Dodaj do ulubionych

Ustronie morskie??

02.05.12, 21:31
ktos tam sie wczasowal?jak tam jest?duza miejscowosc?jaka plaza?mozecie polecic fajne kwatery dla matki z niemowlakiem,pokoj z lazienka musi byc.Dziekuje
Edytor zaawansowany
  • magda-lenka78 08.05.12, 23:04
    miejscowość jak miejscowość, duża nie jest, bylismy w lipcu, było tłoczno jak to w sezonie, plaża ładna jeśli ktoś lubi towarzystwo innych wczasowiczów, ok. 11 ciężko się już wcisnąć smile jeśli nie masz w planie wykupić pełnego wyżywienia to powiem Ci że ciężko o pieczywo - długie kolejki i mało sklepów spożywczych, za to milion stoisk z duperelami. a atrakcji to ciufa z wagonikiem, mały lunapark, dmuchańce, główna aleja z budkami z goframi, lodami i rybami. drugi raz raczej bym tam nie wróciła, no ale marne mam porównanie z innymi miejscowościami bo często nad morze nie jeździmy, może to standard.
  • nadmorzemdom.pl 13.05.12, 18:17
    Dokładnie ścisk i budki to standard miejscowości nadmorskich. Jeżeli ktoś chce odpocząc z dala od tłumów i budek to jest alternatywa - PLEŚNA koło Ustronia Morskiego, spokój, cisza
    i miejsce do biegania dzieci na plaży a zarazem blisko do tłumów, do Ustronia tylko 5 km a do Gąsek 2,5 km( plażą 30min.)
  • camel_3d 14.05.12, 20:29
    jak dl amnei to fatalne miejsce...
    raptem jedna ulica...i kilka malych z boku..plaza taka sobie...

--
    Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku.

www.facebook.com/groups/129829233757830
  • hugo43 15.05.12, 19:24
    ja bylam dawno temu,pamietam ze plaza strasznie kamienista i waska byla.my chodzilismy do sianozetow na plaze,tam bylo szeroko.
  • ewa_mama_jasia 16.05.12, 09:36
    Bardzo fajny osrodek "Leśna Polana". Nie tylko przyzwoite pokoje, ale i spory plac zabaw, ogród z postaciami z bajek i zwierzetami - to jest ciekawe dla dzieci. Fakt, ze starsze niż niemowlaki smile Blisko do plaży. Nie mieszkałam tam, byłam w odwiedzinach. Podobało mi się. Tylko ja wolę większe miejscowości, np. Świnoujście. Tam nawet jak nie ma pogody, jest co robić.
    --
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • wiolka75 17.05.12, 11:25
    Jak dla mnie Ustronie zbyt tłoczne i ciasne. Choć plaża ok, tzn szeroka i z zejściami zjazdami dla wózków,i promenada- byłam w czerwcu i na ten okres oceniam smile
    Z dziećmi wolę odwiedzać wsie np. Sianożety - promenada, aby pospacerować z wózkiem, plaża szeroka, zejście dla wózków też jest, choć większość to schody drewniane. I znów pisze o okresie przedsezonowym czerwiec. Plaże nie tak tłoczne, sklepy dobrze zaopatrzone w podstawowe artykuły, warzywniami w świerze warzywa i owoce, sa i budki z lodami i goframi, jest tez trochę stoisk z """suvenirami""", kioski z gazetami, ciuchcia do Ustronia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka