Dodaj do ulubionych

Park rozrywki, który polecacie?

20.06.12, 11:39
Chciałabym w te wakacje zabrać chrześniaka do jakiegoś fajnego parku rozrywki z okazji jego urodzin.
Możecie polecić jakieś miejsce? Myślałam o Disneylandzie ale chyba jest bardzo drogi..

A może któryś z tych Parki rozrywki w Europie

A i chrześniak ma 12 lat
Edytor zaawansowany
  • lechasia 20.06.12, 14:30
    Właśnie wróciłam z 8 latkiem z wycieczki - Paryż rodzinne parki rozrywki.
    Syn był zachwycony Disneylandem i Parkiem Asterixa ( ja również smile))
    Niestety, wybierając się na taka wycieczkę trzeba liczyć się z kosztami sad
    Wycieczka rewelacyjna, a ten krzyk radości wszystkich dzieci jadących z nami w autokarze na widok bramy wjazdowej do Disneylandu , niewiarygodny................radość absolutna.
  • pojechanewakacje 05.08.12, 12:49
    My polecamy Europa Park. Będzie się tam bawiło nie tylko dziecko. Gwarantuję. Na miejscu są też hotele tematyczne, w których można nocować. To duża przygoda.

Podrzucam tutaj kilka informacji

Dobrej zabawy!
    --
    www.PojechaneWakacje.pl
  • zembiczek 20.06.12, 15:18
    Jeśli taniej, a równie dobrze, tylko bez magicznego słowa Disneyland polecam Heide-park w połączeniu z Serengeti-park, jak ktoś lubi zwierzęta. Jest wątek na temat Heide, ze wskazówwkami jak taniej nabyc bilety, tańsze noclegi ( nie gorsze, tylko tańsze). I jeszcze Europa-park, też atrakcyjny.
  • ankar_a 20.06.12, 18:09
    Park Asterixa to jest hit dla chłopców!
    Mój stamtąd nie dawał się wyciągnąć. Menhir Express albo Grand Splash -> na tych atrakcjach był nawet po 3 razy. A pokazy delfinów niczym nie ustępują tym na Florydzie. Rewelacja.
    W Disneylandzie kolejki do każdej atrakcji są masakryczne...
  • iin-ess 20.06.12, 19:55
    12 latek na Disneyland to chyba za stary juz
  • arwena_11 27.06.12, 08:16
    Nie, ja byłam na Florydzie w wieku 21 lat i bawiłam się świetniesmile. Fakt, tam jest kilka części i wiele nie dla maluchów.
    --
    Marta
    Mama Danielka ( 16-11-2000 ) i Gabi ( 05-07-2002 )
    DZIECI ROCZNIK 2000
  • maderka 21.06.12, 09:31
    Zaliczyliśmy z dzieciakami parki we Włoszech,są super, ale Disneyland przebija wszystko.Byliśmy tam 2 tygodnie temu,wrażenia niesamowite.Jeżeli ktoś pisze,że 12latek za stary, nie ma pojęcia o czym mówi.W wielu miejscach wręcz nie wejdziesz z małym dzieckiem-limit wzrostu.Przez 3 dni zaliczaliśmy atrakcje dla starszych i nie daliśmy rady byc wszędzie.W Disneylandzie są ludzie w każdym wieku i bardzo dużo "dziadków",na wózkach inwalidzkich również.My wybraliśmy wyjazd z Tui z dojazdem własnym-wszystko bylo ok.Doradzam wyjazd w tygodniu-nie w weekend,dużo mniej ludzi i mniejsze kolejki.
  • jusytka 21.06.12, 09:37
    W Disneylandzie nie byłam, ale w Heide Parku, Gardalandzie i Legolandzie. Dwa pierwsze zdecydowanie polecam starszym dzieciom, aby skorzystać z najfajniejszych kolejek dobrze skończyć 12 lat. Legoland jest najbardziej odpowiedni dla maluchów, moim starszakom tez się tam podobało, ale zabrakło adrenaliny wink
    --
    ***Gwiazdki 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców jedenastolatków
  • matizka 21.06.12, 09:39
    My rok temu byliśmy w niemczech w Lego-landzie; nie podam kosztów, ale pamietam, że jak podawałam koszty noclegów plus biletów wejścia rok temu i kolega sprawdził je wtedy tak po prostu na stronie to my płaciliśmy chyba połowę tamtej ceny. po prostu planowalismy wyjazd wcześniej; sledziliśmy promocje; wybraliśmy termin w jakiejś promocji i tak wyszło. Więc mysle, że kluczowe to taki wyjazd zacząć jednak planować trochę z wyprzedzeniem...

Moim zdaniem tamten Legoland super, a dzieci były zachwycone zwykłym niemieckim hotelem w małęj miejscowości, bo miał parę udogodnień dla dzieci (po prostu jednak umieją myśleć o kliencie)

pozdr
    --
    Te dzieciaki chcą zagrać z Ajaksem! Pomóż im!
  • irenka_n 21.06.12, 10:58
    Matizka, czy możesz napisać w jakim konkretnie hotelu nocowaliście?
  • matizka 21.06.12, 14:23
    sprawdzę, bo nie pamiętamsmile i napiszę pewnei jutrosmile

--
    Te dzieciaki chcą zagrać z Ajaksem! Pomóż im!
  • kara13 27.06.12, 21:24
    Jesli urodziny ma do konca wrzesnia i bedziecie tego dnia w Disneylandzie w Paryzu (lub tydzien pozniej) to on wchodzi za darmo smile W razie czego moge podac ci link i wtedy drukujesz sobie bilet smile Ja tak skorzystalam
    --
    Mama Natalki z maja'2005
    moje miejsce - inne miejsce
  • iin-ess 28.06.12, 16:37
    a dlaczego do końca września?
  • kara13 28.06.12, 22:03
    iin-ess napisała:

> a dlaczego do końca września?

Konczy sie wtedy promocja z okazji 20-lecia

--
    Mama Natalki z maja'2005
    moje miejsce - inne miejsce
  • iin-ess 30.06.12, 10:33
    kara13 napisała:

> iin-ess napisała:
    >
    > > a dlaczego do końca września?
    >
    > Konczy sie wtedy promocja z okazji 20-lecia
    >
    > Aha, dzięki za odpowiedźsmile szkoda moja ma urodziny dopiero w marcusad
  • pyzzi 28.06.12, 08:05
    Ja byłam w BAKKEN koło Kopenhagi.
    Zapisałam się na wycieczkę z Morskiego Biura Podróży ; do Kopenhagi płynie się promem w nocy, potem do południa zwiedzanie miasta, potem pobyt w Bakken. Wieczorem promem z powrotem do Świnoujścia. Park rozrywki fajny i niedrogi.

• edycja_kopiuj_wklej 05.08.12, 13:22
    Tylko sprawdz wczesniej, czy chrzesniak ma paszport albo dowod
  • merilia80 14.08.12, 16:00
    w polsce, MIKROKOSMOS - Park Edukacyjno-Rozrywkowy ( park owadów) Ujazd koło Tomaszowa Mazowieckiego, woj.łódzkie
    www.mikrokosmos.edu.pl/
  • asia_i_p 17.08.12, 08:19
    Jeśli jeszcze aktualne, polecam Jura Park w Krasiejowie.
    --
    Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
    Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
  • ewawojas 05.06.17, 22:20
    Odwiedziliśmy zaginione miasteczko Rosenau przy okazji naszego weekendu w hotelu Gorzelanny. Park leży kawałek drogi od hotelu. Mieliśmy dostęp do wszystkich atrakcji w parku. Podobało się zwłaszcza dzieciom. Sporo róznych ciekawych stanowisk, bardzo miła obsługa, jest co zwiedzać.
    Sprawne maszyny, widać że park nowy, wszystko zadbane, kolorowe i w 100% działające.
  • dzieckowdrodze.com 06.06.17, 19:55
    Pytanie jest fajne, bo parki rozrywki bardzo się ostatnio zmieniły in plus. Z naszego doświadczenia możemy polecić Wam Dolną Saksonię i Dubaj. I wcale niekoniecznie ceny są odstraszające. Do Dolnej Saksonii pojechaliśmy samochodem i absolutnym hitem był Heide Park, Safari Park (ogromne wrażenie zrobiło na naszym dziecku karmienie herbatnikami żyraf, które wsadzały łby do auta) i Wolfcenter. dzieckowdrodze.com/dolna-saksonia-wilki-tygrysy/ i dzieckowdrodze.com/dolna-saksonia-do-gory-nogami/
    Natomiast najlepszy park, a jakim byliśmy z dzieckiem w życiu, to Kidzania w Dubai Mall – największym centrum handlowym na świecie. Do Dubaju polecieliśmy z Katowic Wizz Airem za 500 zł w dwie strony – więc nie była to droższa wycieczka niż samochodem do Niemiec. A Kidzania, to niezwykłe miejsce, w którym dzieci mogą – w ramach zabawy – pracować w 80 dorosłych zawodach. Pracować - oczywiście na niby, ale zarabiają w ten sposób pieniądze i traktują to śmiertelnie poważnie. Można też z dzieckiem przetestować co je interesuje, do czego ma dryg. Pisaliśmy o tym więcej tutaj: dzieckowdrodze.com/category/dziecko-w-podrozy/zjednoczone-emiraty-arabskie/
    Powodzenia!
  • jusytka 24.06.17, 23:05
    Ta Kidzania w Dubaju jest super, pierwszy raz o niej słyszę, Świetny blog!

--
    ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców szesnastolatków
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
  • dzieckowdrodze.com 30.06.17, 22:51
    Dziękujemy i polecamy się! Jeździmy z dzieckiem po świecie, ale mamy oczy dookoła głowy i piszemy co widzimy wink
  • jusytka 01.07.17, 15:08
    Wciągnęłam się już w Wasz blog, bo nie dość że świetnie piszecie to jeszcze dołączacie dobre zdjęcia. No i zamieszczacie mnóstwo praktycznych informacji nie tylko dla rodzin z maluchami

--
  • jusytka 18.07.17, 09:53
    A dalej płaci się za każdą atrakcję osobno? Kiedyś jak byłam tam 10 lat temu, te atrakcje były bardzo archaiczne, coś się zmieniło? Masz porównanie z innymi parkami rozrywki w kraju i za granicą?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka