• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

W Katowicach działa siłownia tylko dla kobiet Dodaj do ulubionych

• IP: *.home-net.com.pl 15.03.06, 23:53
    Pewnie chodzą tam takie kaszaloty że się wstydzą pokazać facetom na normalnej
    siłowi.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ABBA IP: *.hsd1.ma.comcast.net 16.03.06, 03:51
      Swietny pomysl. Nigdy bym nie poszla do koedukacyjnej silowni - meskie
      krwiozercze spojrzenia, dwuznaczne spojrzenia, glupie docinki albo po prostu
      meski szowinizm.
      • Gość: Chilon IP: *.lan.iptelecom.pl / *.iptelecom.pl 16.03.06, 09:38
        Chyba w życiu nie byłaś na siłowni dziecko.
        • Gość: lu IP: *.adsl.proxad.net 16.03.06, 11:10
          n/t
          • 16.03.06, 14:48

to jest glupi pomysl.
            walczymy o rownouprawnienie, a jednoczesnie same chcemu miec prawo do
            dyskryminacji.
            jesli mezczyzni zakladaja kluby gdzie wstep maja tylko oni, kobiety sie
            oburzaja, ze to skandal i dyskryminacja.

wydaje mi sie ze kwestia potu, glupiego zachowania itp. nie zalezy od plci a
            od ogolnej kultury osobistej.
            silownia koedukacyjna gdzie nie przychodza osiedlowe karki zawsze bedzie milym
            miejsce. bez wzgledu na to czy kark jest plci meskiej czy zenskiej ;)

--
            www.euromason.blox.pl
            Nieregularnik masońsko-pogański.
            • Gość: miesniak IP: 167.83.10.* 16.03.06, 14:55
              No i gdzie to rownouprawnienie? Baby same sobie tworza "getto" a potem znowu
              lament, ze "dyskryminacja". Ehhhhh ... Baby, baby.
            • Gość: KeRaD IP: *.jawman.pl / *.246.jawnet.pl 16.03.06, 15:58
              wreszcie sie wypowiedziała jakas prawdziwa kobieta, a nie jakas zapluta,
              nienawidząca meżczyzn kinga dunin (małą literą).

jedyne co mnie osobiście obraża w tym artykule to wypowiedz o meskim pocie -
              przyganial kociol garnkowi:) jak sie ktos myje to nie smierdzi, a kobiecy pot
              pachnie tak samo ochydnia jak meski
            • Gość: ciota IP: *.wi.res.rr.com 17.03.06, 14:05
          • Gość: sss IP: *.pl / 195.205.163.* 16.03.06, 15:30
            Kolezanka kolezance zrobila reklame za darmo. Temat miałki, przewałkowany już
            wielokrotnie (przedewszystkim wygodny dla kobiet uważających sie za feministki).
            Przedsiebiorca może dowolnie ograniczac dostep do swoich usług (jeśłi tylko nie
            podchodzi to po zakaz prawny np. propagowanie nazizmu ...). Większość chce
            dotrzec jak najszerzej, to plus nasze przyzwyczajenie że wszystko jest dla
            wszystkich.
        • Gość: rafał IP: 213.86.222.* 16.03.06, 16:57
          ..no właśnie!!!ta pani chyba nie była nigdy na siłowni!!ja również chodze na
          ogólniedostepna i jeszcze nie zdarzyło się żeby jakas kobieta została tam
          obrażona w jakikolwiek sposób!!!i gdzie te gadki o róqwnouprawnieniu!!?!?!?
          stanowczo się sprzeciwiam przeciw siłowniom na które nie mogę wejść bo są tylko
          dla kobiet!!!
      • Gość: lucy IP: 62.89.110.* 16.03.06, 09:51
        biedactwo .. jezeli tego doswiadczylas to cudenko z Ciebie musi byc ... ja
        chodze juz 3 rok na kooedukacyjna silownie i kompletnie mi nie przeszkadzaja
        mezczyzni na niej. ja i moja kolezanka z pracy jestesmy praktycznie jedenymi
        kobietami, ktora cwicza tam regularnie. Mezczyzni nam pomagali i tluamczyli
        cwiczenia na poczatku, atmosfera jest mila, nie ma chamstwa, smrodu, etc.
        zalezy po prostu gdzie trafisz ...
    • 16.03.06, 07:57
      Proponuje jeszcze sklepy tylko dla kobiet, stacje benzynowe tylko dla kobiet,
      Kościoły tylko dla kobiet, parki tylko dla kobiet no i oczywiscie baseny tylko
      dla kobiet.

Unikniemy w ten sposób wzroku mężczyzn.
      • Gość: antylewak IP: *.archive.org 16.03.06, 11:06
        atena_75 napisała:

> Proponuje jeszcze sklepy tylko dla kobiet, stacje benzynowe tylko dla kobiet,
        > Kościoły tylko dla kobiet, parki tylko dla kobiet no i oczywiscie baseny tylko
        > dla kobiet.
        >
        > Unikniemy w ten sposób wzroku mężczyzn.

Przede wszystkim precz z koedukacyjnymi szkołami! Tradycyjnie edukacja odbywała
        się osobno, ze względu na różne role społeczne płci. Dopiero bezbożne lewactwo
        wprowadziło swoje chore wynalazki.
      • Gość: Przemo IP: *.ipartners.pl 16.03.06, 12:14
        Jesli przedsiebiorca chce zawezac grupe docelowa, co Ci do tego? Jego biznes, jego sprawa.

Moze sie nawet okazac, ze na taki basen tylko dla kobiet bedzie tak duzy popyt, ze bedzie mial pelne oblozenie, wiec i tak zarobi tyle samo, gdyby byl koedukacyjny.

Nie chcesz unikac wzroku mezczyzn, wybieraj miejsca koedukacyjne. Nie dyktuj jednak innym, co maja robic.
        • Gość: middoo IP: *.stegny.2a.pl 16.03.06, 12:54
          Oki tylko co bys powiedziala gdyby powstala restauracja tylko dla bialych? Albo
          tylko hetero?

Moze takie zawezenie grupy docelowej??

Sorry, ale widze, ze niektorym strasznie latwo przejsc od rownouprawnienia do
          dyskryminacji.

Sam cwicze na silowni. Rozne uwagi potrafia robic nie tylko faceci, nie tylko
          oni sie gapia i nie tylko oni smierdza gdy sie spoca.

• 16.03.06, 13:55
            to klient powinien wybierać czy chce odwiedzić siłownię lub basen czy nie właściciel
            gdyby młodzierz wszechpolska otworzyła siłownię tylko dla rdzennych polaków do
            tego wymogiem było by ostrzyżenie na 0 to lewactwo krzyczało by że to rasizm i
            świątynia faszystowska
            natomiast to samo w wydaniu kobiecym to świetny pomysł
            popieram twierdzenie że blisko od skrajnej tolerancji do fanatycznej
            nietolerancji (np kto nie popiera gejów ten jest homofobem...)
      • Gość: mrówek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.06, 16:19
        głupia
    • Gość: Martin Luther IP: *.vc-graz.ac.at 16.03.06, 08:06
      Meskim potem to i moze tam nie smierdzi, za to na pewno zajezdza rybami!
    • Gość: r IP: *.pool.mediaWays.net 16.03.06, 08:34
      Jeśli to współorganizatorka "manify", to sądzę, że mało który mężczyzna chciałby
      - choćby przypadkowo - "poślizgnąć" na nią oko. Niech się faktycznie lepiej
      odosabniają z resztą brzydul. Miasto będzie piękniejsze.
      • Gość: a IP: *.gprspla.plusgsm.pl 16.03.06, 09:25
        Powinno sie nazywac silowna dla pseudo wyzwolonych haha takie pasztety z nich
        sa ze kazdy lachal z nich na koedukacyjnej nie ma sie co dziwic LOL zamast potu
        wspaniale zapach z nieogolonych pach i krocza, potocznie sledzie hahah
        • Gość: mm IP: *.adsl.proxad.net 16.03.06, 11:12
          Jaki mily czlowiek i na poziomie napisal powyzszego maila. Ciekawie czy jest
          gejem?
    • Gość: s IP: 158.75.130.* 16.03.06, 08:36
      Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby powstał basen albo sklep tylko dla
      mężczyzn?
      • Gość: stanley IP: 82.119.167.* 16.03.06, 09:27
        w Niemczech a konkretnie w Gerze sa parkingi tylko dla kobiet
        • Gość: kibuc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.03.06, 09:33
          > w Niemczech a konkretnie w Gerze sa parkingi tylko dla kobiet

Mowa o tych z narysowanym ludzikiem na wózku? U nas też takie są.
      • Gość: Chilon IP: *.lan.iptelecom.pl / *.iptelecom.pl 16.03.06, 09:39
        > Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby powstał basen albo sklep tylko dla
        > mężczyzn?

Domyślam się :) Już widzę te pikiety przed wejściem. :)
      • Gość: waldi IP: *.strong / *.strong-pc.com 16.03.06, 15:29
        Kazia Szczuka w ten sam dzień rozbiła by namiot i zaczął by się protest.
    • Gość: Gość IP: *.eu.rsa.net / 195.153.160.* 16.03.06, 09:29
      A nawet jeśli to chwała im za to, że ruszyły się z domu i chcą się zmienić.
      Wielu facetom też by się to przydało patrząc na ich zwisające brzuchy. Jakoś
      męskich kaszalotów na siłowniach też nie widać.
      • Gość: Chilon IP: *.lan.iptelecom.pl / *.iptelecom.pl 16.03.06, 09:44
        > A nawet jeśli to chwała im za to, że ruszyły się z domu i chcą się zmienić.
        > Wielu facetom też by się to przydało patrząc na ich zwisające brzuchy. Jakoś
        > męskich kaszalotów na siłowniach też nie widać.

Na siłowni gdzie chodzę męskich kaszalotów jest pełno, przychodzą wieloryby popedałują na rowerku i tyle. No cóż, kto co lubi. Damskich kaszalotów też jest kilka, przeważnie to spasione plastikowe osobniki do 25 lat, kupują karnet na miesiąc i myślą że zbiją w ten sposób ten tłuszcz który im się na miniówę wylewa. No ale na szczęście większość to osoby, które wiedzą po co tam przyszły i nie urządzają kółek dyskusyjnych po 5 minutach ćwiczeń.
        • 16.03.06, 09:54
          od dwoch miesiecy chodze na silownie, oczywiscie koedukacyjna. nie wiem jak jest
          gdzie indziej, ale u mnie jest bardzo fajna atmosfera, przychodza kobiety,
          zarowno takie, ktore od dawna chodza i maja wycwiczone cialka jak i takie ktore
          przyszly zeby dopiero zaczac zmieniac swoj wyglad, sa tez panowie z brzuszkami
          oprocz wysportowanych mlodziencow. jakos jak do tej pory nie bylem swiadkiem
          zadnych docinkow ani nawet chamskich spojrzen. Wrecz przeciwnie - starzy bywalcy
          silowni chetnie pomagaja tym nowym, niezaleznie od plci i wygladu.

chcialem tez zwricic uwage na jeszcze jedna rzecz - faceci w 90% przychodza na
          silownie w luznych ciuchach, a kobiety w 90% w obcislych i to najlepiej takich
          ktore odslaniaja pepek i co tylko sie da. mi to nie przeszkadza, ale niech sie
          takie kobitki nie dziwia, ze sie czasem facetowi oko omsknie - to przyroda ;)
          jesli im sie to nie podoba, to niech zaczna tak jak faceci chodzic w luznych
          dresach. zas co do zapachu meskiego potu - panie za to zapewne pachna fiolkami
          po 1,5 h cwiczen :)

podsumowujac: jak kobiety chca, to niech sobie robia silownie tylko dla siebie,
          ale niech nie podaja za tym takich bzdetnych argumentow!! swoja droga, ja uwazam
          ze koedukacyjnosc na wszystkich mozliwych plaszczyznach jest pozyteczna, zarowno
          dla kobiet jak i mezczyzn,
      • Gość: zdumiona IP: *.udn.pl 16.03.06, 09:49
        o matko, a coz w tym odkrywczego??? w miescie, w ktorym mieszkam (duzo mniejsze
        od katowic) od lat sa babskie silownie. i nikogo to nie dziwi. i nie chodzi tu
        o zaden smrod meskiego potu (jak mozna tak napisac?! a kobiety to nie
        smierdza???!!!) tylko o to, ze kobitka, ktora nie wyglada jak pamela anderson
        po prostu sie wstydzi. byc moze nikt nie zrocilby na nia uwagi na silowni, ale
        jej sie wydaje, ze wszyscy sie gapia i krytykuja. swoja droga kobiety sa
        bardziej krytyczne wobec "kolezanek" niz faceci, ale akurat nam, kobietom,
        zwlaszcza tym "nie pieknym" zalezy akurat na opinii mezczyzn a nie glupich
        pustych lalek. i dlatego wolimy isc na babska silownie... ot i cala filozofia.
    • 16.03.06, 09:45
      jesli chodzi o smrod potu to nie zapominajcie ze kobiece cialo tez wytwarza ta
      substancje (i wiele innych rowniez), istnieje na to bardzo prosty sposob ale
      jesli wlasciciel silowni nie ma zamiaru zainwestowac w odpowiednia wentylacje no
      to niestety na zaden (nawet kobiecy) smrod same perfumy nie pomoga
      pozdrawiam serdecznie
    • Gość: Słabownia IP: 217.153.90.* 16.03.06, 09:51
      Ton wypowiedzi pod tą informacją potwierdza, że pomysł stworzenia takiej
      siłowni był dobry. Pogardliwe i obraźliwe wypowiedzi w stosunku do kobiet
      wyglądających gorzej, z nadwagą, nie odpowiadających ideałowi urody kobiecej
      przeciętnego męskiego bywalca siłowni, lub po prostu faceta-chama (bo chyba
      tylko tak można podsumować wielu z powyżej piszących), tylko potwierdzają, że
      należy się od takich izolować, gdzie tylko sie da.
      Tak trzymać.
    • Gość: Urszula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 09:52
      Prowadzę siłownię dla kobiet w Warszawie od 1997 roku. Przychodzą do nas różne
      kobiety, ale na pewno nie "kaszaloty". Atmosferę mamy wspaniałą właśnie dlatego,
      że jesteśmy w swoim własnym gronie. Zapraszam wszystkie chętne Panie. Urszula z
      Fitness 15
      • Gość: Maria Rokita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:10
        kaszaloty do was może i nie przychodzą, ale lesbije tak !!!
        • Gość: Przemo IP: *.ipartners.pl 16.03.06, 12:26
          W glowe zachodze, skad tyle nietolerancji bierze sie w narodzie?

Co Cie obchodzi kto z kim co robi? Nie uwazasz ze to jego/jej sprawa z kim sypia, w co wierzy i na kogo glosuje?
          • Gość: zabka IP: 167.83.10.* 16.03.06, 15:23
            A to jest tolerancja jak tylko baby wpuszczaja do tego klubu? Toz to
            dyskryminacja plci w bialy dzien!!!
    • Gość: Gocha IP: *.devs.futuro.pl 16.03.06, 09:53
      Skąd w Was tyle nienawiści i pewności, że kobiety tam ćwiczące są okropne.
      Chodziłam na siłownię koedukacyjną przez kilka miesięcy. Dłużej nie wytrzymałam.
      Przeszkadzałam. Faceci systematycznie okazywali mi niechęć, że zabieram im -
      wspaniałym mięśniakom, tyle miejsca i sprzętu. Poza tym nie wykonywałam tylu
      powtórzeń danego ćwiczenia, ile oni. Wniosek - nie nadawałam się. Baba przecież
      powinna do garów ewentualnie na aerobik, a nie na siłownię. Teraz chodzę na basen.
      • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:09
        Jesli zaszla taka potrzeba-swiadczy to tylko o kulturze naszych panow.Nie
        wszyscy ale niektorzy powinni sie jej nauczyc,nie jestem kaszalotem-(skoro
        pracuje jako fotomodelka;)-bedac na silowni w luksusowym hotelu,gdzie zdawalo
        by sie mezczyzni powinni posiadac pewien rodzaj klasy,bo nie przychodzi sie tam
        na ploty o innych ,tylko w konkretnym celu-by pocwiczyc,pare razy uslyszalam
        jaka to ze mnie niezla sztuka i co oni by chetnie ze mna pocwiczyli..itd,
        gdzies indziej moze by mnie to nie wkurzalo-ale w talim miejscu nie mam ochoty
        na czyjes debilne zaloty.Od tej pory chodze na silownie hotelowe-mniej
        uczeszczane lub cwicze w domu.Dlatego uwazam,ze to swietny pomysl i na pewno
        nie powstal bez powodu PANOWIE.
        • 16.03.06, 10:53
          No niestety, nawet luksusowy hotel nie zmieni chama, zreszta w wiekszosci
          mieszkaja tam kolesie w delegacjach, ktorym za hotel placi firma (wiem, bo też
          czesc zycia przemieszkalem w roznych hotelach). A i moze sie wydawac takim
          palantom, ze skoro nie sa u siebie w miescie to moga sobie pozwolic na wiecej.

Nie ma sie co denerwowac - olej goscia i tyle.

pzdr
      • Gość: Forza Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:12
        Baba do łóżka, w tym jesteście najlepsze. No może nie wszystkie. Drewno też się
        zdarza.
      • 16.03.06, 10:16
        Zacznijmy od tego ze silownia dla kobiet jest zupelnie inaczej wyposazona niz
        dla mężczyzn. Chyba nie wyobrazacie sobie ze jakas kobieta (poza wyczynowcami)
        szarpie sie z takimi samymi sztangami jak kandydat na kulturyste. Inne sa
        ciezarki umieszczone w urządzeniach (dokladniejsza regulacja obciązenia), inne
        same urządzenia (w koncu to nie biceps jest dla kobiety najwazniejszy). O
        wyciskaniu na laweczce tez mozna zapomniec. inne jest tempo i ilosc powtórzen.
        Jak widac wymagania kobiet wzgledem silowni sa inne niz oczekiwania naszych
        męzów. Kiedys chodzilam na silownie koedukacyjna ale zwyczajnie brakowalo mi
        pewnych cwiczen. A teraz mam sprzet dostosowany do swoich mozliwosci i potrzeb,
        saune, solarium i masaże na miejscu oraz co najwazniejsze mila atmosfere i
        zrozumienie dla mojej walki z wagą. A... i nie musze patrzec na koksujacych
        facetów.
        • Gość: akka IP: 84.7.248.* 16.03.06, 12:00
          Wyobrażamy... Jestem kobietą, na siłownię chodzę od 5 lat i nie wyobrażam sobie
          ćwiczenia bez bicepsów, wyciskania sztangi itp... Na ławeczce wyciskam spokojnie
          45 kg i jakoś nie wyglądam jak Schwarzennegger... Ja sobie za to nie wyobrażam
          zapłacenia 60 czy 70 zł miesięcznie tylko za to, żeby popedałować na rowerku czy
          innym stepperze.
      • Gość: Ewa IP: 193.111.233.* 16.03.06, 10:51
        "Chodziłam na siłownię koedukacyjną przez kilka miesięcy. Dłużej nie
        wytrzymałam"

a ja do takiej chodze i jakos nikomu nie przeszkadzam i mnie nikt nie
        przeszkadza:)
        chodze tam cwiczyc a nie ogladać meskie ciala i przyjmuje, ze faceci tez
        przychodza cwiczyc a nie gapic sie na mnie
        co do zapachu, no coz raz nie wytrzymalam i uciekalm przed zapachem potu
        jakiegos chlopca, ale w pracy mam kolezanke przed ktora uciekam, bo "pachnie"
        czarujaco:(
    • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:04
      PRZECIEŻ KOBIETY TEŻ NIEŹLE ŚMIERDZĄ. NIERAZ JAK ĆWICZĘ NA ROWERKU A OBOK JAKAŚ
      BABKA ĆWICZY TO AŻ MI SIĘ NA WYMIOTY ZBIERA TAK CUCHNĄ NIEMYTĄ BABĄ. OKROPNE.
      • Gość: ''';;;;;;;;;;;[ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:10
        TY TEZ SMIERDZISZ ANDRZEJ <AZ TU CZUJE.
        • Gość: italiano_latino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:16
          Podmywaj się częściej koleżanko, bo wydzielasz smród zbliżony do starej ryby ze
          swoich dróg rodnych.
          • Gość: Gej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:21
            Tak, kobieta jak się choćby 1 dzień nie umyje to wydziela takie odrażające
            zapachy, że pochorować się można czując to.
        • Gość: poracha IP: *.wlv.ac.uk 16.03.06, 10:27
          no tak zapach faceta to same delicje!!!! I co to za pomysł z tym nie myciem się
          jeden dzień? Chyba każdy nie umyty jeden dzień zaczyna nie pachnieć. No ale cóż
          zapach własny nie jest dla Pana smrodem jak sądze drogi Panie???? ;) Punkt
          widzenia zależy od punktu siedzenia...
    • Gość: Żorzanin IP: *.server.ntli.net 16.03.06, 10:13
      Masz racje co do tych kaszalotów ale są też fajne młde dziewczyny wiem coś o tym bo okna mojego mieszkania wychodzą wprost na taki sam klub tutaj w moim kawałku Anglii...
      • Gość: lolcia83 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:20
        Baby z d.puami opasłymi jak świnie nie przychodźcie na siłownie, bo patrzeć na
        was nie możemy, aż śmiać się z was nam chce. Wyglądacie jak wieloryby. Gdzie
        wam do nas zgrabnych, młodych, wyćwiczonych ? Faceci uwielbiają nas...
      • Gość: poracha IP: *.wlv.ac.uk 16.03.06, 10:24
        Przeczytajcie najpierw to co chcecie napisać bo jak na razie to słoma z butów.
        Czy juz na prawde nie można w tym kraju zrobić czegoś troszke innego i nie być
        debilnie skrytykowanym?? Co wam przeszkadza taka siłownia?? Na tych
        kooedukacyjnych to prawo bytu mają tylko babochłopy nadające z Panami na tych
        samych falach bo normalnej dziewczynce to sie odechciewa. A panny o mniej
        filigranowej tuszy chyba muszą gdzieś się doprowadzić do porządku, a nie
        siedzieć w domu?? Wpisem o rybim zapachu ktoś udowodnił z jakimi domytymi
        paniami miał doczynienia i bardzo delikwentowi współczuje, ale to chyba
        powszechnie wiadomo że męski pot ma dość drażniący zapach. Krytykujecie coś
        chyba z nudów. Ja uważam że bardzo pozytywny pomysł z tą siłownią.
        Pozdrawiam bardzo serdecznie ;)
      • Gość: piotras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:56
        no tak nawet w watku o silowni mozna pochwalic sie tym ze sie jest w anglii.
        oslabiaja mnie tacy
        • Gość: tescofan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:12
          pewnie za.pie.. w Tesco :-)))) biznesmen jeden :-)
    • Gość: ania IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 16.03.06, 10:16
      a ja sadze ze kobiety sa jeszcze gorsze od mezczyzn co do podgladania.taka jest
      kobieca natura
    • Gość: kasia IP: 193.130.178.* 16.03.06, 10:20
      Taaa..? A moze bedziessz laskawy zamiescic swoje zdjecie to sobie tez
      pooceniamy...
      • Gość: maczoman70 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:27
        podaj mi swojego maila to wyślę, albo numer komórki maleńka
    • 16.03.06, 10:22
      Dawno nie widziałam takiego nagromadzenia chamskich komentarzy w jednym
      miejscu. Proponuję tym wszystkim wydziwiającym na damskie kaszaloty, żeby
      zaprezentowali tutaj swoje zdjęcia - tez się chcętnie pośmiejemy. A młodym
      gó..a*om zaproponuję jeszcze: pogadajmy za 15 lat, jak juz dostaniecie mięsień
      piwny, lustrzycę, a wasze bujne obecnie fryzury będziecie zaczesywać na
      zapożyczkę. Nie zapominajcie też o prezentowaniu żółtych, popękanych pięt w
      klapkach na nadmorskiej promenadzie. A krzaczory, jakie będą wam zwisać spod
      waszych wspaniałych męskich pach, lepiej od czasu do czasu przyciąć.

--
      Dzidka
      • 16.03.06, 10:32
        masz racje Dzidka;) Kontaktu wlasnie z takimi "inteligentnymi inaczej" chcialam
        uniknąć. Treść komentarzy dowodzi tylko, ze takie miejsca jak omawiany klub w
        Katowicach czy warszawski Fitness Club 15 sa potrzebne.
        • Gość: piotras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:59
          to juz Twoj 2 spam, ten niby sprytnie ukryty
      • Gość: Marek B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 10:37
        A wam się robi ten koszmarny cellulitis-bleeeee!!!, opona koło bioder, wory pod
        oczami, zmarszczki i bruzdy na twarzy, krosty i czerwone plamki na szyi od
        pigułek antykoncepcyjnych, piersi zwisają wam na brzuch jak jakieś bimbały,
        dupsko wielkie, opasłe, galaretowate, ręce suche i żylaste wyglądają jak
        chłopskie, zęby się sypią po urodzeniu dziecka itd., itp..... Nie zatrzymacie
        czasu babsztyle, już koło 30-stki macie zjazd w dół z urodą. Zaczynacie
        wyglądać koszmarnie jak stare siermiężne baby. Nikt normalny już was wtedy nie
        chce. Jak do tego czasu nie złapiecie męża to może was jeszcze jakiś dziad koło
        50-tki czasem wypuka albo licealista przećwiczy na tej starej giczy. Taka
        prawda baby.
        • 16.03.06, 10:50
          A ten cały Marek B. jest ochydnym męskim szowinistą... i zapewne, sam nie jest
          zbyt urodziwy, w dodatku nie wychowany cham!!! Ej koleś, jeżeli masz takie
          zdanie to zachowaj je dla siebie, bo mądrością nie błysnąłeś!!!
          I nie czytaj artykułów przeznaczonych dla kobiet,bo jak widać nic z tego nie
          rozumiesz.
          Współczuję Ci dziecko drogie...
        • Gość: Nikka IP: *.ds5.tuniv.szczecin.pl 16.03.06, 10:52
          ♀♀♪▼3☻3♣36$#"+4♣Ň1ť)*
        • Gość: blase IP: 81.210.82.* 16.03.06, 10:53
          Przepraszam wszystkie kobiety za to co napisał Marek B. Domyslam się że to
          Marek BURAK! Bardzo dobrze że są takie siłownie, moja żona na taką czasem
          uczęszcza i chwali sobie, a ja też nie lubię siłowni - zawsze zapieprza jakieś
          debilne techno (obowiązkowo głosno i nieustannie) śmierdzi potem (właściciel
          robi oszczędności na wentylacji) a faceci nieustannie opowiadają wulgarne i
          prostackie kawały. Byłem z 10 razy i dałem spokój - męczyła mnie ta siłownia i
          to nie fizycznie... Teraz kupilem sobie wioślarza do domu i spokojnie przy
          jazziku sobie naginam... PZDR
          • Gość: Marek B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:08
            Uważaj żebyś tapicerki nie poharatał porożem Rogaczu, ty w domciu ze swoim
            brzusiem a twoją żonkę posuwa jakiś prężny maczo z siłowni. Naiwny i śmieszny
            jesteś Danielu z brzuchem.
        • 16.03.06, 10:56
          Pokaz ten post swojej kobiecie, na pewno dalej bedzie cie kochac. moze
          przynajmniej przestanie brac tabletki anty - i tak sie nie przydadza a ona
          przynajmniej nie bedzie miala tych wstretnych krost i plamek. a najlepiej od
          razu zainteresuj sie panami, oni sa piekni nawet po 50-tce.

Dziewczyny, jak chcecie uniknac spotkania z takimi ... (wstaw co chcesz)
          wybierzcie silownie dla kobiet. W Warszawie polecam Fitness Club 15

• Gość: Boas IP: *.its.it 16.03.06, 12:22
          idiotą! Pisząc takie bzdury masz chyba poważne problemy z głową. Może kiedyś
          nieszczęsliwe upadłeś i teraz ponosisz tego konsekwencje?
        • Gość: o.k IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.06, 12:52
          coz to mareczku - chlopiec cie puscil kantem i musisz odreagowac na
          kobietach ? :)
        • Gość: hehe IP: *.jawman.pl / *.246.jawnet.pl 16.03.06, 16:07
          mój idol:) dawno nikt tak kobiet nie obrzygał jak ten gosc
    • Gość: siłka dla lesbijek IP: *.ceron.pl / *.ceron.pl 16.03.06, 10:35
      cala rzecz ukryta lesbijkownia tak jak to mialo miejsce w stanach zjednoczonych
      20 lat temu te fitnesownie i silownie to ukryte miejsca gdzie mozna lesbe albo
      pedalka poznac ot i cala rzecz...........
      • Gość: john IP: *.aster.pl 16.03.06, 10:44
        ladna dupa z ciebie byla, choc niezbyt lotna. i teraz ten feminizm, po jakiego
        diabla ci to. jak tam joga, moze pocwiczymy kiedys, hehehe?
      • 16.03.06, 10:55
        Zgodnie z twoją teorią, normalne siłownie na których 99% klientów to faceci, są
        głównie dla pedzi.
    • 16.03.06, 10:44
      Mysle, ze to bardzo fajny pomysł.Sama chetnie zapisałabym sie na taka
      siłownię.Jezeli ktoś wie, gdzie jest taka siłownia w Warszawie, bede wdzięczna
      za info.
    • Gość: agusia lat 23 IP: *.snr.pl / 82.160.64.* 16.03.06, 10:47
      To świetny pomysł z tą siłownią!!!! Czy w Warszawie też istnieje taka siłownia
      bardzo chetnie bym się zapisała.Myśle żewiele moich koleżanek także by z tego
      skożystało. Super!
      • 16.03.06, 11:01
        na Muranowie. jeden przystanek tramwajowy za Placem Bankowym
    • 16.03.06, 10:48
      Co to ma do rzeczy? Jak wolą ćwiczyć same, to niech ćwiczą. Mają wybór więc idą
      gdzie chcą. Po co te gadki o urodzie.
    • Gość: MI IP: 195.245.213.* 16.03.06, 11:00
      Na Kabatach w Warszawie taka siłownia działa już prawie rok
    • Gość: agusia lat 23 IP: *.snr.pl / 82.160.64.* 16.03.06, 11:00
      Marek B.co to za typ wstrętny! No na twójtemat można powiedzieć bleeee!!Jesteś
      beznadziejny. Módl sie lepiej żeby ciebie jakiaś dziewczyna zechciała, a jeśli
      już sie z tobą ożeni to żeby nie chciała rozwodu i nie uciekała gdie pieprz
      rośnie.Nie doceniasz kobiet, które potrafią się poświęcić, dać wam dzieci,
      gotują wam obiadki, dbają o rodzinę. A fceci do trzydziestki sa w formie a
      później prostata i żadnego pożytku z was nie ma, tylko kase do domu przynosicie
      i to cały z was pożytek!!
    • Gość: Jonek IP: *.e-wro.net.pl 16.03.06, 11:02
      Nie śmierdzi tam męskim potem tylko damskim :) A czym to sie rózni? Fizjologia
      człowieka jest taka sama niezaleznie od płci. Do tej siłowni chodzą pasztety
      które wstydzą się pokazać mężczyznom. We Wrocławiu tez była taka siłownia ale
      upadła z powodu nikłego zainteresowania kobiet. Własciwie nie tyle upadła co
      raczej otworzyła sie na mężczyzn i tu ciekawostka jak wpuszczono mężczyzn to i
      kobiety zaczęły tam przychodzić. Tak naprawdę kobiety lubią sie podobać facetom
      a jak która taka brzydka że sie wstydzi to niech kupi kasety video z jakimś
      fitnesem i ćwiczy w domu.
      • 16.03.06, 11:49
        ciekawa teoria, to mi jescze powiedz jak to jest ze klub do którego chodze
        dziala juz 11 rok. chodze do silowni zeby miec dobra kondycje buraku a nie po
        to zeby przyszpanowac, to domena facetow w twoim stylu. Wystarczy mi ze sie
        podobam mojemu mezowi
        • Gość: Jonek IP: *.e-wro.net.pl 16.03.06, 11:54
          Więc wijaśnij mi buraku dlaczego do tej naszej siłowni kobiety nie przychodziły
          tak długo jak długo nie wpuszczano mężczyzn. Poza tym to że kobiety dbaja o
          siebie tylko dla siebie to mit i nikt mi nie wmówi że tak jest. Wiele już
          widziałem kobiet które wychodzać z domu ubiera sie ekstra i maluje ale jak
          przyść do nich do domu bez zapowiedzi to zawsze są zaniedbane, jeśli jednak
          wizyta jest zapowiedziana to zawsze sa pożadnie ubrane i wymalowane. Więc
          dlaczego będą same w domu nie dbaja o siebie dla własnego humoru? MIT!
          • 16.03.06, 12:07
            a ja widzialam facetow ganiajacych po domu w wyciagnietych gaciach i starych
            podkoszulkach, niedogolonych i niedomytych i co? Nie chodze na koedukacyjna
            silownie bo nie chce "pakowac" czy "robić masy". Chce sie zrelaksowac i zadbać
            o siebie, tak trudno to zrozumiec? Dyskusje o odzywkach, obwodach bicepsa, o
            tym kto ile wycisnal mnie nie bawia. Wole wymienic przepisy kulinarne, pogadac
            o modzie czy kosmetykach.
            • Gość: Jonek IP: *.e-wro.net.pl 16.03.06, 12:21
              A kto Ci każe 'robic mase'? Na każdej normalnej siłowni są urządzenia 'siłowe'
              jak i te do subtelnego dbania o sylwetkę. Byc może chodzisz na jakąś dziwną
              siłownię z burakami, bo w siłowni gdzie ja chadzam nie ma 'odzywek' do kobiet a
              to że jakis facet czasem spojrzy na kobietę to chyba nic złego, na ulicy tez sie
              na Ciebie gapią (jeśli jesteś ładna) czy to oznacza że nalezy wybudować ulice i
              chodniki tylko dla kobiet? Ja tez łaże po domu z starych powyciaganych dresach a
              jak wychodzę to wkładam cos porządnego ale nie opowiadam bzdur że robie to tylko
              dla siebie.
      • Gość: joko IP: *.provider.pl 16.03.06, 12:29
        We Wrocławiu jest nadal kilka czynnych siłowni dla pań.
    • Gość: lucca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:08
      panowie im śmierdzą, a same jak mają ciotę to walą na 100 km
    • Gość: agusia lat 23 IP: *.snr.pl / 82.160.64.* 16.03.06, 11:09
      Kto sie kryje po psudonimem "mail 33"? Bo czuje że to moja bratnia dusza tak
      samo mySlimy na temat różnych spraw m.in. na temat pana Marka B.
      • Gość: Persefona54 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:10
        W warszawskim Fitness Club 15 zbierają się lesby.
        • 16.03.06, 11:25
          coż za wiekopomne odkrycie, napiszesz o tym doktorat?
      • Gość: anka86 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:16
        Ty już starucha jesteś. Za 7 lat ząb czasu cię nadgryzie. Jeszcze tylko 7 lat
        młodości ci zostało :-))))
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.