Dodaj do ulubionych

Agroturystyka z dzieckiem na Mazurach

12.05.12, 20:31
Poszukuję jakiegoś ładnego gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach, gdzie można się wybrać z 4latkiem. Zależy mi, aby miejscowość była ładna, spokojna, ale też niedaleko ciekawych miejsc (np. parku zwierząt w Kadzidłowie), a pokoje schludne i cena niezbyt wygórowana. Dodatkowo zależy mi na wyżywieniu na miejscu, jakiś atrakcjach i placu zabaw dla maluchów.
Edytor zaawansowany
  • dudek1980 13.05.12, 10:24
    Pewnie znasz po lekturze forum, ale ja polecam majątek Giże k. Olecka
    Nie rozmawiałam za dużo z właścicielami, stąd nie mam negatywnych warżeń, ale:
    - mają sporo atrakcji terenowych dla 4 latka (staw ze zjeżdzalniami, mini młyn wodny do zabawy nad wodfą, zjeżdżalnia - w uprzęży- "z górki na pazurki" odpowednia nawet dl a3 latków, kilka plac zabaw zjeżdżalnia+ piaskownica, trampoliny, rowerki, rowery do wypożyczenia) My tam siedzieliśmy 4 dni, było mało , ciągle fajnie, można się stamtąd nie ruszać.

Koniecznie wcześniej ustal dokładną cenę i zdobądź jej potwierdzenie mailem, ustal co ma być w pokoju i miej potwierdzenie. Niektórzy twierdzą że dostali inne pokoje niż chcieli (my ni emamy żadnych zastrzeżeń, ale pisze to co wiem)

Jak chcesz to polecam też ośrodek Wiartel nad jeziorem Wiartel, czysto schludnie, plac zabaw, czysta plaża i jezioro. Ale już bez atrakcji jak w Giże.

--
    Gabrysia - nasza kruszynka jest od 1.08.2008!

Zosia - nasza śmieszka jest od 19.07.2011!
  • agnieszka77_11 13.05.12, 11:50
    Ceny nieco z kosmosu jak dla mnie. 160zł-200zł z wyżywieniem za osobę dorosłą + 55zł za dziecko to dużo. Biorąc pod uwagę to, że pogoda gwarantowana nie jest (a w naszym kraju różnie z nią bywa) i można trafić na chłodny, deszczowy sezon to 2800 zł/tydzień nie jest małą kwotą.
    Ale zgadzam się, że miejsce fajne.
  • ola1-111 13.05.12, 17:29
    oj oj wszystko jak z obrazka ale to nie agroturystyka - tylko ,,MAJĄTEK,, gospodarza nie poznasz, tylko pracownicy a jak tylko coś dziecko poprosi, chce pogłaskać czy zobaczyć to nie wolno. Chyba że coś się pzomieniało ale tak to jest już z takimi dużymi ośrodkami za grubą kasę. Pooglądać patki czy zwierzaki w zagrodzie czy klatce to moga w zoo tak samo a na wieś jadą by pokarmić kury, czy pogłaskać psa, kota , konika
  • agnieszka77_11 13.05.12, 20:43
    Mi chodzi o taką prawdziwą agroturystykę, a nie agroturystykę zrobioną dla bogatych sąsiadów zza zachodniej granicy. O "Majątku" troszkę poczytałam na forum i nie o to mi chodzi. Tam jest wszystko jakieś takie sztuczne.
    Nie potrzebuję sauny, ale jak najbardziej tęsknię za taką prawdziwym polskim klimatem, gdzie są kury, krowy, konie, zielone pola i łąki, gdzie można usiąść i pogadać z gospodarzami i napić się mleka prosto od krowy, gdzie nikt nie będzie krzyczał na moje dziecko bo gdzieś wejdzie. Gdzie wszystko jest prawdziwe (a przy okazji przynoszące zysk), a nie wykreowane wyłącznie, aby zbijać na tym kasę. Nie musi być luksusów i marmurów. Nie jestem z tych narzekających na wszystko.
  • dudek1980 14.05.12, 09:25
    kozidwor.pl/zwierzyniec.html
    www.ostrowkierwinski.pl/
    ceny lepsze niż w Giżach
    --
    Gabrysia - nasza kruszynka jest od 1.08.2008!

Zosia - nasza śmieszka jest od 19.07.2011!
  • mariken 16.05.12, 18:03
    byliśmy rok temu, rewelacja smile))
    --
    http://tickers.baby-gaga.com/p/dev342prs__.png
  • livia_22 17.05.12, 20:30
    co prawda to nie na mazurach tylko w Dolinie Drwęcy (w okolicach Golubia-Dobrzynia)
    znajomi byli na majówce w Osadzie Karbówko i bardzo sobie chwalili to miejsce (byli z dwiema kilkuletnimi córkami)
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/1usazbmhhh2k95tq.png
    jagodzianka.dzieciaczek.pl/
  • liveyourlife1 01.06.12, 16:04
    W miejscowosci Garzewko 1 (15 km od olsztyna) - jest super komfortowe miejsce dla calej rodziny i dzieci. Maja plac zabaw, piaskownice, zwierzeta . Fajna rodzina sie tym zajmuje .
    Dadatkowo jest joga .
    www.magyoga.com
    www.olewinscy.blo.pl
    Polecam!@!!
  • gregator 14.07.14, 15:15
    Na Warmii i Mazurach polecam Agroturystykę Żwirokiejka
    Piękny dom i okolica, las, rzeka, jezioro, plac zabaw dla dzieci
    www.zwirokiejka.pl

Kabikiejmy Dolne - ok. 15 km. od Olsztyna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?