Dodaj do ulubionych

gdzie lubicie jezdzic nad morze?

29.11.11, 15:47
Polskie morze...z dzieckiem/dziecmi.
Edytor zaawansowany
  • 29.11.11, 15:56
    ja lubię Międzyzdroje i hotel Slavia
    --
    fuj-fuj.blogspot.com/
  • 29.11.11, 15:59
    Przed sezonem lub po do duzych kurortów. W sezonie najmniejsze dziury jakie sie uda znaleźc, nie lubimy tłoku na plaży.
  • 29.11.11, 16:31
    Do Gąsek, urocza dziura z szeroką i pustą plażą. Chodzą słuchy, że mają tam elektrownię atomową wybudować, więc trzeba tam przed inwestycją jeszcze pojechać smile
    Byłam w Gąskach z 7 razy smile
    --
    *D.A.T.J.
  • 29.11.11, 16:33
    Rogowo (dziura między Mrzeżynem a Dźwirzynem)
    --
    "Ja nie zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić!!!" by pJ
  • 29.11.11, 16:53
    Karwia i Dębki smile
  • 29.11.11, 17:11
    W dzieciństwie jeździłam do Sarbinowa i Chłopów na cały miesiąc. Było cudownie ( wtedy dość pusto). Potem z dziećmi też tam jeździłam ale teraz "zdradziłam" to wszystko dla Chorwacjiwink Tam przynajmniej prawie nie pada.
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • 29.11.11, 18:00
    Międzyzdroje, Jastarnia, choć tam tłumy przeokropne......
  • 29.11.11, 18:21
    Zimne, niezbyt czyste, pogoda nieprzewidywalna. Brak zakwaterowania w dobrym standardzie i adekwatnej cenie, niewiele atrakcji.

Poza tym daleko. Niewiele dalej mam do Chorwacji.
  • 29.11.11, 18:59
    ja byłam w tym roku pierwszy raz ale za to dwukrotnie, raz w Miedzywodziu, potem w Jarosławcu, pogoda dopisała w 100% , osrodki tezsmile plaze tezsmile
  • 29.11.11, 19:10
    Jeździmy co roku na kilka dni jak zapowiadają dobrą pogodę. Wykonuję kilkadziesiąt telefonów przed wyjazdem i gdzie znajdę fajną miejscówkę tam jedziemy. Ostatnio odkrywamy uroki bałtyku litewskiego.
  • 29.11.11, 19:38
    Ja i moja rodzina uwielbia polskie morze niezależnie do pogody i pory roku.
    Chociaż ze względu na moje i dzieci wakacje jeździmy raczej w lecie. Powiem tylko,że byłam na kilku plażach w Europie Południowej i nic nie dorówna plaży w Białobrzegach. Cisza , spokój, milutki piaseczek, plaża szeroka na 100 metrów, cudowny sosnowy las ( żeby tylko czyściej trochę było ,ech ... ). Bo my rzadko leżymy plackiem na słońcu, nasze wakacje to niekończące się spacery , zwiedzanie okolicznych wioseczek ... Mojej młodszej córce nie przeszkadza zimna woda, byle był mokra big_grin
    --
    Poddasze...

brawo
  • 29.11.11, 19:56
    Mielno,tylko i wylacznie bez dziecka,impreza 24na dobe.Nie ma lepszej party miejscowosci.W lipcu zjezdza sie cala warszawka.
    --
    “Mój takie bajki opowiadał piąte razy w miesiącu.Auto okazało się mieć na imię Kasia“ by wioskowy_glupek
  • 29.11.11, 20:47
    edelstein napisała:

> Mielno,tylko i wylacznie bez dziecka,impreza 24na dobe.Nie ma lepszej party mie
    > jscowosci.W lipcu zjezdza sie cala warszawka.

W lipcu Warszawa przenosi się na Hel.
  • 29.11.11, 20:07
    Dziwnów - Zastal
  • 29.11.11, 20:26
    ja i dzieci lubimy na mierzeję wiślaną śmigać - kiedyś to była krynica morska, potem stegna, teraz piaski i tak już zostało, mój starszak nigdy nie był nad morzem w innym miejscu niż mierzeja.

• 29.11.11, 20:45
    Kocham Świnoujśćie
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • 30.11.11, 07:52
    slonko1335 napisała:

> Kocham Świnoujśćie

My tak samo ale drugą stronę,teraz budują tam stacje paliw sad Jeździmy do Kołobrzegu związku z tym smile

--
    Podczas, gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować smile
  • 30.11.11, 08:25
    I marzy mi sie kupienie tam mieszkania.
    --
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • 29.11.11, 22:18
    chałupy/hel smile
  • 29.11.11, 22:57
    Grzybowo - urocza dziura blisko Kołobrzegu, ale dośc daleko, zeby odpocząćsmile
    --
    https://lh4.googleusercontent.com/-a41MuRJ9unw/TgdYjRaPefI/AAAAAAAACIw/jKYqS3ne3Vc/marylin%2525201.jpg
    Karra w kuchni
  • 08.06.12, 19:50
    5 czy 6 lat z rzędu jeżdziłam z dzieckami do Grzybowa smile
    malownicze, spokojne zadupie, czysta plaża, życi towarzyskie umierające ok 23 smile czyli to, co lubię
    do tego piękny Kołobrzeg, gdzie sobie można miło pospędzać czas w razie niepogody

--
    Kobieta domowa
  • 29.11.11, 23:06
    Niechorze
    --
    ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

ODDAJ głos na NIEZWYKŁĄ
  • 30.11.11, 07:45
    Rowy od strony Puszczy Słowińskiej. Chłopy, bo piesze wędrówki do Mielna działają odchudzająco.
  • 30.11.11, 09:32
    Białogóra
  • 30.11.11, 09:35
    Łazy k. Mielna
  • 30.11.11, 09:38
    Kąty Rybackie
    --
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • 30.11.11, 09:52
    Pomorze Zachodnie. Tylko tam jest zalesiony pas nadmorski a to uwielbiam. Zjeździliśmy dość dokładnie (Pobierowo, Niechorze, Rowy, Poddąbie, Pleśna). Prawie nigdy nie wracamy w to samo miejsce choć wszystkie miejsca były fajne.
    --
    pozdrawiam
    Dorota i Kuba&Bartek
  • 30.11.11, 09:55
    Kilka uroczych miejscowości poleconych już wyżej także bym poleciła, natomiast zdecydowanie odradzam Jastrzębią Górę. No chyba że ktoś lubi przedzierać się z dziećmi przez wieczny, zatłoczony jarmark żeby po wysokich niestabilnych schodach dostać się na wąską, zatłoczoną, kamienistą plażę.
    --
    >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
  • 30.11.11, 09:57
    Jak z dzieckiem, to mam jedną taką kwaterę w Karwii, praktycznie przy samym morzu. Rano kiedy dzieciak śpi ja idę pooddychać morskim powietrzem na pustej jeszcze plaży, po drodze na kwaterę kupuję świeże buły w piekarni, wracam i budzę dziecko i idziemy na plażę smile nawet nie wkładając butów
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/bf768549d6.png
  • 30.11.11, 10:06
    Karwia jest cudna!
    Na wycieczki w stronę Rozewia, tam cudny wysoki klif i super kamienista plaża (moje dzieci były zachwycone).

W tym roku byliśmy w Rowach - też ładnie smile
    Na jednodniowe wypady wybieramy Stegnę (blisko mamy od dziadków), ale na głównej plaży duży tłok, a i ośrodki daleko od morza.
  • 30.11.11, 20:13
    Karwia jako miejscowość jest wyjątkowo brudna i jeżdżą przez nią TIRy. Plaża natomiast jest tamświetna.
  • 09.04.12, 23:11
    Najbardziej jednak lubię wyjeżdzać nad nasze polskie morze. Ta niepowtarzalna atmosfera jest naprawdę nie do zapomnienia. Kocham zachody słońca i spacery wybrzeżem, nawet gdy jest trochę chłodniej. Ostatnio dla mnie wspaniałym rozwiązaniem jest SPA lub inne tego typu ośrodki, tam naprawdę można się zrelaksować, polecam każdemu zapracowanemu.
    Ja byłam z rodziną w tamtym roku nad morzem w Ustce, jest to bardzo rozrywkowe i fajne miasto na taki wyjazd nad morze. Wróciliśmy szczęśliwi i wypoczęci, dziecko było bardzo ucieszone, że w końcu mogła się potaplać w morzu, gdyż wcześniej jakoś nigdy nie było ku temu okazji. Jeśli chodzi o organizację całego wyjazdu to bardzo mi się podobała i nawet trochę zaczęłam uprawiać trochę sportu.
  • 10.04.12, 15:11
    wychowałam się w Kołobrzegu, mieszkają tam moi rodzice więc co roku Kołobrzeg.
    Ale w te wakacje chcę jechać nad morze do Dziwnowa, bo za każdym razem kiedy jadę do rodziców to nie odpoczywam tylko mam normalne obowiązki-jak bym tam zawsze mieszkała i właśnie wróciła z wakacji. Czasem po prostu chciałabym być jak gość, wczasowicz, bez wyrzutów sumienia codziennie jeździć nad morze.
    --
    niepogodzona.blogspot.com/
  • 11.04.12, 11:46
    Lubiatowo i Dębki (czasy bez dziecka), z dzieckiem potrzebuje odrobine cywilizacji, ale za to jezdze maj/czerwiec, wtedy są to Dąbki albo Karwia, z dzieckiem bylam raz w sezonie w kurorocie i tak jak kocham polskie morze, to niestety cala reszta jest nieznośna.
  • 11.04.12, 11:55
    Półwysep Helski
  • 08.06.12, 17:17
    Do Jastarni smile
    Mała miejscowość, z dzieckiem idealnie.
    Place zabaw, atrakcje dla dzieci i wszędzie blisko.
    Polecam www.kwateryjastarnia.pl, byłam tam dwa lata temu i bardzo dobre warunki, podwórko z domkiem dla dzieci i innymi zabawkami, wysoki standard i niskie ceny.
  • 08.06.12, 17:21
    Zawsze jeździliśmy do Ustronia Morskiego.
    --
    Nie uronię za nich ani jednej łzy
    ''Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuchses''
  • 08.06.12, 18:40
    Jastrzębia Góra

Darłówek

Dorosłam do tego aby kupić mieszkanie w Darłówku i mieć bazę wypadową nad nasze morze. Mimo,że do Chorwacji jadę 14 godzin a nad morze 10 to odłożyłam sumkę,znalazłam developera i kupuję.
  • 08.06.12, 19:33
    a-ronka napisała:

>
    > Darłówek
    >
    A gdzie to jest? Nazwa nadmorskiej dzielnicy Darłowa to: Darłówko. Jak Ci ktoś chce cokolwiek sprzedać w miejscowości Darłówek to może się okazać, ze to fatamorgana.

--
    Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
    zakochany.
    Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
  • 08.06.12, 19:44
    hehe Darłowek to tam gdzie hotel Jansmile Zawsze tak mówiłam i zawsze trafiałam,nawet nawigacja to "łapała"
    Wiem,że to błąd ale jakoś utarło się,że Darłowek i kropka.
  • 08.06.12, 19:52
    Mnie się podoba w Mielnie, Darłówku, Władysławowie, Niechorzy, Łebie i Międzyzdrojach. A najbardziej w Dziwnowie.
    --
    "Są dwa światy i jedno słońce, które u nas coś słabo grzeje
    Ty masz pewnie dużo pieniędzy, ja nadzieje"
  • 08.06.12, 21:37
    Będę się powtarzać: do naszej kawalerki w Rogowie. Nigdzie indziej mi jeszcze nie było tak fajnie...
    --
    "Ja nie zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić!!!" by pJ
  • 08.06.12, 21:52
    przez ostatnie 6 lat Karwia ale przed sezonem. w tym roku dębki w sierpniu.
    --
    <Mama Maćka (7 marca 2006 r.) i Mai (17 marca 2008 r.)>
  • 08.06.12, 21:52
    www.duet.karwia.info.pl/duetII.php

--
    <Mama Maćka (7 marca 2006 r.) i Mai (17 marca 2008 r.)>
  • 09.06.12, 01:44
    Kocham półwysep helski.
    Uwielbiam Jastarnię.
    --
    Teraz zamiast wpadłaś jak śliwka w kompot będzie - wpadłaś jak Hanka w pudła ! ---wioskowy_głupek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.