Dodaj do ulubionych

Wielkanoc 2012

17.01.12, 13:25
Witam, siostra wymyśliła żeby wyjechać w tym roku na Wielkanoc. Od razu zaznaczę ze nie mam mowy o egzotyce bo taka wyzwolona nie jestem. Ale:
-nie lubie garów w Świeta
-chciałbym by ktoś mi pousługiwał, pozmywał-na męża nie liczę bo tylko warczenie świąteczne nam by groziło
-ja, mój mąż, rodzice i siostra z rodziną - i tradycyjne agro, ale nie muszą to być jakieś góralskie święta byle tradycyjne - żurek na śniadanie, jaja jaja
I najważniejsze atrakcje dla dzieci-np basen i kulki czyli wersja miastowa lub zwierzęta, stodoła, kurnik wersja swojsKA
Edytor zaawansowany
  • kokosik2010 14.02.12, 11:15
    Puszcza Białowieska wiosną jest cudna smile)) i jest takie ciekawe miejsce, drewniane domki, skansen, karczma, plac zabaw, rowery i żubry za płotem. Mają ofertę wielkanocną właśnie dla rodzin z dziećmi smile)) polecam zaglądamy tam czasem, bo mamy tylko 10 km i mimo, że już wiele razy tam byliśmy dzieci zawsze są zachwycone i najedzone smile))) tu podaję link do stronki siolobudy.pl/oferta/4.html pozdrawiam
  • listopad2009 15.02.12, 10:24
    szukałam i szukałam czegoś ciekawego i nie rujnującego kompletnie portfela. Szukałam w okolicach morza, Kołobrzeg, Świnoujście - ceny kosmiczne w hotelach z basenem, a jak znalazłam to okazało się, że w połowie stycznia WSZYSTKIE POKOJE na wielkanoc zajęte.

W końcu jedziemy do ARKA SPA w Kołobrzegu, byliśmy tam na Sylwestra. Za 2 osoby dorosłe + dostawka dla 4 latka + łóżeczko dla 2-latki - 2 noce z pełnym wyżywieniem prawie 1200 zł. Basen jest, inne atrakcje (bawialnia, miejse do zabawy dla dzieci w jadalni) są, trochę w Sylwestra był problem z miejscami w jadalni (byliśmy w 8 osób), ale ostatecznie znowu się tam wybieramy. Jedzenie dość dobre, ale ja wymagająca nie jestem. Bufet dla dzieci jest też osobno (w sensie, że jedzenie bardziej zdrowe, ale wybór niewielki). Soczki na prośbę były podawane. Polecam.
  • vai86 12.03.12, 15:21
    Nie wiem z jakiego regionu Polski jesteś ale godny sprawdzenia jest Dwór Droblin smile. Byłam tam w tamtym roku na weekend. Mają tam stadninę i bardzo dobre tradycyjne jedzenie. Ja w tym roku też postanowiłam wyjechać na Wielkanoc, ale szukam czegoś w górach smile
  • monika-mch 16.03.12, 13:45
    A może pensjonat Polonia w Krynicy Morskiej?
  • recomena 28.03.12, 11:13
    vai86 napisała:

> Nie wiem z jakiego regionu Polski jesteś ale godny sprawdzenia jest Dwór Drobli
    > n smile. Byłam tam w tamtym roku na weekend. Mają tam stadninę i bardzo dobre trad
    > ycyjne jedzenie. Ja w tym roku też postanowiłam wyjechać na Wielkanoc, ale szuk
    > am czegoś w górach smile

Chodzi o stary Dwór z XIX wieku? nie wiedziałem, że go odnowili. Masz jakieś zdjęcia, ciekaw jestem jak to teraz wygląda, bo pamiętam to raczej jako ruinę.
  • uluska3 20.03.12, 18:10
    Ja polecam Ujsoły. Mało rozreklamowana miejscowość, mało turystów, piękne widoki (znajdują się w samym środku Beskidu Żywieckiego), jest gdzie spacerować, pełno szlaków turystycznych! Nocleg i wyżywienie tylko u Pani Basi (www.ujsoly.net) - skromnie ale bardzo smacznie i przytulnie, co najważniejsze niedrogo!! Duży ogród, miejsce na ognisko, kominek na wieczorne posiadówki - fajnie smile
  • soniq_e 26.03.12, 11:21
    Jeśli nie typowo góralskie a tradycyjne święta to polecam www.polskietatry.pl/oferty-specjalne od kilku lat spędzam z nimi święta i jestem zachwycona!!! Zero przygotowywań, gotowania, pieczenia, sprzątania. Jedziemy całą rodziną i wszyscy nam nadskakują. Z dziećmi na święta jeździmy do Doliny Białego dzieciaki bawią się z animatorem, a ja relaksuję się na basenie czy w spa. Dodatkowo w ofercie mają Aqua Park gratis więc odpoczynek na całego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka