Dodaj do ulubionych

Dlaczego Polacy to takie chamy???

IP: *.unizh.ch 24.10.02, 17:46
Wystarczy przeczytac jakakolwiek wiadomosc. Czy to sie wypowiada naprawde polska polonia czy jakas
podszywana ? A moze po prostu wszyscy Polacy to chamy ? To nie pierwsze forum ktore odwiedzam ( czytam
rozne zagranica) i jak to tutaj odwiedzam to po prostu jest mi WSTYD!!! Ciekawe co sie stanie po wejsciu
do Unii? Odchamienie ? Watpie...Czy to wplyw komuny, a moze wojny ze ten narod tak schamial ? A moze
200 lat niewoli? a moze po prostu Polacy zawsze byli sa i beda prostakami...

Do tych co mi chamsko odpowiedza : nie wysilaj sie chamie!!!
Obserwuj wątek
    • pajacyk2 Re: Dlaczego Polacy to takie chamy??? 24.10.02, 21:51
      Gość portalu: pszczolka maja napisał(a):

> Do tych co mi chamsko odpowiedza : nie wysilaj sie chamie!!!

odpowiadam zuplenie bez wysilku
      pa
      --
      Z tego łona ona urodzi dziecko murzyńskie czarne. Andżelę o zgnitej twarzy, z
      ogonem.
            • Gość: Kociak Re: Dlaczego Polacy to takie chamy... IP: *.138.popsite.net 25.10.02, 22:37
              Moim zdaniem w Polsce panuje atmosfera, ktora nie tylko chamstwo akceptuje ale
              rowniez pozwala w jego rozwoju. Np. gdyby potencjalny cham nie mogl nic
              zalatwic, nie mial przyjaciol, nie mogl znalezc zony/narzeczonej, gdyby nie
              pozwolono mu na znecanie sie nad dziecmi, nie pozwolono ublizac, krasc itd...
              chamstwo byloby bardzo nieoplacalne. System kreuje chamstwo. W jakiej rodzinie
              sie dana osoba wychowuje tez. Dzieci alkoholikow np. maja mniejsze szanse w
              zyciu anizeli dzieci z rodzin osob niepijacych. W Polsce rowniez duzy wplyw na
              chamstwo ma rowniez ten smieszny podzial na "tych z miast" i "tych ze wsi" jak
              rowniez podzial na inteligentow, robotnikow, chlopow. W tym wypadku w
              najgorszej sytuacji sa dzieci ze wsi, dzieci pochodzenia chlopskiego.
              To make long story short, Polska kreuje ludzi zakompleksionych. Chamstwo jest
              jedna z polskich chorob. Ci ktorzy maja chamstwo wrodzone nie moga liczyc na
              pelny powrot do zdrowia, ci ktorzy ta chorobe nabyli, maja w dalszym ciagu duze
              szanse na 100% wyleczenie sie z niej.
              Druga choroba polska to czerwienienie sie bez powodu, ktore tez czesto robi z
              uprzejmych ludzi wulgarnymi i niezbyt milymi. Tylko dlatego ze nie bardzo
              wiedza jak sie zachowac kiedy sie zarumienia.
              Trzecia choroba polska to ponizanie innych. Wielokrotnie ci, ktorych nikt nie
              chce pochwalic sami sie wywyzszaja ponizajac innych w tym procesie.
              Jest wiele innych chorob narodowych, na ktore cierpia Polacy i poniewaz nie
              jestem ani dobrym psychologiem ani jasnowidzem z Polakami tu gdzie mieszkam nie
              mam absolutnie zadnego kontaktu. Mam paru dobrych znajomych rozsianych po
              swiecie i to mi w zupelnosci wystarczy. Tutaj w USA mam znajomych roznego
              pochodzenia, roznej rasy, i zyje mi sie bardzo dobrze. I nie mam zamiaru tego
              zmieniac.
    • Gość: MilyPan Masz racje Pszczolko Maja... IP: *.dip.t-dialin.net 25.10.02, 19:12
      ...dlatego tez wyjechalem z Polski do RFN i tu nie mam kontaktu z nikim z
      Polski. Lecz kazdemu kogo poznam z Plski daje zawsze szanse pokazac, ze jest
      kulturalna osoba (w koncu ja tez jestem z Polski, lecz jestem inny). Niestety
      do tej 95% tez szansy nie wykorzystalo i wczesniej czy pozniej okazali sie
      chamami, tak jak Ty piszesz. Na pewno jest troche osob kulturalnych z POlski,
      ale to znikoma mniejszosc i nie wiaadomo, gdzie jej szukac. Pozdrawiam.
      • america Re: Masz racje Pszczolko Maja... 25.10.02, 21:16
        Gość portalu: MilyPan napisał(a):

> ...dlatego tez wyjechalem z Polski do RFN i tu nie mam kontaktu z nikim z
        > Polski. Lecz kazdemu kogo poznam z Plski daje zawsze szanse pokazac, ze jest
        > kulturalna osoba (w koncu ja tez jestem z Polski, lecz jestem inny). Niestety
        > do tej 95% tez szansy nie wykorzystalo i wczesniej czy pozniej okazali sie
        > chamami, tak jak Ty piszesz. Na pewno jest troche osob kulturalnych z POlski,
        > ale to znikoma mniejszosc i nie wiaadomo, gdzie jej szukac. Pozdrawiam.

To prawda Polacy to dziwny narod, gdzie ojciec nie lubi matki, gdzie matka nie
        lubi corki, gdzie corka nie lubi ojca.

To sie zaczyna od rodziny. Kto jest dobrze wychowany (jak ja) i ma dobrze
        poukladane w domu to i na forum nie ubliza nikomu.

Ci wszyscy flustraci tego forum 90 to ludzie abused w dziecinstwie i teraz sie
        wyzywaja.
        A przemoc w domach polskich (75%) to normalka.

Gdzies tak co czwarty Polak ktorego poznalem to fajny czlowiek, reszta to
        barbarzyncy ze wschodu.

A teraz buraki pocalujcie mnie w .....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka