Dodaj do ulubionych

Wrocław- atrakcje dla dzieci

29.05.12, 00:59
Wybieramy się na dwa dni do Wrocławia z 7 -latkiem i 4-latką. W planach mamy zoo i www.loopysworld.pl/mod/news/city/2/
Polećcie prosze jeszcze jakieś ciekawe miejsca we Wrocławiu lub okolicy.
--
Pierożek 20.07.2005
Truskaweczka 09.04.2008
Edytor zaawansowany
  • domifil 29.05.12, 08:41
    Polecam grę miejską z Jasiem i Małgosią, którą można kupić w informacji turystycznej na Rynku. Gra polega na szukaniu wrocławskich krasnali i przy okazji poznawaniu zabytków. Moje dzieciaki (9, 7 lat) miały niesamowitą frajdę, szukając krasnali. Na zakończenie gry dostaje się stempel i drobne upominki. Polecam też aquapark, szczególnie jak będzie ładna pogoda, fajne są baseny zewnętrzne. Zoo mnie nie zachwyciło, najciekawsze były kotiki (foki) i niedźwiedzie. My byliśmy w potwornym upale, więc większość zwierząt schowała się. Mam nadzieję, że pomogłam
  • andy810 29.05.12, 09:47
    To ja bym jeszcze zaproponowała Ruchomą Szopkę w kościele NMP Na Piasku niedaleko Ostrowa Tumskiego-wstęp bezpłatny.Rejs statkiem po Odrze -przystań przy zoo.Park Szczytnicki z ogrodem japońskim tez blisko zoo.Na Wyspie Bielarskiej plac zabaw z huśtawkami,zjeżdżalnią -zamkiem,małpim gajem,hamakiem,wrak statku z sieciami.
  • lafenda 29.05.12, 12:39
    Fantanna multimedialna tuż obok Hali Stulecia (bardzo blisko ZOO), obok jest taka mała w której dzieci mogą się pochlapać wodą smile
    Wycieczka statkiem po Odrze też powinna się dzieciakom podobać.
    Szukanie krasnali na Rynku i w jego okolicach obowiązkowe.
    Warto też wejść na wieżę któregoś z kościołów. Na wieży Katedry jest winda, natomiast są jeszcze dwa: kościół św. Marii Magdaleny oraz kościół św. Elżbiety, oba niedaleko Rynku, tam trzeba wejść samemu ale warto, zgóry fajna panorama.
    Może też poszukać pszystanków Bajkobusu, sprawdzić przed wyjazdem rozkład jazdy i dzieci obejrzą sobie przedstawienie smile

Na moim blogu opisałam weekend we Wrocławiu z dzieciakami, zapraszam, tutaj link smile

Pozdrawiam
    Joanna.
    --
    Nasze podróże i nasza codzienność.
  • 1katarzynas 03.10.12, 13:12
    Jak dzieci pobiegają 3 godziny w Loopy's to nie wiem czy będą miały ochotę na więcej. Tam naprawdę dzieci się nie nudzą. Byłam ostatnio z moimi pociechami. Były naprawdę zadowolone, ale po 3 godzinach, w drodze do domu, usnęły w samochodzie. Jest tam bardzo dużo atrakcji, trampolin, zjeżdżalni. Jest czysto i bezpiecznie. Polecam, bo naprawdę warto zabrać tam swoje pociechy smile
  • lafenda 15.10.12, 08:58
    A mnie się wydaje, że jeżeli ktoś przyjeżdża do Wrocka, żeby zobaczyć to piękne miasto to szkoda czasu na zabawę w sali zabaw dla dzieci, obojętne jak byłaby fajna... Wrocław ma na prawdę dużo do zaoferowania.

Pozdrawiam
    Joanna smile
    --
    Nasze podróże i nasza codzienność.
  • hafa83 02.08.13, 00:03
    odkąd na czas wakacji znieśli limit czasu na wszystkie wejścia nie udało nam się wyjść stamtąd po 3 godzinach, minimum 5 i jeszcze są negocjacje. Ale życzę powodzenia.
    Myślę, że w wakacje loopys jest dla dzieciaków dobrym pomysłem - lepszym niż spacery w 30 stopniach i oglądanie muzeów. dzieciaki będą wdzięczne wink
  • kosmotynka 20.10.16, 11:11
    Mi się najbardziej podoba ZOO we Wrocławiu. Dzieciaki je kochają!
  • aga7-77 03.10.12, 14:50
    W loopy's world nigdy nie byliśmy, ale my zawsze we Wrocławiu chodzimy do Bobolandii (po 17 wejście jest tańsze) - super zabawa i dla dorosłych i dla dzieci - polecam smile Główną atrakcją jest zjechanie z wulkanu.
    No i oczywiście szukanie krasnoludków - obowiązkowo. My co roku odkrywamy nowe, bo ciągle ich przybywa. Warto wydrukować sobie aktualną ich mapkę z internetu. Nie trzeba się nawet oddalać za bardzo od Rynku, bo już na Rynku i w najbliższej okolicy jest ich mnóstwo.
    Aquapark też oczywiście jest stałym punktem programu smile
  • 1katarzynas 05.10.12, 16:47
    Aga, do loopisa naprawdę warto pojechać. Jak nie będziesz wiedziała co z dzieciakami zrobić to pakuj je do samochodu i jedź na Bielany. Ja znowu z Bobolandii nie mam dobrych wspomnień, ale cóż, może nie trafiłam na dobry dzień. W loopy's jest naprawdę spoko. Czysto, bezpiecznie. Dobre mają jedzenie w restauracji. Z tego co kojarzę, to są na facebooku, więc możesz zobaczyć na zdjęciach jak tam wygląda.
  • aga7-77 06.10.12, 16:37
    Może faktycznie następnym razem wybierzemy się do Loopy's - dzieciaki zawsze chętne na nowe atrakcje smile My z Bobolandii mamy akurat same dobre wspomnienia. Jedzenia nie próbowaliśmy, więc się nie wypowiem, czy dobre, ale kawa bardzo nam smakowała smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka