu. Nie warto niszczyć wszystkiego co ma
    wieloletnią i bardzo dobra tradycję, popartą swietnymi efektami. Zarządzajacym
    nalezy polecic literaturę poświęconą pracy tego Zespołu.Warto znać osiągnięcia
    ludzi którymi przyszło zarządzać!!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.