Dodaj do ulubionych

chcę być zdrowa - JAK to zrobić?

19.09.16, 12:22
Cześć dziewczyny,
od 8 lat choruję na bulimię. Lata terapii, ale żadna nie przyniosła efektów...Podjęłam jednak decyzję o tym, że mam dość i NAPRAWDĘ chcę wyzdrowieć... Więc zaczęłam szukać odpowiedzi, jak to zrobić. Dlaczego terapie nie pomagały, zawsze czułam, że brakowało mi jakiś narzędzi, aby wiedzieć w ogóle od czego zacząć tak, żeby się udało.
Jestem na początku drogi, wciąż szukam odpowiedzi, wciąż dużo czytam starając się zrozumieć, dlaczego wpadłam w sidła tej paskudnej choroby i co mogę ZROBIĆ.. Założyłam bloga. Dla mnie jest to element terapii, ale pomyślałam, że może i którąś z was zainteresuję? Bo może warto, spojrzeć na naszą chorobę inaczej, jeżeli dotychczasowe środki nie pomogły?
I może w grupie osób, które mają ten sam problem (nie lubię tego słowa), łatwiej będzie działać?

Jeżeli to nie miejsce, na tego typu wpisy lub kogoś uraziłam - przepraszam. Tak jak napisałam, dla mnie to element terapii, którym chciałam się z wami podzielić.

likethebutterfly.blog.pl

Pozdrawiam,
Marta
Edytor zaawansowany
  • mariszka23 16.06.17, 17:43
    Hej Kochana ! Prawie jakbym czytała o sobie! Skontaktuj się z Aleksandrą Dejewską. Mi ona mega pomogła! Potrafiła do mnie dotrzeć i zmotywować. Jest sympatyczna, prowadzi też grupę na facebooku. Nie rezygnuj z walki! Możesz pokonać chorobę tak jak ja :)
    Trzymaj się cieplutko!
  • adziaak 04.07.17, 10:52
    Cześć, doskonalę Cię rozumiem bo ja z bulimią walczyłam latami, pomogli mi dopiero w drogapowrotna.pl/, ale myślę, że dużym problemem każdego mojego wcześniejszego leczenia było to, że myślałam, że na takim leczeniu się stawię i problemy się rozwiążą, a trzeba jednak wiele pracy po swojej stronie, z tym blogiem genialna sprawa
  • slepnacodswiatel 19.08.17, 06:18
    poczytaj sobie letsrecover.tumblr.com Naprawdę pomocne
  • krystynkaczarodziejka 06.10.17, 07:40
    Próbowałaś terapii? Rozmowa z psychologiem mogłaby pomoc. Pisz jak najwięcej bo to naprawdę pomaga i porządkuje myśli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.