Dodaj do ulubionych

Gdzie na wakacje z dziecmi? Południe Polski:)

28.04.11, 21:58
Dziewczyny, chciałabym pojechac z dziecmi na tydzień w jakieś fajne miejsce... niezbyt tłoczne, ale też nie opustoszałe. Mieszkamy na wsi, atrakcji u nas niewiele... Chciałabym , żeby dzieci (3,5 roku i 1,5) aktywnie spędziły czas... aquapark, place zabaw, może jakaś rzeka lub jezioro z plażą.... Znacie jakies ciekawe, sprawdzone miejsce? Myślałam o Zakopanem, ale hcyba tam dla takich maluchów niewiele do roboty. Zaznaczam, że wolałabym, żeby było to gdzieś niezbyt daleko, max 5 godzin drogi (niestety morze odpada, bo za duży koszt przejazdu przez cały kraj) ... Czyli góry jak najbardziej, ale które?
Edytor zaawansowany
  • tijgertje 28.04.11, 22:18
    Osobiscie bardzo lubimy kotline klodzka. Przpiekna okolica, jest co robic i z mlodym (7 lat) bylismy tam juz 4 razysmile w Kudowie wiecej sie dzieje, sporo rodzin z dziecmi, kryty basen z atrakcjami, piekny park i fajne trasy na spacery. My wolimy cichsze, kameralne Duszniki. W okolicy sporo ciekawych rzeczy. samo Klodzko jest super, na Twerdze maluchy za male, zeby wiecel zrozumiec, ale do polazenia ok. Tak samo z kopalnia zlota w Zlotym Stoku. W Szczytnej jest swietny, nowoczesny plac zabaw dla maluchow. W Kudowie muzeum zabawek, tuz obok w Czermnej Szlak Ginacych Zawodow (pyyycha chleb pieka!) i kaplica czaszek (ta raczej dla rodzicow niz maluchow), ciut dalej ludowa ruchoma szopka w malej wiejskiej chacie , jeszcze dalej fajny skansen na wzgorzu w Pstraznej. W Wambierzycach pieka bazylika i slynna ruchoma szopka, do tego wszedzie lowiska pstragow, przepiekna natura i cudne gory. Z takimi maluchami nawet w Beldne Skaly mozna sie wybrac, Gory Stolowe sa przepiekne. Z drugiej strony Klodzka Zalew Otmuchowski. Dla nas nieszczegolna atrakcja, bo mamy morze niemal pod nosem, ale moze wam akurat spasi. Kotlina Klodzka i rozne gory w jej obszarze to jak dla mnie jeden z ciekawszych obszarow na wakacje z dziecmi w Polsce. Tyle, ze przez tydzien i tak nie zdazycie wszystrkiego zobaczyc. A najlepsze pstragi, jakie kiedykolwiek jadlam sa w restauracji Stary Mlyn w Kudowie, jakies 200m od drogi w kierunku granicy.
    --
    autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
  • zjawa1 28.04.11, 22:27
    Znam bardzo dobrze i Zakopane i Beskidy kazdej odmianysmile
    Wg. mnie najciekawsze sa Tatry w tym Zakopane jesli chodzi Ci o wypad z malym dzieckiem.
    Zakopane jest najdrozsze z wymienionych, ale wg. mnie ma najwiecej atrakcji.
    Jesli chodzi o Beskidy to najbardziej znane z nich to miejscowosci: Wisla, Ustron, Zywiec czy Szczyrk, Porąbka.
    Jesli chodzi o same gory, to najpiekniejsze widoki sa w Tatrach, nawet nie trzeba nigdzie wchodzic, zeby podziwiac uroki tego rejonu, dookola wszedzie wysokie gory-pieknesmile
    Miejscowosci w Beskidach sa raczej duzo mniejsze, mniej turystow, mniej kramikow z roznymi bibelotami, restauracji itp. Nic nie pobije Krupoweksmile
    Nie wiem, ja ostatnio bylam jakis miesiac temu w Utroniu, fajna atrakcja dla dzieci jest takie otwarte saffari, dzie mozna przechadzac sie posrod jeleni, saren, swinek. Dotknac sowesmile
    Dodatkowo jest tam plac zabaw dla dzieciakow....Po za tym nie jest to duza miejscowosc, malo sklepow duzo turystow ,,sanatoryjnych".
    Szczyrk, jeszcze mniejsze od Ustronia tak na oko. W sumie malo atrakcji.
    Wisla taka ok, ale nie podbija Zakopanego...
    Nie wiem, trudno doradzac. Wg. mnie wieksze wrazenie robia Tatry i Zakopane nniz Beskidy.
    Ale to jest moja subiektywna opinia.

--
    www.gazeta.pl www.youtube.com/watch?v=uhV4me_k8Y8
  • kunnegunnda 28.04.11, 23:06
    hmm, zakopane na wakacje z dzieckiem- moj pomysl na piekło- brudno, tłocznie, OBRZYDLIWIE!!!
    polecam kotline kłodzką- super. może karpacz- juz tam lepiej niz w zakopanym.
    tatry tylko do chodzenia i na narty oczywisciesmile
  • zjawa1 28.04.11, 23:27
    kunnegunnda napisała:

> hmm, zakopane na wakacje z dzieckiem- moj pomysl na piekło- brudno, tłocznie, O
    > BRZYDLIWIE!!!
    > polecam kotline kłodzką- super. może karpacz- juz tam lepiej niz w zakopanym.
    > tatry tylko do chodzenia i na narty oczywisciesmile
    Hmmmm... jesli tak wyglada pieklo to zaczynam grzeszycsmile
    A tak powaznie, gdzie Ty ten brud przuwazylassmile?
    Tatry do ,,chodzenia" i na ,,narty".... No wiesz, najwyzsze gory w Polsce to jednak wyzwanie dla przecietniakasmile No ja nie zaryzykowalam i nie szalalam na czarnej nartostradzie Nosalasmile na przyklad-oczywiscie nie mowimy tutaj o ,,oslich laczkach" jesli mowa o profesonalizmiesmile
    I tzw. ,,chodzenie " po Tatrach, mysle, ze nie masz tutaj na mysli ,,zdobycia" Sarniej skalki czy wjazd do doliny morskiego okasmile.... Jednak po takiej opinii, jaka tutaj zapodalas trudno uwiezyc, ze ,,zdobylas tym chodzeniem" chocby maly koscielec- nie prawdasz?
    Bo juz o duzy Koscielec nie smiem Cie podejrzewacsmile
    --
  • tijgertje 29.04.11, 09:30
    Zjawa, gusta sie rozniawink Zakopane to moze i raj dla kogos, kto mieszka w duzym miescie, ale mnie, nieprzyzwyczajonej do tlumu na wakacje z wlasnej i nieprzymuszonej woli bys tam nie zaciagnelawink Krupowki do dla mnie istny koszmar, nie wyobrazam soebie WYPOCZYNKU w takich warunkach z malymi dziecmi.
    --
  • kunnegunnda 29.04.11, 11:46
    hej zjawa, daj odpoczac swoim kompleksom, prosze.......nie naciagniesz mnie na pyskówke o zakopanem, bo to porazka- vide ze tam juz tylko w sumie rosjanie i ukraina odpoczywa.
    zakopane bylo fajne- ale to juz zamierzchła historia.

na narty w polsce kilka razy w roku jezdzimy na kasprowy- mieszkam w krakowie, wiec to jednodniowe wypady. inaczej do austrii- czarna trasa nosala to beznadzieja.

na spacery- z dziecmi tylko w dolinki, ale widokowe cudnie. syn z nami w tamtym roku zdobyl wiekszy szczyt, ale po co mam pisac- co to zmieni...
    odpoczynek w gorach, gdzies poza zakopanem- jak najbardziej, w miescie zakopane- porazka......

brud- jak to gdzie???? zakopane lezy w kotlinie- w sezonie jest tam baardzo brudne powietrze (samochody lato, piece zima), oczyszczalnia scieków regularnie spuszcza nieoczyszczone/niedoczyszczone scieki do rzek- gazety o tym wiele pisza.
    krupowki dla dzieci- pewnie, czemu nie- psedoturysci pijani,ruscy pijani, misie do zdjecia, kramy i stragany jak na targu, obrzydliwa tandeta- ale mozna chodzic w gore i dol- swietne wakacje dla dziecka......... owczarki podhalanskie w pudelkach bez wody

aquapark- lepsze i tansze troszke za garnica, lub np termy w bukowinie- bardzo ladne

ale de gustibus itp. milych wakacji w zakopanemsmile
  • leneczkaz 29.04.11, 20:54
    Ale dla mnie wczasy 'w Zakopanem' to może być i Bukowina i Poronin i wszelakie miejscowości obok. Ale załóżmy jak ktoś przyjedzie pociągiem to już musi ograniczyć się do Zakopanego jako miejsca wypadowego. Ja lubię wczasy 'w Zakopanem' ale stricte w mieście nocowałam tylko ze 2- 3x. Kwatery drogie i często syfiaszcze. Hotele 100- letnie za cenę Hiltona itd.
    Ale wieczorny spacer po Krupówkach uważam za ok, tandetne stragany dzieciom się podobają. Obiadki w niektórych miejscach mmm pyszne.. Na Gubałówkę z młodym wjechałam ale miał wtedy 8 m-cy teraz pewnie padnie z podniecenia. Więc samo zakopane jak najbardziej może być atrakcją dla 3-latka. Ale na spacer 2-3x na wyjazd a nie jako sedno wycieczki.
    --
    Maksymilian 10.10.2008
    Aleksander (*02.05.10-19.08.10)
  • zjawa1 29.04.11, 21:04
    kunnegunnda napisała:

> hej zjawa, daj odpoczac swoim kompleksom, prosze.......nie naciagniesz mnie na
    > pyskówke o zakopanem,
    Dlaczego tacy jak Ty odmiennoosc zdania uznaja jako kompleks?
    Pewnie zwiazane jest to z jakimisz glebszymi problemamismile

> na narty w polsce kilka razy w roku jezdzimy na kasprowy- mieszkam w krakowie,
    > wiec to jednodniowe wypady. inaczej do austrii- czarna trasa nosala to beznadzi
    > eja.
    No, ja tez nie mam zbyt dalekosmile
    No jesli ktos, kto jezdzi na nartach czynnie i uwaza nartostrady Austriackie za beznadzieje, to pozostawiam bez komentarza...
    Ja tam lubie jezdzic sobie ze spokojem, bez tloku i obawy, ze jakis np. pijany snoobordzista w zajedzie mi drogesmile
    Polecam Kaprunsmile
    --
  • ella_nl 29.04.11, 20:03
    To safari w Ustroniu nazywa się Park Leśnych Niespodzianek.
    A poza tym w Wiśle czy Ustroniu nie ma za bardzo atrakcji dla maluchów.Wiem, bo mieszkam niedalekosmile
  • amulka1987 29.04.11, 09:08
    Zaraz będę oglądac Kotlinę Kłodzką i się zobaczy. Dziękuje i czekam jeszcze na jakieś sugestiesmile
  • leneczkaz 29.04.11, 09:44
    My w czerwcu jedziemy do www.hotelkolowrat.sk/ ciut za polską granicą na Słowację. Cichutkie i spokojnie miejsce na wieczorne spacery i poranki. Zaś dni będziemy spędzać na wycieczkach górskich (jak się da to wyciągami a jak nie to syn na plecach). Wybieramy się też do: www.tatralandia.sk/ . Zakopane a raczej Krupówki + Gubałówka pewnie też kilka razy zaliczymy. Oczywiście z raz www.termabukowina.pl/regulaminy,ogolny.html .
    W tej okolicy z nudów nie padniesz.. Blisko jest też do Szczawnicy i można sobie wycieczkę sieknąć do Czerwonego Klasztoru lub spływ (ja się boję, więc wolę stąpać po glebie).
    Jak macie samochód to spać wcale nie musicie w samym Zakopanem. Poronin, Bukowina.. Słowacja jak najbardziej- Smokowiec jest super. Ważne, coby samochodu nie zaparkować na cały wyjazd i nie ugrzęznąć w 1 miejscu,.
    --
    Maksymilian 10.10.2008
  • dorotatop 29.04.11, 10:06
    ja mogę jedynie opowiedzieć o mojej okolicy mieszkam w bielsku-białej plac zabaw duży Błonie, Szyndzielnia wyciąg, Szczyrk niedaleko, Wisła to samo, tak do dwóch tygodni to jest co robić i zwiedzać zwiedzać Goczałkowice, żywiec jezioro. Wszystko blisko pozdrawiam aha no i nie wspomnę o wycieczkach górskich jak kto lubi smile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqvfxmnyg7uvw2.png
  • amulka1987 29.04.11, 11:28
    W Goczłkowicach jestem często, jeździmy tam do pediatry, mieszkamy jakieś 20 km w stronę Żorsmile Bielsko też często, ale raczej na zakupy. Żywiec mnie kusi, córka chce piachu i wody a tam pewnie byłaby zadowolonasmile Oglądam wszystkie miejscowości o których piszecie, narazie najbardziej kusi Kotlina K. i żywiecsmile
  • ella_nl 29.04.11, 20:04
    no to chyba jesteśmy sąsiadkamismile
  • amulka1987 29.04.11, 20:27
    Nooo możliwesmile
  • zjawa1 29.04.11, 21:54
    Wiesz, jesli chodzi o Żywiec to tam nie ma zbyt wielu atrakcjisad
    Jezioro Żywieckie-fakt... ale z tym piaskiem to sreedniosmile Woda nie za cieplasad
    Jak bedziesz autem to moze faktycznie, jak jedna osoba tu radzila-zrob maraton po Beskidach?
    Wszystko polaczane ze saoba, jak wiesz i zwiedzicie po koleji wszystkie, wieksze miejscowosci, ktore sa obok siebie.
    A co, do Soliny i Bieszczad-cudne tereny,ale to troche dalej od okolic Żorsmile
    --
  • aniasa1 02.05.11, 00:16
    tak, tak. Wycieczki autem w tamtych okolicach to swiatny pomysl. Boskie drogi. Nic tylko wskoczyc za kierownice i smigac....... Mialam okazje niedawno tego doświadczyc, dziękuję za takie wycieczki.
  • leneczkaz 02.05.11, 11:09
    > tak, tak. Wycieczki autem w tamtych okolicach to swiatny pomysl. Boskie drogi.
    > Nic tylko wskoczyc za kierownice i smigac....... Mialam okazje niedawno tego do
    > świadczyc, dziękuję za takie wycieczki.

A o czym Ty bredzisz? Jakie wycieczki autem? Jedziesz z punktu A do B. O jakim śmiganiu mowa? My jesteśmy dobrymi kierowcami to 16 lat jeździmy i nigdy nikt wypadku nie miał.

--
    Maksymilian 10.10.2008
  • rulsanka 26.10.11, 20:37
    Hmm Maksa chcesz nosić? Myślisz, że się da?
    Ja mam małego fana gór i chyba Pieniny będą następne. Na trzy latka byliśmy w Stołowych.
  • klubgogo 29.04.11, 10:03
    A właśnie Zakopane polecam, jest plac zabaw, jest aqua park, kolorowe Krupówki, kolejka na Gubałówkę, czyli wszystko, co dzieci lubią. Ja moją zaciągałam jeszcze w dolinki - Kościeliską czy Białego (tu raczej z tym młodszym ciężko). Poza tym wiele pensjonatów ma w swojej ofercie kącik dla maluchów na pogodę deszczową i place zabaw. Jeśli pensjonat bez wyżywienia polecam Watrę - duże posiłki z dużym placem zabaw.
  • agni71 29.04.11, 11:40
    Nie wiem, czy planujecie w ogóle chodzenie szlakami turystycznymi? Jesli tak, to polecam beskidy, niezbyt wymagające dla małych piechurów. Sa wyciągi krzesełkowe, więc można robic wycieczki łączone wjazd + wycieczka piesza. W Ustroniu świetny Park Leśnych Niespodzianek z duzym placem zabaw (ale plac zabaw naprawdę blednie przy mozliwości samodzielnego karmienia z reki saren), świetne są pokazy lotów ptaków, szczególnie sów.

W hotelu Gołębiewski w Wiśle są baseny, które dzieci lubią (sztuczna fala).
    Jest tor saneczkowy, duże trampoliny-batuty, ale na to twoje dzieci za małe.

Jak ktos lubi spacery bardziej miejskie, to w Wiśle jest przyjemny deptak wink

Na szlakach mozna znależć świetne jagodowe miejsca smile

Tatry, a w szczególności Krupówki są dla mnie zbyt przytłaczające. Równiez tlok na szlakach jakos mnie nie pociąga.
  • amulka1987 29.04.11, 12:20
    Był ktoś? Ja byłam za panienki dawno temu i miło wspominam... Może okolice? Po górach trochę chcę pochodzic, ale mąz ma problemy z kręgosłupem, więc ostrożniesmile Park leśnych niespodzianek nie robi juz na moich dzieciach wrażenia- co roku z 5 razy jedziemy, a hotel Gołębiewski za drogi, z resztą tam w okolicy jest tylko las.
  • pysia_35 29.04.11, 14:24
    a solina to dobry pomysł. Mozna zatrzymac sie niekoniecznie nad samym zalewem - bedzie taniej i spokojniej a na kapieliska dojeżdzać. Same Bieszczady warte zobaczenia - jest przepieknie, luźniej niż w Tatrach, spokojniej i taniej - rewelacyjne powietrze, woda i jedzenie,ciekawe trasy spacerowe, woda z atrakcjami wodnymi (Solina) , mini zoo z lesnymi zwierzetami w okolicy, piękne kościółki i cerkwie do zobaczenia, wesołe miasteczka dla maluchów w różnych miejscowościach w okresie wakacji, nawiększy w Europie skansen-park w Sanoku ( rewelacyjny spacer). Co prawda dla takich maluchów jak twoje najciekawsze wg mnie wakacje to piasek, woda i słońce, ale jeśli góry - to polecam Bieszczady !
  • mkret1 24.06.14, 10:02
    Domki nad Solina - www.domkinadsolina.net . Cisza spokój idealne miejsce do odpoczynku. Polecam.
  • tijgertje 29.04.11, 20:59
    Solina to w zasadzie zalew i okoliczne gorki, fajnie, jesli pogoda dopisze, ale jak bedzie zimno i mokro to atrakcji do zwiedzania nie ma zbyt wiele. Zreszta zama Solina czy np Wetlina, gdfzie sa wieksze skupiska turystow jest koszmarnie droga. Moze nie tak, jak zakopane, ale ceny sa wywindowane niemozliwieuncertain
    --
  • sabrina_30 29.04.11, 22:26
    a ja polecam beskid niski nie jest jeszcze zatłoczony i blisko do wielu atrakcji. Vrbov na Słowaji tez polecam. Niedaleko za granica a w tamtym roku 16,50 zł opłaciliśmy za nocke pokój 4 osobowy z tym ze łazienka do naszej dyspozycji ale trzeb byo wyjsc na korytarzsmile).
  • sjostra 01.05.11, 21:36
    Dla tych co sie wahaja czy warto jechać w Kotline Kłodzką z dziećmi polecam jeszcze czeskie Zoo safari 40km od Kudowy Zdroju (Dvur Kralove), jeszcze nie bylismy tylko słyszelismy, ale w tym roku sie wybierzemy
  • tijgertje 02.05.11, 09:15
    My bylismy dwukrotnie. fajne jest. Jak kiedys zrobilam zdjecie tygrysowi, to mi zarzucili,z e sztuczny, bo przez szybe mialam do niego ceale pol metrawink Kotlina Klodzka w poriwnaniu z innymi rejonami ma naprawde sporo do zaoferowania, w miejscowosciach zdrowiskowych panuje niesamowita atmosfera i niezaleznie od pogody nie da sie nudzic. Do pragi w sumie tez niedaleko, jest mnostwo wycieczek, tyle, ze nie dla malych dzieci. W miesiacach wakacyjnych w Polanicy, Dusznikach czy Kudowie wlasciwie caly czas sie cos dzieje, mnostwo imprez, festiwali itp. Ostatnim razem bylismy ponad tydzien i nawet polowy z zaplanowanych atrakcji nie zdazylismy zaliczyc. Ja mialam frajde, bo bylismy akurat w czasie Festiwali Chopinowskiego w Dusznikach, muzyka to moj zywiol, wiec z parku moglam nie wychodzicwink kotlina Klodzka ma jeszcze jedna zalete, ma ciekawy mikroklimat i nawet jak w okolicznych rejonach leje, to w Kotlinie zawsze mielismy fajna pogode. Padalo owsze nad ranem, ale do poludnia pogoda byla juz cudowna. Rok temu nawet w czasie powodzi w Bogatyni i Czechach, choc w sumie daleko nie bylismy, to u nas w ciagu dnia ani kropla deszczu nie spadla.
    --
  • amulka1987 02.05.11, 11:03
    Dziewczyny wybrałam jednak Korbielów, 2 godzinki drogi od nas... Cudny pensjonat z basenem otwartym, widok na góry... Boski plac zabaw i ogromny ogródsmile Bliziutko nad Jezioro Żywieckie, będziemy autem więc podjedziemy, blisko baseny termalne i aquaparki na Słowacji... też zajrzymy. Mam nadzieję, że będzie fajniesmile Jeżeli ktoś ma ochotę pojechac z nami 27.06 do 02.07 to zapraszamsmile Dzieci 3,5 i prawie 2 latkasmile
  • mamanadi 03.05.11, 14:06
    NAPISZ PROSZE NAZWE TEGO PENSJONATU ALBO STRONKE WWW.
  • amulka1987 03.05.11, 18:50
    Willa Podgórska w Korbielowie, z tym, że jutro będę wiedziec na pewno, czy tam jedziemy, ponieważ koleżanka zaproponowała wyjazd do Karwii i orientujemy się w tej chwili czy da radę jeszcze gdzieś się zakwaterowac w większej grupiesmile
  • rozpedowski 12.02.12, 22:05
    Ja również wolę Sudety. Mniej zdeptane niż Beskidy, a atrakcji wystarczy na minimum 3 tygodnie smile W szczególności mniej znane fragmenty Sudetów np. Góry Kaczawskie.
    http://www.villagreta.pl/obrazki/pogorze_kaczawskie.jpg
    http://www.villagreta.pl/obrazki/zamek-grodziec.jpg
  • stylonka 16.08.11, 11:24
    ja często jeździłam do Szczawnicy z rodzicami pod namioty. smile Wszystko zależy od tego co chce się robić, chodzić po górach czy zwiedzanie zabytków lub nastawienie na odpoczynek i słodkie lenistwo. Dość sporo informacji turystycznych można sprawdzić na tym internetowym przewodniku turystycznym ideatur.pl Można tam znaleźć pomysły na wyjazd jak i różne usługi, które od raz da się zarezerwować. Pomocna rzecz dla tych, którzy lubią samemu zaplanować sobie urlop.
  • fo-o 26.10.11, 17:02
    Jeżeli chodzi o tego typu wyjazdy to może poszukasz czegoś na nextur.pl Jest tam specjalna zakładka dla rodzin z dziećmi. Można tam od razu zaplanować sobie cały wyjazd. Przydatna sprawa i przy okazji można odkryć wiele ciekawych miejsc w Polsce.
  • wycieczka_z_dzieckiem_pl 24.02.12, 12:34
    Jeśli chodzi o wakacje to ja też polecam Pieniny smile. A jeśli szukalibyście pomysłów na wycieczki małopolsce to zapraszam smile
  • pagaa 26.10.11, 18:28
    w te wakacje byliśmy z 2latkiem w Pieninach-tydzień rewelacji byłsmile byliśmy w Sromowcach Wyżnych-zaraz obok Niedzicy i Czorsztyna, tanio mega, widok na tatry i trzy koronysmile u gospodarzy był placyk zabaw, huśtawka, piaskownica, zabawkismile spłynęliśmy Dunajcem tratwą-to mały nie chciał wysiadaćsmile byliśmy na zamku w Niedzicy, stamtąd statkiem do zamku w Czorsztynie i spowrotem statkiemsmile byliśmy jeden dzień w Zakopanem...ale zwialiśmy bo tyyyle ludzi, że ciężko się przecisnąćuncertain no ale Kasprowy zaliczony kolejkąbig_grin i ciuchcią po Zakopanem się chłopaki przejechalismile też jeden dzień w Szczawnicy, też kolejką wjechaliśmy (nie łaziliśmy mocno po górach bo ja w ciąży, ale można), a na górze moi mężczyźni mieli atrakcję-zjazd letnim torem saneczkowymsmile i pokąpać się można, napić wody zdrojowej i zjeść smacznie rybkębig_grin nie było nas całe dnie, a wracaliśmy padnięcismile
  • pagaa 26.10.11, 18:30
    a i na Słowację dwa kroki, to i alk mozna nabyć i kładką przejść z Polski do Słowacji zobaczyć Czerwony Klasztorsmile
  • wycieczka_z_dzieckiem_pl 27.02.12, 16:12
    Co do Słowacji to przypomniałaś mi o bardzo przyjemnej trasie spacerowej spod Palenicy w Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru (nie trzeba iść całej trasy, bo to faktycznie spory kawałek). Idzie się ładną, brukowaną drogą wzdłuż Grajcarka, a potem Dunajca. Trzeba uważać na ścieżkę rowerową, ale spacer jest piękny!
    ------
    wycieczka z dzieckiem Poleca!
  • orkuenna 27.10.11, 15:32
    Sugerowałabym Bieszczady albo Beskid Sądecki, bardzo fajne miejsce do nie tak męczących spacerów z dzieciakami smile W sumie możesz jeszcze zobaczyć, czy nie ma jakichś sugerowanych wycieczek na nextur.pl w rejonie, który najbardziej by Ci odpowiadał smile
  • beatazet 21.11.11, 18:49
    Karkonosze - Świeradów ( kolejka gondolowa), Karpacz, Kowary( park miniatur), Szklarska Poręba ( wodospady). - tylko woda nigdzie mi się nie kojarzy.
  • sheryll 27.02.12, 12:06
    To ja się podłączę pod pytanie i zapytam o klimatyczne miejsca noclegowe w kotlinie kłodzkiej. Najlepiej Kudowa lub Duszniki. Dziecko 8-letnie już, więc plac zabaw i inne takie niekoniecznie, ale ma być czysto i możłiwość wykupienia jedzenia.
    --
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
    J.Conrad
  • soniq_e 26.03.12, 11:48
    Mogę Ci polecić super pensjonaty w Zakopanym Tekst linka

Z moimi dzieciakami jeżdżę tam co roku do Doliny Białego (mają tam animatora) pensjonat jest w bezpiecznym miejscu bo nie jest bezpośrednio przy zatłoczonych i głośnych Krupówkach, a przy wejściu do doliny białego(pięknego miejsca w sam raz na spacer), mają SPA i zaplecze rekreacyjne w hotelu, pyszne jedzenie a poza tym Aqua Park w cenie (szczególnie fajna forma jeśli trafi się niepogoda)
  • karola_gl 12.04.12, 12:39
    A może jakieś kolonie dla dzieci ? Wiele firm oferuje teraz wyjazdy razem z dzieckiem, oraz wiele różnych wakacji? Może warto zastanowić się nad wyjazdem zorganizowanym?
  • karola_gl 12.04.12, 12:42
    A może jakieś kolonie dla dzieci ? Wiele firm oferuje teraz wyjazdy razem z dzieckiem, oraz wiele różnych atrakcji? Może warto zastanowić się nad wyjazdem zorganizowanym?
  • gufik.pl 24.06.12, 22:08
    Jeżeli szukacie wyjazdu z dzieckiem w Polsce to zapraszam na swietna stronę !!! www.gufik.pl
    Własnie ruszyl portal z wyjazdami dla rodziców z dziecmi.
    Dzięki swietnej wyszukiwarce mozna znalezc wszystko czego sie szuka po poszczególnych udogodnieniach.
  • gufik.pl 24.06.12, 22:11
    gufik.pl/swietokrzyskie.php?offer_id=83#center
  • rodzice31 30.06.12, 13:46
    czy bylicie może w Białce Tatrzańskiej? znalazłam taki obiekt
    gufik.pl/malopolskie.php?offer_id=95#center
    będę wdzięczna jesli ktos podpowie czy warto się tam wybrać? może ktos z Was tam juz był i może cos o tym obiekcie powiedziec? Z góry dzięki za pomoc!!!
  • magda-lenka78 30.06.12, 14:52
    Tylko Pieniny - góry są, Tatry widać, do Zakopanego i na baseny termalne blisko, jezioro, wyciągi, piękne wąwozy (w Jaworkach - polecam Arena Homole), rzeki i rzeczki, jedziemy w tym roku smile Można po drodze zatrzymać sie w Chabówce - parowozy albo Rabce tam też jest infrastruktura dla dzieci.
  • rodzice31 30.06.12, 14:56
    dzięki slicznie za odpowiedz a byłas może w Szczyrku? znalazłam tam jakie kwatery zobacz i daj znac co myslisz
    gufik.pl/slaskie.php?offer_id=101#center
    dziekiwink!
  • karola4444 13.11.12, 21:50
    Jak w góry to tylko Gorce i Górski Raj *** gorskiraj.com/ polecam !!
  • marsoch81 02.02.13, 09:42
    zobaczcie sobie www.gufik.pl
    tam sa tylko obiekty pod dzieci
    super stronka - przejrzysta - mozna znalezc noclegi na kazda kieszeń
  • greq22 15.07.14, 17:45
    w lipcu 2013 byliśmy w zielenicy w zachodniopomorskim. dzieciaki i cora, oraz malzonka ma piękna. pobyt 7-dniowy, rewelacja, szkoda, że tak krotko, idzie się naprawdę do tego przyzwyczaić. wspaniałe warunki dla dzieci, duży plac zabaw, dużo terenow, boiska do pilki, siatki. dla wędkarzy fajne zbiorniki z karpiami i pstrągami, naprawdę duże i fajne sztuki się trafiały. dla mnie rewelacja, meldujemy się tam w sierpniu. wink
    Tu ich adres: www.agroturystyka-zielenica.pl
  • ajejijeji 09.06.15, 13:48
    Hej, polecam Ci Szczyrk - jest świetnym miejscem na wakacje, góry są niskie idealne dla rodzin z dziećmi - nasz faworyt to hotel klimczok - www.klimczok.pl/pakiety-pobytowe/wakacje-w-gorach - dzieci do 5 lat bezpłatnie razem z jedzeniem, mnóstwo atrakcji, blisko do szlaków.
  • paulisia121212 27.11.16, 23:51
    Ja polecam Willę Słoneczną w Dębowcu koło Cieszyna. Miejsce wyjątkowe z rodzinną atmosferą i dla dzieci mnóstwo atrakcji! www.willasloneczna.pl
  • 123mamasama 24.06.18, 08:45
    Ja lubię się polenić troszkę na wakacjach, ale żeby dzieciaki miały w tym czasie co robić. Zawsze więc wybieram noclegi w domkach z ogromnym placem zabaw i innymi uciechami. Polecam Wam morze: www.karwiabaka.pl i Mazury: www.stacjalato.pl Sprawdzone! W tym roku w góry do www.osadasniezka.pl. Ośrodek gigant wiec trochę się boje czy mi się spodoba. Jak wrócimy to napiszę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.