• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

chce miec wieksze piersi!!!!! Dodaj do ulubionych

• 20.02.05, 19:35
    jest płaska jak deska ,2 lata temu zaczęłam sie odchudzac schudlam do 45
    (171cm) nie miałam okresu przez ponad rok teraz biore tabletki hormonalne ale
    w ogole nie mam biustu jak mam je powiększyc czy ktos ma podobny problem??
    (obecnie waże 51kg)

Edytor zaawansowany
    • 20.02.05, 22:05
      Tak naprawdę, to wciąż masz niedowagę, więc z czego mają Ci się te piersi
      zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy (poza operacją plastyczną oczywiście,
      ale tego raczej nie polecam) to jakieś ćwiczenia typu pompki, czy takie
      ćwiczenie, że łączy się płasko dłonie na wysokości klatki piersiowej przed sobą
      i pcha się ręce w swoją stronę.
      Mogę Cię tylko pocieszyć, że w czasie ciąży piersi robią się naprawdę pełne,
      kształtne i piękne (ale niestety po przestaniu karmienia znowu opadają).
      • 20.02.05, 22:12
        A ja zawsze miałam małe, czy miałam więcej ciała, czy mniej. W ciąży - owszem -
        były super i jak karmiłam też (tylko ciągle z nich ciekło ;) ), ale potem...
        Teraz są o połowę mniejsze :( Cóż, po prostu się z tym pogodziłam. Noszę
        odpowiednie biustonosze i nikt nie musi wiedzieć, jakie są na prawdę.
    • 20.02.05, 22:38
      Jezeli mialas wieksze piersi przed dieta, to odpowiedz prosta - przytyj.
    • 22.02.05, 16:09
      ja mam 173 wzrostu, waze 55 ,nigdy sie nie odchudzalam ale tez bym chciala miec
      wieksze!! skoro jednak chlopak je akceptuje dlaczego ja mialabym tego nie
      robic?:) maka16, moze nie ma sie czym martwic?
      • 27.03.05, 18:52
        Ja mam podobny problem i strasznie się z tym czuję.Na codzień stanik
        powiększający wszystko załatwia,ale jak pomyślę,zę ktoś zobaczyłby jakie są
        naprawdę....Kurczę.Ja to niby wagę mam normalną,a jakbym przytyła,to i tak nie
        tu gdzie trzeba.Co tu z tym fantem zrobić?Tylko nie piszcie:"Zaakceptować",bo
        one są mniejsze niż norma,więc tego nie da się zaakceptować!Pomóżcie!
    • 27.03.05, 19:16
      No ja też mam małe piersi... Ale się tym po prostu nie przejmuję - widzę swoje
      rówieśniczki, kobiety starsze i różne gwiazdy, które mają na oko taki sam
      rozmiar biustu, a wcale nie robią z tego problemu. Więc ja też staram się nie
      robić - noszę push-up'y i wszystko jest O.K. Jasne, że chciałabym mieć odrobinę
      większy, kształtniejszy biust, no ale takowego nie mam, a żadna operacja
      plastyczna w moim wypadku nie wchodzi w grę. Po prostu taki jest i go nie chce
      zmieniać.
      Stokrotko_88, piszesz, ze wstydziłabyś się komuś pokazać. No ale pomyśl - czy
      chciałabyś być z kimś, który zwracałby swą uwagę tylko i wyłącznie na rozmiar
      twojego biustu??? :-)
      No ale mimo wszystko wydaje mi się, że jedynym sposobem jest - albo operacja,
      albo ćwiczenia, albo przytycie :)
      • 28.03.05, 20:53
        Ja miałam 168 i wazyłam 56kg to miałam bardzo duże piersi , aż za duże i źle
        sie z tym czułam.Teraz waże 46kg -rano tyle ważyłam i mam 168-169 i mam o wiele
        mniejsze piersi i ciesze sie.Ładniej wyglądam i lżej mi i w ogóle, tylko żebym
        jeszcze nie miala tej bulimiii :(:( Ja ciągle chudne :( Dam ci rade noś sztywne
        staniki to bedą wydawały sie twoje piersi pełniejsze. pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.