• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Góry z dziećmi-szukam pensjonatu z basenem i atrak Dodaj do ulubionych

• 20.10.10, 12:53
    Czy możecie polecić jakiś ciekawy pensjonat/kwaterę/ew. hotel w Górach na przyszłoroczne ferie zimowe? Jadę z 2 dzieci (jedno starsze, jeżdzące na nartach, drugi to maluch niespełna 2-letni, dla którego potrzebuję własnie ciekawych atrakcji).
    Zależy mi na tym, aby były atrakcje pod względem dzieci - pokój zabaw, niedaleko do wyciągów narciarskich, możliwość jazdy na sankach, trasy spacerowe, basen, brodzik - ewentualnie blisko baseny.
    Zastanawiam się nad Tyliczem, gdyż nie jest tak oblegany jak np. Zakopane.
    Bukowina Tatrzańska - ciekawa alternatywa pod kątem ilości wyciągów oraz basenów termalnych, tylko obawiam się tłumów ludzi.
    Drodzy rodzice, gdzie jeździcie w góry z dziećmi?

Zaawansowany formularz
    • 20.10.10, 18:29
      wszystko zależy od tego, jakie są Twoje możliwości finansowe.

Ja na zmianę jeżdżę albo Beskidy - Wisła, albo Sudety - Karpacz i czeskie strony...
      • 08.11.10, 18:58
        A w Wisle jakie osrodek polecacie dla dorosłych z dziecmi?
        --
        Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
        Wojciech Eichelberger
        • 08.11.10, 19:38
          Siedzę wlasnie przed komputerem i tez poszukuje czegos fajnego w gorach, tylko ja na Swieta. smile))
          Najwazniejsze: atrakcje dla dzieci: basen, pokoj zabaw i piekne widoki na gory itp. w Polsce, na Slowacji lub Czecach.
          jesli chodzi o Wisle, na forum polecaja Golebiewskiego, basen i inne atrakcje. Faktycznie wyglada interesująco. Znalazlam tez fajny hotel w Czechach www.centrumbabylon.cz, mnostwo atrakcji.
          To jednak drogie oferty...sad jednak chyba bezkonkurncyjne jesli chodzi o stacjonarne atrakcje. Mnie zalezy na takim hotelu, ze wzgledu na wiek drugiego dziecka - wiem, ze nie bede spaedzala na stoku i spacerach calego dnia, a nie chce ssiedziec tez godzinami w malym pokoiku na kwaterze prywatnej ogladajac bajki.
          Czy ktos ma jeszcze jakies propozycje???
          • 09.11.10, 12:58
            Trzeba także wziąć pod uwagę, żę w takim kompleksie - znanym - jak np. Gołębiewski, w terminie ferii lub Świąt może być jeden wielki tłum i o wypoczynku można zapomnieć.
            Już to było opisywane na forum.
            --
            http://lpmm.lilypie.com/aIPpp2.png

http://lpmm.lilypie.com/aCzPp2.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.