Dodaj do ulubionych

Gdzie założyć implanty?

IP: 212.87.241.* 08.04.08, 20:25
Mam zamiar założyć 2 implanty (2i3). Proszę o polecenie
dobrego gabinetu w Katowicach.
Edytor zaawansowany
  • Gość: sewer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.08, 13:38
    mnie też potrzebna jest rekomendacja
  • meridda33 19.07.16, 23:09
    Sprawdź sobie Medor w Częstochowie. Implanty wszczepiają dobrze, ja przynajmniej nie mam powodów do narzekania. Tutaj masz ich stronę medor.pl/
  • agatta44 23.07.16, 22:31
    Dr Tkocz przyjmuje w Centrum Medor niedaleko al. NMP medor.pl/oferta/implanty-czestochowa , polecam ich jeżeli chodzi o implanty.
  • Gość: BARTEK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.08, 23:29
    WłAśNIE-KTO MA JAKIEś DOśWIADCZENIA W TYM TEMACIE-proszę o poradę
  • g.barbara33 27.07.16, 22:31
    Ja dojeżdżałam spoza Częstochowy do dr Tkocz, przyjmuje w Centrum Medor medor.pl/oferta/implanty-czestochowa . Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu
  • Gość: Gina IP: *.play-internet.pl 05.02.19, 08:58
    Borczyk ma dobrą reklamę. Z praktyką lekarzy jest różnie. Ceny kosmiczne. Ja polecam dr Bryłę. Wie co robi, doradzi, ceny też do przyjęcia
  • shiden 13.04.08, 09:36
    Bardzo dobry jest dr Borczyk - www.borczyk.pl/
    ale niestety również bardzo drogi - jeden implant to ok 9000 zł.
  • Gość: Olga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.08, 16:42
    jakie macie doświadczenia z kliniką imlantologiczną dr.Dudy na
    Mieleckiego?
    Olga
  • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.08, 16:55

Hej a mnie polecali w Myslowicach, cały czas się wybieram i zwlekam - nie dość
    że dobrze to taniej ale nie mam dokładnego adresu, czy ktoś może wie ile taki
    zabieg trwa jak to się odbywa?
  • Gość: kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.08, 22:27
    polecam Klinike dr Kubicy w Bielsku-Białej 20 lat doświadczenia i
    pełny profesjonalizm www.drkubica.pl
  • Gość: najtaniej IP: *.c201.msk.pl 06.05.08, 00:22
    Polecam klinikę dr Li Po w Pekinie, ul.Mao 156 . Montuje implanty z
    bakie_litu. Każdy implant ma wysokiej klasy procesor i pamięc
    przenośną. Dzięki temu każdy implant może pracować niezależnie bez
    ruszania rzuchwą. Oprogramowanie gratis. Cena 45,60 yuanów. Uwaga!
    jeśli będziesz stosować nieorginalne oprogramowanie implanty mogą
    wpaść w drgania harmoniczne.
  • Gość: pacjent IP: *.c201.msk.pl 13.04.08, 20:35
  • Gość: BERTI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.08, 13:24
  • Gość: v IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.08, 13:46
    c
  • joa261 15.04.08, 22:04
    Osobiście sam gabinet jak i usługi dentystyczne mogę śmiało polecić- nie wiem
    jak z implantami...ale wygląda OK:)
    --
    1.06.2007
    13.01.2007
  • Gość: Klientka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 00:06
    Tylko czemu tam tak DROGOOOOOOOO ;///
  • Gość: Paula IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.08, 19:22
  • Gość: dobrarada IP: *.c201.msk.pl 19.04.08, 21:05
    Najpierw zrób sobie testy antyalergiczne i zdjęcie zatok.
  • Gość: bizonn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.08, 20:12
    ????
  • Gość: aktualne IP: *.c201.msk.pl 25.04.08, 21:45
    Ceny zaczynają się od 3,5 w zalezności od użytego materiału
    www.marmol.pl/ www.marmol.pl/index1.php
  • Gość: Pico IP: 213.155.189.* 18.09.08, 11:17
    Jesli ktos chce zrobic sobie implanty w szczecinie, polecam heliodent. Od razu
    widac duze doswiadczenie i profesjonalizm. Poczytac o nich mozna na stronie
    internetowej: owczarek.szczecin.pl/implanty.html
  • mikulitek 02.03.18, 02:31
    ajajaj, ja w szczecinie też robiłem, tylko na podzamczu u cegielskiego. tylko wiesz co... tutaj chyba pytają o katowice, więc nie wiem czy komuś się to przyda :(
  • Gość: Francuś IP: 195.187.134.* 18.09.08, 11:40
    Założ sobie koło... < kiosku ruchu>, na Modrzejowie, przy
    Słupeckiej 1a/b3 i przy okazji na wargach sromowych.
  • urli77 07.10.13, 10:43
    Implanty polecam robić w klinice u Daneckiej, najlepiej u niej osobiście. Super przygotowana do zawodu osoba. Rzadko coolwiek i kogokolwiek polecam w necie, ale Tej Pani się należy ;) Zakładałem tylko jeden implant. Jest racxzej drogo, ale moim zdaniem usługa warta swojej ceny. A, i nie w Katowicach, ale Sosnowiec niedaaleko leży ;) szczegółów / ew. kontaktu sobie poszukaj na stronie, jeśli jesteś zainteresowany www.danecka.pl Bez oporów można stwierdzić, że to bardzo dobry gabinet,. Tak więc your choice ;)
  • kot.reginald 11.10.13, 09:54
    Widzę, że urli wątek odświeżył. ;)
    Też się zgadzam, że doktor Danecka w porządku.
    A stricte z Kato to nie wiem, ale pewnie i ceny 10 razy większe niż w Sosnowcu.
  • ewa297 24.10.13, 11:51
    Witam.Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet doktora Marmola w Katowicach.Rok temu miałam zakładane 2 implanty i podniesioną zatokę.Wszystko pięknie się zagoiło.Leczymy się u doktora całą rodziną.
  • addaplus 17.11.13, 17:45
    Zabiegi wykonałam właśnie w Astra Dent. Operował mnie dr Bigas. Wcześniej bałam się jakichkolwiek zabiegów. Poradził sobie z moim strachem - podczas zakładania implantów zupełnie nie bolało !!!! W czasie tego zabiegu miałam też zabieg na zatoce szczękowej, bo kości było za mało. Teraz już od prawie roku mam założony most na 3 implantach. Znowu mogę uśmiechać się bez skrępowania. Polecam.
  • zibi782 09.01.14, 09:21
    Polecam Dentica Bieleccy i dr Aleksandra Bieleckiego w Raciborzu. Pełen profesjonalizm, a odbudowa zęba to rewelacja! Ceny przystępne, nieco taniej niż w dużych miastach, a jakość usług może nawet wyższa - przynajmniej jeśli chodzi o opiekę po zabiegu (mam porównanie z koleżanką). No i gabinet jest firmowany przez Thomen Medicala i Straumanna.
  • denticabieleccy 21.08.14, 13:26
    Serdecznie zapraszamy do gabinetu Dentica Bieleccy - mamy specjalizację z protetyki i implantologii, jako jedyny gabinet w regionie rybnicko-raciborskim wykonujemy badanie stożkowej tomografii komputerowej 3D, niezbędne w prawidłowym planowaniu leczenia implantologicznego.
    W każdy czwartek zapraszamy na bezpłatne konsultacje implantologiczne - rejestracja telefoniczna pod numerem 784 487 332.
  • elwiramin 07.10.15, 21:28
    Dla mnie w Katowicach numerem jeden 1 jest doktor Bigas i nie jestem odosobniona w swoim przekonaniu. Robiłam u niego już 3 implanty, za każdym razem była to skomplikowana procedura, bo trzeba mi było odbudować kość, ale doktor idealnie sobie z tym poradził. Ząbki świetne dobrane zarówno pod względem koloru jak i kształtu.
  • beatataka 11.11.15, 23:27
    Mi polecano klinikę dr Daneckiej w Sosnowcu www.danecka.pl/implant-pojedynczego-zeba,20.html. Podobno jest znaną specjalistką w zakresie implantologii. Zastanawiam się jednak, czy w związku z tym ceny za usługi są w tej klinice dużo wyższe, niż w innych placówkach tego typu?
  • gann1 07.07.16, 22:56
    Nie jestem z Katowic więc nie wiem, jednak ja swoje miałam wszczepiane w Centrum Medor w Częstochowie. Jak szukałam informację nt implantów to znalazłam ich stronę medor.pl/oferta/implanty-czestochowa , dopytałam przez ich formularz i w rezultacie Pani zaprosiła mnie na wizytę żeby obejrzeć stan uzębienia i porozmawiać. Pierwsza wizyta była za darmo, miała przedstawione jak wyglądałoby to finansowo i co byłoby dla mnie najlepsze. Dobry stomatolog i ortodonta w Częstochowie, także polecam wszystkim medor.pl/
  • judyta-11 27.08.16, 12:40
    Ja też miałam wszczepiane implanty w Centrum Medor w Częstochowie, medor.pl/oferta/implanty-czestochowa polecam, dobrzy stomatolodzy!
  • baska_sz1 23.09.16, 20:19
    Ja również korzystam z usług Medor medor.pl w Częstochowie, dobry implantolog, warto wydać trochę więcej bo wszczepianie implantów to nietrywialna sprawa medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • milenkowska 31.10.16, 10:22
    Też szukałam małego dyskretnego gabinetu w Katowicach gdzie mogłabym wstawić implanty i koleżanka poleciła mi BoaDent Prestige. Na miejscu wesoła, przyjazna atmosfera więc cały zabieg aż tak mi nie doskwierał.
  • jarp-82 14.11.16, 06:48
    Miałem robioną dolną czwórkę, kwiecień 2014 roku. Do dziś trzyma się dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Robiłem co prawda poza Katowicami w przychodni Alfadent w Częstochowie: alfadent.pl/implantologia/ . Może i dość daleko ale zależało mi na jakości a znajomy polecił mi właśnie Alfadent. Myślę, że dobrze wybrałem, tak więc polecam.
  • malwinka_11 17.12.16, 16:24
    Wiele z Was poleca Medor medor.pl/ , dlatego postanowiłam sprawdzić i jestem zadowolona! Zdecydowałam się na wszczepienie implantów, wyszło niedrogo i póki co wszystko ok medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • zydora 04.11.17, 01:46
    Dodam polecając z pełnym przekonaniem wybitnych specjalistów od implantów - Ślaskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Astra Dent www.astra-dent.pl/ nowoczesna klinika z całościowym leczeniem i najnowoczesniejszymi technikami i sprzetem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka