Dodaj do ulubionych

Ile płacicie za wczasy nad morzem???

23.04.12, 11:46
Pytanie wakacyjne...
Ile płacicie za dobe za pokój nad polskim morze???
Nas jest 4, tzn ja mąż i 2,5 letnie bliźniaki i się zastanawiam ile teraz to wszytsko kosztuje, nie chce przepłacić. Może któreś z was już mają rezerwacje lub są bardziej rozeznane niż ja.

Ja wczoraj znalazłam pokój (4 miejsca do spania, internet, tv, jakieś tam wyposażenie żeby zrobić śniadanie, możliwość skorzystania z aneksu, basenik na obiekcie, plac zabaw, 100m od morza, wiocha Pustkowo- ale podobna ładnie jest smile) i za ten pokój 195 zł za dobe. Pani nas policzyła dwie dorosłe osoby 2x 65zł i dwójke moich chłopaków jako jedną dorosłą osobe czyli 1x 65 zł. Nie wiem czy to drogo czy tak własnie teraz się liczy za osobe.
Szukam pokoju tak żeby się nie zadusić czyli musi być 3 osobowy. No i zależy mi żeby był aneks z możliwością gotowania bo chłopcy są bardzo alergiczni i moga tylko to co wiadomo że mogą smile

Pomóżcie i podpowiedzcie smile wakacje tuż tuż a ja odliczam do urlopu każdy smile

Edytor zaawansowany
  • magdus-81 23.04.12, 11:47
    ...każdy dzień smile (miało być)
  • slonko1335 23.04.12, 11:51
    Dwie stówy za dobę za 4 osoby to nie jest dużo w zachodniopomorskiem.
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • 1maja1 23.04.12, 11:55
    My jedziemy w pierwszy tydzien sezonu, miejscowosc Dziwnow, osrodek wczasowy ze sniadaniem i obiadokolacja, pokoj 3 osobowy (nas bedzie 4) za tydzien kosztuje 2550 zl plus parking.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/zrz64z177icwbfhr.png

• blaszany_dzwoneczek 23.04.12, 12:02
    Ciekawe czy przypadkiem nie ten sam ośrodek, do którego my ostatnio jeździmy? wink
    --
    Anielka 11.10.2007
  • 1maja1 23.04.12, 12:19
    blaszany_dzwoneczek napisała:

> Ciekawe czy przypadkiem nie ten sam ośrodek, do którego my ostatnio jeździmy? ;
    > )
    a do ktorego jedziecie? szkoda, ze nie w tym samym czasie, to bysmy sie na plazy umowilysmile
    ps: dziewczyny, nie kraczcie z ta pogoda, ja sie nastawiam, ze bedzie pieknie;P

--

• blaszany_dzwoneczek 23.04.12, 12:24
    Na Wydmie
    --
    Anielka 11.10.2007
  • 1maja1 23.04.12, 12:28
    blaszany_dzwoneczek napisała:

> Na Wydmie

kurcze, nie widzialam tego osrodka na necie, moze zle szukalam; znalazlam za to Dankar, opinie mial w porzo, wiec mam nadzieje, ze sie nie zawiodesmile

--

• zjawa1 23.04.12, 11:56
    Dolicz jeszcze dodatkowe koszty, nazbiera sie tego cale mnustwo.
    A i pogoda nie pewna. Ja osobiscie nie wybralabym sie nad Polskie Morze, lepiej jechac zagranice. No chyba, ze jestes amatorem Baltyku, to co innego.
    --
    forum.gazeta.pl(...)Kaszel, zapalenie ucha są niedogodnościami wieku dziecięcego, a nie chorobami. Antybiotyk przy zapaleniu ucha przyjmuje się do 10 dni(...)
    Złota myśl D...Q, forum Małe dziecko
  • bartolini08 23.04.12, 12:04
    Tu się zgadzam. Co z tego że wyjdzie tanio jak będzie lało lub będzie gorąco ale przyjdzie zimny prąd morski i do morza nie da się wejść.
    --
    BAJKI DLA DZIECI
  • blaszany_dzwoneczek 23.04.12, 12:09

--
    Anielka 11.10.2007
  • betty842 23.04.12, 13:08
    Niby racja ALE jednak jest spora różnica w cenie....Troche żaluję,że w tym roku nie pojechaliśmy za granicę bo za młodszego płacilibyśmy gorsze wiec byłaby szansa,zeby za granice jechać za ok 3,5 tys (za 2 dorosłych,dziecko 5 letnie i 1,5roczne) bo sprawałam w necie.Wczasy nad morzem wyjdą nas ok 2,5tys (licząc wszystko i przewidując że nie bedzie pogody).Ale jeśli paliwo podrożeje to wyjdzie nas tak do 3 tysiecy.No wiec rózniaca już by była niewielka.Wiec w tej chwili żaluję,że jednak nie zdecydowaliśmy sie na zagranice bo w przyszłym roku juz nie ma szans bo "grosze"płaci sie tylko za dziecko do 2 lat a potem za młodszego zapłaciłabym tyle co za starszego.Wiec w 4 tysiacach na bank bym sie nie zmieściła.Wiec jednak jest róznica zapłacić 2,5 tysiąca a 5 tysiecy....No ale my nie nastawiamy sie na super pogode.Chcemy pojechać troche odpocząć,troche jodu powdychać i pokazać dzieciom "nasze morze". Jeśli znaleźlibyśmy biuro z którego udałoby sie pojechać za granice za ok 4 tysiace (za 4 osoby) to w przyszłym roku pojedziemy za granice,a jak drożej to nie bo na razie wykańczamy dom wiec troche nam szkoda kasy.
  • zjawa1 23.04.12, 13:16
    Za starsze dziecko do 12 roku zycia placisz jedynie za przelot. Nie placi sie tyle co za doroslego.
    Jak jedziecie 2 plus dziecko/ dzieci. To jest tak, jak pisze.
    Jesli wybralabys sie sama z dzieckiem, a wiec 1plus jeden to wtedy placisz jak za 2 osoby dorosle.
    --
    forum.gazeta.pl(...)Kaszel, zapalenie ucha są niedogodnościami wieku dziecięcego, a nie chorobami. Antybiotyk przy zapaleniu ucha przyjmuje się do 10 dni(...)
  • betty842 23.04.12, 16:45
    zjawa1 napisała:

> Za starsze dziecko do 12 roku zycia placisz jedynie za przelot.

To pewnie zależy od biura bo sprawdzałam w dwóch biurach w necie.Wpisywało sie ilość osób dorosłych,ilość dzieci i ich wiek a potem wyskakiwał koszt. Wiec w jednej ofercie było 1050 zł za osobe dorosłą i tyle samo za dziecko powyżej 2 lat! Za 1,5roczniaka było 27zł. Tak wiec na ten rok za wczasy z tej oferty zapłacilibyśmy ok 3200zł (wiec niedrogo wg mnie) ale jak juz wpisałam wiek drugiego dziecka 2,5 (jakbyśmy chcieli za rok jechać) to mi wyskoczyła suma 4200zł! Więc za kazdego po 1050zł! Podejrzewam,że w innej ofercie gdzie dziecko płaci tylko przelot (powiedzmy 500zł) to za dorosłego bedzie conajmniej 1250zł(powiedzmy) wiec sumując i tak wyjdzie ponad 4000zł.Ale tak jak już pisałam tyle na wczasy za granicą mogę jeszcze dać,wiec mooooże za rok sie skuszę.
  • zjawa1 23.04.12, 20:45
    Ja latalam z roznymi biurami podrozy i zawsze tak bylo!
    W zeszlym roku normalna cena dla 2 osob doroslych plus 1 dziecko tylko przelot.
    --
  • slonko1335 23.04.12, 13:28
    Ostatni nasz prawdziwy urlop spędziliśmy nad polskim morzem, w Świnoujściu konkretnie które kocham na zabój, podobnie dzieci, uwielbiają tam jeździć. Tyle, że mieszkamy blisko bo 90 kilosów, droga szybka i przyjemna jak się nie jedzie w upalny weekend. Wynajęliśmy wraz ze znajomymi całe mieszkanie czteropokojowe z dwiema łazienkami, przy plaży, w pełni wyposażone, z garażem i miejscem do grilowania. Jadaliśmy na mieście lub grilowaliśmy, zaliczyliśmy wiele atrakcji w pobliżu-także tych w Niemczech(na wszystkie czasu nie starczyło). Pogoda była w kratkę aczkolwiek nie był to problem bo dzieciaki po 2 dniach na plaży miały już dość ale w Świnoujściu trudno się nudzić. Cały dwutygodniowy pobyt z jedzeniem i atrakcjami kosztował nas 4 tys. Nie wiem czy da się za tyle wyjechać za granicę czteroosobowej rodzinie.
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • kolpik124 25.04.12, 09:22
    Do Chorwacji, a zwłaszcza Bułgarii da się.

Ciekawe te dzieci co mają dośc morza i plaży po 2 dniach.
  • blaszany_dzwoneczek 23.04.12, 12:00
    My jeździmy w czerwcu - taniej, puściej, czyściej smile
    Za pokój w domku-bliźniaku (w domku są dwa takie same niezależne pokoje) z łóżkiem małżeńskim i jeszcze jednym rozkładanym spaniem, z łazienką, tv, internetem płacimy 100 zł (dwoje dorosłych i dziecko). Ośrodek ładny, zadbany, z placem zabaw i kuchnią do dyspozycji. Gdyby nie to, ze jeździmy aż na 3 tygodnie już 3 raz w to miejsce, i właściciel był skłonny do negocjacji, to pewnie w tym roku zapłacilibyśmy 120 zł, bo teoretycznie do 3 lat za dziecko nie liczą, a córka już przekroczyła ten wiek. Ośrodek położony tuż przy morzu, jakieś góra 50 kroków od drzwi domku do chodnika prowadzącego wydma nad samą plażą i ze 100m tym chodnikiem do zejścia na plażę.
    --
    Anielka 11.10.2007
  • dorjak1 24.04.12, 22:37
    Poproszę o namiar na te domki. Też od lat wyjeżdżam w czerwcu.
  • mama_amelii 23.04.12, 12:14
    W zeszłym roku w Łebie płaciliśmy za 3 os pokój z aneksem i łazienką 130zł.Zazwyczaj szukam do 50zł za dobę od osoby(za najmłodszą córkę 8 m-cy oczywiśćie nie płaciłam).

--
    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
    nie obleka tego faktu w słowa.
  • magdus-81 23.04.12, 12:33
    My jedziemy nad polskie morze bo chłopcy bardzo chorują i mam nadzieje że troszeczkę to pomoże (potem jeszcze góry ale to już mam). Pogoda dla mnie nie ma znaczenia smile spacerki nawet w deszczu (no chyba że jeje masakrycznie) nie są złe a polskie plaże i morze nie mają równych no chyba że Meksyk haha jak dla mnie!!!
    Widze że można znaleźć taniej, może poszukam coś jeszcze.
    Może któraś ma sprawdzone miejsce w zachodniej części, pokój z aneksem kuchennym był by najlepszy. Ja jak szukałam i dzowniłam to takie pokoje nie schodzą poniżej 220-250 zł a to już dla mnie za drogo.
    Jedziemy w pierwszej połowie lipca.
  • zjawa1 23.04.12, 12:38
    No ja nie wiemsmile To zimne Polskie morze i przeludnione plaze odstrasza mnie w 100%. A juz nie wyobrazam sobie zaplacic i za takie pieniadze siedziec w deszczusad
    Nie musisz leciec do Meksyku, zeby znalezsc sie np na jednej z 20 najpiekniejszych plaz swiata.... Baltyku bynajmniej tam nie ma. Ale rozumiem Cie, bo tez mam takich znajomych, ubostwiaja Baltyk, choc po ostatnich wakacjach powiedzieli, ze napewno nie wybiora sie tam.
    Mieli tylko 3 dni bez deszczu, zimno jak na lato. Wydali nadprogramowo o przeszlo 1000 zl wiecej na atrakcje dla dzieci, ktore nnudzily sie kiedy padal siarczysty deszcz.
    --
  • saszanasza 23.04.12, 12:50
    zjawa...ja płacę 380 zł. (bez wyżywienia) ale ja nie wyobrażam sobie wakacji zagranicznych, to jedyne miejsce spełniające moje wymagania no i to nie pokój a 52 m. mieszkanie.
  • zjawa1 23.04.12, 13:04
    Rozumiem Was. Kazdy ma indywidualne oczekiwania wzgledem wypoczynku, miejsca itp.
    Musze jednak przyznac, ze staram sie Was zrozumiec tj. prawdziwych amatorow i fanow Baltyku i nie bardzo umiemsad
    Dla mnie wynajecia calego domu nad baltykiem nie jest przekonujacesad Ja jadac na wakacje, chce miec 100% pewnosci, ze nie bedzie mi lal na glowe deszcz, ktorego nie cierpie. W morzu bede mogla wykapac sie dluzej niz 5 min, bo po dluzszej kapieli w Baltyku zamarzam i ,,kostnieje". Juz sama podroz tam jest meczarnia dla mnie, a mieszkam na drugim koncu Polski.
    Pewnie gdybym mieszkala jakies maks 150 km to troche inne mialabym podejscie do tematu.

--
  • saszanasza 23.04.12, 13:27
    zjawa, gdy 3 lata temu byliśmy na basenach termalnych starszy syn nabawił się bakterii w moczu i jakiejś grzybicy czy drożdżaka na 1 palcu (coś mało inwazyjnego ale trzeba było leczyć). to mnie z kolei wyleczyło z zagranicznych wojaży. córka ma alergię skórną na "cholerawieco", generalnie ograniczam jej kąpiele do 1x w tygodniu, podmywam jedynie każdego dnia, bo jak wsadzę i wyjmę z wanny ma całe czerwone ręce po czym jak nie posmaruję w porę stosowną maścią po 2 dniach drapie się do krwi.
    Dla mnie ważne było żeby dzieci przebywały na ograniczonej przestrzeni z placem zabaw(tak bym miała je na oku, do morza było blisko, pokój był duży (coby klaustrofobii w niepogodę nie dostać) a okolica fajna (jeździmy do Pobierowa, tam nie dość że jest morze to i las w około, no i nie ma "młodzieży").
    --
    http://i39.tinypic.com/dlkffm.jpg
  • zjawa1 23.04.12, 20:55
    Na baseny termalne nie jezdzesmile gl. z tego powodu co Ty piszesz, a wiec zalapania ewentualnego syfka. Nie przepadam ogolnie za basenami. Dlatego jezdze w takie miejsca gdzie cieple sa morza/oceany.

Popatrz na to z drugiej strony. Zaluzmy, ze wynajme taki domek jak Ty nad morzem dla calej rodziny: koszt 14 dniowego pobytu to( jesli dobrze pamietam podalas 380 zl za dobe) to okolo 5000 tys zloty. Do tego podlicz przejazd. Jadac pociagiem te meczace 12 godzin w 2 osoby dorosle plus dziecko. W jedna strone w zwlyklym pospiesznym bez kuszetki i miejscowki place ok 260zl. Do tego dochodzi jedzenie. Jade na wakacje, zeby odpoczac wiec nie wyobrazam sobie gotowania na wakacjach. Chodzac do resturacji czy barow dziennie na 3 osoby musialabym wydac minimum 50 zl!

W zyciu nie wydalabym takiej kwoty na wakacje nad Polskim morzem.

--
  • saszanasza 25.04.12, 09:55
    kurcze zjawa no wiem, ale zmusić mnie do tego żebym ruszyła dupę i pojechała gdzieś dalej graniczy z cudem, chociaż nie ukrywam że na malediwy chętnie bym się wybrała, tylko mnie nie stać.
    generalnie chyba problem polega na tym że nie znalazłam/nikt nie polecił mi jeszcze jakiegoś fajnego miejsca, a i ja nic nie znalazłamsad
    --
  • blaszany_dzwoneczek 23.04.12, 12:53
    Bo nad Bałtyk to tylko w czerwcu smile
    Pusta plaża, wszystko tańsze, straganów z badziewiem 1/100 niż w sezonie. Ośrodki pustawe, wszyscy mili, bo jeszcze nie zmęczeni tłumem turystów... I pogoda pewniejsza. Jeździmy tak od kilku lat na ok 3 tygodnie i przez te 3 tygodnie zdarzały się nam do tej pory 2-4 dni z deszczem czy burzą i to przelotnym, nie że cały dzień leje. Wiadomo, raz cieplejszy dzień, raz chłodniejszy się zdarza, czasem wiatr silny i zimno na plazy, za to przyjemnie w lesie, my to lubimy akurat. Bo ileż można leżeć na plaży i się smażyć. A tak to jednego dnia plażujemy, innego spacerujemy, jeszcze innego jedziemy sobie na wycieczkę, jeszcze innego na rower... A tam gdzie jeździmy jest ciekawa okolica i naprawdę aż szkoda ograniczać się do leżenia na plaży wink
    --
    Anielka 11.10.2007
  • aagnes 23.04.12, 12:47
    Ja + corka 4 lata - 2 tygodnie w ośrodku - wszystko razem (jedzenie+ spanie) 2500 zl - przelom lipca i sierpnia, wiec uwazam, ze nie ma tragedii.
  • betty842 23.04.12, 12:55
    My jedziemy 10 sierpnia i płacimy 83 zł za dorosłą osobe ale z wyżywieniem HB. Za dziecko 5-letnie płacimy 73zł (3-10 lat) a za drugie dziecko 1,5roczne 15zł/dobe (0-3lat). W sumie za tygodniowy pobyt z wyżywieniem HB zapłacimy za naszą rodzinę niecałe 1800zł. Aha i nie jest to pokój tylko domek kempingowy. W sumie troche mi sie nie podoba,ze za 1,5-roczniaka musze płacić 15zł/dobe (kaucja jakaś) skoro łóżka dla niego nie dostane (bierzemy łóżeczko turystyczne).Ale że ośrodek bardzo zachwalany,że jedzienie dobre i dużo,plaża czyściutka,cisza i spokój i wogóle że nawet jak nie ma pogody to jest na miesjcu tyle atrakcji,ze nie sposób sie nudzić (znajomi byli i zachwyceni byli),wiec nawet sie nie zastanawialiśmy.A i tak myśle,ze nie jest to wcale drogo bo z wyżywieniem widziałam dużo drożej.
  • aagnes 23.04.12, 13:36
    Mozesz zdradzic co to za osrodek, ze takie atrakcje itp?
    ja juz szukam na nastepny rok smile
  • betty842 23.04.12, 14:04
    www.nadmorze.pl/sek/index.php
    Nie wiem czy tam pisze ale znajomi mowili,ze raz w tygodniu organizuja przejazdzke motorówka po morzu (w cenie pobytu) i ognisko z kiełbasą,piwem,napojami (równiez w cenie pobytu). Organizują też mecze siatkówki. No zobaczymy jak bedzie....
  • koala0405 23.04.12, 13:44
    Według mnie to nie jest drogo. Ja jadę już kolejny raz w zachodniopomorskie. Za 2 os dorosłe + 12 latka + 2 latek z całodziennym wyżywieniem /3x dziennie/, z parkingiem, z opłatą klimatyczną za dobę płacę łącznie 300 zł. Dużo miejsca bo mamy studio tj. dwa pokoje 2 os i super widok na plac zabaw i ogród z hamakami i huśtawkami.
  • magdus-81 23.04.12, 14:44
    Podaj namiary smile
  • koala0405 23.04.12, 20:30
    Chata Rybaka w Ustroniu Morskim
  • donkaczka 23.04.12, 13:47
    wiem, ze troche nie o to pytasz, ale mam trojke dzieci i tez koszty wyjazdow bywaja wysokie za same noclegi
    my jezdzimy na wlasna reke, wynajmujemy mieszkanie - przez booking.com albo tripadvisor, w tej chwili za 2 tygodnie w bulgarii, 2 pokojowy apartament na parterze w kompleksie z basenami zaplacilam 200 euro. i to jest kwota jaka place z radoscia, dojda nam koszty paliwa, utrzymanie, ale i tak zaplacimy mniej niz za analogiczny pobyt nad baltykiem, a pogoda i temperatura morza jednak zupelnie inne..
    moze rozwazcie jednak wyjazd za granice, paradoksalnie moze byc taniej, a pogoda tez nad baltykiem nie rozpieszcza
    --
    "tak jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach" by prababcia Luśki
  • ponponka1 23.04.12, 14:09
    Ale u mnie wynika to z sentymentu do Gdanska (tak! w Gdansku), rodzinnych powiazan i polskie srodowisko dla malej - swietny trening jezyka polskiego, nie tylko z mama, ale i z rowiesnikami smile
    A wakacje w Gdansku, jak jest zla pogoda, mozna urozmaicic wizyta w Zoo, Aquaparku, Kino, place zabaw pod dachem.....

--
    870 000 000 000 - dlug Polski
    38 000 000 - liczba mieszkancow Polski
    22 895 - dlug publiczny kazdego mieszkanca Polski + wlasne
    Wyłączona poduszka oznacza, że jej nie ma (By memphis90)
  • donkaczka 23.04.12, 16:35
    gdansk czy baltyk?
    bo czym innym jest dla mnie wizyta w polsce polaczona z odwiedzinami rodziny, zwiedzaniem itd a czym innym urlop przeznaczony na zabawy w piasku, spanie ile sie da, czytanie i ogolne lenistwo plazowe
    i takiego urlopu w zadnej lebie, dabkach czy innych pamietanych z mlodosci miejsc spedzic bym teraz nie chciala wlasnie ze wzgledu na polaczenie kosztow, pogody i ogolnej umiarkowanej atrakcyjnosci
    --
    "tak jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach" by prababcia Luśki
  • bob.budowniczy 25.04.12, 18:35
    Donka, a dokąd się wybieracie? My też sami organizujemy wypad na 2 tyg do Bułgarii, prawie pod granicę z Turcją do Carewa (już zaklepane pokoje).
    --
    Oleńka
  • aniasa1 23.04.12, 14:06
    Ja niecierpie Pl morza ale obiektywnie rzecz biorac 200 zl za 2 doroslych i 2,5 letnie blizniaki to duzo. No chyba ze to jakis super pokoj. W tej cenie wymagalabym łazienki i kuchni w pelni wyposazonej.
    Zazwyczaj dzieci do 3 rz sa bezplatnie, wiec sie lapiecie
  • sajgonetka 23.04.12, 15:48
    w Ostrowie, między Karwią a Jastrzębią Górą,
    pokój z łazienką dla 2 doroslych i małego smyka (do 5 lat), kuchnia ogólnodostępna na korytarzu,
    cena; 80-140 zł za dobę,
    w większości pensjonatów są rowery, plac zabaw na podwórku, pokój telewizyjny z atrakcjami dla dzieci (jak pada), spokój (to dla mnie mega ważne),
    jedynym minusem - ok. 800-1000 metrów do morza, czyli jakieś 20-30 minut spaceru przed i po plażowaniu ;0

w samej Karwi - bliżej morza, ale i z większymi tłumami i miejscami nieśpiącymi - pokoje (takie same warunki; 2+1, łazienka, kuchnia na korytarzu) ceny od 120 do 200+ zł za dobę..

zależy kto lubi,

teraz jeszcze można nieco negocjować, im bliżej wakacji, tym wyższe ceny i właściciele czekający na jeleni wink

z kolei mój kuzyn jeździ do Władysławowa rokrocznie, z dwójką dzieci 8 i 13 lat, za każdym razem BEZ żadnej rezerwacji; rekord z ubiegłego roku: studio z łazienką i aneksem kuchennym, blisko morza, za 100 zł/dobę.
    no, ale na miejscu można negocjować, bo właściciele pensjonatów na gwałt chcą zatykać obłożenie i ratować zarobek, nawet zjeżdżając do progu kosztowego..

• kondolyza 23.04.12, 16:14
    hm... a to kwatery prywatne czy jakis pensjonat/hotel? wysoki sezon jest droxzszy, dlatego my jedziemy tuz przed czyli poczatek czerwca, placimy 200 za studio 2pokojowe z wyzywieniem za 2 osoby (dziecko do 3 lat bezplatnie).
    hotel.
  • ophelia78 23.04.12, 16:20
    >wiocha Pustkowo- ale podobna ładnie jest

Mało wydasz na głupoty i wszelkie pierdulstwo straganowe, bo to NAPRAWDĘ JEST wiocha... Jak sama nazwa wskazuje wink

--
    Jędrek, 12.03.2009.
  • paliwodaj 23.04.12, 19:38
    > gdy 3 lata temu byliśmy na basenach termalnych starszy syn nabawił się bakterii w moczu i >jakiejś grzybicy czy drożdżaka na 1 palcu (coś mało inwazyjnego ale trzeba było leczyć).
    bo wg. ginekolog, u ktorej bylam w Zakopanem , baseny termelne w lecie to wylegarnia bakterii i grzybow, wracz twierdzila ze gdyby nie baseny termalne to ona nie mialaby pacjentek
  • saszanasza 23.04.12, 19:58
    w zimie byliśmy, ale pewnie to bez znaczenia skoro nam się przytrafiło to i mróz nie wymroziłsad
    i pomyśleć że to niby takie "zdrowotne"...
    --
  • zabulin 24.04.12, 11:08
    O, mi to mówili zarówno dermatolog jak i ginekolog (ta ostatnia na szczescie profilaktycznie). Baseny termalne=wysoka temperatura= idealne warunki do namnazania paskudztw.
  • nandadevir 24.04.12, 17:48
    magduś jedziemy w to samo miejsce. Nie znalazłam nic tańszego i fajniejszego w tej ofercie. Myślę, że to fajna cena.
  • agan102 25.04.12, 14:53
    rodzinka 2+2 ( dzieci powyżej 3 lat ) płacimy 200 zł za tzw apartament w Dąbkach. 2 pokoje, aneks kuchenny, ładny plac zabaw i parking. Odległość do morza 400 metrów, tak napisali na stronie, ale przygladając się w zumi to będzie ok 500-600 metrów.
    Płaci się w zależności od ilości osób w apartamentach. Dla dzieci nie przewidują zniżek.

Rok temu w Niechorzu za pokój 4 osobowy również płaciłam 200 zł. Kuchnia, stanowiła odrębne pomieszczenie. W pokojach były lodówki. Do morza było 250 metrów.
    Natomiast za nowy domek 2 pokojowy z aneksem w Rowach rok temu płaciłam 250 zł.

Ceny są podobne jak rok temu, podwyżka była w stosunku do 2010 roku.
    Na ogół liczą sobie za pokój.

Ja kiedyś dałam się nabrać na informacje na stronie, że dzieci do 3 lat są za darmo. Pani mi wytłumaczyła, że za darmo dziecko by było gdybym wzięła mniejszy pokój, a dziecko spałoby z rodzicami....

Cena jest akurat, zwłaszcza, że tak blisko do morza jest.

• freeola 26.04.12, 11:41
    My płaciliśmy w zeszlym roku we Władyslawowie na kwaterze 55zł za osobe dorosłą i 20zł za dziecko. Ale co mnie zdenerwowoało to to ze nie było ręczników na kwaterze i jakimś cudem ja wzielam swoj 1 i tego uzywalismy i suszylismy cay dzien. W sumie troche zaluje ze nie kupilismy, no ale w domu tyle recznikow. Czy wy mieslicie z recznikami???
  • agatb 27.04.12, 20:36
    Ceny są różne wszystko zależy od wymagań i dobrych okazji: tutaj małe podsumowanie o cenach nad morzem - a namiary na różne okazje na wypoczynek z dzieckiem znajdziesz tutaj: www.czasnadmorze.pl
  • patatajowa 23.06.12, 15:57
    za przelot na trasie Rzeszów-Gdańsk 298 zl w obie strony za dziecko +osoba dorosła.
    zakwaterowanie za free-u rodziny.
    wyzywienie-czesciowo na miescie-typu gofry,lody,czasem pizza ale głownie domowe gotowane osobiscie co wieczor.w sumie dokładnie nie liczyłam ile tygodniowo.
    jezdzimy do rodziny w Gdyni,gdyby nie to ze zapraszaja co roku nie zdecydowałabym sie na opłacenie wczasow nad polskim morzem.
    na 12 dni w ubiegłym roku mielismy 3 ze sloncem i opalaniem, ale my z tych którzy w jakiejs "dziurze" nadmorskiej wytrzymaliby w takich warunkach jakies 3 dni max wink
    dlatego jesli Bałtyk to Trójmiasto jest ok, zwiedzilismy w ciagu tych desczowych 9 dni akwarium,zoo, muzea,rejs statkiem,blyskawice,kino 3 razy itp wink
    zreszta ja z podkarpacia i blizsza i lepsza droge mam nad Balaton-cieplejsza woda i lepsza pogoda nie mowiac juz o drodze smile
    --
    http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif
  • a.g.g.a 23.06.12, 19:20
    magdus jeżeli jedziecie do Matexu to nie będziecie zawiedzieni.My byliśmy tam w zeszłym roku.Też bałam się że wiocha...a wcale nie,to miejscowość idealna dla rodzin z dziećmi i fajna baza do wypadów do okolicznych miejscowości.Sam ośrodek bardzo przyjemny,czysty.Mały basen był idealnym rozwiązaniem na deszczowe dni.Do morza było rzut beretem.Sama plaża piękna,czysta,szeroka,choc ludzi było sporo dało się znależć wolne miejsce.Zatem polecamsmile
  • aducha2704 26.06.12, 10:16
    Zapraszamy do Pensjonatu Delfin w Ostrowie

http://www.wczasowicz.pl/obrazki/pokojedelfin_4.jpg

ceny już od 25 zł/dobę

Nasz obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy w nadmorskiej miejscowosci Ostrowo. Znajdujemy sie w sąsiedztwie lasu, z dala od głównych ulic.

Oferujemy naszym Gościom wygodne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, pokoje rodzinne oraz studia. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, czajnik bezprzewodowy, parawan oraz koc na plażę. Niektóre pokoje z balkonami. Do dyspozycji Gości aneks kuchenny, lodówki, plac zabaw dla dzieci, ogród z meblami ogrodowymi i miejscami do grillowania oraz miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:

www.pokojedelfin.freehost.pl/#1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka