Dodaj do ulubionych

MOD-BUD chce mi wymienic drzwi..

IP: *.cust.tele2.pl 15.07.08, 18:24
Ulotkę zastałam w skrzynce, jak wszyscy inni mieszkańcy bloku, że
atrakcyjne ceny, ze raty itd. A ze akurat faktycznie potrzebuję
wstawic nowe drzwi zobowiązana będę za kilka słów polecam/odradzam
jeśli ktos miał do czynienia z firmą.

dzięki piękne z góry
Edytor zaawansowany
  • Gość: anonimka IP: *.proxnet.pl 22.08.08, 16:07
    Nie będę pisała w jakim mieście ale wymieniono mi drzwi poprzez ta firme ,
    pierwsze co to ta firma ma niekompetentnych przedstawicieli którzy mowia ze da
    sie np drzwi wymienic i to czy tamto zrobic a gdy przychodzi co do czego to
    okazuje sie ze np robotnik sie tego nie podejmie, fakt faktem drzwi ładnie
    zrobili i ogolnie wszytsko ok tyle ze sama faktura a raczej jej brak to kolejny
    minus tej firmy , kartka w wydrukowanym oswiadczeniem i wypisanym recznie dla
    kogo i jakie drzwi z jej cena oraz BRAK PIECZĄTKI czyli co ? firma widmo??
  • Gość: Ashanti IP: 193.151.48.* 04.11.08, 18:08
    No ja może i bym była zainteresowana ale przeciez jest wiele firm na naszym
    rynku w tych czasach ale mam pytanie czy faktycznie ten niby bezpłatny pomiar
    jest rzeczywiście bezpłatny???
  • a_rafal_na_to 09.12.08, 12:28
    zdecydowanie nie polecam firmy Mont-Bud Kornalia Niedźwiadek. Wpisz imie i
    nazwisko tej pani w google to poczytasz o niej na jednym z forum Piekar Slaskich.
    A ja Ci tylko wylicze jak mnie naciagneli:
    przedstawiciel powiedzial, ze drzwi beda z progiem i bolcami antywyważeniowymi
    po stronie zawiasow. Futryne chcialem nową, wiec musialem za nia dodatkowo
    zaplacic 60zł. Jak przyjechali montowac okazalo sie, ze o progu nie ma nic na
    umowie i ze moge za niego zaplacic dodatkowo 40zl.
    Na stronie producenta Stolbud drzwi mozna kupić w 4 wariantach. wariant III
    drzwi Dallas z bolcami, progiem i oscieznicą kosztuje 900zł. Ale firma Mont-Bud
    kupuje najtańsze drzwi za 600zł, wiec progu w cenie nie ma, bolcow i oscieznicy
    tez. Za drzwi z wymiana zaplaciclem 1400zł (bez oscieznicy i progu). Wychodzi z
    tego, że za wstawienie drzwi wzieli 800zł! a jeszcze przyjechali i stwierdzili
    ze oscieznica, ktora mam jest dobra i po co wymieniac? To co za 800zł chcieli mi
    przywiezc drzwi i powiesic na zawiasach?! Na dodatek zapomnieli zamontowac
    bolcow, a ja nie sprawdzilem tego dokladnie, bo myslalem ze drzwi maja juz je
    fabrycznie zamontowane. w Castoramie widziałem, że montaz drzwi w żelbetonowej
    scianie kosztuje 300zł. Wychodzi na to, że lepiej poszukać drzwi w jakimś
    hipermarkecie, oni przeciez tez moga zamowic takie jakie sie chce.

• Gość: aninimka IP: *.proxnet.pl 15.12.08, 14:01
    Ale tutaj nie chodzi o firme MONT BUD tylko MOD BUD ja tej drugiej nie polecam
    z wyzej wymienionych powodów.
  • 555a6 15.10.13, 17:26
    Ja też ostrzegam przed tymi oszustami.Teraz na terenie Świdnicy oszukują, zadatek pewnie nie do odzyskania, szkoda tylko że cierpią starzy naiwni ludzie ale cóż nauka kosztuje.Dowód na to:
    decyzje.uokik.gov.pl/.../Decyzja%20nr%20RPZ-29-2011%20z%2017.1
  • Gość: kiper IP: *.mmj.pl 18.02.09, 17:37
    polecam. dzisiaj wymienili mi drzwi szybko i dokladnie cena
    konkurencyjna w stosunku do innych firm. pozdrawiam
  • Gość: ktoś IP: *.chello.pl 19.02.09, 11:29
    Wymień zamki ,dobrze radzę .
  • j5-2 14.05.13, 12:29
    Odradzam, firma nierzetelna, właściciel nie odbiera telefonów.
  • olkamhn 27.05.13, 14:49
    firma budowlana Bod - bud kompletna tragedia czekam juz 6 miesięcy żeby dokończyli wymianę drzwi . Tragedia!!!! napoczatku dowoływali przyjazd bo im sie auto zepsuło a potem zamowili drzwi kompletnie inne inz zamawialam
  • j5-2 29.05.13, 11:53
    JA CZEKAM DOPIERO 2 MIESIĄCE !!!!!!!! NA DOKOŃCZENIE USŁUGI. ZA KTÓRĄ JUŻ ZAPŁACIŁEM !
    I TO BYŁ MÓJ BŁĄD. FIRMA OGŁASZA SIĘ MIĘDZY INNYMI W SOSNOWCU, DĄBROWIE GÓRNICZEJ. NACIĄGA LUDZI NA WYMIANĘ OKIEN, DRZWI ITP. DRZWI KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE ŹLE SIĘ ZAMYKAJĄ /WG.UMOWY 2 LATA GWARANCJI/. ALE CÓŻ Z TEGO JAK NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW. KILKA RAZY BYŁEM UMÓWIONY NA PRZYBYCIE MONTAŻYSTÓW, ALE NIKT SIĘ NIE POJAWIŁ, ANI NIE ZADZWONIŁ. NIKT NAWET NIE ZADZWONIŁ, ANI NIE PRZEPROSIŁ
    ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ. ODRADZAM TĄ FIRMĘ !!!!! SZUKAJCIE INNEJ RZETELNEJ.
  • michal293 23.10.13, 12:24
    Ja bym unikał wszystkich firm, które zostawiają ulotki w drzwiach...

--
    Dekorator wnętrz - strona znanego architekta i dekoratora wnętrz z Warszawy.
  • designer890 23.09.14, 18:47
    Czy ja wiem czy unikać wszystkich firm które zostawiają ulotki... sam dopiero założyłem firmę instalacyjną bo jestem osobą z pasją i zamiłowaniem do szeroko pojętej mechaniki płynów, zostawiam ulotki w drzwiach i musze przyznać że nieraz sam popłynę na kosztach ale klient zawsze musi być zadowolony. Bo niby jak nowe konkurencyjne firmy mają się przebić... te pierwszą grupę klientów jakoś trzeba pozyskać, później już wysoka jakość usług robi resztę
  • 2pompa 28.07.15, 19:35
    Jarosław Modelski i firma mod-bud to ściema !Ludzie nie dajcie się oszukać!!! Facet zabiera zaliczkę i ślad po nim przepada !!! Nie ma mowy o żadnych usługach remontowych czy czymkolwiek, facet nie ma nipu ani nie jest zarejestrowany w izbie rzemieślniczej, to zwykły oszust bez żadnych skrupułów !!! Uważajcie na swoje pieniądze !!!!
  • kocur1000 30.06.16, 17:44
    FIRMA MODBUD TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO.OD MARCA 2016(TERAZ PRAWIE LIPIEC) NIE MOGĘ DOPROSIĆ SIĘ FAKTURY(CZYLI ROBIĄ NA CZARNO)JAK PO PIENIĄDZE TO PRZYJECHALI OD RAZU DRZWI WSTAWILI,ALE BEZ USZCZELKI,PRACOWNIK POWIEDZIAŁ,ŻE WSTAWIA SZEF(SZEF 1-SZE SŁYSZĘ)KUPIŁEM ZA SWOJE,NIE ZAMYKAŁY MI SIĘ ZAMKI,NIE MOGŁEM SIĘ DOPROSIĆ ŻEBY POSZERZYLI OTWORY(SAM MUSIAŁEM)A TERAZ TA FAKTURA,NIE ODBIERAJĄ TEL.A PISZĄ,ŻE ZAWSZE ODDZWANIAJĄ(KŁAMSTWO !!!!!!)ZGŁOSZĘ ICH DO URZĘDU SKARBOWEGO !!!JEŚLI MOŻECIE TO NAPISZCIE MI ADRES FIRMY,PRAWDOPODOBNIE Z BYTOMIA,ICH NR.TEL.:(32)747-67-46,510-470-372.NIE ZAMAWIAJCIE NIC OD NICH,KŁAMCY I OSZUŚCI!!!!!!PROSZĘ TYLKO O ADRES,POMÓŻCIE!!!
  • slajem89 13.05.19, 15:32
    Ludzie jak najdalej od takich firm!!! Jestem jednym z oszukanych ludzi przez takie firmy. Ci co robią wszystko to wiadomo, że nic nie robią....... Sprawa się toczy w Katowicach. Niedługo miły Pan wraz z kolegami usłyszy zarzuty i będzie po zabawie! Ja to jeszcze nic ale słyszałem i czytałem jak potrafią " przekręcić " ludzi na ogromne kwoty.... ulotka gdzie nie ma adresu już drodzy Państwo sama w sobie jest podejrzana, stare triki i stare numery. Nie dajcie się oszukać i odrazu zgłaszajcie każde oszustwo na Policję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka